راهنمایی در امر خرید موبایل

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
آقا سر چه چیز هایی بحث میکنیدا! اصلا بزارید گوشی بیاد تو ایران خودمون بریم کار کنیم بعد در موردش بحث کنیم!
تا جایی که من یادمه سامسونگ هر گوشی که میزد همه سایت ها ازش تعریف و تمجید میکردن(تازه ی سایت ایرانی هم همون جی اس ام مسخره:)) که با هر گوشی مقایسه میکنه میگه بازم مال سامسونگ از همه بهتره) اما توی دست و عمل یه چیز دیگه ایی بود:|
---------------------
آقا اینجا کسی M8 Dual Sim داره؟ اندروید 5 براش اومده؟

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
من خودم نوت 4 داشتم با چشمای خودم لگ و انواع کند بودن دیدم
لابد همش از My Magazine سوئیچ میکردی به هوم اسکرین اصلی!
دیگه بابک جان قدیمی شد این متلک ها برای سامسونگ بکشید بیرون :d
آقا سر چه چیز هایی بحث میکنیدا! اصلا بزارید گوشی بیاد تو ایران خودمون بریم کار کنیم بعد در موردش بحث کنیم!
تا جایی که من یادمه سامسونگ هر گوشی که میزد همه سایت ها ازش تعریف و تمجید میکردن(تازه ی سایت ایرانی هم همون جی اس ام مسخره:)) که با هر گوشی مقایسه میکنه میگه بازم مال سامسونگ از همه بهتره) اما توی دست و عمل یه چیز دیگه ایی بود:|
---------------------
سامسونگ توی چیزهایی که گفته میشه بهتره، واقعا هم بهتره. بنچمارکهاش همیشه از همه بیشتر بوده، باطری هاش واقعا خوب بوده و دوربینش هم که جای بحثی نمیذاره :d
باز هم میگم با اون دوران S4، تاچ ویزهای قدیمی، اگزیونوس های هشت هسته ای که داغ می کردند، سنسورهای عجیب غریب مثل حرکات Air و غیره خداحافظی کنید!
Note 4 و S6 به کلی محصولات متفاوتی هستند.

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
دوستان کی ایفونهای 6و 6+ رو داشته و کار کرده
ی نقد ازشون بزاره
خیلی دارم از این دوتا ایفون تعریف میشنوم خیلی خوشم اومده
حالا دوستان ی نقدی ازش بزارن
ایا درسته بهترین گوشی بازار هستش ؟
ممنون

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
375
---------------------
داداش خب همیشه یکی از بهترین های بازار بود تا زمان اس3.2بهترین بود اس4.5هم یکی از بهترین ها بودن از هر نظر.
الکی که تعریف نکردن واقعیته
اس چهار برخی مشکلات داشت مربوط به معماری پردازنده بود که مشکل اندروید بود نه سامسونگ
الانم همه به این معماری رو اوردن و دیگه مشکلی نداره
سری نوت هم از نوت2به بعد همیشه بهترین فبلت بازار بوده
الانم نوت4بهترین گوشی بازاره

مشکلی که هست اینه ایفون و گلکسی اس ها بهترین های بازارن و همیشه تحسین میشن واز همه خبر ساز تر از همه پرفروشترن
همین باعث میشه کوچک ترین مشکلشون بزرگنمایی بشه چپ و راست بهشون گیر بدن

تنها گوشی پرفروش بازار که کسی ترول نمیکنه و اکثرا عاشقشن سری نوت هر بار که عرضه میشه انقد خوبه و خاصه دلیلی برا ترول برند ها و فن هاشون نمیذاره
چون هیچ برندی نتونسته فبلتی به این خوبی و پر کاربرد بسازه

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
ی نقد ازشون بزاره
ممنون
دوتاشون در سطح عالی هستن از همه نظر

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
ی نقد ازشون بزاره
ممنون
من باهاش مقداری کار کردم. داییم رفته 128 گیگ 6 رو گرفته. با 5S که مقایسه کردم ببین این طوریاست: اول اینکه صفحه بزرگ iOS خیلی خوب عالیه چیز های بیشتری تو صفحه جا میشه،ایفون 6 با اینکه صفحه اش بزرگ شده ولی بازم خوش دسته،دوربین جلوش که خیلی خوبه من یکی باهاش خیلی حال میکنم خوراک سلفیه،دوربین عقبش هم سلیقه ایی هست ولی من بازم قبولش دارم،روون بودن سیستم عامل و نبود مدل های اضافی( مثلا ایفون مینی ایفون مدل دیگه ایی)یک مزیت خیلی بزرگیه!
بهترین گوشی بازار رو خود استفاده کننده باید انتخاب کنه! چون ایفون بر خلاف گوشی های اندرویدی دیگه امکانات کمتری رو داره ممکنه اونا نیازتون رو بر طرف کنن، ولی من ایفون رو یکی به خاطر یکپارچه بودنش ، یکی به خاطر ظاهر یکدستش بعد از آپدیت به ورژن های مختلفش ، یکی به خاطر 100% پشتیبانی نرم افزاری 4 ساله اش دوستش دارم.
داداش خب همیشه یکی از بهترین های بازار بود تا زمان اس3.2بهترین بود اس4.5هم یکی از بهترین ها بودن از هر نظر.
الکی که تعریف نکردن واقعیته
اس چهار برخی مشکلات داشت مربوط به معماری پردازنده بود که مشکل اندروید بود نه سامسونگ
الانم همه به این معماری رو اوردن و دیگه مشکلی نداره
سری نوت هم از نوت2به بعد همیشه بهترین فبلت بازار بوده
الانم نوت4بهترین گوشی بازاره

مشکلی که هست اینه ایفون و گلکسی اس ها بهترین های بازارن و همیشه تحسین میشن واز همه خبر ساز تر از همه پرفروشترن
همین باعث میشه کوچک ترین مشکلشون بزرگنمایی بشه چپ و راست بهشون گیر بدن

تنها گوشی پرفروش بازار که کسی ترول نمیکنه و اکثرا عاشقشن سری نوت هر بار که عرضه میشه انقد خوبه و خاصه دلیلی برا ترول برند ها و فن هاشون نمیذاره
چون هیچ برندی نتونسته فبلتی به این خوبی و پر کاربرد بسازه
ببینید من الان اصلا با سری نوتش کاری ندارم چون اون واقعا عالیه هنوز هیچ شرکتی نتونسته با امکانات اون فبلت عالی خوش قیمت درست کنه. بحث ما سر سری اس هست.
اس5 وقتی که با M8 اومد توی همهی تست ها اس5 اول بود اختلافش بعضی جاها زیاد بودا ولی توی دست اصلا اون چیزی باید میبود نبووووود! همین الان شما برید توی گوگل بزنید "مقایسه سرعت iPhone 6 vs S5 vs M8 " لینک آپارات رو باز کنید مقایسه مال سایت فکر کنم فونباف بود. شما اونجا ببین چه تست استاندارد خوبی میگیره! اولین گوشی میشه ایفون بعدش M8 فقط فقط با 11 ثانیه اخلاف زمانی ولی S5 با اختلاف 1دقیقه 10 ثانیه تموم میکنه! واقعا این اختلاف زمان با اون همه تست جور در میاد؟:-/
حالا اس6 من نمیگم که بده! چون اصلا نه دیدم نه پنجمارکی ازش دیدم! خداوکیلی وقتی که معرفی شد همش میگفتم M8 خودمو بفروشم وقتی که اس6 اومد بخرم.
همیشه هم ایرادات پشت گوشی هست مثلا میگفتن M9 خیلی خیلی داغ میکنه. حالا جالبه که بدونید سایت زومیت یه خبرنگاراشو فرستاده بود قطر(چون M9 اونجا هم رونمایی میشد) خبرنگار که کار کرده بود میگفت اصلا به هیچ وجه گوشی داغ نمیکنه و داغی گوشی به صورت نرمال هست.
هم اس6 و هم M9 من هیچ کدوم نظر نمیدم چون تا کار نکنم هیچی نمیگم حالا 100 تا سایت بیان بگن عالیه عالیه خیلی خوبه. مثل همون موقعی که S4 و M7 رونمایی شد همه میگفتن S4 عالیه بهترینه ولی یهو M7 بهترین گوشی سال شد!!!

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
375
ببین داداش من حرفتو قبول دارم ولی یه گوشی فقط سرعت نیست
مثلا اس5از نظر امکانات سخت افزاری و نرم افزاری کامل ترین گوشی بازار یود
بهترین نمایشگر دوربین رو داشت باتری خوب کیفیت صدا خوب ضد اب و...خوب معلومه نقد های عالی میگیره
حالا درسته تو سرعت بخاطر رابط سنگینش از بقیه کندتر بود این دلیل نمیشه کل گوشی زیر سوال بره

اگه سرعت برات مهمه الان یه مقایسه سرعت بین ایفون و اس6اومده که اس6خیلی سریعتر بود فقط تو یه بازی عقب اقتاد ولی درمجموع برد مقایسه رو

درمورد اس4هم زمان خودش فوق العاده بود فقط مشکل لگ و داغی رو داشت

ببین سامسونگ2سال پشت سرهم بهترین گوشی سال رو برد چون حریفی نداشت به اون صورت
ولی زمان اس4همه عالی شدن اچ تی سی وان رو ساخت که عالی یود و بقیه هم عالی بودن
حالا چه اس4بهتر بود یا نه نمیان برا سومین بار بهترین گوشی رو بهش بدن

مثلا امثال جی3با همه مشکلات بهتر گوشی سال شد حقش بود?نقد ها زیاد خوبی هم نگرفت پس زیاد به این چیزا توجه نکن
الان همه گوشی ها عالین و این جوایز هر سال میدن به یکی

- - -ویرایش - - -

این لینک مقایسه سرعت اس6با ایفون6
اس6سریعتر و مقایسه رو برد ولی تو بازی رئل ریسینگ3خیلی طول میکشه لود
همین باعث شد با اختلاف کمتری ایفون رو ببره
دلیلشم اینه این بازی رو iosبهینه تره
http://hw2.asset.aparat.com/aparat-video/97204756b3bcc8fd9b78602ecd04d4fd2268540-360p__97154.mp4

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
ببین داداش من حرفتو قبول دارم ولی یه گوشی فقط سرعت نیست
مثلا اس5از نظر امکانات سخت افزاری و نرم افزاری کامل ترین گوشی بازار یود
بهترین نمایشگر دوربین رو داشت باتری خوب کیفیت صدا خوب ضد اب و...خوب معلومه نقد های عالی میگیره
حالا درسته تو سرعت بخاطر رابط سنگینش از بقیه کندتر بود این دلیل نمیشه کل گوشی زیر سوال بره

اگه سرعت برات مهمه الان یه مقایسه سرعت بین ایفون و اس6اومده که اس6خیلی سریعتر بود فقط تو یه بازی عقب اقتاد ولی درمجموع برد مقایسه رو

درمورد اس4هم زمان خودش فوق العاده بود فقط مشکل لگ و داغی رو داشت

ببین سامسونگ2سال پشت سرهم بهترین گوشی سال رو برد چون حریفی نداشت به اون صورت
ولی زمان اس4همه عالی شدن اچ تی سی وان رو ساخت که عالی یود و بقیه هم عالی بودن
حالا چه اس4بهتر بود یا نه نمیان برا سومین بار بهترین گوشی رو بهش بدن

مثلا امثال جی3با همه مشکلات بهتر گوشی سال شد حقش بود?نقد ها زیاد خوبی هم نگرفت پس زیاد به این چیزا توجه نکن
الان همه گوشی ها عالین و این جوایز هر سال میدن به یکی
http://hw2.asset.aparat.com/aparat-video/97204756b3bcc8fd9b78602ecd04d4fd2268540-360p__97154.mp4
ایول آقا دمت گرم.
حرف شما هم درسته همه چی که سرعت نیست اماکانات هم هست، ولی من یکی خودم به شخصه دیگه از اس6 خیلی انتظار دارم که تو عمل سرعت خوبی داشته باشه.
M9 هم یکم دلمو زد اچ تی سی دیگه خیلی داره الکی برای گوشی هاش حاشیه میزنه! آخه چیه اون حاشیه پایین (حالا مال بالاش کمتره)
G3 هم که واقعا حالم بهم خورد مزخرف ترین و افتضاح ترین گوشی بود که تو عمرم دیدم، پسر خالم با هزار شوق رفت خرید اومد جلو من پز بده، باور کن 4 5 تا برنامه باز کردم دکمه هوم میزدم یهو دیدم صفحه گوشی خاموش شد روشن شد، وقتی هم که روشن شد اومد رو صفحه لاک بازش که کردم نوشت رابط کاربری متوقف شد:))(همون Stop Working خودمون)

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
ایول آقا دمت گرم.
حرف شما هم درسته همه چی که سرعت نیست اماکانات هم هست، ولی من یکی خودم به شخصه دیگه از اس6 خیلی انتظار دارم که تو عمل سرعت خوبی داشته باشه.
M9 هم یکم دلمو زد اچ تی سی دیگه خیلی داره الکی برای گوشی هاش حاشیه میزنه! آخه چیه اون حاشیه پایین (حالا مال بالاش کمتره)
G3 هم که واقعا حالم بهم خورد مزخرف ترین و افتضاح ترین گوشی بود که تو عمرم دیدم، پسر خالم با هزار شوق رفت خرید اومد جلو من پز بده، باور کن 4 5 تا برنامه باز کردم دکمه هوم میزدم یهو دیدم صفحه گوشی خاموش شد روشن شد، وقتی هم که روشن شد اومد رو صفحه لاک بازش که کردم نوشت رابط کاربری متوقف شد:))(همون Stop Working خودمون)
G3 لامصب از دو چیز خیلی ضربه خورد: صفحه نمایشش که خوره باطری بود و حداقل نکرد یه چیزی مثل Note 4 بهینه باشه. رابط کاربری جدید هم شدیدا مضخرف بود. الان G Flex 2 هم بعد از این همه مدت لگ های G3 رو داره با اینکه سخت افزارش هیولاست.
همه این رابط کاربری جدید رو خیلی تمجید می کردند که ساده شده ولی به نظر من که همون رابط قدیمی G2 که کارتونی هم بود با کلی امکانات روان تر عمل می کرد /:)
سامسونگ و LG برعکس هم شدند! سامسونگ داره روان تر میشه بعد از اون ور LG لگش بیشتر میشه :d
G3 رو ولی من دو چیزش رو خیلی قبول داشتم: 1- ارگونومی خارق العاده ای داشت. هیچ گوشی 5.5 اینچی انقدر خوش دست نیست 2- دوربین که بهترین بازار نبود اما بسیار سریع و خوب عمل می کرد.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
desire 816 سفارش دادم و فردا صبح میرسه دستم .. قیمت 820 تومان .. خوب گرفتم ؟
اگه تک سیمه بله خوب گرفتی. هر چند تا ته بازار رو در میاوردین میشد 813 تومن هم خرید. ولی مهم نیست اصلا ارزش گشتن و وقت گزاشتنو نداره.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
در مورد S6/Edge من دو روز گذشته هرچی نقد از یوتوبر های معروف و غیر معروف بوده رو نگاه کردم، همه به زیبایی و حس خوبی که تو دست به آدم میده اشاره کردن.
تقریبا همشون هم گفتن ، TouchWiz خیلی سبک تر شده شده
همه هم از سرعت بسیار بالای سیستم حرف میزدن، الیته تجربه‌ی شخصی من با فلگشیپ‌های سامسونگی که داشتم این بوده که بعد از یه مدت استفاده و ریختن کلی برنامه سیستم کند تر میشه باید این چطوره.
البته سامسونگ از حافظه فلش جدید و سریع تر استفاده کرده و نبود مموری هم به سرعت کلی سیستم کمک میکنه.

شخصا هیچ‌وقت نسبت به یک گوشی سامسونگ در این حد حس مثبت نداشتم. امیدوارم درست باشه حسم.

Sent from my iPhone 6 Plus

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
منم s6 edge خیلی میپسندم و به نظر من شاخترین گوشی بازاره ولی قیمتش آدمو میترسونه:d
وقتی حول و حوش 2 تومن رسید میگیرم ایشالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر