راهنمایی در امر خرید موبایل

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
پیکسل 7 اگه مثل 6 درگیر باگ های شدید نشه واقعا ارزش خریدش بشدت بالاست 👌🏻
من تقریبا دو ماهی میشه پیکسل ۶ دارم
تو تجربه این مدت تقریبا باگ خاصی ندیدم که قبلاً ندیده باشم یا آزار دهنده باشه
حالا شاید اون اوایل بوده
اما از مشکلاتش بخوام بگم نبود هیچ لوازم جانبی در ایران و فینگر پرینتش....
گوشی قبلیم s21 ultra بود واقعا حسگراشون خیلی فرق می‌کنه البته بعد از کلی داستان اومدم یک انگشت رو ۳ بار بهش معرفی کردم الان سریع میشناسه اما در کل بنظرم ضعیفه
برای یک قاب و شارژر هم کلی گشتم آخر یک جا پیدا کردم
خود شارژر هم مدل ۴۵ وات گوگل تونستم پیدا کنم با کابل ۲ متری کلا حال میده 😂
یه بدی دیگرش تک سیم بودنشه چون سیم دومش الکترونیکی هست و ایران ساپورت نمیکنه بقیه موارد کلا عالیه
دوربینش فوق‌العاده است راحت و کاربردیه آپشن زیاد داره و مود های دم دستی
هیچ لگی هیچ جای گوشی ندیدم
شارژ خوب نگه میداره
تو استفاده سنگین مثل بازی هم تا حالا نشده وسط روز مجبور بشم بزنم به شارژ دو هفته ای هست اندروید ۱۳ اومده واسش
خیلی تغییر خاصی ندیدم واقعا ولی کلا بنظرم با اختلاف بهترین رابط کاربری اندروید هست
من نسخه معمولی گرفتم چون از اون حالت خمیده صفحه پرو خوشم نمیاد درکل خریدش خیلی سلیقه ای هست چون خدمات و قطعه هم سخت گیر بیارید براش و اگه اهل عوض کردن گوشی هستید سال به سال هم احتمالا سخت فروش بره

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
408
نام
Ara$h
حالا شاید اون اوایل بوده
گوشی قبلیم s21 ultra بود واقعا حسگراشون خیلی فرق می‌کنه البته بعد از کلی داستان اومدم یک انگشت رو ۳ بار بهش معرفی کردم الان سریع میشناسه اما در کل بنظرم ضعیفه
یه بدی دیگرش تک سیم بودنشه چون سیم دومش الکترونیکی هست و ایران ساپورت نمیکنه بقیه موارد کلا عالیه
شارژ خوب نگه میداره
تو استفاده سنگین مثل بازی هم تا حالا نشده وسط روز مجبور بشم بزنم به شارژ دو هفته ای هست اندروید ۱۳ اومده واسش
خیلی تغییر خاصی ندیدم واقعا ولی کلا بنظرم با اختلاف بهترین رابط کاربری اندروید هست
من نسخه معمولی گرفتم چون از اون حالت خمیده صفحه پرو خوشم نمیاد درکل خریدش خیلی سلیقه ای هست چون خدمات و قطعه هم سخت گیر بیارید براش و اگه اهل عوض کردن گوشی هستید سال به سال هم احتمالا سخت فروش بره
ممنونم از توضیحاتت رفیق ، من خیلی وقت بود بررسی نکرده بودم ، پس حل شده مشکلاتش خداروشکر

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
حالا شاید اون اوایل بوده
شارژ خوب نگه میداره
عزیز فقط چندتا اپدیت اندرویدی براش میاد مثل اپل پشتیبانی میکنه ؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

Warden Commander

کاربر سایت
Jun 24, 2014
107
نام
Nima
دوستان تو رنج قیمتی 19-21چی پیشنهاد میدین؟ من گوشی فعلیم iPhone 7 که از سال 95 دارمش اگر وضعیت افتضاح باطریش نبود الانم عوضش نمی کردم. الانم یه گوشی میخوام 5 سالی باهاش کار کنم.
استفاده از گوشیم هم خلاصه میشه به یوتیوب و سوشیال مدیا ،کلا اهل بازی کردن با گوشی نیستم.

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
408
نام
Ara$h
دوستان تو رنج قیمتی 19-21چی پیشنهاد میدین؟ من گوشی فعلیم iPhone 7 که از سال 95 دارمش اگر وضعیت افتضاح باطریش نبود الانم عوضش نمی کردم. الانم یه گوشی میخوام 5 سالی باهاش کار کنم.
استفاده از گوشیم هم خلاصه میشه به یوتیوب و سوشیال مدیا ،کلا اهل بازی کردن با گوشی نیستم.
S21 Fe
ولی اگر بتونید بودجه رو بالاتر ببرین ایفون بگیرین واقعا بهتره ( Iphone 13 , iphone 12 )

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
عزیز فقط چندتا اپدیت اندرویدی براش میاد مثل اپل پشتیبانی میکنه ؟
تا ۵ سال ولی فکر کنم این نسخه ۳ تا ورژن یا نهایت ۴ تا بیشتر اندروید نگیره اما حداقل ۳ نسخه و ۵ سال آپدیت میدناحتمالا با توجه به چیزایی که گفتن نسخه پیکسل بعدی همون ۵ سال واسش آپدیت اندروید بیاد
داستان اپل یکم فرق داره
هم گوشی کمتری داره هم الان صرفا اینجوریه که مثلاً آیفون ۵ سال پیش واسش آپدیت جدید میاد. اما تمام امکانات رو روش نمیارن و معمولا فیچر های جدید روش کار نمیکنه که البته منطقیه چون هم به سری ویژگی های سخت افزاری جدید رو نداره هم پردازنده و باتری و ... کفاف نمی‌دن
بیشتر بحث اون امنیت ورژن جدید و ایناست
تو شیایومی هم دقیقا همینه مثلاً آخرین ورژن واسه گوشیت اومده که سه سال قبل خریدی اما میبینی بر مبنای اندروید دو سال پیشه !!

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
S21 Fe
ولی اگر بتونید بودجه رو بالاتر ببرین ایفون بگیرین واقعا بهتره ( Iphone 13 , iphone 12 )
S21 fe اگزینوس باطری جالبی نداره کفر رفیق من دراورده از بقیه چیزاش راضیه انقدر مصرف باطریش بد بود که فرستاد گارانتی گفت شاید باطربش خراب باشه اونم چک کردن گفتن مشکلی نداره 😐حالا نمیدونم اسنپدراگونش چجوریه
خلاصه من همیشه مصرف باطری برام اولویته
اگه گوشی دنیای خوب باشه باطریش بد باشه مفت نمیرزه

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
408
نام
Ara$h
S21 fe اگزینوس باطری جالبی نداره کفر رفیق من دراورده از بقیه چیزاش راضیه انقدر مصرف باطریش بد بود که فرستاد گارانتی گفت شاید باطربش خراب باشه اونم چک کردن گفتن مشکلی نداره 😐حالا نمیدونم اسنپدراگونش چجوریه
خلاصه من همیشه مصرف باطری برام اولویته
اگه گوشی دنیای خوب باشه باطریش بد باشه مفت نمیرزه
اره اسنپدراگون بهتره ولی بیشتر داغ میکنه متاسفانه

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
به نظرم nothing phone بخر الان تو همین رنج قیمتی هم استایل آیفون رو داره هم یه گوشی جدیده

Farshad1992

کاربر سایت
Feb 3, 2022
70

با 21 تومن پول انتظارت فقط سوشیال مدیاس ؟ :ی
به نظرم آیفون 11 بگیر چون گوشی قبلیتم آیفون بوده. (یا یه کوچولو بیشتر هزینه کن 12 با 64 گیگ حافظه رو بگیر. خیالتم راحته)

پ ن : من آخرین گوشی که داشتم HTC M9 بود سگ جونی بود واسه خودش. شیرین بالای 5 سال مثه روز اول کار کرد. فقط پارسال کم کم باتریش خراب شد چون مودمم 4g+ نمیشد هاتسپاتش میکردم به کامپیوتر و هرشب نزدیک 100 گیگ دانلود میکردم. بعد از خراب شدن باتری کلی تحقیق کردم و خواستم وان پلاس 9 بگیرم دادشم چنتا عکس لیک شده وان پلاس 10 نشونم دادم کلا منصرف شدم از خریدش. به جاش یه گوشی ساده گرفتم. باور میکنین الآن که تقریبا بیشتر از یه ساله که گوشی هوشمند ندارم به نظر خودم بهترین تصیمیم زندگیم خرید اون گوشی ساده بود ؟! :ی من که چه بخوام و چه نخوام روزی 10 ساعت پشت سیستم هامم در عرض نیم ساعت تمام سوشیال میدیا هامو چک میکردم و دیگه هم نیازی نبود روزی 10 بار بی دلیل مثلا اینستا رو باز کنم! یا برای دیدن بنچمارک های جدید یهو سر از آتیش زدن 1000 دونه چوب کبریت تو یوتیوب در بیارم! :ی فیلم دیدن هم به جز لپ تاپ یا تی وی فقط کوری به بار میاورد

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
با 21 تومن پول انتظارت فقط سوشیال مدیاس ؟ :ی
به نظرم آیفون 11 بگیر چون گوشی قبلیتم آیفون بوده. (یا یه کوچولو بیشتر هزینه کن 12 با 64 گیگ حافظه رو بگیر. خیالتم راحته)

پ ن : من آخرین گوشی که داشتم HTC M9 بود سگ جونی بود واسه خودش. شیرین بالای 5 سال مثه روز اول کار کرد. فقط پارسال کم کم باتریش خراب شد چون مودمم 4g+ نمیشد هاتسپاتش میکردم به کامپیوتر و هرشب نزدیک 100 گیگ دانلود میکردم. بعد از خراب شدن باتری کلی تحقیق کردم و خواستم وان پلاس 9 بگیرم دادشم چنتا عکس لیک شده وان پلاس 10 نشونم دادم کلا منصرف شدم از خریدش. به جاش یه گوشی ساده گرفتم. باور میکنین الآن که تقریبا بیشتر از یه ساله که گوشی هوشمند ندارم به نظر خودم بهترین تصیمیم زندگیم خرید اون گوشی ساده بود ؟! :ی من که چه بخوام و چه نخوام روزی 10 ساعت پشت سیستم هامم در عرض نیم ساعت تمام سوشیال میدیا هامو چک میکردم و دیگه هم نیازی نبود روزی 10 بار بی دلیل مثلا اینستا رو باز کنم! یا برای دیدن بنچمارک های جدید یهو سر از آتیش زدن 1000 دونه چوب کبریت تو یوتیوب در بیارم! :ی فیلم دیدن هم به جز لپ تاپ یا تی وی فقط کوری به بار میاورد
واقعا این گوشی های هوشمند چیه گند زدن به زندگی همه برنامه ای که گفتی راحت ۸۰ درصد انجامش میدن ولی منصفانه بگم بعضی جاها واقعا حکم یه فرشترو داره
ولی ضررش از فایدش بیشتره باید قبول کرد
یاد قدیما بخیر زنگ و پیامک بود خبری از اینستا تلگرام واتس یوتوب این خره ها نبود
تازه دلارم ارزونتر بود 😂

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان عزیز یک راهنمایی می خواستم می خوام یک Ipad pro 11 inch بخرم :
1- می خواستم بدونم بنظرتون با شرایط فعلی امکان داره در آینده اینترنت کلا ملی بشه و دسترسی به شبکه جهانی قطع بشه و تبلت بشه آجر ؟ توی این شرایط فعلی پیشنهاد خرید میدید یا خیر؟
2- آیپد پرو 2022 حدود 1 ماه دیگه معرفی میشه می خواستم بدونم کی و چند ماه بعد در ایران قیمتش واقعی میشه و به قیمت دلاری نزدیک میشه ؟
3- بنظرتون صبر کنم آیپد 2022 بیاد و قیمتش معقول بشه یا همین مدل 2021 اش رو الان خریداری کنم ؟
ممنون از کمکتون

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
دوستان عزیز یک راهنمایی می خواستم می خوام یک Ipad pro 11 inch بخرم :
1- می خواستم بدونم بنظرتون با شرایط فعلی امکان داره در آینده اینترنت کلا ملی بشه و دسترسی به شبکه جهانی قطع بشه و تبلت بشه آجر ؟ توی این شرایط فعلی پیشنهاد خرید میدید یا خیر؟
2- آیپد پرو 2022 حدود 1 ماه دیگه معرفی میشه می خواستم بدونم کی و چند ماه بعد در ایران قیمتش واقعی میشه و به قیمت دلاری نزدیک میشه ؟
3- بنظرتون صبر کنم آیپد 2022 بیاد و قیمتش معقول بشه یا همین مدل 2021 اش رو الان خریداری کنم ؟
ممنون از کمکتون
اگه اینترنت ملی کنند قطعا استارلینک رواج پیدا میکنه چون زندگی بدون اینترنت نمیشه و ملت یراهی پیدا میکنند.
قدیما اینجوری بود که محصولات اپل از همون اوایل هم به قیمت دلاری نزدیک بودن، الان رو نمیدونم، و توصیه نمیکنم صبر کنی چون ممکنه دلار تا اون موقع به 35 اینا برسه.
اینو درنظر داشته باش سخت افزار آیپد پرو بهرحال بیش از حد قوی و Overkill هست پس فک نکن ورژن بعدی تفاوت اساسی ایجاد میکنه برات.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
اگه اینترنت ملی کنند قطعا استارلینک رواج پیدا میکنه چون زندگی بدون اینترنت نمیشه و ملت یراهی پیدا میکنند.
قدیما اینجوری بود که محصولات اپل از همون اوایل هم به قیمت دلاری نزدیک بودن، الان رو نمیدونم، و توصیه نمیکنم صبر کنی چون ممکنه دلار تا اون موقع به 35 اینا برسه.
اینو درنظر داشته باش سخت افزار آیپد پرو بهرحال بیش از حد قوی و Overkill هست پس فک نکن ورژن بعدی تفاوت اساسی ایجاد میکنه برات.
اونکه اگر مشکل اکانت نداشته باشه قطعا رواج پیدا میکنه
آیپد پرو هم سخت افزارش هم درسته واقعا قوی هست اما اگر بدونم آیپد جدید مثلا تا 3 ماه دیگه قیمت اش مثل قیمت آیپد پرو فعلی میشه حالا یکی دو تومن بالا پایین خوب جدیده قطعا بهتره و حداقل در آینده یک سال بیشتر روی عمرش میتونم حساب کنم

• Like
Reactions: Arash-S212

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر