راهنمایی در امر خرید موبایل

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
خب ما یه خبطی کردیم A12 سامسونگ خریدیم. چون واقعا فرصت تحقیق نداشتم و خیلی سریع باید یه گوشی تهیه میشد مجبور شدم تن بدم به این خرید و خب بسیار نادم و پشیمانم و همین الان زیر تایپ ساده تو بازیسنتر زائیده و همزمان نیست و لگ داره. فهمیدم سامسونگ اینطوریه که هزارتومن بالا پایین بره یه مدل تغییر میکنه.

سوالم اینکه نظرتون راجب iphone se 2022 چیه؟ و تا چند سال ساپورت میشه؟

تو رینج ۱۰ تا ۲۰ تومن چه گوشی ای خوبه؟
شما ببین با چی حال میکنی اندروید که تو این رنج قیمت گوشی های خوبی داره
ios حال میکنی حداقل xs بخر اونم ظرفیت بالا
و یه
نگته سامسونگ فقط سری s بدرد بخوره

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
خب اینا خیلی مهمه 😐😐😐
مخصوصا باطری
به نظر من گوشی باید الان تو استفاده متوسط ۱ روز کاری راحت جواب بده در غیر این صورت مفت گرونه
خب هرکسی الویت هایی داره منم قبل se گوشی poco x3 pro داشتم ولی حالمو بهم زد با این رابط کاربری مزخرف،تازه من مشتری قدیمی شیایومی بودم ولی دیگه اصلا مثل روزای اول نیست از اونورم گوشی میخواستم که حداقل تا چندسال روون باشه ولی دلمم نه میومد نه داشتم که ۴۰ تومن پای ۱۳ بدم پس بهترین انتخاب شد se 2022

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
خب هرکسی الویت هایی داره منم قبل se گوشی poco x3 pro داشتم ولی حالمو بهم زد با این رابط کاربری مزخرف،تازه من مشتری قدیمی شیایومی بودم ولی دیگه اصلا مثل روزای اول نیست از اونورم گوشی میخواستم که حداقل تا چندسال روون باشه ولی دلمم نه میومد نه داشتم که ۴۰ تومن پای ۱۳ بدم پس بهترین انتخاب شد se 2022
حرف شما کاملا درسته هر کسی یه سری معیار داره برای خودش که قابل احترامه 👍🌹
شیا واقعا رابط کاربریش افتضاح اینو قبول دارم
ولی با ۸ تومن بهتر از این گیرم نمیومد (من کلا خیلی هزینه نمیکنم برای گوشی) ،😅

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
خب ما یه خبطی کردیم A12 سامسونگ خریدیم. چون واقعا فرصت تحقیق نداشتم و خیلی سریع باید یه گوشی تهیه میشد مجبور شدم تن بدم به این خرید و خب بسیار نادم و پشیمانم و همین الان زیر تایپ ساده تو بازیسنتر زائیده و همزمان نیست و لگ داره. فهمیدم سامسونگ اینطوریه که هزارتومن بالا پایین بره یه مدل تغییر میکنه.

فکر کنم به شما گفتم Redmi Note 11 4G که خب گوش نکردی سامسونگ واقعا آشغاله، هر چی غیر مدل S مزخرفه.

الانم بازه قیمتی 10 تا 20 خیلی گسترده س و انتخاب ها زیاد. سامسونگ S21 FE داره و شیائومی 12X و 11T Pro و K50

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی

به نظرم سمت se نرو هم صفحه کوچیکه هم طراحیش قدیمیه و باطری ضعیفی داره
بهترین انتخاب تو این رنج
xiaomi 12
s21 fe (که خودم اصلا مورد پسندم نیست چون 20 م میدی و گوشی تماما پلاستیکه حس بدی بهت میده)
poco f4 gt

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
408
نام
Ara$h
به نظرم سمت se نرو هم صفحه کوچیکه هم طراحیش قدیمیه و باطری ضعیفی داره
بهترین انتخاب تو این رنج
xiaomi 12
s21 fe (که خودم اصلا مورد پسندم نیست چون 20 م میدی و گوشی تماما پلاستیکه حس بدی بهت میده)
poco f4 gt
رفیق در مورد SE درست میگین ، ولی گوشی پلاستیکی خیلی بهتر از رابط کاربری فوق العاده سمی و داغ کردن های زیاد هست .
( خودم Mi 10 lite دارم هیتر شیائومی نیستم ولی رابط کاربری بشدت از miui 11 افت کرده )

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
از قضا از گوشی با صفحه کوچیک تر از عرف رایج مثل se 2022 استقبال میکنم. باتری تا یه روز راه ببره برای کارای عادی، اوکیه.

والا ردمی نوت ۸ داشتم. دکمه پاورش حساس شده بود یه ذره تکون میخورد گوشی ریستارت میشد. رابط کاربریش هم که کافی بود وارد مدیریت فایلش بشم. انگار یگی بالا آورده تو گوشی. هزار مدل فایل نشون میداد.

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
رفیق در مورد SE درست میگین ، ولی گوشی پلاستیکی خیلی بهتر از رابط کاربری فوق العاده سمی و داغ کردن های زیاد هست .
( خودم Mi 10 lite دارم هیتر شیائومی نیستم ولی رابط کاربری بشدت از miui 11 افت کرده )
خب طبیعیه وقتی گیم سنگین بزنیم گوشی داغ کنه همه گوشی ها همینن نهایت یکی دو درجه هنگام استفاده بالا پایین باشه درجه حرارت .
ولی خب شما شیامی 12 با بدنه پشت تمام شیشه مات فریم دور آلومینیوم و اسپیکر فوق العلده که روی گوشی خیلی زیبا تراشیده شده و صفحه نمایش امولد خیلی با کیفیت و شارژ 67 واتی ,واقعا حس پرچمدار بودن بهت میده تا اینکه یه گوشی 20 م تمام پلاستیکی بخری واقعا آزار دهندس
قبول دارم رابط کاربری miui کمی تغییر کرده ولی بیس کار همون اندرویده که فرق چندانی با سامسونگ نداره

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
408
نام
Ara$h
خب طبیعیه وقتی گیم سنگین بزنیم گوشی داغ کنه همه گوشی ها همینن نهایت یکی دو درجه هنگام استفاده بالا پایین باشه درجه حرارت .
ولی خب شما شیامی 12 با بدنه پشت تمام شیشه مات فریم دور آلومینیوم و اسپیکر فوق العلده که روی گوشی خیلی زیبا تراشیده شده و صفحه نمایش امولد خیلی با کیفیت و شارژ 67 واتی ,واقعا حس پرچمدار بودن بهت میده تا اینکه یه گوشی 20 م تمام پلاستیکی بخری واقعا آزار دهندس
قبول دارم رابط کاربری miui کمی تغییر کرده ولی بیس کار همون اندرویده که فرق چندانی با سامسونگ نداره
حقیقتش اصلا با گوشی گیم نمیزنم فقط یوتیوب و سوشیال مدیا 🙂
اره قطعا خب کیفیت ساخت ۱۲ خیلیی بهتره ، ولی رابط کاربری سامسونگ پایدار تر هستش

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
از قضا از گوشی با صفحه کوچیک تر از عرف رایج مثل se 2022 استقبال میکنم. باتری تا یه روز راه ببره برای کارای عادی، اوکیه.

والا ردمی نوت ۸ داشتم. دکمه پاورش حساس شده بود یه ذره تکون میخورد گوشی ریستارت میشد. رابط کاربریش هم که کافی بود وارد مدیریت فایلش بشم. انگار یگی بالا آورده تو گوشی. هزار مدل فایل نشون میداد.
من se دارم و بشدت پشیمونم ازش
همیشه شارژر باید همرام باشه با اینکه اصلا گیم نمیزنم روزی دوباز میزنم به شارژ واقعا کلافم کرده و قصد فروشش رو دارم برای گوشی دوم خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر