راهنمایی در امر خرید موبایل

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
دوستان ایفونی یه راهنمایی!
من چند روز قبل اپدیت زدم به 9.3.3 ولی باز دوباره این پیغام iMasage و iFace که از شارژ سیمکارت کم میکنه هی میاد هر پیام هم 150 تومن کم میکنه من چیکار کنم این غیر فعال بشه؟!

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,201
نام
سامان
دوستان ایفونی یه راهنمایی!
من چند روز قبل اپدیت زدم به 9.3.3 ولی باز دوباره این پیغام iMasage و iFace که از شارژ سیمکارت کم میکنه هی میاد هر پیام هم 150 تومن کم میکنه من چیکار کنم این غیر فعال بشه؟!
از داخل ستینگ قسمت مسیج iMessage رو خاموش کن

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: *Black Roze*

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
دوستان اکانت کلش رو چی سیو میشه
گوشی بردارم ریست فکتوری شده و اکانتش پریده...چجوری میشه اکانت رو برگردوند؟؟؟
از قسمت اکانت گوشی gmail رو وارد کردم افاقه نکرد

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دوستان اکانت کلش رو چی سیو میشه
گوشی بردارم ریست فکتوری شده و اکانتش پریده...چجوری میشه اکانت رو برگردوند؟؟؟
از قسمت اکانت گوشی gmail رو وارد کردم افاقه نکرد
اگر قبلا جیمیل متصل به بازی کرده باشید همون جیمیل دوباره وارد کنید اکونت برمیگرده
اگر هم نه ایمیل به پشتیبان سوپرسل بزنید

• Like
Reactions: samiradin

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
اگر قبلا جیمیل متصل به بازی کرده باشید همون جیمیل دوباره وارد کنید اکونت برمیگرده
اگر هم نه ایمیل به پشتیبان سوپرسل بزنید

دوستان دلمو زدم به دریا , کاری با ان سیستم ریجستر شکست خورده که میخواد برگرده ندارم
امروز که هیچ اما فردا میخوای برم یه lumia بخرم بنظرتون بین lumia 540 و lumia 550 کدوم بهتره
از نظر سخت افزاری بنظرم lumia 540 بهتره اا از نظر سیستم عامل lumia 550 سیسم عامل پیش فرضش ویندوز 10 موبایله
البته با همین رنج قیمت میشه بلک بری z3 هم خرید کلاسم داره و لی خود بلک بری هم سیستمشو ول کرده گوشی اندرویدی داده

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
دوستان دلمو زدم به دریا , کاری با ان سیستم ریجستر شکست خورده که میخواد برگرده ندارم
امروز که هیچ اما فردا میخوای برم یه lumia بخرم بنظرتون بین lumia 540 و lumia 550 کدوم بهتره
از نظر سخت افزاری بنظرم lumia 540 بهتره اا از نظر سیستم عامل lumia 550 سیسم عامل پیش فرضش ویندوز 10 موبایله
البته با همین رنج قیمت میشه بلک بری z3 هم خرید کلاسم داره و لی خود بلک بری هم سیستمشو ول کرده گوشی اندرویدی داده
550 بگیر...540 فقط از لحاظ دوربین قویتره تو بقیه موارد 550 سره
دل به دریا زدن نداره عزیز که...550 قیمتش نزدیک 350 تومنه بگیر چند وقت استفاده کن خوشت نیومد نهایتا 50-70 زیر قیمت بفروش بره دیگه
540 هم اگه خواستی اونم قیمتش زیر 300 تومنه که واقعا مفته
و این که ویندوز موبایل هر چی باشه از بلک بری os بهتره

در آخر هم این که اگه خواستی از فروشگاه های اینترنتی خرید کنی شخصا تجربه خرید از ویندوز ایران رو داشتم و واقعا تجربه خوبی بود

آخرین ویرایش:

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
من تقریبا تجربه همه لومیاها دارم بهترینش ۶۴۰ اکس ال هست، انگاری ساختنش برا ویندوز ۱۰
تازگی ۶۵۰ خریدم گوشی خوبیه

Sent from Microsoft Lumia

• Like
Reactions: bazicon

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
من تقریبا تجربه همه لومیاها دارم بهترینش ۶۴۰ اکس ال هست، انگاری ساختنش برا ویندوز ۱۰
تازگی ۶۵۰ خریدم گوشی خوبیه
Sent from Microsoft Lumia

مبارکتون باشه :x
برای کاری که من با گوشی میکنم lumia 435 هم برام کافیه , حالا میگم میخوام پول بدم یکمی بیشتر بدم یه چیز بهتر بخرم
میگن ویندوز 10 مصرف باتریش بیشتره و پایداریش کمتره درسته؟

سه تا از از دلایلی که میخوام ویندوز فون بخرم
1- قبلا ویندوز موبایل داشتم و سال ها تجربه کردم ( ولی هیچوقت ویندوز فون نداشتم )
2- سریع بودن و بدون هنگی بودن
3- مصرف کم باتری ( شارژدهی بالا )

• Like
Reactions: usmarine

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
مبارکتون باشه :x
برای کاری که من با گوشی میکنم lumia 435 هم برام کافیه , حالا میگم میخوام پول بدم یکمی بیشتر بدم یه چیز بهتر بخرم
میگن ویندوز 10 مصرف باتریش بیشتره و پایداریش کمتره درسته؟

سه تا از از دلایلی که میخوام ویندوز فون بخرم
1- قبلا ویندوز موبایل داشتم و سال ها تجربه کردم ( ولی هیچوقت ویندوز فون نداشتم )
2- سریع بودن و بدون هنگی بودن
3- مصرف کم باتری ( شارژدهی بالا )
در ویندوز 10 یک سری مشکلات وجود داره و اذیت میکنه .. snap 210 پایین هست ولی اگر بودجت همین قدر هست 550 lumia بگیر

• Like

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
برام سواله وقتی مایکروسافت گوشی لومیای جدید خیلی وقته نداده (احتمال 99% به خاطر سرفیس فون) چرا بعضیا میخرن؟:-/
یه نصیحت اینکه خودتون رو با بلک بری و ویندوز فون اذیت نکنید. اکثر کسایی که اینا رو دارن یه گوشی اندروید یا اپل هم به عنوان گوشی اصلیشون دارن.

• Like

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,361
نام
بابک
نوت ۷ چرا همون پردازنده اس ۷ داره؟

درکل شاهکار تکنولوژیه،سامسونگ با شروع پروژه صفر تکنولوژی برد جلو

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید

جون نیازی به قوی تر نیست ! گر کار با اس7 کرده باشی میبنی همه چیز سریع هست و پردازنده به خوبی جواب میده .. حالا بیاد پردازنده جدیدر بندازه و اگر مشکلتی داشته باشه به شدت ضربه میخورد

• Like
Reactions: u_2

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
برام سواله وقتی مایکروسافت گوشی لومیای جدید خیلی وقته نداده (احتمال 99% به خاطر سرفیس فون) چرا بعضیا میخرن؟:-/
یه نصیحت اینکه خودتون رو با بلک بری و ویندوز فون اذیت نکنید. اکثر کسایی که اینا رو دارن یه گوشی اندروید یا اپل هم به عنوان گوشی اصلیشون دارن.
ویندوز فون در حال حاضر واسه گوشی های کمتر از 400-500 تومن قطعا بهترین گزینست. حتی تا 700-600 تومن هم خیلی بد نیست. بیشتر از اونه که به هیچ عنوان گزینه خوبی نیست. نه به خاطر سخت افزار ضعیف، نه به خاطر سیستم عامل بد، صرفا به خاطر کمبود اپلیکیشن. درسته اپلیکیشن هایی که بدونشون نمی شه زندگی کرد هست معمولا، ولی خوب وقتی آدم 1-2 تومن پول گوشی می ده باید به همه چی دسترسی داشته باشه. همین الان 950XL اگه برنامه هاش با IOS یکی بود قطعا بهترین گوشی بود که می شد خرید، دوربین خدا، کیفیت خدا، قابلیت خدا، سیستم عامل بدون ویروس و کند نشو(تنها ضعف گوشی های اندرویدی همین کند شدن گوشیه) فقط و فقط مشکلش برنامه هاست. منی که 3-4 ساله ویندوز فون داشتم واسه گوشی بعدیم به هیچ عنوان سمتش نمی رم دیگه، مگه اینکه مشکل اپ ها رو حل کنه.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718

احتیاجی نیست این پردازنده به خوبی رو اس 7جواب داده
فقط نسخه 820اس 7خوب بهینه سازی نشده بود
که تو نوت7صد درصد خیلی بهتر شده و اگزینوس هم که فوق العادست تو اجرای اپ و مصرف باتری سریعترین و کم مصرف ترین پردازندست بین اندرویدی ها
تو بنجمارک های که اومده امتیاز بهتری ازاس 7گرفته و معلومه بهینه تر شده

تاچ وایز هم سبک تر و رونتر شده و درکل به احتمال زیاد سریعترین گوشی اندروید بازاره
بیشتر از طراحی گوشی تعریف کردن که از اس 7اج و اکثر فبلت ها بازار خوش دست تر وکیفت ساختشم فوق العادست
اسکنر چشم هم گفتن سریع و خوبه
دوربین هم که همون اس7که عالیه باید ببینم درعمل چطوره شاید بهتر شده
باتری هم که3500که فوق العادست باید ببینیم شاید بهتر ازاس7اج هم باشه بخاطر بهینه سازی پردازنده و رابط

درکل گوشی فوق العادست.هنوزم اس7اج کاملترین گوشی بازاره
از نظر خیلی ها بهترین گوشی هم هست
دیگه نوت 7با قلمش از اون بهتره صد درصد:D
تنها کمبود گوشی اسپیکر استریو ببینیم سامسونگ کی میخواد ارتقا بده اسپیکر رو شاید اس8
چون ایفون7انگار استریو شده و سامسونگ که هیچوقت نمیذاره حداقل از نظر سخت افزار گلکسی اس چیزی از ایفون کمتر داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر