راهنمایی در امر خرید موبایل

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
دوستان بین s3 neo و grand 2 کدومو پیشنهاد میدن تو رنج قیمتیشون گوشی بهترم هست؟
تفاوت قیمت 400 هزار تومنی این گوشی ها گویای برتری Note 3 Neo هستش! صفحه نمایش AMOLED، قلم S Pen، صفحه نمایش بزرگتر، طراحی زیباتر.
تا 1200 گوشی های LG Nexus 5 و Galaxy S4 هم پیشنهاد میشه. Nexus از همه لحاظ عالیه فقط باطری خیلی ضعیفی داره. Galaxy S4 قدرتمنده، بهترین دوربین و صفحه نمایش توی این قیمت رو داره، باطری خوبی داره، اما درصورت انجام بازی های سنگین خیلی گرم میشه!
Grand 2 طراحی زیبایی داره اما برای گوشی های بالای 700 تومن، صفحه نمایش TFT بی معنی و مسخره هستش! بجای اون توصیه میکنم تا 800 تومن LG L90 بگیرید. اگر هم بالای 1 میلیون خرج میکنید که خوب حساب کار جداست و توضیح دادم.

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
آقا من یه اشتباهی کردم بجای ارتقا سیستم PC گوشی خریدم ولی از اون High-End هاش ولی الان میخوام بفروشمش جایی رو سراغ ندارید که بشه فروختش ؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
اومده ولی هرجایی نمیاره. فکر می کنم حدود 1400 بود!
------
دوستان بین HTC One M7 و Samsung Galaxy S4 کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
از طرفی داغ کردن S4 نکته منفیه، از طرف دیگه هم باطری HTC One ضعیفه!
آرش وان بهتره الان پدرم داره امروز به 4.4.3 اپديت کردم.باتريش هم با اپديت خیلی بهتر شد.بنظرم فقط ديزاين و بلندگو های وان به کل تاچ ویز می ارزه :D

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اومده ولی هرجایی نمیاره. فکر می کنم حدود 1400 بود!
------
دوستان بین HTC One M7 و Samsung Galaxy S4 کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
از طرفی داغ کردن S4 نکته منفیه، از طرف دیگه هم باطری HTC One ضعیفه!

اگر صدا زیاد برات اهمیت نداره یعنی بهترین صدا رو نمیخوای من میگم g pro بگیر ! اپدیت کیتکت هم براش اومده
One m7 یک مشکل دیگه داره جای دکمه قفل صحفه هست که در بالای گوشی قرار داره ... باید دستت جابه جا بشه تا بهش برسه که خطر سقوط زیاد میکنه ... در ضمن دوربینش هم حتما باید چک کنی بنفش نباشه
من هیچ وق دمپایی پلاستیکی که جوش میاره به کسی توصیه نمیکنم

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
دوستان من بین s3 neo و grand 2 و g2 mini مردد هستم دوستان اگه برای انتخاب کمک کنن ممنون میشم
عجب گافی دادم :| G2 mini بخر یا LG L90 (بسته به طراحی هر کدوم که دوست داری).
S3 صفحه نمایش خوبی داره اما کیفیت بدنه اون به لعنت خدا نمیرزه. باطری این گوشی هم از L 90 ضعیف تره. صفحه نمایش Grand 2 رو از نزدیک ندیدم اما TFT هستش و انتظار زیادی نمیره!
LG هم کیفیت ساخت خوبی داره، هم روش کیت کت نصبه، باطری خوبی داره و صفحه نمایش IPS هم هست.
آقا من یه اشتباهی کردم بجای ارتقا سیستم PC گوشی خریدم ولی از اون High-End هاش ولی الان میخوام بفروشمش جایی رو سراغ ندارید که بشه فروختش ؟
بهترین و قابل اعتمادترین جا همینه:
allDIGITall - فروشگاه اينترنتي موبايل و كامپيوتر آل دیجیتال
برو توی بخش معاملات دست خودم. خودم تا حالا دو سه تا معامله داشتم.
من میگم g pro بگیر
بزرگه خیلی. فبلت نباشه.
جای دکمه قفل صحفه هست که در بالای گوشی قرار داره
آره آره این هم یک نکته منفی هستش :|
من هیچ وق دمپایی پلاستیکی که جوش میاره به کسی توصیه نمیکنم
=)) :d
ممنون از همگی.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,994
نام
احمد
danijon_2006@ A.R.A.$.H@

به نظرم بهترین گوشیی که میتونید بگیرید Huawei Honor 3X G750 هست

اینو رفیقم همین یکی دو روز پیش گرفته (این رفیقم همیشه میومد میگفت تا انقدر چه گوشی خوبه بگیرم بعد من کلی گوشی و مزایا و معایبشون رو میگفتم تهش هم نمیخرید :| بعد 3-2 روز پیش اومد گفت تا 900 چی بگیرم منم همینطوری گفتم برو 3X بگیر که اینم رفته خرید ، شانس اوردم واسه مسخره بازی چیزه دیگه ای نگفتم چون ایشون تو زمینه گوشی شوت تشریف دارن :d)

یعنی خیلی خیلی بهتر از چیزی بود که فکر میکردم، صفحه نمایش خیلی خوب بود، رابط کاربری روون بود و لگی ندیدم، Modern combat 4 و batman AOB رو روون و بدون لگ اجرا کرد، دوربینش هم خوب بود

فقط تنها ایرادی که دیدم 4.2 بودنش بود ، ولی با توجه به قیمتش در حد پرچم دارها کار میکنه ...

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
مصرف باطری M7 بعد از اپدیت 4.4.3 به طرز عجیبی خوب شده . تفاوت به طرز عجیبی مشهوده !

========
دوستانی که LG L70 و Lg L90 405 و داشتن . ارزش 170 هست بیایم روی L90 ?
کیفیت ساخت الجی چجوریاس ؟

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
دوستانی که LG L70 و Lg L90 405 و داشتن . ارزش 170 هست بیایم روی L90 ?
سخت افزار قوی تر، صفحه نمایش با رزولوشن بهتر و تراکم پیکسلی بالاتر، دوربین بهتر ... مسلما ارزش داره :d
البته اگر این چیزها مهمه برات. اگر نه صرفا برای گوشی معمولی و نصب نرم افزارهای معمولی می خوای، همون L 70 هم کار راه اندازه.
کیفیت ساخت الجی چجوریاس ؟
عالی. توی ایران این برند جا نیفتاده اما عالیه. به هواوی که انقدر مردم میخرند انصافا شرف داره :d

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
سلام خسته نباشید
اگه میشه تا 900 تومن 3 تا گوشی خوب معرفی کنید به ترتیب اولویت .
یک سوال دیگه هم دارم : من اگه بخوام 4s بگیرم ( با قیمت کاری ندارم ) می ارزه ؟؟؟ من اصلا در مورد گوشی چیز خاصی نمیدونم راهنمایی کنید ممنون

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
اگه میشه تا 900 تومن 3 تا گوشی خوب معرفی کنید به ترتیب اولویت .
1- LG G3 Beat (البته 50 تومن گرونتره)
2- Sony Xperia Z
3- LG L90 یا LG G2 Mini
اینا بهترین ها هستند. حالا بسته به مبلغ دقیقی که میتونید خرج کنید و سلایق شخصی (مثل ظاهر گوشی) انتخاب کنید.
من اگه بخوام 4s بگیرم ( با قیمت کاری ندارم ) می ارزه ؟
بستگی داره تا چه قیمتی. ولی در کل نه ارزش نداره. گوشی گرون قیمتی هستش اما هم قدیمی شده، هم صفحه نمایش خیلی کوچیکی داره!

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
چه بررسی چرت و پرتی!!!
دوربین ایفون6 همش 8 مگا هست اون وقت تو زوم کردن عکس ها بزرگنمایی ایفون6 بیشتر از لومیا 1520 بود.!!!!!
حالا من ی لینک میدم تفاوت دوربین بین ایفون 6+ با لومیا 1520 هست اونجا میفهمید لومیا چه غولیه واسه خودش! حتی اگه عکس هارو تو کامپیوتر سیو کنید و پراپرتیز بزنید تو قسمت camera maker زده Apple یا Nokia
این میشه بررسی نه اینکه 8 9 تا عکس که اصلا هیچی واضح نبود بچسبونن بهم!!
http://winphonecenter.com/forum/content.php/622-مقایسه-دوربین-iPhone-6-Plus-و-Lumia-1520

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
کلا 99 درصد مواقع یه گوشی پر طرفدار میاد بازار، سایت های مختلف دست و پاشون رو گم می کنند و اصلا نمی خواند که یک کلمه هم منفی حرف بزنند!
-----
نقد Phonearena از هر دو آیفون رو دیدم و باید بگم حقیقت چیزی نیست که آدم 4 میلیون پول بده پاش :d
صفحه نمایش آیفون 6 که 1080 هم حتی نیست! دوربین خیلی خوبه اما حقیقت 8 مگاپیکسل ضایست برای چنین رینج قیمتی، قدرت گوشی بسیار بالاست اما آدم مگه چی می خواد نصب کنه که چنین قدرتی رو واقعا به چالش بکشه نمیدونم!
چرا که بازی گرافیکی مثل Dead Trigger 2، Riptide GP2 و یا MC 4 همگی روی Snapdragon 400 هم راحت اجرا می شند چه برسه چنین CPU ای با معماری 64 بیت! موبایل هیچ وقت در حد کنسول نبوده و نخواهد بود الان اینا بیاند چیپ گرافیکی Xbox 360 بندازند داخلش.
طراحی زیباست اما دو نکته داره که خراب کرده کار رو: نوارهای مخصوص آنتن دهی خیلی کلفته و به شدت توی چشمه در مقایسه با 5S :| دوم اینکه لنز دوربین هم زده بیرون. آخه بدبختی مثل S5 کامل و قشنگ هم نزده بیرون و فقط یه حلقه فلزی کوچیک و اومده بیرون که میتونه راحت داغون بشه :d
از باطری هم طرف خیلی شاکی بود! یه گوشی ساده مثل این، با صفحه نمایشی که 1080 هم نیست دیگه نمیدونم چه مرگشه انقدر باطری کم میاره!
6 پلاس گزینه بهتری هستش. چیزی که خیلی خوشم اینه که سیستم عامل رو کامل برای این گوشی دوباره ساختند. مثلا روی حالت Landscape، اکثر برنامه ها تغییراتی در ظاهر و عملکردشون ایجاد میشه. اما متاسفانه این گوشی هم بی ایراد نیست از نظر طراحی خیلی غول پیکره! صفحه نمایش اون 2. اینچ کوچکتره از نوت اما هنوزم هم بزرگتره :d کلا اپل و سونی باید یه چند جلسه ای پیش سامی و ال جی برن و یاد بگیرند حاشیه رو کوتاه کنند تا گوشی غول نشه:

n8fyd77oznfqc7acdorl.jpg

توی این دو ویدئو تعریف های زیادی میشه از قدرت سخت افزاری و تغییراتی که با iOS 8 به وجود اومده و جالبه قیمت رو هم فقط و فقط اپراطوری میگه! با 200 دلار برای دو سال این گوشی 16 گیگ رو می خرید و 300 دلار هم مدل پلاس. نبود مدل 32 گیگ هم که نمک رو زخمه :d آدم انصافا نقد گوشی های آندروید رو میبینه بیشتر حال میده :d آیفون رو فقط طرف از اول تا آخر هی میگه Design، Design، Desing ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر