راهنمایی در امر خرید موبایل

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
یه مدت از میادین دور بودیم :D داشتم برسی های گوشی جدیدا رو نگامیکرد
سامسونگ چیکار کرده همه گفتن بهترین گوشی بازار.بهترین اندروید که تاحالا ساخته شده.پادشاه اندروید
بهترین گوشی که سامسونگ ساخته یعنی از اس2ونوت4بهتر
باورم نمیشه سامسونگ باتری رو ضعیف کرده و مموری کارت نمیخوره یعنی اگه این دو مشکل و کمبود رو نداشت شاهکار بود
ولی ام9چرا اینجوری شد.اچ تی سی باز زد جاده خاکی بعد دوسال فوق العاده
رو کاغذ عالیه ولی تو برسی ها خوب نشون نداده

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
375
چندتا کلیپ از اس6اومده جالبه
مقاومتش عجیبه هم دربرابر ضربه و سقوط هم اب از این نظر واقعا عالی شده خیلی مقاومه
یارو گوشی رو تو ظرف اب گذاشت بعد20دقیقه خاموش شد بعد خشک کردن گوشی باز روشن شد فقط دوربینش مشکل پیدا کرد
از نظر سرعت هم یه مقایسه با ایفون6اومد که اس6از ایفون سریعتر بود تو اجرا بازی و اپ

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
یه مدت از میادین دور بودیم :D داشتم برسی های گوشی جدیدا رو نگامیکرد
سامسونگ چیکار کرده همه گفتن بهترین گوشی بازار.بهترین اندروید که تاحالا ساخته شده.پادشاه اندروید
بهترین گوشی که سامسونگ ساخته یعنی از اس2ونوت4بهتر
باورم نمیشه سامسونگ باتری رو ضعیف کرده و مموری کارت نمیخوره یعنی اگه این دو مشکل و کمبود رو نداشت شاهکار بود
ولی ام9چرا اینجوری شد.اچ تی سی باز زد جاده خاکی بعد دوسال فوق العاده
رو کاغذ عالیه ولی تو برسی ها خوب نشون نداده
من به شخصه میگم M9 رو بیشتر از S6 قبول دارم.
طراحی S6 بشدت تقلیدی از آیفون 6 هست

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
375
من به شخصه میگم M9 رو بیشتر از S6 قبول دارم.
طراحی S6 بشدت تقلیدی از آیفون 6 هست

از نظر عملکرد و سخت افزار اس6بهتره
ام9فقط از نظر کیفیت صدا بهتره هرچند صدای اس6هم فوق العاده عالیه
حتی طراحی اس6هم بهتره بارک تر سبک تر خوش دست تر
بابا بجز کناره ها کجاش شبیه ایفونه؟؟اس6شبیه اس5که قبل ایفون6اومد
اپل اومد لبه ها رو گرد کرد کاری که سامسونگ قبل اون انجام داد اس6یه اس5فلزیه دیگه همین
ولی سوراخ های اشپیکر و کلا پایین گوشی شبیه ایفونه

ولی خدایی حرفت خیلی غیر منطقیه اس6بالاترین کیفیت و کارای رو تو گوشی ها بازار داره بعد چون فقط یه ذره شبیه ایفونه دیگه قبولش نداری??
اینم شد دلیل
همین ام9طراحی ام7رو داره و زمان معرفی همه میگفتن کپی ایفونه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,477
نام
امین
پس عملکرد gpu هم کشکه احتمالن :d
بدنه هم حتمن سامسونگ بهتره :d
صفحه نمایش هم شاید فن های سامی عاشق تکنولوژیش باشن ولی دلیلی واسه برتری از نظر "همه "نیست! و نمیشه هی گفت بهترین صفحه نمایش! من که از دیدن سوپر ال سی دی 3 بیشتر لذت میبرم تا امولد. خیلی هارو هم دیدم چه تو تو وی چه تو گوشی با نوع نور دهی امولد مشکل داشتن و چشم هاشون اذیت شده.

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
375
پس عملکرد gpu هم کشکه احتمالن :d
بدنه هم حتمن سامسونگ بهتره :d
صفحه نمایش هم شاید فن های سامی عاشق تکنولوژیش باشن ولی دلیلی واسه برتری از نظر "همه "نیست! و نمیشه هی گفت بهترین صفحه نمایش! من که از دیدن سوپر ال سی دی 3 بیشتر لذت میبرم تا امولد. خیلی هارو هم دیدم چه تو تو وی چه تو گوشی با نوع نور دهی امولد مشکل داشتن و چشم هاشون اذیت شده.

عملکرد gpuکه فقط ملاک نیست عملکرد کلی اس6بهتره
درسته بدنه ام9بهتره نگفتم که اس6بهتره
فن سامسونگ و اینا فقط نیست همه سایت و مجلات معتبر گقتن بهترین نمایشگر
دیسپلی میت تخصصی ترین و معتبر ترین سایت نمایشگر گفته بهترین نمایشگر که تا حالا دیده

جالبه حتی مصرف انرژی نمایشگر اس6از اس5هم کمتره ولی کیفیت و روشنایی و رزولوشن خیلی بهتر شده

- - -ویرایش - - -

برتری اس6اینه
نمایشگر بهتر.دوربین خیلی بهتر.حافظه و رم سریعتر.باتری یه کم بهتر.پردازنده قویتر و پیشرفته تر تنها پردازنده14نانومتری حال حاضر که از پردازنده ام9قویتر و حرارت کمتری تولید میکنه
رابط بهتر.طراحی بهتر سبکتر باریکتر و خوش دست تر
حسگر اثر انگشت و ضربان قلب و اینا...

برتری ام9
بدنه با کیفیت تر فلزی یکپارچه
کیفیت صدا بهتر بلندی صدا در حداس6ولی کیفیت بهتری داره
زیباتر
مموری کارت میخوره
دوربین جلو بهتر

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,477
نام
امین
عملکرد gpuکه فقط ملاک نیست عملکرد کلی اس6بهتره
درسته بدنه ام9بهتره نگفتم که اس6بهتره
فن سامسونگ و اینا فقط نیست همه سایت و مجلات معتبر گقتن بهترین نمایشگر
دیسپلی میت تخصصی ترین و معتبر ترین سایت نمایشگر گفته بهترین نمایشگر که تا حالا دیده

جالبه حتی مصرف انرژی نمایشگر اس6از اس5هم کمتره ولی کیفیت و روشنایی و رزولوشن خیلی بهتر شده

- - -ویرایش - - -

برتری اس6اینه
نمایشگر بهتر.دوربین خیلی بهتر.حافظه و رم سریعتر.باتری یه کم بهتر.پردازنده قویتر و پیشرفته تر تنها پردازنده14نانومتری حال حاضر که از پردازنده ام9قویتر و حرارت کمتری تولید میکنه
رابط بهتر.طراحی بهتر سبکتر باریکتر و خوش دست تر
حسگر اثر انگشت و ضربان قلب و اینا...

برتری ام9
بدنه با کیفیت تر فلزی یکپارچه
کیفیت صدا بهتر بلندی صدا در حداس6ولی کیفیت بهتری داره
زیباتر
مموری کارت میخوره
دوربین جلو بهتر
حالا بهتر شد.
پست اولت جز صدا همه چی رو داده بودی یه ور.
ولی بازم راجب صفحه نمایش و تکنولژیش حرفتو تکرار کردی!
صفحه نمایش کاملن سلیقه ای هست.
من خودم امولد رو دوست ندارم چون سریع چشمامو خسته میکنه برعکس سوپر ال سی دی که خستگی رو حس نمیکنم باهاش.
رابط رو دادی به سامی! در حالی که من بازم سنس رو ترجیح میدم واسه سرعت و سبکیش.
درسته لگویز :d ببخشید تاچویز امکانات بیشتری داره ولی واسه من هیچکودوم کاربردی نیست.
پس اینجام میشه سلیقه و نحوه استفاده.
حسگر اثر انگشت و ضربان قلب و ... هم برتری محسوسی نیست که بگیم چرا اینور نیست و قابل حسرت خوردن باشه!
تو وان مکس گذاشت اچ تی سی و اکثر بازخوردها به نوعی بود که کلن دیگه سمتش نرفت چون استفادش خیلی خیلی کمه به نسبت لوگو برای قفل.
اگه امار گرفته باشی اچ تی سی یه اپدیت قراره واسه ام 9 بده که حرارت گوشی رو کم میکنه و این مساله تو مصرف باطری تاثیره بخصوصی میزاره.
-----------
در کل من منکر خوب بودن اس6 نیستم و پیشرفت سامسونگ قابل ستایشه ولی خب من بعد از یه مدت کار با گوشی ها نظرم به اچ تی سی خیلی نزدیکتره چون اکثر نیازامو به بهترین نحو ممکن جواب میده و سیاست های شرکتش رو به طور کلی بیشتر میپسندم.

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
375
داداش درسته بحث سلیقست اگه بخوام سلیقه خودمو بگم اصلا از اس6خوشم نمیاد نه از ظاهرش خوشم میاد باتری قوی نداره و مموری نمیخوره پس بیخیالش
من فقط دارم برسی سایت ها معتبر دنیا رو میگم نه نظر خودمو

بازم میگم بحث سلیقه جداست شما از امولد خوشتون نمیاد ولی من میگم همه کارشناسان گفتن بهترین نمایشگر بازار دیگه هرکی میتونه اینو قبول نداشته باشه
رابط هم تاچ وایز همیشه بهترین بوده زیبا و پرامکانات الان تو اس6زیباتر شده و خیلی سیک و رون
سنس اچ تی سی هم عالیه

من خودم برند مورد علاقم موتورولاست گوشی مورد علاقم موتو توربو و نوت4

این چیزای که درمورد اس6میگم فقط نظر سایت های معتبره میتونی الان سرچ کنی همه برسی هارو بخون
همه اس6رو تحسین کردن و گفتن بهترین گوشی بازاره
من که با اس6و ام9کار نکردیم بخوایم نظر بدیم

HHH17

کاربر سایت
Aug 12, 2014
28

ظاهر گوشی اکثرا به سلیقه ربط داره پس این برتری فقط برای خود شخص انتخاب کنندس
گوشیایی که با گوشیای گرون تر از خودشون مقایسه میشن یک امتیاز بزرگ ارزونتر بودن دارن
مثلا یکی میخواد اس 3 بخره داره نصف اس 5 پول میده آیا تفاوت کیفیتی تا این حد هست؟
و یه چیز دیگه این سایتی که دوربینا رو مقایسه میکنه درست نشون میده؟
Photo Compare Tool - GSMArena.com
اگه این راست باشه دوربین8 گلگسی اس 3 از دوربین 20 زد 1 که خیلی بهتره!
:-o

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
از نظر عملکرد و سخت افزار اس6بهتره
حتی طراحی اس6هم بهتره بارک تر سبک تر خوش دست تر
بابا بجز کناره ها کجاش شبیه ایفونه؟؟اس6شبیه اس5که قبل ایفون6اومد
اپل اومد لبه ها رو گرد کرد کاری که سامسونگ قبل اون انجام داد اس6یه اس5فلزیه دیگه همین
ولی سوراخ های اشپیکر و کلا پایین گوشی شبیه ایفونه

ولی خدایی حرفت خیلی غیر منطقیه اس6بالاترین کیفیت و کارای رو تو گوشی ها بازار داره بعد چون فقط یه ذره شبیه ایفونه دیگه قبولش نداری??
اینم شد دلیل
همین ام9طراحی ام7رو داره و زمان معرفی همه میگفتن کپی ایفونه
یکی از بهتری های اس6 جا انداختی

کندی بهتر

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش

کندی بهتر
کندی؟! LOOOL :d بابک یه دو سه تا ویدئو ببین!
تاچ ویز جدید پرواز میکنه به معنای واقعی. تازه اون همه انیمیشن داره و فیدبک داره مثل آیفون ولی نه از لگ خبری هست نه هنگ (مشکلی که حتی توی Note 4 هم نبود چه برسه به این که سبک تر و بهینه تر از همه هم هست)
بهینه سازی جدیدی که سامسونگ انجام داده فوق العاده بوده و این نشون میده میشه با کلی انیمیشن، امکانات و رنگ بندی های فراوان هم رابط کاربری سریعی داشت و نمی خواد که پوست و استخون خالی باشه!
دیگه خز شد این ایراد گیری های مسخره به تاچ ویز چرا که اون تاچ ویز قدیمی مال S4 و Note 4 گذشت دورانشون.

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
375

کندی بهتر

ارش جان هم گفته بعد نوت4تموم شد کندی و لگ الان تو اس6خیلی بهتر هم شده
بجای این حرفا دوتا نقد و برسی گوشی رو بخونین که بحث الکی پیش نیاد

سامسونگ تواس6همه مشکلات قبل رو حل کرده و بهترین گوشی رو ساخته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر