راهنمایی در امر خرید موبایل

simplexcomic96

کاربر سایت
Jun 12, 2014
689
مگاپیکسل رو بر چه اساسی مینویسن ؟

چون مثلا آیفون دوربینش 12 مگاپیکسل بعد انقدر جزئیات قشنگ نشون داده میشن توش

ولی گوشیای دیگه که دوربینای مثلا 108 مگاپیکسلی دارن انقد کیفیتش پایین تر از اونا میشه
سايز پيكسل مهمه كه با µm نشون ميدن

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,141
نام
آریا
خب من گوشی 11T خریدم به قیمت ۱۱۵۰۰
خب اگه بخوام دوربینش رو با گوشی قدیمی قبلیم (هواوی میت ۱۰) که الان قیمتش ۵ تومنه مقایسه کنم باید بگم که خیلی دوربین ضعیفی داره کیفیت و جزییات توش واقعا بده یجورایی ام تصویر رو تاریک نشون میده
من کیفیت دوربین واسه کارم مهم بود الکی گول ۱۰۸ مگا پیکسل بودنش رو نخورید اینهمه ام دیدم همه از خفن بودن دوربینش تو نت تعریف میکردن کلی ام مقایسه هاشو دیدم ولی الان که خودم ازش استفاده کردم نسبت به یه موبایل ۵ تومنی قدیمی خیلی کیفیت پایین تری داره .
خب راجع به سخت افزاری که داره باید بگم که خیلی قوی بود من بازی genshin impact رو توش با بالاترین گرافیک و همه چی رو high خیلی نرم و بدون لگ اجرا کردم بدون اینکه یلحظه بخواد قفل کنه، تو پارتی ها هم از همه زود تر لود میشه واسه من.
راجع به شارژ خب خیلی سریع شارژ می‌کنه تو ۴۵ دقیقه ۱۰۰٪ میشه ولی همون اندازه هم زود شارژ خالی می‌کنه
در کل اگه دنبال بازی کردنید این گوشی خیلی خفنیه ولی رو دوربینش اصلا نمیشه حساب کرد.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
خب من گوشی 11T خریدم به قیمت ۱۱۵۰۰
خب اگه بخوام دوربینش رو با گوشی قدیمی قبلیم (هواوی میت ۱۰) که الان قیمتش ۵ تومنه مقایسه کنم باید بگم که خیلی دوربین ضعیفی داره کیفیت و جزییات توش واقعا بده یجورایی ام تصویر رو تاریک نشون میده
من کیفیت دوربین واسه کارم مهم بود الکی گول ۱۰۸ مگا پیکسل بودنش رو نخورید اینهمه ام دیدم همه از خفن بودن دوربینش تو نت تعریف میکردن کلی ام مقایسه هاشو دیدم ولی الان که خودم ازش استفاده کردم نسبت به یه موبایل ۵ تومنی قدیمی خیلی کیفیت پایین تری داره .
خب راجع به سخت افزاری که داره باید بگم که خیلی قوی بود من بازی genshin impact رو توش با بالاترین گرافیک و همه چی رو high خیلی نرم و بدون لگ اجرا کردم بدون اینکه یلحظه بخواد قفل کنه، تو پارتی ها هم از همه زود تر لود میشه واسه من.
راجع به شارژ خب خیلی سریع شارژ می‌کنه تو ۴۵ دقیقه ۱۰۰٪ میشه ولی همون اندازه هم زود شارژ خالی می‌کنه
در کل اگه دنبال بازی کردنید این گوشی خیلی خفنیه ولی رو دوربینش اصلا نمیشه حساب کرد.
آپدیت ش کنی و ریست فکتوری بزنی دوربین ش بهترم میشه.
app های گوشی هم اپدیت نگه داری خیلی خوبه.

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
408
نام
Ara$h
آپدیت ش کنی و ریست فکتوری بزنی دوربین ش بهترم میشه.
app های گوشی هم اپدیت نگه داری خیلی خوبه.
ببخشید من از اول که خریدم گوشی رو و اپدیت کردم ریست فکتوری نکردم (شیائومی mi 10 lite 5G )
بنظرتون الان ریست فکتوری کنم این لگ و باگ ها و کندی ها بهتر میشه ؟ ارزششو داره ریست کنم ؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
ببخشید من از اول که خریدم گوشی رو و اپدیت کردم ریست فکتوری نکردم (شیائومی mi 10 lite 5G )
بنظرتون الان ریست فکتوری کنم این لگ و باگ ها و کندی ها بهتر میشه ؟ ارزششو داره ریست کنم ؟
اندروید بر خلاف ios بهتره بعد از هر آپدیت بزرگ فکتوری ریست بشه.

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
سلام
عیدتان مبارک
برای دو نفر از خانواده ( مادر و خواهر م) میخوام گوشی هدیه بخرم .
حالا نکته اصلی اینکه کل پول مختص برای خرید 5 میل هست !
حالا میدونم کمه یه چیزی باشه هنگی نباشه
کل کارکردشون در حد وب گردی ( یوتیوب .واتس و تلگ )هست
ممنون میشم راهنمای کنید

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
سلام
عیدتان مبارک
برای دو نفر از خانواده ( مادر و خواهر م) میخوام گوشی هدیه بخرم .
حالا نکته اصلی اینکه کل پول مختص برای خرید 5 میل هست !
حالا میدونم کمه یه چیزی باشه هنگی نباشه
کل کارکردشون در حد وب گردی ( یوتیوب .واتس و تلگ )هست
ممنون میشم راهنمای کنید
سلام دوست من عیدت مبارک
اگر هنوز چیزی خرید نکردی، بهترین گزینه Redmi Note 11 4G هست. یک سرچ بزن مشخصات و امکاناتش رو ببین، خانواده ما از نوت 8 داریم تا نوت 11 ... هر نسل بهتر از قبل شده

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اساتید گل
با بودجه 12/15 گوشی چی پیشنهاد میدین ؟
11t Pro عالی هست که هم سخت افزار هم دوربین قوی داره حدود 14 ـو خورده ای گیر میاد، پکیج عالیی هست هم برای گیم زدن هم عکاسی.
اگه میخوای کمتر هزینه کنی هم گلکسی S20 Fe 5G (مدل اسنپدرگون) ـم هست که کمی سخت افزارش ضعیفتره از 11t pro اما دوربین قویی داره و 12 تومن اینا گیر میاد، امکانات پرچم دارا از جمله وایرلس شارژ و ریورس شارژ هم داره که عالی هست بنظرم تو این رنج قیمت.
طرف 11t عادی هم بنظرم نری بهتره چون اگه آدم بخواد اینقد واسه گوشی هزینه کنه و دوربین قوی نداشته باشه میری Poco F3 ـه 7.5 میلیونی رو میگیری که سخت افزارش در حد همیناها هست و قیمت خیلی پایینی هم داره :D چون سخت افزار از یک حدی رد میشه رسما بی خاصیت میشه مگه اینکه موبایل گیمر باشی و اون چند تا فریم بیشتر تو گیم واست اهمیت داشته باشه.

آخرین ویرایش:

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
تا حدود 20 تومن میتونم برای گوشی هزینه کنم.note 20 خوبه؟اولتراش گرونتره ارزش داره 4 تومن بیشتر بدم اولتراشو بگیرم؟

من دوستم ی s21 plus خریده بود دستم گرفتم گوشی خوبی بود.

ی دوست دیگم الترا دارع واقعاً گوشی خفنی عه مخصوصا اون زوم ۱۰۰ ایکسش.
الترا ارزش دارع

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر