راهنمایی در امر خرید موبایل

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
همه چی برمیگرده به انتظار شما
من حاضرم se دست بگیرم ولی کوچکترین لگی تو رابط کاربری احساس نکنم
همین اپ اینستاگرام رو x3 pro میخواستم یه استوری بگیرم بالا میاورد
اگر طراحی و صفحه نمایش براتون مهمه سمت se نرید
من دستم میشکست با وزن x3 الان دارم لذت میبرم از وزن سبک این گوشی
خود اپل یه زمانی میگفت با گوشی باید بشه یک دستی کار کرد اما خب مجبور شد همرنگ جماعت بشه
من سه یا چهارتا لنز نمیخوام یه دونه لنز خوب میخوام که se بهم میده
لنز قوی بخوام دوربین عکاسی هست نه گوشی
کلا این شرکتا توقعات بیجای مارو بردن بالا اونم فقط با عدد و درصد
وگرنه ۸۰ درصد مردم عادی همین اندازه se کارشونو راه میندازه

آخرین ویرایش:

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
snap gen1 + هم اومده چطور میبینیدیش ؟به نظر میاد مشکلاتش حل شده
توصیه میشه خرید کرد گوشیهایی با این سخت افزار یا وایسیم gen 2 بیاد ؟چون شنیدم میگن فقط 10 درصد قویتره از این نسخه پلاس
الانم گوشی oneplus 10t اومده با این سخت افزار به نظرم گوشی خوبی باشه چیز ارزنده ای من واقعا نمیبینم تو بازار

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
گوشی پوکو x3 دارم. باتریش چند روی میشه باد کرده. از همون وقت هم شارژش مشکل پیدا کرده و هی قطع و وصل میکنه. تا الان فکر میکردم مربوط به باتری هست ولی برای کپی دیتا وصلش کردم به pc ولی کلا نمیشناسه. نه خود موبایل و نه pc. دارم میرم براش باتری بگیرم. لازمه پورت usb شو هم عوض کنم؟ یا اینکه مشکل شناسایی نشدن با کامپیوتر هم میتونه از باتری باشه؟

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
گوشی پوکو x3 دارم. باتریش چند روی میشه باد کرده. از همون وقت هم شارژش مشکل پیدا کرده و هی قطع و وصل میکنه. تا الان فکر میکردم مربوط به باتری هست ولی برای کپی دیتا وصلش کردم به pc ولی کلا نمیشناسه. نه خود موبایل و نه pc. دارم میرم براش باتری بگیرم. لازمه پورت usb شو هم عوض کنم؟ یا اینکه مشکل شناسایی نشدن با کامپیوتر هم میتونه از باتری باشه؟
با کابل دیگه تست کردی؟ همونجا باتری عوض کرد بگو تست کنن اگر اوکی نبود باید پورت رو هم تعویض کنی.
گوشی nothing phone قیمت گذاشتن 27 تا 28.5 چه خبره !!! این گوشی با این سخت افزار نهایت بین 15 تا 17 باشه نه دیگه تا این حد
اول اومده بود 35!!! میگن مال اپله و مردم تلکه میکنن! این گوشی با 400 دلار قیمت نهایت 12 تومن 13 تومن دیگه.

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
با کابل دیگه تست کردی؟ همونجا باتری عوض کرد بگو تست کنن اگر اوکی نبود باید پورت رو هم تعویض کنی.
با چند تا کابل تست کردم. مشکل از گوشیه. فقط نمیدونم ربطی به باتری داره یا قطعا از سوکت هست.
یه سوکت هم میخرم براش. جایی قرار نیست بدم. باتری و سوکت رو خودم میتونم عوض کنم.

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
مشکل شناسایی نشدن توسط pc و قطع و وصل شدن فست شارژ همه از همون باتری بود. گوشی رو که باز کردم،چون باتری خیلی بادکرده بود اون رشته سیم تختی که از مین برد یه sub برد وصل میشه اینقدر کشیده شده بود که تقریبا از سوکت در اومده بود. پیچ ها رو که باز کردم سیم خودش از سوکت جدا شده بود و فقط تحت فشار پیچ ها سر جاش مونده بوده.
باتری رو عوض کردم و مشکلاتی که داشت همه حل شدن خداروشکر.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
دوستان گوشی میخواستم بخرم بودجه هم نهایت 7 میلیون.بهترین گوشی از نظر قدرت پردازشی تو این رنج قیمت کدوم مدل هستش؟؟؟تشکر
REALME GT MASTER EDITION 5G
پردازنده SNAPDRAGON 778 5G

قیمت هم 6.880 هست، بهترین تو این رنج قیمت.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
تشکر.الان چک کردم فروشگا های اینترنتی فقط رم 6 رو داره.به نظرتون رمش کم نیست؟؟؟
نه مشکلی نداره.
احتمال زیاد اپدیت شماره 3 سیستم عامل با اندروید 12 براش اومده که فوق‌العاده میشه.
به نظر من بهترین رابط کاربری و داره و گزینه های شخصی سازی زیادی و داره.
رم 6 جوابه.
با خیال راحت بگیر.
رنگ خاکستریش شاهکار طراحیه که متأسفانه بشدت کمیابه و همون اوایل که اومد درجا تموم شد تو فروشگاه ها.

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
نه مشکلی نداره.
احتمال زیاد اپدیت شماره 3 سیستم عامل با اندروید 12 براش اومده که فوق‌العاده میشه.
به نظر من بهترین رابط کاربری و داره و گزینه های شخصی سازی زیادی و داره.
رم 6 جوابه.
با خیال راحت بگیر.
رنگ خاکستریش شاهکار طراحیه که متأسفانه بشدت کمیابه و همون اوایل که اومد درجا تموم شد تو فروشگاه ها.
اره الان خاکستریشو دیدم خیلی قشنگه.یک چرم پشت گوشی گذاشتن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• HK0
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر