راهنمایی در امر خرید موبایل

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
رفقا از بامیلو خرید نکنید مخصوصا لوازم جانبی مثل پاور بانک و هدفون و..همش تقلبی و مشکل داره

اوضاع بازار ایفون داغونه بازار پر شده از ایفون های ریفربیشد که به قیمت اکبند میفروشن نه فقط قاچاق حتی رسمی و گارانتی دار:D

یه ماه دیگه زیر1500:D
راستی هواوی هم اعلام کرده دیگه گوشی پایین رده و ارزون قیمت نمیسازه:D فک کنم کم کم قیمت میان رده و پرچمدارشو هم در حد سامسونگ بالا میبره:D
نساختن میان رده و پایین رده بدون شک اشتباه بزرگیخ

• Like
Reactions: Vonarian

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
نه سود مهم تره.گوشی های ارزون قیمت حاشیه سود کمی دارن
الان مثلا ال جی فروشش3برابر سونی ولی داره ضرر میده در حالی که سونی به سود دهی رسیده چون بیشتر میان رده و بالا رده میزنه

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
گوشی فقط و فقط S8
شاخترین گوشی .. بقیه فقط اداشو در میارن
لطف کنید با دلیل و منطق بفرمایید.
فعلا که اچ تی سی و وان پلاس ۲ و ۱ هستند.
S8 نسخه اسنپ واقعا افتضاح بود.

Sent from my K00E using Tapatalk

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
لطف کنید با دلیل و منطق بفرمایید.
فعلا که اچ تی سی و وان پلاس ۲ و ۱ هستند.
S8 نسخه اسنپ واقعا افتضاح بود.

دوست عزیز من 3 ماه گوشیو دارم میشه بگید چیش افتضاحه ؟؟؟؟؟ از نظر روان بودن و زیبایی دوربین کیفیت هیچی کم نداره

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
آنتوتو از یه گوشی اسنپ ۸۲۱ کمتره.

شوخی میکنی دیگه !؟
من وقتی s8 دیدم واقعا مجذوب ظاهرش شدم .. کارکردش هم کاملا روان هست و واقعا گوشی عالی سامسونگ ساخته
در خصوص اسکنر انگشت هم من قبلا گوشی ال جی" جی 3 " داشتم و یک جورایی به کار کرد انگشت در پشت داشتم به مشکل در پیدا کردن اسکنر نمیخوردم ( کافی بود یکم انگشتتون به سمت چپ بیشتر مایل کنید )

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
شوخی میکنی دیگه !؟
من وقتی s8 دیدم واقعا مجذوب ظاهرش شدم .. کارکردش هم کاملا روان هست و واقعا گوشی عالی سامسونگ ساخته
در خصوص اسکنر انگشت هم من قبلا گوشی ال جی" جی 3 " داشتم و یک جورایی به کار کرد انگشت در پشت داشتم به مشکل در پیدا کردن اسکنر نمیخوردم ( کافی بود یکم انگشتتون به سمت چپ بیشتر مایل کنید )
مگه من گفتم بده؟!
اتفاقا خیلی قدرتمند هست.
اما به نسبت اسنپ ۸۳۵ بودنش امتیاز خوبی نیاورد.اینو کارشناس های خاج از کشور هم میگن.

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
مگه من گفتم بده؟!
اتفاقا خیلی قدرتمند هست.
اما به نسبت اسنپ ۸۳۵ بودنش امتیاز خوبی نیاورد.اینو کارشناس های خاج از کشور هم میگن.

من شخصا با گوشی های سونی و htc نمیتونم کار کنم- شاید اونا تو ارقام بهتر باشن .. ولی S8 هایی که داخل ایرانن اسنپ نیستن
s8 تو هر مرحله ای IPHONE 7S PLUS قورت داده .. دیگه s8+ رو خدا عالمه .. به نظرم اون سیب فیک باید افت قیمت کنه نه S8 ..

به نظرم بعد S8 بهترین گزینه
Sony Xperia XZ Premium میتونه باشه واقعا گوشی شیکی هست

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
s8 تو هر مرحله ای IPHONE 7S PLUS قورت داده .. دیگه s8+ رو خدا عالمه .. به نظرم اون سیب فیک باید افت قیمت کنه نه S8

این جوریام نیست بنچمارک ها مشخصه و تو بیشتر تست ها ایفون بهتر بوده.

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
من شخصا با گوشی های سونی و htc نمیتونم کار کنم- شاید اونا تو ارقام بهتر باشن .. ولی S8 هایی که داخل ایرانن اسنپ نیستن
s8 تو هر مرحله ای IPHONE 7S PLUS قورت داده .. دیگه s8+ رو خدا عالمه .. به نظرم اون سیب فیک باید افت قیمت کنه نه S8 ..

به نظرم بعد S8 بهترین گزینه
Sony Xperia XZ Premium میتونه باشه واقعا گوشی شیکی هست
درسته که اپل گرونه محصولاتش و سیاست های سخت گیرانه آی داره ولی دیگه محصولاتش فیک نیست.تحقیق و توسعه خرج داره
به نظرم چون الان نسل موبایل های بدون حاشیه شروع شده برای کسی که موبایل باز نیست صبر کردن تا نسخه جدید این گوشی ها از همه شرکت ها معرفی شن کار عاقلانه ای است

• Like
Reactions: Vonarian

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
یک سری به GSM بزنید .. آیفون های بازنده هستن ..

اینم تست بنچمارک ها نه با اس 8 بلکه با اس8 + که به قول شما خدا عالمه :D

Apple iPhone 7 Plus Benchmarks

رو قسمت performance benchmarks کلیک کن و خودت مقایسه کن.
من خودم فن اپل نیستم و عاشق htc هستم ولی اینکه بخوایم همین طوری یه چیزی بگیم که خوش باشیم و با تخریب بقیه برندها بخوایم برند مورد علاقمونو بالا ببریم کاریه که به سن من یکی دیگه نمیخوره.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
اینم تست بنچمارک ها نه با اس 8 بلکه با اس8 + که به قول شما خدا عالمه :D

Apple iPhone 7 Plus Benchmarks

رو قسمت performance benchmarks کلیک کن و خودت مقایسه کن.
من خودم فن اپل نیستم و عاشق htc هستم ولی اینکه بخوایم همین طوری یه چیزی بگیم که خوش باشیم و با تخریب بقیه برندها بخوایم برند مورد علاقمونو بالا ببریم کاریه که به سن من یکی دیگه نمیخوره.

=))))

پرفرمنس و کمرا به کنار من به بقیه می‌گفتم که 7پلاس واقعا از نظر باتری پیشرفت کرده و اپل این ضعفش رو تا حد زیادی برطرف کرده، اما جدی نمیدونستم تا این حد.

من خودم شخصا با اینکه 7پلاس دارم اما اس 8+ رو یکی از بهترین گوشی های بازار میدونم، و حتی هرکسی مشاوره هم بخواد میگم که نسبت به 7پلاس (مخصوصا بدون حاشیه بودنش) و اندرویدش نسبت به ios برتری های خاص خودش رو داره، و اگه خودم شخصا به ios علاقه و به 7 پلاس نیاز نداشتم (من نصف کارم با گوشیه، به یه گوشیه قوی نیاز دارم و این وسط سبک بودن، هنگ نکردن و سریع بودن ios خیلی بهم کمک می‌کنه) بدون شک اس 8+ رو می‌خریدم، اما نمیدونم چرا خیلی از اونایی که ایفون استفاده نمیکنن همیشه سعی در تخریب ایفون دارن :)) البته این وسط اونایی هم که ایفون رو خدای گوشی‌ها و... میدونن هم رو اعصابن.

• Like
Reactions: AMIN-1399F

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر