راهنمایی در امر خرید موبایل

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
375
سامسونگ میتونست یه گوشی بی نقص بسازه اگه فقط همون نوت4رو کوچیک میکرد
باهمون ظاهر و جنس بدنه نوت_4ولی با سخت افژار و نرم افزار جدید و باتری قویتر
دیگه مثل زمان اس2بی رقیب میشد
ولی بخاطر ظرافت و جنس بدنه بهتر اون چیزی که انتظار داشتم نشد
شاید به نظر خیلی ها اس6بهترین گوشی بازار باشه ولی برا من هنوز نوت4بهترینه

- - -ویرایش - - -

آره اچ تی سی هم تو اپديت دادن پشمک که سامسونگ بهترین پشتیبانی داره

کسی نگفت اچ تی سی بده اتفاقا عالیه ولی خب معلومه سامسونگ بهتره

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
تو اندروید ها که سامسونگ بهترین پشتیبانی رو داره حتی از خود گوگل هم بهتره بعضی وقتا از نظر کیفیت اپدیت
اس5بعد اپدیت فوق العاده بهتر شده ولی نکسوس5برعکس
کجا گوشی قبلی یادش رفته الان نوت2 بجز نکسوس تنها گوشی 2012دنیاست که به 5اپدیت میشه
دوربین که تو نور کم هم عالی بود همیشه ولی تو اس6خیلی بهتر شده

الگورتیم پردازش تصویر دوربین سامسونگ شاهکاره براهمین همه گوشی هاش عالی عکس میگیرن
من میدونید منظورم چیه؟
الان نگاه کنید سامسونگ ی رابط کاربری جدید که میزنه مثلا اس5 خوب توی ی اپدیت هم بیا رابط کاربری اس4 رو همون جوری کنه! خوب ادم دلش میخواد دیگه.
ولی HTC اصلا این جوری نیست شاید آپدیت هاشو دیر تر منتشر کنه ولی سنسشو برای همه ی سریاش یکی میکنه! مثلا One M7 با سنس 5 اومد الان سنس 6 شده به احتمال قوی هم تا آخر 2015 به سنس 7 آپدیت میشه.
من منظورم اینه نه اینکه فقط ورژن اندروید رو آپدیت کنه! چون این چیزا چشم مشتری رو مورد پسند قرار نمیده. حالا از داخل بیاد صدتا تغییر انجام بده ولی وقتی ظاهرش هنوز برای من یکیه و قدیمیه چ فایده داره.
-----------------------------------------------
کلا فکر کنم اندروید تا دوسال پشتیبانی نرمافزاری میشه.
اپل ی خوبی که داره اینکه تا 4 سال مطمئنی که 100% آپدیتشو میده و اینو تو همه ی سریاش ثابت کرده.

.:MATIN:.

کاربر سایت
Dec 20, 2013
506
نام
متین
بچه ها به نظرتون اگه note 4 یا z3 بگیرم تا چند سالم جوابگو هست و به گوشی جدید نیاز پیدا نمیکنم؟
یا به بهتره صبر کنم z4 و note5 بیان؟؟

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
بچه ها به نظرتون اگه note 4 یا z3 بگیرم تا چند سالم جوابگو هست و به گوشی جدید نیاز پیدا نمیکنم؟
نوت4 که ک مطمنم الان بگیری 3 سال رو راحت جواب میده.
با گوشی های سونی کار نکردم که نظر قطعی بدم.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید

اگر مبنا بزاریم شما بخوای سنگین ترین بایز ها را همیشه انجام بدی 3 سال راحت جواب میده
اگر در حد بازی های ارکید باشه تا 5 سال

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
375
من میدونید منظورم چیه؟
الان نگاه کنید سامسونگ ی رابط کاربری جدید که میزنه مثلا اس5 خوب توی ی اپدیت هم بیا رابط کاربری اس4 رو همون جوری کنه! خوب ادم دلش میخواد دیگه.
ولی HTC اصلا این جوری نیست شاید آپدیت هاشو دیر تر منتشر کنه ولی سنسشو برای همه ی سریاش یکی میکنه! مثلا One M7 با سنس 5 اومد الان سنس 6 شده به احتمال قوی هم تا آخر 2015 به سنس 7 آپدیت میشه.
من منظورم اینه نه اینکه فقط ورژن اندروید رو آپدیت کنه! چون این چیزا چشم مشتری رو مورد پسند قرار نمیده. حالا از داخل بیاد صدتا تغییر انجام بده ولی وقتی ظاهرش هنوز برای من یکیه و قدیمیه چ فایده داره.
-----------------------------------------------
کلا فکر کنم اندروید تا دوسال پشتیبانی نرمافزاری میشه.
اپل ی خوبی که داره اینکه تا 4 سال مطمئنی که 100% آپدیتشو میده و اینو تو همه ی سریاش ثابت کرده.

اره اینو قبول دارم ولی خب سیاستش اینه هر کدوم از اس ها یا نوت رابطشون ظاهر خودشو داره.ولی با اپدیت اس4خیلی زیباتر شده و تغییر خوبی داشت
اره اندروید دوساله ولی سامسونگ با اپدیت نوت2نشون داد میتونه بیشترم ساپورت کنه اگه بقیه اندروید ها همین کارو کنن عالی میشه

- - -ویرایش - - -

برسی های اس6داره میاد
Cnetکلی تعریف کرد از طراحی و جنس بدنه و دوربین ونمایشگر و عملکردش.مشکلاتشم همون کارت حافظه و باتری غیر قابل تعویض
فون ارنا مثل قبلی ها بهش9.3داده و کلی تعریف کرده تو تست باتری هم خیلی خوب بوده دیگه یا تست باتری فون ارنا چرته
یا جی اس ام ارنا نسخه اولیه گوشی رو نقد کرده مشکل داشته
فون ارنا به ام9امتیاز8.3داده بود
یاهو هم نوشته بهترین گوشی ساخته شده توسط سامسونگه کلی تعریف کرده
تیتر هم زده همه به پادشاه جدید اندروید احترام بذارین:D

درکل نقد ها مثل همیشه عالیه باید صبرکنیم بیاد دست ملت ببینیم چه مشکلاتی داره

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
سلام دوستان
بالاخره بعد از کلی تحقیق فردا میخوام گلکسی S5 بخرم.الان فقط موندم چه رنگی بخرم.خودم سفیدو خیلی دوست دارم ولی دوستم میگه سفید زود از رنگ و رو میفته و لک هم میگیره برا همین مشکی بگیر!!
درست میگه یا نه؟حداقل دو سه سال میخوام استفاده کنم.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
سلام دوستان
بالاخره بعد از کلی تحقیق فردا میخوام گلکسی S5 بخرم.الان فقط موندم چه رنگی بخرم.خودم سفیدو خیلی دوست دارم ولی دوستم میگه سفید زود از رنگ و رو میفته و لک هم میگیره برا همین مشکی بگیر!!
درست میگه یا نه؟حداقل دو سه سال میخوام استفاده کنم.
لگ و کندی داره نخر پشیمون میشی بجاش نوت 4 بهتره

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من یک گوشی سامسونگ star plus 2 گرفتم یک مشکل خیلی مضرف برخورد کردم که تو عمرم ندیده بودم و نمیدونم این سامسونگ اصلا چرا قرارش داده :|
زمانی که زنگ میزنی صفحه قفل میشه و باید حتما دوبار روی صفحه بزنی تا باز بشه :|
الان چجوری این را بردارم ؟

توی سایت های خارجی نوشته بودند برو setting/Accessibilityو تیک گزینه TalkBack بردار و درست میشه اما اصلا این گزینه تیک نخورده
اومدم تیکش زدم و دوباره برداشتم و فایده ای نداشت

کلا چجوری این مشکل درست کنم ؟ گوشی اگر خودم بود شاید یجوری کنار میومدم اما چون برای ممادرم گرفتم اون خیلی مشکل داره

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
من یک گوشی سامسونگ star plus 2 گرفتم یک مشکل خیلی مضرف برخورد کردم که تو عمرم ندیده بودم و نمیدونم این سامسونگ اصلا چرا قرارش داده :|
زمانی که زنگ میزنی صفحه قفل میشه و باید حتما دوبار روی صفحه بزنی تا باز بشه :|
الان چجوری این را بردارم ؟

توی سایت های خارجی نوشته بودند برو setting/Accessibilityو تیک گزینه TalkBack بردار و درست میشه اما اصلا این گزینه تیک نخورده
اومدم تیکش زدم و دوباره برداشتم و فایده ای نداشت

کلا چجوری این مشکل درست کنم ؟ گوشی اگر خودم بود شاید یجوری کنار میومدم اما چون برای ممادرم گرفتم اون خیلی مشکل داره
این گوشی چون سنسور نداره، موقع آوردن موبایل نزدیک گوش، نمیفهمه که باید صفحه رو به صورت موقت خاموش یا قفل کنه برای همین چنین قفلی گذاشتند. این نباشه، با موبایل صحبت کنید، احتمالش خیلی زیاده که گوش شما گزینه های مختلفی رو فعال کنه.
من بلد نیستم خاموش کنم ولی باشه بهتره.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان میشه یکی توضیح بده، من چه جوری هواوی هانر 3C رو آپدیت کنم به رام رسمی 4.4.2 ( و یا بالاتر در صورت منتشر شدن)
تو نت لینکی پیدا نکردم واس دانلود

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
375
دوستان میشه یکی توضیح بده، من چه جوری هواوی هانر 3C رو آپدیت کنم به رام رسمی 4.4.2 ( و یا بالاتر در صورت منتشر شدن)
تو نت لینکی پیدا نکردم واس دانلود

رسمی فقط برا چین اومده جهانی هنوز منتشر نشده
میتونی بر فروم موبایلستان اونجا ثبت نام کن بخش انر همه رام های رسمی و کاستوم رو گذاشتن با اموزش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر