راهنمایی در امر خرید موبایل

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
سلام.
دوستان من بین تحقیقاتم و خریدم فاصله افتاد .
میخوام گوشی Xperia ZR بخرم ! کسی نظر خاصی راجع بهش داره !؟ معایب یا محاسن ! تو این بازه قیمت ...
یا پیشنهاد دیگه ای موجود هست ؟! فک کنم دیگه Z2 موجود شده . روی قیمت ZR و Z تاثیری میذاره ؟
ضمنا گوشی بدون گارانتی بخرم یا با گارانتی ؟

گوشی خوبیه و تو این رنج میتونه بهترین انتخاب باشه، عیب خاصی نداره بجز صفحه که عالی یا خیلی خوب نیست اما بد و آزار دهنده هم نیست در کل خوبه ، محاسن هم که فقط ضد آب و گرد خاک بودنش یادمه :d
تو این قیمت Galaxy Grand 2 و G2 Mini هم انتخابای خوبین اما هر کدوم معایب و محاسنی نسبت به ZR دارن
قیمت Z2 خیلی تاثیر گذار نیست ، اول باید قیمت خودش درست بشه بعد میتونه کمی رو پرچمدارای قبلی و اولترا تاثیر بزاره
والا گارانتی ایران که واقعا چرته یعنی عملا هیچ چیزی رو قبول نمیکنن فقط در صورتی قبول میکنن که خود به خود گوشی یه چیزیش بشه ، اما از اونجایی که اغلب بین 30 تا 50 تومن مدل گارانتی دار گرونتر هست "بسته به مدل میتونه بیشتر هم باشه" گارانتی دار بگیری بهتره چون ممکنه واقعا گوشی خود به خود و یه دفعه یه چیزی بشه

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سلام.
دوستان من بین تحقیقاتم و خریدم فاصله افتاد .
میخوام گوشی Xperia ZR بخرم ! کسی نظر خاصی راجع بهش داره !؟ معایب یا محاسن ! تو این بازه قیمت ...
یا پیشنهاد دیگه ای موجود هست ؟! فک کنم دیگه Z2 موجود شده . روی قیمت ZR و Z تاثیری میذاره ؟
ضمنا گوشی بدون گارانتی بخرم یا با گارانتی ؟

تو این رنج قیمت بهترین گوشی همین همین xperia zr هست که سخت افزار مشابه z داره با اینکه سخت افزار نسبتا قدیمی رو داره ولی با این حال هنوز قویه دوربین خوب زد اب مثل zu و z1 فقط بدنش پلاستیکیه که این بخاطر اینه که قیمتش از z کمتر بشه همچنین رزولوشن hd بجای full hd ولی باز هم کیفیت بالایی داره اگه می خوای در این رنج قیمت بخری zr بهترین گزینس

در مورد گارانتی هم بگم که تو ایران زیاد تعریفی نداره یعنی اینکه هر کاری بکنی تو کارتش نوشته شامل گارانتی نمی شه ولی خب ضرر نمی کنی با گارانتی بگیری هم گوشی پلمپه هم اول خودت گوشیو روشن می کنی به نظر من با گارانتی بگیری بهتره خیال خودتم راحته

- - -ویرایش - - -

گوشی خوبیه و تو این رنج میتونه بهترین انتخاب باشه، عیب خاصی نداره بجز صفحه که عالی یا خیلی خوب نیست اما بد و آزار دهنده هم نیست در کل خوبه ، محاسن هم که فقط ضد آب و گرد خاک بودنش یادمه :d
تو این قیمت Galaxy Grand 2 و G2 Mini هم انتخابای خوبین اما هر کدوم معایب و محاسنی نسبت به ZR دارن
قیمت Z2 خیلی تاثیر گذار نیست ، اول باید قیمت خودش درست بشه بعد میتونه کمی رو پرچمدارای قبلی و اولترا تاثیر بزاره
والا گارانتی ایران که واقعا چرته یعنی عملا هیچ چیزی رو قبول نمیکنن فقط در صورتی قبول میکنن که خود به خود گوشی یه چیزیش بشه ، اما از اونجایی که اغلب بین 30 تا 50 تومن مدل گارانتی دار گرونتر هست "بسته به مدل میتونه بیشتر هم باشه" گارانتی دار بگیری بهتره چون ممکنه واقعا گوشی خود به خود و یه دفعه یه چیزی بشه

دوست عزیز g2 mini و grand 2 هم از لحاظ سخت افزار هم از لحاظ صفحه نمایش هم از لحاظ دوربین قابل مقایسه با zr نیستند بهترین انتخواب همین zr

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
انتظارم از lg واسه g3 یه مقدار بیشتر بود!
بخصوص تو باطری (با توجه به کیفیت صفحه نمایش) و همین طور جنس بدنه.
یعنی با توجه به تاخیرش به نسبت بقیه پرچمدارها باید تو این موارد بهتر کار میکرد.
اما گوشی زیبا و قدرتمندی هستش.
امیدوارم مثل g2 با قیمت معقول اینجا فروخته بشه.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن

قیمتش که گفته شده 640 دلاره! یعنی فکر کنم بیاد ایران حدود 2.200 ایناست!
صفحه نمایشش باید خیلی عالی باشه ولی به چه درد میخوره! چشم انسان تو صفحات کوچک پیکسل هارو نمیتونه تفکیک کنه و این یه چیزی که جنبه تبلیغاتی داره. دقیقا همون چیزی که اپل با صفحه های رتینا و تراکم کمتر به همه ثابت کرد.
اما طراحی فوق العاده زیبا و ظریفی داره ابعاد S5 و Z2 حدودا 146 میلی متر هستن جی 3 هم همین ابعاده اما صفحه اش 5.5 اینچ که این خودش یه طراحی زیباست.
یه چیزی که تو این چند سال جدید بود فوکوس با لیزرش هست.
مابقی نظری ندارم فعلا تا اینکه ببینمش!:>

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
دوستان تا 1200 چی پیشنهاد میدین ؟ خوب و راحت و بی دردسر باشه . برای کمیک و فیلم هم استفاده زیاد میشه .

دوربین و این چرتا و پرتا مهم نیست ولی خب یه سخت افزار خوب برای نرم و روون بودن میخوام . بازی FULL HD و خفن هم اجرا نکرد اصلا مهم نیست !

وبگردی هم یه مد نظری داشته باشید .

M.O

کاربر سایت
Sep 14, 2013
74
نام
محمد
قیمت گوشی ZR در حال حاضر چنده ؟:>(در نظر دارم خریداری کنم)
الآن توی رنج قیمت 1400 که از لحاظ سخت افزاری قوی باشه و هنگ نکنه چه گوشی ارزش خرید داره ؟

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
الآن توی رنج قیمت 1400 که از لحاظ سخت افزاری قوی باشه و هنگ نکنه چه گوشی ارزش خرید داره ؟

تو این رنج قیمت nexus 5 هست که سخت افزار قدرتمندی داره ولی باتریش ضعیفه و از کارت حافظه پشتیبانی نمی کنه

htc one هم می تونی بخری که بلندگو ی خیلی خوبی داره و جنس بدنش هم الومینیومه ولی این هم از کارت حافظه پشتیبانی نمی کنه و سخت افزارش کمی از nexus 5 ضعیف تره

اگه با صفحه نمایش بزرگ می خوای می تونی با این بودجه lg g2 و sony t2 ultra و note3 neo هم بخری

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
قیمت ZR به 1400 نمیرسه ! هنوز حضوری قیمت نکردم ولی باید بین 950 تا 1100 باشه .

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
دوستان میخوام Xperia Sp بگیرم . خوبه ؟

بیشتر از 800 ... :D شرمنده...

بله گوشی خیلی خوبیه ، تنها عیبش زاویه دید نه چندان خوبشه "البته آزار دهنده نیست"

تو این رنج گوشیا LG L90 و Huawei G700 هم هست

دوستان تا 1200 چی پیشنهاد میدین ؟ خوب و راحت و بی دردسر باشه . برای کمیک و فیلم هم استفاده زیاد میشه .

دوربین و این چرتا و پرتا مهم نیست ولی خب یه سخت افزار خوب برای نرم و روون بودن میخوام . بازی FULL HD و خفن هم اجرا نکرد اصلا مهم نیست !

وبگردی هم یه مد نظری داشته باشید .

با توجه به انتظاراتت بهترین انتخاب میتونه بین تبلت و فبلت باشه

تبلت های زیادی رو میتونی بخری اما چون احتمال میدم که گوشی میخوای فقط فبلت ها رو میگم

از بین فبلت ها میتونی Xperia T2 Ultra رو مد نظر داشته باشی ، با هزینه کمتر گوشیای LG G Pro Lite ، Huawei Ascend Mate ، Galaxy Mega 5.8 هم کارت رو راه میندازن

zr حول و حوش 40-930 قیمتش هست

توی رنج 1400 گوشیای Xperia Z1 ، Xperia Z Ultra و بعد از اینا LG G Pro و Galaxy S4 قدرتمند ترین ها هستن البته LG Nexus 5 هم هست که قدرت سخت افزاری بالایی داره اما باتری ضعیفی در مقابل سخت افزارش داره واس ههمین عمر بالایی نداره ، با صرف هزینه بیشتر نسبت به این بودجه تا حدود 70 تومن برای مدل 16 گیگ و حدود 110 تومن برای مدل 32 گیگ میتونی LG G2 رو انتخاب کنی که گوشی بسیار خوبیه ...

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256

باطری که همون 3000 مونده..ولی ظاهرا ال جی گفته باطری G3 نسبت به باطری g2 دوام بیشتری داره..البته صفحه نمایش بزرگتر رو نباید فراموش کرد که طبعا با توجه به QHD بودنش مصرفش زیاده! البته اشتباه LG چهار مورد بود :

1- بهتر بود با توجه به اینکه صفحه QHD هست..از اسنپ دراگون 805 استفاده کنه که نکرد!
2- من نمیدونم یعنی چی که مدل 16 گیگش 2 گیگ رم داره و مدل 32 گیگش 3 گیگ رم داره؟؟ مسخره ترین چیزی هست که تو این مدت بهش برخوردم! مطمئنا خیلیا بعدا به LG به خاطر این تصمیمش خرده میگیرند!
3- فرصت رو از دست داد LG وگرنه میتونست با بدنه فلزی حسابی گرد و خاک به پا کنه !!!
4- با توجه به اندازه 5.5 اینچی صفحه نمایش و مطمئنا فبلت بودن دستگاه میتونست یه قلم هم بذاره براش..بلاخره از یه جایی باید شروع کرد دیگه!!

با تمامی اینها کوشش و سعی LG ستودنیه و باید همین مسیر رو پیش بگیره!
G3 گوشیه خوبیه..منتها مدل 32 گیگیش...ولی بازم من گوشی خودم Note III رو ترجیح میدم :d نوت 3 چیزه دیگه ایه :)
زحمت کشیده ال جی....سامسونگ پارسال عرضه کرده نوت 3 رو اونم با رم 3 گیگ و باطری 3200 !!
:|

قیمتش که گفته شده 640 دلاره! یعنی فکر کنم بیاد ایران حدود 2.200 ایناست!
صفحه نمایشش باید خیلی عالی باشه ولی به چه درد میخوره! چشم انسان تو صفحات کوچک پیکسل هارو نمیتونه تفکیک کنه و این یه چیزی که جنبه تبلیغاتی داره. دقیقا همون چیزی که اپل با صفحه های رتینا و تراکم کمتر به همه ثابت کرد.
اما طراحی فوق العاده زیبا و ظریفی داره ابعاد S5 و Z2 حدودا 146 میلی متر هستن جی 3 هم همین ابعاده اما صفحه اش 5.5 اینچ که این خودش یه طراحی زیباست.
یه چیزی که تو این چند سال جدید بود فوکوس با لیزرش هست.
مابقی نظری ندارم فعلا تا اینکه ببینمش!:>

جدید نیست این...تو سایت pcwar بود فکر کنم که گفته بودن چندین سال پیش نوکیا روی یکی از گوشی هاش فوکوس لیزری گذاشته بوده برای اولین بار :)

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
به نظرتون iphone 5s بگیرم یا صبر کنم که iphone 6 بیاد؟؟

صبر کن آیفون 6 بیاد ، درسته ممکنه زمان زیادی رو صبر کنی تا معرفی بشه ، وارد ایران بشه و سپس قیمتش معقول بشه اما ارزشش رو داره، علاوه بر سخت افزار بهتر احتمالا صفحه نمایشش 4.7 اینچی میشه که لذت استفاده از اسمارتفون رو افزایش میده

اینو با توجه به اینکه الان اندروید داری و کارت رو تا اون زمان راه میندازه گفتم در غیر این صورت از خرید 5s پشیمون نمیشی ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر