راهنمایی در امر خرید موبایل

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
رسمی فقط برا چین اومده جهانی هنوز منتشر نشده
میتونی بر فروم موبایلستان اونجا ثبت نام کن بخش انر همه رام های رسمی و کاستوم رو گذاشتن با اموزش

دمت گرم داداش
فکر کنم عضو هستم
رام ( یا کاستوم رام) خاصی هست که پیشنهاد کنید؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
سلام.
بچه ها اینجا کسی با گوشی بلک بری Q10 کار کرده؟
لامصب رنگ سفیدش اینقدر خوشگل بود وقتی دیدم.....ای وای من:x
دوربین جلو و عقبش چطوریاست؟

HHH17

کاربر سایت
Aug 12, 2014
28
سلام میخوام دور و بر 1 تومن (حالا کمتر بهتر
22634142653747128008_4.gif
) پول گوشی بدم میخوام یه چیز عمری باشه هنگ و خساس بودن زیاد نباشه(هر گوشی که میاد خونه ما دیگه بیرون نمیره و بعد از یک سال یا بیشتر دست به دست میشه)اینترنت سریع باتری خوب اگه ضد آب باشه که خیلی خوبه و نور صفحش توی آفتاب ضعیف نباشه و چیزایی مثل otg -hdmi -فوکوس و دوربین خوب توی شب دوربین سلفیِ خوب هم داشته باشه خیلی از گوشی انتظاراتم زیاده نه؟
35672142653800319743_81872_ghayem.gif

خودم یکم تحقیق کردم مخم ترکید

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
سلام دوستان
كسي خبر نداره اندرويد 5 برا S5 اومده يا نه؟(مدل G900F)
چطوري بايد اپديت كرد غير از اپديت بوسيله گوشي چو تو گوشي ميزنم ميگه آپديت جديدي وجود ندارد!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
) پول گوشی بدم میخوام یه چیز عمری باشه هنگ و خساس بودن زیاد نباشه(هر گوشی که میاد خونه ما دیگه بیرون نمیره و بعد از یک سال یا بیشتر دست به دست میشه)اینترنت سریع باتری خوب اگه ضد آب باشه که خیلی خوبه و نور صفحش توی آفتاب ضعیف نباشه و چیزایی مثل otg -hdmi -فوکوس و دوربین خوب توی شب دوربین سلفیِ خوب هم داشته باشه خیلی از گوشی انتظاراتم زیاده نه؟

فقط و فقط Z1 :d

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش

فقط و فقط Z1
Z1 قدیمی شده بدجور :d کلفته، سنگینه، صفحه نمایش TFT بی روح، اندازه بیخودی بزرگ برای یک گوشی 5 اینچی و غیره.
من در حال حاضر 816 و Note 3 Neo رو پیشنهاد میکنم.
Desire 816 (فقط و فقط مدل W رو بخر): هنگ و این چیزها تو کارش نیست - باطری خوبی برای چنین هیکلی داره - دوربین 13 این گوشی در حد G3 یا مثلا Note 3 نیست اما خیلی خوبه - بلندگوهاش عالیه و صفحه بزرگی هم داره
Note 3 Neo: صفحه نمایش خیلی خوب - قلم کاربردی - صفحه بزرگ خوراک اینترنت گردی و بازی - دوربین خوب
انتظارات زیاد نیست و این روزها برای یک موبایل عادیه ولی به نحو احسنت در این رینج قیمتی پیاده سازی نمیشه :d هر گوشی تا زیر 1300 یه ایرادی داره. الان مثلا همین Z1 ضد آب و غباره، صفحه نمایشش تراکم پیکسلی و رزولوشن خوبی داره، CPU اون خیلی قدرتمنده تو این قیمت اما خوب ایراداتی هم که گفتم اون بالا نمیشه نادید گرفت.
Galaxy E7 هم خیلی جالبه یه نگاهی بنداز. زیر یک تومنه :d جدیده، صفحه نمایش خیلی خوب، نازک و سبک، دوربین 13 و غیره.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
سلام.
بچه ها اینجا کسی با گوشی بلک بری Q10 کار کرده؟
لامصب رنگ سفیدش اینقدر خوشگل بود وقتی دیدم.....ای وای من:x
دوربین جلو و عقبش چطوریاست؟

فقط بگم روز اول عاليه بعد ادم به غلط كردن ميفته
برنامه كه هيچي!برنامه اندروييدم روش همش هنگ

Sent from Reza's iPhone 6+ using Tapatalk

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
Z1 قدیمی شده بدجور :d کلفته، سنگینه، صفحه نمایش TFT بی روح، اندازه بیخودی بزرگ برای یک گوشی 5 اینچی و غیره.
Desire 816 (فقط و فقط مدل W رو بخر): هنگ و این چیزها تو کارش نیست - باطری خوبی برای چنین هیکلی داره - دوربین 13 این گوشی در حد G3 یا مثلا Note 3 نیست اما خیلی خوبه - بلندگوهاش عالیه و صفحه بزرگی هم داره
.
ارش دیگه 816 تو این رنج بهترین نیست تو اچ تی سی و جاشو داده به 820 داده با حدوده 1.050 قیمت.
ولی من به اون دوستمون پیشنهاد میدم یه نیگاه به ای 8 بندازه خصوصن با کاوره مخصوص اچ تی سی الانم با 1.120 گیر میاد که بنظرم با این قیمت بهترین انتخاب ممکنه.

HHH17

کاربر سایت
Aug 12, 2014
28
Note 3 Neo: صفحه نمایش خیلی خوب - قلم کاربردی - صفحه بزرگ خوراک اینترنت گردی و بازی - دوربین خوب
انتظارات زیاد نیست و این روزها برای یک موبایل عادیه ولی به نحو احسنت در این رینج قیمتی پیاده سازی نمیشه :d هر گوشی تا زیر 1300 یه ایرادی داره. الان مثلا همین Z1 ضد آب و غباره، صفحه نمایشش تراکم پیکسلی و رزولوشن خوبی داره، CPU اون خیلی قدرتمنده تو این قیمت اما خوب ایراداتی هم که گفتم اون بالا نمیشه نادید گرفت.
Galaxy E7 هم خیلی جالبه یه نگاهی بنداز. زیر یک تومنه :d جدیده، صفحه نمایش خیلی خوب، نازک و سبک، دوربین 13 و غیره.
ممنون بابت نظرت
من فکر میکردم شاید کلفتیش و بزرگ بودن زیادش برای 5 اینچ به خاطر ضد ضربگیش باشه
و فکر میکردم صفحه نمایش زد1 خوبه چون فوا اچ دی هم هست و اینایی که شما معرفی کردید اچ دی هستن. توی یوتیوبم تو چند تا کلیپ دیدم که زد2 صفحه کمنوری داره از M ξ λ δ ζ@ میخوام بیاد بگه صفحه نمایشش مخصوصا تو آفتاب چجوریه؟ و باطری
بازم ممنون

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
در هر صورت هر کسی نظری داره
الان Z1 قدیمی شده و 816 و Note 3 جدیدن؟!
خب با یه تومن میشه اینارو خرید، نمیشه که بره گوشی روز با این مشخصات بخره
تورو خدا انقد نکوبید تو سر Z1، هر روز دارم استفاده میکنم مشکلی هم ندیدم والا
صفحه نمایش هم جزو بهترین هاست، زیر نور آفتاب هم که عالیه
ضد آب بودن هم مزیت فوق‌العاده ای هستش

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
من فکر میکردم شاید کلفتیش و بزرگ بودن زیادش برای 5 اینچ به خاطر ضد ضربگیش باشه
ضد ضربگی چیه دیگه :d مگه CAT هستش؟
نه به این خاطر نیست. گوشی های Xperia از Z1 به بعد پشت و جلوشون یک شیشه حرارت دیده نشکن خیلی قوی دارند که مقاومه در برابر ضربه (اما نه در برابر خش) که اون قسمتش آره مقاومه وگرنه هنوز هم ضربه ممکنه توی گوشی رو خراب کنه.
Z1 خوب طراحی قدیمی داره. سامسونگ هم یک گوشی مثل Grand 2 رو برون نگاه کن ببین چطوری بود! الان E7 اومده که نصف کمتر کلفتی Grand 2 رو فقط داره یا مثلا کاملا ناعادلانه هستش که Note 3 رو با Note 4 مقایسه کنیم چون خوب سری های جدید و طراحی های جدید دارند.
فکر میکردم صفحه نمایش زد1 خوبه چون فوا اچ دی هم هست و اینایی که شما معرفی کردید اچ دی هستن.
این Full HD که میگی، در Sharpness گوشی اصطلاحا تاثیر گذاره که منم اون بالا اشاره کردم تراکم پیکسلی عالی داره و رزولوشن 1080p هم نعمتیه ولی زوایای دید و کیفیت رنگ هم خیلی فاکتور مهمیه. من اینجا دیگه اکثرا میدونند نمونده برند رو من امتحان کردم فقط سونی نخریدم :d اونم همیشه فقط یک دلیل داشته و اونم صفحه نمایش هاش بوده که خیلی مردست. مدتی قصد داشتم Z2 امتحان کنم که اون باز خیلی بهتره تو این زمینه که اونم با توجه به کاری که من از گوشی می کشم، خیلی داغ میشه.
الان شما نقد های Z2 رو نگاه بکن که زمان خودش چند ماه پیش اومد. اولین چیزی که همه می گند این هستش که بالاخره سونی یه صفحه نمایشی داد که تقریبا بی نقصه.
ارش دیگه 816 تو این رنج بهترین نیست تو اچ تی سی و جاشو داده به 820 داده با حدوده 1.050 قیمت.
آره آره اصلا حواسم نبود :d تازه خوشگلتر هم هستش! اما امین E8 به این قیمتی که گفتی خیلی بعیده یا کمیابه. الان 1200 هستش تو بازار.
من به طور کلی نظرم رو 820 هستش فعلا که بخری چون واقعا گوشی جالبیه. نسل جدید 816 محبوب (به جرات این گوشی و Note 3 Neo بهترین فبلت های میان رده هستند) که قشنگ تر هم شده.

HHH17

کاربر سایت
Aug 12, 2014
28
ضد ضربگی چیه دیگه :d مگه CAT هستش؟
نه به این خاطر نیست. گوشی های Xperia از Z1 به بعد پشت و جلوشون یک شیشه حرارت دیده نشکن خیلی قوی دارند که مقاومه در برابر ضربه (اما نه در برابر خش) که اون قسمتش آره مقاومه وگرنه هنوز هم ضربه ممکنه توی گوشی رو خراب کنه.
Z1 خوب طراحی قدیمی داره. سامسونگ هم یک گوشی مثل Grand 2 رو برون نگاه کن ببین چطوری بود! الان E7 اومده که نصف کمتر کلفتی Grand 2 رو فقط داره یا مثلا کاملا ناعادلانه هستش که Note 3 رو با Note 4 مقایسه کنیم چون خوب سری های جدید و طراحی های جدید دارند.
بازم ممنون این چند تا ویدئو رو ببین
نمیدونم چرا z1 که قدیمی تره هم از z2 سریعتره هم تصویر روشنی داره
Sony Xperia Z3 vs Xperia Z2 vs Z1 vs Z_GTA San Andrea
Sony Xperia Z3 vs xperia z2 vs z1 vs z_Benchmark Speed

حالا جالبه اینجا زد1 تاریکه و ماته!!!
تست صفحه نمایش Xperia Z2 , Galaxy S5 , Note 3 , G2 , Z1
Sony Xperia Z2 vs Z1

اینجا معلومه خیلی احمقانه به ترتیب مدل نور تنظیم دستی انجام دادن
اندروید 5.0 بر روی گوشی های اکسپریا Z3 Z2 Z1 توسط AOSP

آدم نمیدونه کدوم ویدئو رو قبول کنه
بعد یه چیز دیگه لرزش گیر z فوقالعادس
سامسونگایی که معرفی کردی خوبن ولی حداقل باید otg داشته باشن البته نوت اس دارنا ولی اون قبلیا ندارن
در مورد داغ کردن z که میگی خیلی جاها شنیدم که سونی بدجور داغ میکنه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
آره آره اصلا حواسم نبود :d تازه خوشگلتر هم هستش! اما امین E8 به این قیمتی که گفتی خیلی بعیده یا کمیابه. الان 1200 هستش تو بازار.
من به طور کلی نظرم رو 820 هستش فعلا که بخری چون واقعا گوشی جالبیه. نسل جدید 816 محبوب (به جرات این گوشی و Note 3 Neo بهترین فبلت های میان رده هستند) که قشنگ تر هم شده.
ارش 1.120 سراغ دارم جا درست و حسابی هم هست.
واقعن تو این رنج بی رقیب و عالیه.
برای برادرم خریدم , راضی و دعاگو:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر