راهنمایی در امر خرید موبایل

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230
سلام
دوستان

هدست های موبایل که ارزان تر هستند
همه ویدئو ها را 3 بعدی نشان میدهند ؟ آیا

و کدام هدست باسه huwaei mate 10 pro یاا nokia g10 هست ؟

ل

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
696
سلام دوستان.قصد خرید iphone13. دارم.اما صفحه نمایش اینکه ۶۰ هرتز هست کمی باعث شک من شد.لطفا دوستانی که اطلاع دارن و همچنین دوستانی که تجربه کار با این گوشی رو دارن یه راهنمایی بکنن.

• Like
Reactions: Ecthelion

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,520
سلام دوستان.قصد خرید iphone13. دارم.اما صفحه نمایش اینکه ۶۰ هرتز هست کمی باعث شک من شد.لطفا دوستانی که اطلاع دارن و همچنین دوستانی که تجربه کار با این گوشی رو دارن یه راهنمایی بکنن.
اگه قصد خرید ایفون داری با توجه به قیمت عجیب ۱۳ پرو و رجیستر نشدن ۱۴ بهترین ایفون نو الان همینه
۶۰ هرتز هم بعد از یه مدت عادت میشه ولی تا وقتی عادت کنی همه چی کند تر به نظر میاد. سایز صفحه رو هم در نظر بگیر ممکنه صفحه ۶.۱ اینچی کوچیک باشه.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
شک تو چه چیزی؟ من گوشی ۱۲۰هرتز تا حالا تست نکردم ولی تو ۶۰هرتز ایفون خیلی روون تر از اندرویدایی که داشتم و تست کردم بوده
اگه شک دارید برید یه مغازه یا کسی که داره از نزدیک با یه گوشی ۱۲۰هرتز تست کنید تصمیم بگیرید بنظرم بهترین کاره

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
این مشکل دقیقا برا دوست من پیش اومد ، 1 ماه پیش ایفون 13 گرفت و تا قبلش وان پلاس داشت ک 120 هرتز بود و همین دیروز دیدمش میگفت این 60 هرتز بودن 13 یکم اذیتم میکنه چون چشمام ب 120 عادت کرده ، ولی بنظرم چیز خاصی نیست .

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
سلام ، دوستان گوشی تا رنج بیست تومن که هم باتری خیلی خوبی داشته باشه و نیازی به دائما شارژ زدن نباشه و هم بتونه بازی های سنگینی مثل کالاف رو راحت و بدون مشکل اجرا کنه و داغ نکنه چی پیشنهاد میدین ؟ نظرتون درمورد xiaomi 12t pro چیه ؟ و کلا گوشی های شیائومی خوبن ؟ تا حالا تجربه کار با شیائومی نداشتم . یه چیزه دیگه اینکه دلار این روزا داره میاد پایین ، به نظرتون ممکنه بیشتر سقوط کنه و قیمتا کمتر شه ؟ از یه طرف خیلیا میگن بعد عید دلار شدیدا بالا میره !

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
سلام ، دوستان گوشی تا رنج بیست تومن که هم باتری خیلی خوبی داشته باشه و نیازی به دائما شارژ زدن نباشه و هم بتونه بازی های سنگینی مثل کالاف رو راحت و بدون مشکل اجرا کنه و داغ نکنه چی پیشنهاد میدین ؟ نظرتون درمورد xiaomi 12t pro چیه ؟ و کلا گوشی های شیائومی خوبن ؟ تا حالا تجربه کار با شیائومی نداشتم . یه چیزه دیگه اینکه دلار این روزا داره میاد پایین ، به نظرتون ممکنه بیشتر سقوط کنه و قیمتا کمتر شه ؟ از یه طرف خیلیا میگن بعد عید دلار شدیدا بالا میره !
دلار ارزون نشده دوست عزیز از 27 تومن دلار شد 46 تومن اتفاق خاصی هم تو کشور رخ نداده و نخواهد داد(تنها اتفاق مهم کشور مذاکره با سعودیا و دادن قرامت آخوندا از جیب ملت بدبخت به این کشور بوده ) با همین فرمون میریم جلو سال بعد هم تورم شدید داریم مثل سال های قبل یا بهتر بگیم ماه های قبل
12t pro گوشیه خوبیه ولی به نظرم الان رو رنج 26/27 تومن باشه تو رنج 20 تومن poco f4 gt هم گزینه مناسبیه و یه گوشی گیمینگ و خاصی هست

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
دلار ارزون نشده دوست عزیز از 27 تومن دلار شد 46 تومن اتفاق خاصی هم تو کشور رخ نداده و نخواهد داد(تنها اتفاق مهم کشور مذاکره با سعودیا و دادن قرامت آخوندا از جیب ملت بدبخت به این کشور بوده ) با همین فرمون میریم جلو سال بعد هم تورم شدید داریم مثل سال های قبل یا بهتر بگیم ماه های قبل
12t pro گوشیه خوبیه ولی به نظرم الان رو رنج 26/27 تومن باشه تو رنج 20 تومن poco f4 gt هم گزینه مناسبیه و یه گوشی گیمینگ و خاصی هست
اتفاقا اول نظرم رو همون poco f4 gt بود ، ولی شنیدم زیاد داغ میکنه ! کلا میگن snapdragon 8 gen1 مشکل داغ کردن زیاد داره تو اکثر گوشی ها ، 12t pro از snapdragon 8+ gen 1 استفاده میکنه که میگن مشکل داغ کردن نصل قبلی رو نداره ، در مورد قیمت هم دیدم که رم 8 گوشی 12t pro دور و ور 22 میلیون هست ، رم 12 میره رو 27 میلیون ، حالا رم 8 با 12 خیلی فرق داره ؟؟

• Like
Reactions: A-min

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
اتفاقا اول نظرم رو همون poco f4 gt بود ، ولی شنیدم زیاد داغ میکنه ! کلا میگن snapdragon 8 gen1 مشکل داغ کردن زیاد داره تو اکثر گوشی ها ، 12t pro از snapdragon 8+ gen 1 استفاده میکنه که میگن مشکل داغ کردن نصل قبلی رو نداره ، در مورد قیمت هم دیدم که رم 8 گوشی 12t pro دور و ور 22 میلیون هست ، رم 12 میره رو 27 میلیون ، حالا رم 8 با 12 خیلی فرق داره ؟؟
اتفاقا خودمم یکی از انتخابام poco f4 gt بود که قسمت نشد بخرم خب طبیعیه که گوشی تو گیم سنگین داغ کنه ولی پوکو تهویه خوبی داره خیالت راحت بابت این موضوع
اگه ساکن تهرانی برو چهارسو از نزدیک هر دو گوشی رو از نزدیک ببین با هر کدوم حال کردی همونو بخر چون بین این دو انتخاب خیلی سخته از طرفی 12t pro صفحه نمایش و دوربین عالی داره
والا گوشی خودمم رم 8/256 (البته شیائومی نیست) بدون باگ و مشکل دارم باهاش گیم میزنم .

• Like
Reactions: gr.s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر