راهنمایی در امر خرید موبایل

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
دوستان یه مژده برا خودم دارم که گوشیم داره فروش میره ولی اومدم بپرسم اول باید طرف پولو بفرسته یا من جنسو بفرستم؟

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
دوستان یه مژده برا خودم دارم که گوشیم داره فروش میره ولی اومدم بپرسم اول باید طرف پولو بفرسته یا من جنسو بفرستم؟
مطمئنا نه شما حاضر هستید که جنس گرانبها خودتون رو همینطوری به اون سر کشور و یک غریبه ارسال کنید، نه اون طرف میاد یک دفعه 1100000 تومن پول نقد رو بدون مهلت تست تحویل شما بده!
بهترین راه استفاده از سایت های واسطه مثل آل دیجیتال هستش. کمی هزینه می کنید، اما معامله کاملا مطمئنه.
----------
یک عدد HTC One M7 خریداری شد و G3 رو دادم پدرم :d S4 هم بیخیال شدیم.
پسر تازه میفهمم دلیل این همه طرفداری از کیفیت HTC چیه :) گوشی واقعا زیبا، خوشدست و با کیفیت ساخته شده. رابط کاربری Sense 6 سریعترین و بی لگ ترین رابط کاربری هستش که تا به حال روی آندروید دیدم!
Boom Sound هم که واویلا :d دوربینش هم خیلی چیز فاجعه ای نیست که تصورش رو داشتم. ولی با باطری حال نکردم /:) به کیت کت آپدیت شده بود اما به نظرم مصرفش در حد همون G3 هستش.

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
اقا من رفتم بازار موبایل Z2 و M8 رو تست کردم، از هردوشون خوشم اومد خصوصا Z2 که خیلی به دلم نشست حالا نمیدونم چرا شاید به خاطر سونی فن بودنمه!
M8 هم کیفیت بدنش بی نظیر بود اگه به خاطر رابط کاربری مردش و دوربین اشغالش نبود درجا میخریدمش!
در اخر تصمیمم این شد که وایسم تا Z3 بیاد اونو بخرم

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,361
نام
بابک
اقا من رفتم بازار موبایل Z2 و M8 رو تست کردم، از هردوشون خوشم اومد خصوصا Z2 که خیلی به دلم نشست حالا نمیدونم چرا شاید به خاطر سونی فن بودنمه!
M8 هم کیفیت بدنش بی نظیر بود اگه به خاطر رابط کاربری مردش و دوربین اشغالش نبود درجا میخریدمش!
در اخر تصمیمم این شد که وایسم تا Z3 بیاد اونو بخرم
گلم حالا انتخاب نکردی دلیل نمیشه به فش بکشی دوربین و رابط کاربری مسخره کنی.نظر دادن با توهین فرق میکنه

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
بچه ها این مقایسه رو ببینید واقعا حال کردم. به نظرم خیلی استاندار و خوب بود.
تماشا کنید: مقایسه سرعت عملکرد آیفون 6 با گلکسی S5 و وان M8 - زومیت
---------------------
آرش مبارکت باشه تو هم چه قدر گوشی عوض میکنی:d البته منم داداشم رفته ایفون 5 خریده خیلی رفته تو مخم شاید جی2 رو بدم بره همون ایفون 5 32گیگ بگیرم.
لامصب نمیدونم چرا دیگه با گوشی سایز بزرگ حال نمیکنم کلا از گوشی هایی که دیگه نمیشه با ی دست کار کرد دیگه حال نمیکنم حالا میخواد نوت4 باشه میخواد ایفون 6+ باشه و.....

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
حالا نمیدونم چرا شاید به خاطر سونی فن بودنمه!
همون بحث فن بودنته :d
گوشی های HTC خیلی خوش دسته و اونم به خاطر گردی پشتش هست که میشه خیلی راحت با یک دست هم کار کرد (چیزی که توی G3 هم هست با اینکه 5.5 اینچ صفحه داره). لازم به ذکره که شما دارید یک بدنه آلومینیومی گرد برس خورده رو با بدنه شیشه ای خوره اثر انگشت تیز و زاویه دارد با حاشیه های کلفت مقایسه می کنید :d
اگه به خاطر رابط کاربری مردش و دوربین اشغالش نبود درجا میخریدمش
ببین من بعد از اینکه با Sense جدید کار کردم نظرم عوض شد. رابط کاربری HTC سادگی خاصی داره و در عین حال بسیار زیباست. من که انقدر خوره افکت های رنگارنگ گوشی های سامی هستم، در نهایت تعجب از محیط ساده HTC خوشم اومد :d
Sense 6 در ضمن یک سری تم هم داره و توصیه میکنم روی تم مشکی نذارید چون همه جا سیاه میشه اون وقت. یک سری ترکیب رنگ قشنگ دیگه داره که در زمان باز کردن برنامه ها، اونا رو شاهد هستید و همونا به نظرم کافیه.
دوربین هم باید بگم حقیقت اونقدر که فکر میکنید مضخرف نیست. M7 به مرور با چند آپدیت خیلی بهتر شد (توی GSM Arena هم ذکر شده این مسئله) و مدل های جدید بنفشی ندارند. M8 که دیگه با یک دوربین اضافی، کلی امکانات هیجان انگیز رو اضافه میکنه جای خود!
یه تست بلندگو هم می گرفتی از این دوتا =)) :d راستی overheating بماند :-"
شاید جی2 رو بدم بره همون ایفون 5 32گیگ بگیرم.
انصافا بذار این دوتا رو بغل هم مقایسه کن :d G2 دوربین بهتری داره، صفحه بزرگتری داره (خوراک اینترنت گردی و بازی)، خیلی آزاد تره و غیره.
لامصب نمیدونم چرا دیگه با گوشی سایز بزرگ حال نمیکنم کلا از گوشی هایی که دیگه نمیشه با ی دست کار کرد دیگه حال نمیکنم
Android Auth توی نقد Z Ultra یک جمله خیلی قشنگ میگه! میگه "زمانی که گوشی های هوشمند اومدند، همه شکایت کردند که خیلی گنده هستند اما در عوض شدند استاندارد! بعدش گوشی های 5 اینچی اومدند و همه باز هم شکایت کردند که خیلی گنده شدند اما باز هم یک استاندارد دیگه رقم خورد" :d کلا خرید گوشی هوشمند زیر 4.7 اینچ اشتباهه چون شما پول سخت افزار و امکانات بالا میدید که در یک صفحه بزرگ از اون لذت ببرید. بنا به یه چیزی مثل Z1 Compact باشه که انقدر سخت افزار داره اما خیلی کوچیکه، خوب آدم میده یه گوشی 400 تومنی با یک تبلت!
اتفاقا G2 خیلی خوشدسته که. بزرگه ولی بدقواره نیست اصلا. در کل محسن اگر گوشی زیر 4.7 اینچ و بالای 1 میلیون تومن میخری، به فکر یک تبلت هم باش چون اصلا این سایز ارضا کننده نیست برای استفاده از نرم افزارها.

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
گلم حالا انتخاب نکردی دلیل نمیشه به فش بکشی دوربین و رابط کاربری مسخره کنی.نظر دادن با توهین فرق میکنه
قصدم توهین نبود نظر شخصیمو گفتم
همون بحث فن بودنته :d
گوشی های HTC خیلی خوش دسته و اونم به خاطر گردی پشتش هست که میشه خیلی راحت با یک دست هم کار کرد (چیزی که توی G3 هم هست با اینکه 5.5 اینچ صفحه داره). لازم به ذکره که شما دارید یک بدنه آلومینیومی گرد برس خورده رو با بدنه شیشه ای خوره اثر انگشت تیز و زاویه دارد با حاشیه های کلفت مقایسه می کنید :d

ببین من بعد از اینکه با Sense جدید کار کردم نظرم عوض شد. رابط کاربری HTC سادگی خاصی داره و در عین حال بسیار زیباست. من که انقدر خوره افکت های رنگارنگ گوشی های سامی هستم، در نهایت تعجب از محیط ساده HTC خوشم اومد :d
Sense 6 در ضمن یک سری تم هم داره و توصیه میکنم روی تم مشکی نذارید چون همه جا سیاه میشه اون وقت. یک سری ترکیب رنگ قشنگ دیگه داره که در زمان باز کردن برنامه ها، اونا رو شاهد هستید و همونا به نظرم کافیه.
دوربین هم باید بگم حقیقت اونقدر که فکر میکنید مضخرف نیست. M7 به مرور با چند آپدیت خیلی بهتر شد (توی GSM Arena هم ذکر شده این مسئله) و مدل های جدید بنفشی ندارند. M8 که دیگه با یک دوربین اضافی، کلی امکانات هیجان انگیز رو اضافه میکنه جای خود!
یه تست بلندگو هم می گرفتی از این دوتا =)) :d راستی overheating بماند :-"

انصافا بذار این دوتا رو بغل هم مقایسه کن :d G2 دوربین بهتری داره، صفحه بزرگتری داره (خوراک اینترنت گردی و بازی)، خیلی آزاد تره و غیره.

Android Auth توی نقد Z Ultra یک جمله خیلی قشنگ میگه! میگه "زمانی که گوشی های هوشمند اومدند، همه شکایت کردند که خیلی گنده هستند اما در عوض شدند استاندارد! بعدش گوشی های 5 اینچی اومدند و همه باز هم شکایت کردند که خیلی گنده شدند اما باز هم یک استاندارد دیگه رقم خورد" :d کلا خرید گوشی هوشمند زیر 4.7 اینچ اشتباهه چون شما پول سخت افزار و امکانات بالا میدید که در یک صفحه بزرگ از اون لذت ببرید. بنا به یه چیزی مثل Z1 Compact باشه که انقدر سخت افزار داره اما خیلی کوچیکه، خوب آدم میده یه گوشی 400 تومنی با یک تبلت!
اتفاقا G2 خیلی خوشدسته که. بزرگه ولی بدقواره نیست اصلا. در کل محسن اگر گوشی زیر 4.7 اینچ و بالای 1 میلیون تومن میخری، به فکر یک تبلت هم باش چون اصلا این سایز ارضا کننده نیست برای استفاده از نرم افزارها.
خوش دستیش که اره از این لحاظ بینظیره
والا اونی که من تست کردم نمیدونم سنس6 بود یا نه اما همونطور که گفتی سیاه و مرده بود، دوربینشم خودم اونجا تست کردم عکسم گرفتم دربرابر دوربین پرچمدارای دیگه واقعا بد بود، در بهترین حالت در حد نکسوس خودم بود
راستی اون تیزی لبه ها و حاشیه زیاد دور صفحه توی Z3 برطرف شده

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
راستی اون تیزی لبه ها و حاشیه زیاد دور صفحه توی Z3 برطرف شده
کسی فرقی دید به ما هم بگه :d /:)

qkh0f50aozxtsjkerpg2.jpg

همون سایز، همون حاشیه، همون پشت صاف. اون آلومنیوم دور گوشی گرد بشه، سنمی به هندلینگ گوشی نخواهد داشت :d

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
همون حاشیه؟ :|
دور گوشی گرد شده سنمی به هندلینگ نداره؟ :|
یه جوری میگی همون پشت صاف انگار همه شرکتا پشت گوشی رو منحنی میسازن فقط سونی صاف میسازه!!
سبکتر شدن و باریک تر شدنشم هم هیچی دیگه
توصیه میکنم دو سه تا نقد ازش بخونی تا ببینی چقدر از هندلیگ بهترش نسبت به Z2 تعریف کردن

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
ه جوری میگی همون پشت صاف انگار همه شرکتا پشت گوشی رو منحنی میسازن فقط سونی صاف میسازه
همه گرد نمیسازند چون سامسونگ هم در این مسئله پیشرو هستش :d اما گرد بودن بی شک یک نکته مثبته که باعث میشه گوشی رو کاملا توی دست نگه دارید و کمتر دست دیگه رو به کار ببرید.
سبکتر شدن و باریک تر شدنشم هم هیچی دیگه
برای Z3 بهتر شد که 10 گرم سبک شد و این دو فاکتور همیشه مهم هستند. ولی خوب میشه گفت تمامی پرچمدارها این روزها سبک و باریک هستند :d
توصیه میکنم دو سه تا نقد ازش بخونی تا ببینی چقدر از هندلیگ بهترش نسبت به Z2 تعریف کردن
دو پرچمدار در یک سال! هی آزمون و خطا :d در حالی که LG و HTC خیلی راحت به این فرمول دست پیدا کردند. نقد های ویدئویی پرچمدارهای جدید رو هنوز ندیدم و سعی میکنم تهیه میکنم. ولی سایز و حاشیه دور صفحه بالا و پایین همونه هنوز!
چطور گردی یه نوار آلومینیومی باریک دور گوشی، به هندلیگ خیلی کمک کرده رو نمیدونم!

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
بچه ها این مقایسه رو ببینید واقعا حال کردم. به نظرم خیلی استاندار و خوب بود.
تماشا کنید: مقایسه سرعت عملکرد آیفون 6 با گلکسی S5 و وان M8 - زومیت
---------------------
آرش مبارکت باشه تو هم چه قدر گوشی عوض میکنی:d البته منم داداشم رفته ایفون 5 خریده خیلی رفته تو مخم شاید جی2 رو بدم بره همون ایفون 5 32گیگ بگیرم.
لامصب نمیدونم چرا دیگه با گوشی سایز بزرگ حال نمیکنم کلا از گوشی هایی که دیگه نمیشه با ی دست کار کرد دیگه حال نمیکنم حالا میخواد نوت4 باشه میخواد ایفون 6+ باشه و.....

مقایسه جالبی بود و اینکه m8 فقط 10 ثانیه اختلاف داشت نشون از قدرت خوبش هست
البته من انتظار داشتم ایفون 6 خیلی بهتر عمل کنه چون پردازنده 64 بیتی داره و هم سیستم عاملش بهینه تر هست

کاشکی z2, g3 هم در این مقایسه بودند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر