راهنمایی در امر خرید موبایل

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,374
نام
بابک
دوستان من حدود ۵ماه پیش یه گوشی ایفون ۱۳خریدم دیشب چک‌ کردم. دیدم سلامتی باطری رسیده به 99

این حالت بعد از 5ماه طبیعی هست
سلام آره بابا دمش گرم باز بعد ۵ ماه رسیده مورد بوده تو 2 ماه هم اینجوری شده

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,850
نام
حامد
راجب فست شارژ یه چیزی بگم.
من الان گوشی پوکوم حدود ۱۷ دقیقه ۰تا۱۰۰ش طول میکشه با شارژر ۱۲۰ واتی که داره.
یه جورایی الان برام این تایم استاندارد شده و بیشتر بشه برام عجیبه چون عادت کردم به این تایم واسه شارژ گوشی
خیلی مفیده تو صرفه جویی واسه وقت و رسیدن به کارایی که داری.

در کل رفقا به هیچ عنوان پوکو f4gt رو دستکم نگیرید پکیج بسیار عالی رو با به قیمت مناسب در اختیارتون قرار میده.
بدنه خوش ساخت و با کیفیت
شارژر ۱۲۰ وات با قطع هوشمند
تریگر های گیم که تو شوتر عالی هستن.
اندروید ۱۳ و می یو ۱۴
۱۲ گیگ رم و ۲۵۶ گیگ حافظه داخلی.
دوربین قابل قبول
در کل گوشی خوبیه و مطمئن باشید بیشتر از قیمتی که میدید راضی تون میکنه.
درود. میگم میدونم خیلی تعریف کردین ولی بازم خواستم بپرسم. این گوشی نظر منو گرفت.
گزینه خیلی خوبی هست. یکمی بیشتر از تجربه تون بگین و اینکه ایا الان گزینه دیگه ای هم تو همین رنج هست که مناسب باشه؟
پیشاپیش ممنون.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,586
نام
امین
درود. میگم میدونم خیلی تعریف کردین ولی بازم خواستم بپرسم. این گوشی نظر منو گرفت.
گزینه خیلی خوبی هست. یکمی بیشتر از تجربه تون بگین و اینکه ایا الان گزینه دیگه ای هم تو همین رنج هست که مناسب باشه؟
پیشاپیش ممنون.

در کل این گوشی Poco f4 gt نکته های مثبت زیادی داره.
یه مورد دیگم بگم اینه که من خیلی وقت ها گوشی هام رو هات اسپات میکنم و باهاشون دانلود میکنم که بعضی مواقع یهو به علت داغی میدیدم خود گوشی ها نت و هات اسپات و قطع کردن به خاطر گرمای زیاد.
تو پوکو این مورد برام پیش نیومده.
ولی داغی گوشی با نت سیم کارت موقع بازی طبیعیه و گوشی داغ میشه چون پردازنده قوی داره البته اگه کیفیت بازی مثل گنشین رو اخرین خالت ممکن قرار بدید.

راستش من رقیبی تو رنج قیمتی و امکاناتی که این گوشی میده ندیدم البته اگه رنگ زردش و گیر بیارید جذاب ترین حالت ممکنش هست.

آخرین ویرایش:

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
635
نام
Ali
خوب حالا که بحث این گوشیا شد یه تجربه بگم براتون:-"
دو روز قبل عید رفتم چارسو دوتا گوشی بگیرم برا دوستم و خودم
این قیمتا کمترینش بود
poco F4= مبلغ 18 میلیون
12T pro Ram 12= مبلغ 27.200 میلیون
S23=مبلغ 46 میلیون
11T pro= مبلغ 17 میلیون
اول که بگم طبقه همکف راحت 3 یا 4 تومن قیمتا بالاتر از هر جای دیگه هست چون همکفه (الکی نیستا) و مثلا نمایندگی هستن :D
پس فقط طبقه اول موند(طبقات دیگه 95 درصدشون لوازم جانبی)
طبقه اول رفتم پیش یکی از اینا و گفتم فلان گوشی میخوام گفت حله دارم،اورد برام جعبه رو همین نگاه کردم و کف جعبه رو دیدم فهمیدم بلههههه باز شده!!!
یه چپ چپ نگاهش کردم گفت مشکلی نداره یه نو الان برات میارم:| منم گفتم باشه برا خودت.
رفتم یکی دیگه یه قیمت خوب گفت و منو نیم ساعت نگه داشت آخرشم گفت شرمنده :|
برای گوشی های شیائومی به بهانه پک چین و پک گلوبال و برای گوشی سامسونگ به بهانه اصل بودن و تولید ویتنام و هند و هر چیزی قیمتارو بالا پایین می کردن.
خلاصه من زیاد گوشی میخرم برا خودم و دوستام ولی این دفع واقعا چارسو انتخاب بدی بود و توصیه نمی کنم اصلا.

تجربه خود گوشیاB-)

برا اون دوستی که poco F4 گرفتم شدیدا راضی هستش و گفته نسبت به قیمتش عالیه و OIS داره که 11T Pro نداره تو همین رنج.
12T Pro خودم گرفتم فعلا که باتری عالی و دوربین اصلی عالی و شارژر عالی و سرعت پردازش هم عالی ،در کل من فعلا چیزی ازش ندیدم که رو مخ باشه.
S21 Fe اینم تازگی گرفتم خیلی خوش دست و خوبه تعجبم میگفتن باتری خوبی نداره چون من راضی هستم و واقعا خوبه(صد در صد باتری 12T Pro بهتر هستش) و اینکه تفاوت تغییرات آپدیت اندروید در سامسونگ خیلی مشهود هست و بهتر از شیا هست.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,006
نام
sami
رفقا A52S چطور گوشی هست؟ پیشنهاد میدینش؟
به نسبت A53 گوشی بهتریه از لحاظ پردازنده
البته تفاوتشون فقط همین پردازندست و تو باقی موارد مشابه هستن

ولی فکر نکنم نوش باشه و اگر هم پیدا کنی احتمالا قیمت پرتی بهت بدن
اگر قیمتش نزدیک A53 بود شک نکن و A52s بگیر اگر خیلی بالاتر بود همون A53 رو بزن گوشش

Sina pishdar

کاربر سایت
Mar 17, 2023
234
به نسبت A53 گوشی بهتریه از لحاظ پردازنده
البته تفاوتشون فقط همین پردازندست و تو باقی موارد مشابه هستن

ولی فکر نکنم نوش باشه و اگر هم پیدا کنی احتمالا قیمت پرتی بهت بدن
اگر قیمتش نزدیک A53 بود شک نکن و A52s بگیر اگر خیلی بالاتر بود همون A53 رو بزن گوشش
دمت گرم
قیمت که خیلی پرت میدن ۱۲۸ گیگ که اصلا گیر نمیاد ۲۵۶ گیگ تا ۱۸ و خورده ای قیمت میدن

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,006
نام
sami
دمت گرم
قیمت که خیلی پرت میدن ۱۲۸ گیگ که اصلا گیر نمیاد ۲۵۶ گیگ تا ۱۸ و خورده ای قیمت میدن
با ۱۸ تومن میشه A73 256 گرفت که از A52s هم از لحاظ باتری و هم از لحاظ دوربین بهتره

اختلاف پردازنده A52s و A53 هم البته اونقدری نیست که به چشم بیاد...اختلاف اندکی هست که تو بنچمارک خودش رو نشون میده و تو استفاده معمولی شما اختلافی حس نمیکنی

به اون دوست عزیزی هم که A52s رو به شما 18 قیمت داده سلام برسون و بگو یکی از همکارات گفت قرار نیست خرج ماهت رو با فروش یک گوشی به دست بیاری...یکم انصاف هم بد نیست

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
672
عزیزان من تبلت a8 samsung دارم که از فست شارژ پشتیبانی میکنه. با شارژر فست شارژ گوشی ام که شیائومی ام که mi 11 lite هست شارژش میکنم. مشکل نمیخوره باتری اش؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,100
سلام دوستان
شارژر فابریک گوشیم 10 واته ولی از 18 وات پشتیبانی میکنه (redmi 9) میشه یک سایت خصوصی بفرستید که شارژر اورجینالش موجود داشته باشه.
اینم عکس شارژر فابریک گوشیم.
شما هر سری شارژر و کابلی بگیری که از ۱۸ وات پشتیبانی کنه شارژ میکنه اگه مارکی که کیفیت و قیمت خوب میخوای داشته باشه baseus بگیر فیک هم نداره کیفیت اکسسوری هاش همیشه عالی بوده اونایی که من داشتم چه شارژر چه چیزای دیگه
اگرم دنبال مدل ارزون و کار راه بنذاز هستی توی دیجی میتونی مشخصات محصولاتو ببینی اونایی که وات و امپرشون کشش داره برای ۱۸ وات رو بگیر رو بگیر
عزیزان من تبلت a8 samsung دارم که از فست شارژ پشتیبانی میکنه. با شارژر فست شارژ گوشی ام که شیائومی ام که mi 11 lite هست شارژش میکنم. مشکل نمیخوره باتری اش؟
خیر هیچ مشکلی نداره

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,100
ممنون.
شارژر اورجینال 18 وات پیدا کردم ولی آمپر بالاتره این مورد مشکلی برای باطری ایجاد نمیکنه؟
خیر مشکلی ایجاد نمیکنه فقط اگه هم کابل میخوای بخری هم سری (همون شارژر دیواری) به خود امپر کابل هم دقت کن باید توان استفاده از قدرت سری رو داشته باشه و آمپرش همخونی داشته باشه تا بتونه تا حدی که خود گوشی ساپورت میکنه فست شارژ کنه
نظر منو میخوای اگه اختلاف قیمت زیادی نداره (در جریان قیمتاشون نیستم) یه شارژر بالاتر بخر مثلا ۳۰-۴۰ وات چون اگه کیفیت خوب باشه یه چیز عمریه الانم اکثر شرکتا شارژر همراه گوشی نمیدن و در اینده بهرحال به عنوان شارژر اضافه هم شده استفادت میشه اگه اختلاف قیمت زیادی ندارن ۱۸ نگیر بالاتر بگیر و از نظر کیفیت و طول عمر من همچنان baseus رو بیشتر پیشنهاد میکنم بهت

• Like
Reactions: VITAMIN2X

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
دوستان من یدونه گلکسی واچ ۴ دارم ک خیلی وقت ازش استفاده نکردم امروز بعد چند وقت اومدم برنامه galaxy wear رو ریختم و با گوشیم سینکش کردم و اوکی شد ولی حالا از داخل برنامه وقتی ک میخوام اپدیتش کنم همچین ک اپدیت دانلود میشه ارور میده و میگه نمیتونه اپدیت رو کپی کنه رو ساعت ، بلوتوث و وای فای ساعت هم روشنه قبلا (قبل از اینکه ریده بشه تو نت و قیلترینگ شروع بشه) با گوشی موتورولام راحت اپدیت میشد ، الان گوشیم ناتینگ هست و این مشکل پیش اومده ، بنظرتون مشکل از چیه؟
موقع دانلود ف.لترش.کن گوشی رو روشن میکنم ظرف ۷ ۸ دقیقه اپدیت رو دانلود میکنه و همین ارور رو میده ، بدون فیلشکن دانلودش ۲۰ ۳۰ دقیقه طول میکشه و بازم همین ارور رو میده!
کسی این مشکل رو داشته و میتونه بگه باید چکار کنم؟

• Like
Reactions: playstation2

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,356
کسی اینجا خودش یا یه کسی که نزدیکشه تجربه واردات گوشی و لوازم جانبیشو داره ؟بصورت کلی و برای فروش منظورمه نه استفاده شخصی و یکی دوتا
اگه کسی هست اینجا لطفا بهم پیام بده

• Like
Reactions: playstation2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر