راهنمایی در امر خرید موبایل

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,999
یک گوشی مناسب ، سایز بزرگ ( نه خیلی بزرگ نه خیلی کوچیک ، مناسب فیلم و نت گردی ) و قدرتمند اگه لطف کنید معرفی کنید ممنون میشم . زیر 2تومن و دیگه بیش تر از 1700 یا 800 نشه !

بستگی داره قدرت مدنظرت چقدر باشه ، اگه در حدی که خیلی راحت بتونی فیلم و وب گردی کنی و بازیا رو خوب اجرا کنه میتونی مدلهای Huawei Honor 3X G750 ، Optimus G Pro ، Note 3 Neo رو مد نظر داشته باشی ، بازه قیمتی بین 1 تا 1200 دارن ...

اما اگه منظورت بالاترین قدرت هست و میخوای تا 1800 هزینه کنی که باید از بین مدلهای Note 3 ، One m8 ، G3 و Z2 انتخاب کنی "تا 1800 فقط بین Note 3 مدل 32 گیگ هست بقیه 16 گیگ، One M8 و مدل 16 گیگ G3 دو گیگ رم دارن"

بین این ها که فعلا فقط تو G3 لگ هایی مشاهده میشه اما از اونجایی که پردازنده قدرتمندی داره احتمالا با یه آپدیت حل میشه ، از لحاظ هنگ کردن به کاری که با گوشی میکنی هم ربط داره ، اما در کل همه این گوشیا خیلی خوب و روون از پس تمامی کارها و مولتی تسکینگ بر میان ...

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
دوربين برام مهمه ولي شنيدم ميگن ام٨ دوربيناش بد عكس ميندازه يا ... نظر شما چيه بابك جان؟ ام ٨ هاي مختلفي تو بازار هست ؟ك مثلا يكي بهتر عكس بندازه يا ... ؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
دوربين برام مهمه ولي شنيدم ميگن ام٨ دوربيناش بد عكس ميندازه يا ... نظر شما چيه بابك جان؟ ام ٨ هاي مختلفي تو بازار هست ؟ك مثلا يكي بهتر عكس بندازه يا ... ؟
نه عزیز.من داشتم دوربینشم انچنان ضعیف نیست.اما اگه بین این چندتا اگه میخوای کم ترین لگ داشته باشه همون m8

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
بستگی داره قدرت مدنظرت چقدر باشه ، اگه در حدی که خیلی راحت بتونی فیلم و وب گردی کنی و بازیا رو خوب اجرا کنه میتونی مدلهای Huawei Honor 3X G750 ، Optimus G Pro ، Note 3 Neo رو مد نظر داشته باشی ، بازه قیمتی بین 1 تا 1200 دارن ...
.

از رو آیفون یه دفعه برم رو نوت نئو :| ؟

اما اگه منظورت بالاترین قدرت هست و میخوای تا 1800 هزینه کنی که باید از بین مدلهای Note 3 ، One m8 ، G3 و Z2 انتخاب کنی "تا 1800 فقط بین Note 3 مدل 32 گیگ هست بقیه 16 گیگ، One M8 و مدل 16 گیگ G3 دو گیگ رم دارن"

بین این ها که فعلا فقط تو G3 لگ هایی مشاهده میشه اما از اونجایی که پردازنده قدرتمندی داره احتمالا با یه آپدیت حل میشه ، از لحاظ هنگ کردن به کاری که با گوشی میکنی هم ربط داره ، اما در کل همه این گوشیا خیلی خوب و روون از پس تمامی کارها و مولتی تسکینگ بر میان ..
نوت 3 رو خودم خیلی مدنظرمه خصوصا 32 گیگش ولی موضوع اینجاست که اونم 4 ـش شایعه شده ...
اس5 در چه حده ؟ اصلا چرا هیچکس تو لیستش قرار نداده و همه میگن M8 Z2 G3 :D ؟ بخاطر قیمتش یا چیز دیگه ایه ؟
جی 3 با این اوصاف فعلا دورش خط میکشیم تا آپدیتش کنن ...

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,999
از رو آیفون یه دفعه برم رو نوت نئو :| ؟

نوت 3 رو خودم خیلی مدنظرمه خصوصا 32 گیگش ولی موضوع اینجاست که اونم 4 ـش شایعه شده ...
اس5 در چه حده ؟ اصلا چرا هیچکس تو لیستش قرار نداده و همه میگن M8 Z2 G3 :D ؟ بخاطر قیمتش یا چیز دیگه ایه ؟
جی 3 با این اوصاف فعلا دورش خط میکشیم تا آپدیتش کنن ...

اون پیشنهادای اول واسه این بود که نمیدونستم قدرت مد نظرت چقدره "چون به فیلم و وب گردی اشاره کردی"

اس5 که گوشی خوبیه اما دلیل اینکه حداقل خودم نگفتم این بود که اصلا قشنگ نیست :| یعنی بجز رنگ آبی نمیدونم چی چیش و طلایی رنگای دیگش زیاد قشنگ نیست "همون دو رنگ هم از نظر من همچین مال نیستن" طرح پشت گوشی هم که :-& و گرنه خود گوشی که خیلی خوبه، اینکه Note 3 اغلب به جای اس5 پیشنهادش میدن به این خاطره که اسنپ800 با اسنپ801 تفاوتی نداره و تو یه قدرتن ، تا 2 سال دیگه به راحتی جواب میده

خب شایعه و عکسای Z3 هم پخش شده اینم بزاریم کنار ؟! :|

بین اینا هم مهمترین فاکتور انتخاب همون سلیقه هست، ورگرنه واسه اینکه مثلا تفاوت دوربین رو بخوای تشخصی بدی باید کلی زوم کنی ، عکس حرفه ای هم که نمیخوای بگیری که ریزه کاریا برات مهم باشه، اگه تهرانی یه سر برو بازار با این مدل ها کار کن هر کدوم خوشت اومد مبارکت باشه :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
ایفون خودت مدلش چیه؟
5 ـه ( 5اسم کار کردم به طور کامل میدونم چی به چیه :D )
اون پیشنهادای اول واسه این بود که نمیدونستم قدرت مد نظرت چقدره "چون به فیلم و وب گردی اشاره کردی"

اس5 که گوشی خوبیه اما دلیل اینکه حداقل خودم نگفتم این بود که اصلا قشنگ نیست :| یعنی بجز رنگ آبی نمیدونم چی چیش و طلایی رنگای دیگش زیاد قشنگ نیست "همون دو رنگ هم از نظر من همچین مال نیستن" طرح پشت گوشی هم که :-& و گرنه خود گوشی که خیلی خوبه، اینکه Note 3 اغلب به جای اس5 پیشنهادش میدن به این خاطره که اسنپ800 با اسنپ801 تفاوتی نداره و تو یه قدرتن ، تا 2 سال دیگه به راحتی جواب میده

خب شایعه و عکسای Z3 هم پخش شده اینم بزاریم کنار ؟! :|

بین اینا هم مهمترین فاکتور انتخاب همون سلیقه هست، ورگرنه واسه اینکه مثلا تفاوت دوربین رو بخوای تشخصی بدی باید کلی زوم کنی ، عکس حرفه ای هم که نمیخوای بگیری که ریزه کاریا برات مهم باشه، اگه تهرانی یه سر برو بازار با این مدل ها کار کن هر کدوم خوشت اومد مبارکت باشه :d
زکی :| من میخواستم برم بازار که نمیومدم اینجا وقت شما ها رو بگیرم :D
از نظر ظاهری با اس 5 آبی هیچ شکلی ندارم :D ( سلیقه ایه دیگه :-" )
کلا از بین اینا بغیر از فاکتور شکل ظاهری کودومو پیشنهاد میکنید ؟

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,999
5 ـه ( 5اسم کار کردم به طور کامل میدونم چی به چیه :D )

زکی :| من میخواستم برم بازار که نمیومدم اینجا وقت شما ها رو بگیرم :D
از نظر ظاهری با اس 5 آبی هیچ شکلی ندارم :D ( سلیقه ایه دیگه :-" )
کلا از بین اینا بغیر از فاکتور شکل ظاهری کودومو پیشنهاد میکنید ؟

خب باید بری با گوشی کار کنی همینطوری که نمیشه :|

اگه من بخوام بگم که سلیقه خودم وسط میاد اما در حال حاضر چون لگ داره نمیگم G3 "که اگه رفع بشه حتما همینو میگم چون خیلی ازش خوشم اومده" ، نظرم روی Note 3 هست، از لحاظ قدرت نسبت به اونا هیچی کم نداره

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
یک گوشی مناسب ، سایز بزرگ ( نه خیلی بزرگ نه خیلی کوچیک ، مناسب فیلم و نت گردی ) و قدرتمند اگه لطف کنید معرفی کنید ممنون میشم . زیر 2تومن و دیگه بیش تر از 1700 یا 800 نشه !
ببین من 1 ماه Note 3 داشتم و قبل از اون هم تبلت! بذار خیالت رو راحت کنم: فبلت به هیچ وجه برای اینترنت گردی حال نمیده چه به برسه گوشی های زیر 5.5 اینچ. دائما باید هی با دو انگشت زوم کنی، خیلی وبسایت ها برای موبایل طراحی نشدند و کلی بدبختی دیگه! اگر خیلی اینترنت گردی برات مهمه تبلت بخر.
گوشی سایز مناسب، بدون هنگ، بدنه زیبا، قدرت عالی، باطری معرکه و قیمت افت کرده در حال حاضر Sony Xperia Z2 هستش که تمامی این عناصر رو داره. رابط کاربری اون خیلی سبکه و هنگ و لگ تو کارش نیست ;;)
M8 هم رابط کاربری فوق العاده ساده و سریعی داره (سادگی که شاید هر کسی خوشش نیاد) اما دوربین 4 مگاپیسکلی اصلا و به هیچ وجه قابل قبول نیست حالا شما هر چقدر میخوای بهش Ultra Pixel بچسبون. من کلی Review ویدویی داخل یوتیوب دیدم و همه در همین حد بسنده می کنند: "دوربین خوبی داره اما شما را مات و مبهوت اصلا نخواهد کرد". اما امان از اسپیکرهای این شاهکار که دیوانه کننده هستش :d :x بدنه 90 درصد آلومینیوم هم اصلا شوخی نیست و کیفیت خارق العاده ای رو ارائه میکنه. کلا با M8 قید دوربین رو بزن.
Galaxy S5 دوربین خارق العاده ای داره (بهترین دوربین در بین گزینه های زیر 2 تومن) اما طراحی به هیچ وجه زیبایی نداره :| رابط کاربری سامسونگ هم کمی کند هستش در بعضی قسمت ها. S5 (نسخه اروپایی) بالاترین امتیازات بنچمارک رو داره :d
خرید G3 اصلا الان منطقی نیست به نظرم. 1900 تومن فقط قیمت 16 گیگ حافظه با 2 گیگ RAM هستش و نسخه 32 گیگ با 3 گیگ RAM رو شما 2300 باید بخری در حالی که الان Z2 تمامی این قدرت رو با 1770 ارائه میکنه تازه ضد آب هم هست و با دستکش هم کار میکنه.
من میگم Z2 بخر چون خیلی گوشی کاملیه و بیشترین کاهش قیمت رو داشته و الان خریدی کاملا مناسبه. M8 هم بازم تکرار میکنم قید دوربین رو باید بزنی.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,985
اصلا به نظرم ایفون که داری...
برو یدونه آیپد مینی 2 مدل 64 گیگ که 2 تومن هم هست بخر عشق و حال کن دیگه!
در ضمن یکی از رفیقام M8 داره دوربینش کیفیتی داره که آدم و راضی کنه هر موقع هر عکسی گذاشته من خیلی حال کردم باهاش. فیلم برداریش هم که خیلی خوب و روون بود و از همه مهم تر تو شب زیاد عکس میگرفت چون دوئل فلاش هست همیشه عکاس نویز کم وخیلی خوب هست.
منم با آرش موافقم شما میتونی Z2 یا M8 بخری.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
از همه دوستان متشکرم :D
یه تجدید نظری بکنم و راجع به نظرات شما عزیزان فکر کنم :D متشکرم :D
پ.ن : آیپد جدید همزمان با معرفی آیفون رونمایی میشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر