راهنمایی در امر خرید موبایل

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
آقا کسی دنبال xperia sp نره پسر خاله ی من داره اثلا ازش راضی نیست . دوربینش 8 ه ولی کیفیتش 5م نیست . هنگ داره ، کیقیت صفحه نمایشش هم چیزی که من دیدم چنگی به دل نزد . خیلی هم سنگینه .

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
گوشی های سامی هم خیلی روون هستن از اندروید خالص هم روون تر به نظر میرسن
اگه همون نکسوز رو بخوان نه باید سر هم بگیری
همین جوریم بفروشی نسکوز رو بخری باز یه چیزی برات میمونه
بنظرتون وان چند بدم؟از بازار موبایل بگیرم یا علاالدین؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
آقا کسی دنبال xperia sp نره پسر خاله ی من داره اثلا ازش راضی نیست . دوربینش 8 ه ولی کیفیتش 5م نیست . هنگ داره ، کیقیت صفحه نمایشش هم چیزی که من دیدم چنگی به دل نزد . خیلی هم سنگینه .

همه که راضی هستن. نمیدونم ایشون شاید گوشیشون مشکل داره. گوشی نه هنگ داره نه کیفیت صفحش پایینه نه دوربینش کمتره. تازه دوربینش کیفیتش بیشتر از 8مگ به نظر میرسه .

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
بنظرتون وان چند بدم؟از بازار موبایل بگیرم یا علاالدین؟
دیگه اینا بستگی به خودتون داره
ببینید چقد میتونید بفروشید
به دست میفروشید یا مغازه دار
میخوای گوشی کارکرده بگیری یا نو
بازار موبایل ایران بیشتر رو گارانتی اینا فوکوس کردن
ولی علاءالدین همه جورش هست

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
البته دوستان میخواین گوشی سونی بخرین مخصوصاspبیشتر تحقیق کنین چون من زیاد شنیدم مشکل سخت افزاری دارن..برعکس سامسونگ که جنس بدنش خوب نیست ولی کیفیت کلی گوشی خوبه سونی کیفیت بدنه عالی و مقاوم ولی کیفیت کلی و قطعاتش زیاد خوب نیست.پشتیبانی سونی هم خیلی خوب نیست گوشی های2012دیگه ساپورت نمیکنه و سال دیگه هم به احتمال زیاد گوشی های2013رو..من خودم پسر خالم میخواست اس2پلاس بخره نذاشتم و گفتم اکسپریاvخیلی بهتره اونو بگیر و الان پشیمونم
این خبراتو از کجا میاری تو :d
دفعه اول گفتی گفتم بیخیال اما اینکه روش تاکید میکنی کلا چیز بدیه.همین 2 هفته پیش و کمتر بود که سونی گوشی های 2012 رو آپدیت کرد.اتفاقا همین V پسرخالتونم توش بود :)
گوشی های سامی هم خیلی روون هستن از اندروید خالص هم روون تر به نظر میرسن
اگه htc رو نوخریده باشی یه ضرر مالی میکنی
ولی در کل چیزهای زیادی هم میگیری
سخت افزار خیلی بالاتر
واقعا اینارو جدی میگید؟:d الان اندروید با تاچویز از اندروید خام رونتره؟ کلا تاچویز همیشه لگ داشته حتی توی پرچمداراش اونم بخاطر اینه که سنگینه.(شما 5 دقیقه با S4 کار کنی راحت درک میکنی این موضوع رو .البته اذیت نمیکنه اما کاملا مشهوده)
بعد N5 سخت افزار خیلی قویتری داره نسبت به HTC one!! کلا تفاوات کمتر از 10% هست و تو بیشتر بنچ مارکها هم اگه ملاکتون قدرت سخت فازاریه one امتیاز بیشتری گرفته!
سامسونگ فقط بدنش یکم مشکل داره
ولی هزاران مزایای دیگه که گوگل هر سری اونا میبره تو اندورید
صفحه نمایششم اینقدر بالاس که دیگه نمیتونی با هیچ گوشی دیگه ایی مقایسه کنی
سامسونگ بدنش یکم مشکل داره :d شما کلا در بکار بردن مقادیر تجدید نظر کنید !سامسونگ بدنش مشکل نداره کاملا بستگی به سلیقه داره یا مشکلی ندارید باهاش یا میخوره تو ذوقتون.
الان چقدر بالاس صفحه نمایشش؟چند متر حدودا :d اتفاقا One صفحه نمایش بهتری نسبت به S4 داره جدا از بحث سلیقه ای از لحاظ فنی هم همینطوره.

پ.ن:بابک هم متاسفانه هی یه چی میخره بعد میاد اینجا یکی یه چی میگه میره میفروشه یکی دیگه میخره باز نمیدونه خوبه یا بده.بنظرم از چیزی که داری لذت ببر وقتی Z1 ارضات نمیکنه HTC One هم ارضات نمیکنه تنها میتونی 5S بگیری که یه چی متفاوت تر پیدا کنی وگرنه گوشی دیگه ای هم نمیتونه راضیت کنه.میتونی به پرچمدارای نوکیا توجه کنی اما خوب اونم مبحثش بکل فرق داره.بنظرم الان گوشی فوق العاده خوب و با توجه به رنگش یونیکی داره و الکی با تعویض گوشیت پولتو هدر نده.
سپاس

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
این خبراتو از کجا میاری تو :d
دفعه اول گفتی گفتم بیخیال اما اینکه روش تاکید میکنی کلا چیز بدیه.همین 2 هفته پیش و کمتر بود که سونی گوشی های 2012 رو آپدیت کرد.اتفاقا همین V پسرخالتونم توش بود :)

واقعا اینارو جدی میگید؟:d الان اندروید با تاچویز از اندروید خام رونتره؟ کلا تاچویز همیشه لگ داشته حتی توی پرچمداراش اونم بخاطر اینه که سنگینه.(شما 5 دقیقه با S4 کار کنی راحت درک میکنی این موضوع رو .البته اذیت نمیکنه اما کاملا مشهوده)
بعد N5 سخت افزار خیلی قویتری داره نسبت به HTC one!! کلا تفاوات کمتر از 10% هست و تو بیشتر بنچ مارکها هم اگه ملاکتون قدرت سخت فازاریه one امتیاز بیشتری گرفته!

سامسونگ بدنش یکم مشکل داره :d شما کلا در بکار بردن مقادیر تجدید نظر کنید !سامسونگ بدنش مشکل نداره کاملا بستگی به سلیقه داره یا مشکلی ندارید باهاش یا میخوره تو ذوقتون.
الان چقدر بالاس صفحه نمایشش؟چند متر حدودا :d اتفاقا One صفحه نمایش بهتری نسبت به S4 داره جدا از بحث سلیقه ای از لحاظ فنی هم همینطوره.

پ.ن:بابک هم متاسفانه هی یه چی میخره بعد میاد اینجا یکی یه چی میگه میره میفروشه یکی دیگه میخره باز نمیدونه خوبه یا بده.بنظرم از چیزی که داری لذت ببر وقتی Z1 ارضات نمیکنه HTC One هم ارضات نمیکنه تنها میتونی 5S بگیری که یه چی متفاوت تر پیدا کنی وگرنه گوشی دیگه ای هم نمیتونه راضیت کنه.میتونی به پرچمدارای نوکیا توجه کنی اما خوب اونم مبحثش بکل فرق داره.بنظرم الان گوشی فوق العاده خوب و با توجه به رنگش یونیکی داره و الکی با تعویض گوشیت پولتو هدر نده.
سپاس

کلا شما با همه مشکل داریا
یعنی هر کی یه چیزی بگه تو موبایل شما میای با هزار یه دلیل الکی میکوبیش
من اینجوری نگفتم گفتم به نظر میرسن
سنگین هست ولی هرکدومو بخوای میتونی غیر فعال کنی
الان یه مدته کمه مگا 6.3 دستمه واقعا عالیه من نمیدونم لگ اینارو از کجا میارید یا انتظارتون از موبایل چیه ؟؟!!!!!!!
s4 رو تا قبل ازاپدیت به 4.3 میشد بگب لگ داره ولی بعدش خیلی بهتر شد
دقیقا سخت افزارش نه اندازه یه نسل ولی یه نیم نسل قویتره دیگه اینم قبول نداری؟؟!!!!!!!!!

مشه برای من بنچ مارک بزاری که وان نمره ی بیشتری گرفته باشه؟؟

هماهنگ میشه باهاتون

منظورم از یه مقدار این بود که ضعیفه ولی نه اونجوری که فک کنی با کاغذ درستش کردن شاید بد منظورمو رسونده باشم
راجع به کیفیت صفحه نمایش اگه میگی وان بهتره که من دیگه حرفی ندارم شما لذتشو ببر..

یکی یه چی میگه یعنی چی؟؟ما حرف مفت میزنیم؟

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
کلا شما با همه مشکل داریا
یعنی هر کی یه چیزی بگه تو موبایل شما میای با هزار یه دلیل الکی میکوبیش
من اینجوری نگفتم گفتم به نظر میرسن
سنگین هست ولی هرکدومو بخوای میتونی غیر فعال کنی
الان یه مدته کمه مگا 6.3 دستمه واقعا عالیه من نمیدونم لگ اینارو از کجا میارید یا انتظارتون از موبایل چیه ؟؟!!!!!!!
s4 رو تا قبل ازاپدیت به 4.3 میشد بگب لگ داره ولی بعدش خیلی بهتر شد
دقیقا سخت افزارش نه اندازه یه نسل ولی یه نیم نسل قویتره دیگه اینم قبول نداری؟؟!!!!!!!!!

مشه برای من بنچ مارک بزاری که وان نمره ی بیشتری گرفته باشه؟؟

هماهنگ میشه باهاتون

منظورم از یه مقدار این بود که ضعیفه ولی نه اونجوری که فک کنی با کاغذ درستش کردن شاید بد منظورمو رسونده باشم
راجع به کیفیت صفحه نمایش اگه میگی وان بهتره که من دیگه حرفی ندارم شما لذتشو ببر..

یکی یه چی میگه یعنی چی؟؟ما حرف مفت میزنیم؟
سلام.اتفاقا من با هیچ کسی مشکلی نداشتم نه اینجا و نه بیرون از اینجا.من مشکلم با اطلاعات غلطه.شما اسم تاپیک رو نگاه کن.نوشته راهنمایی و هر کسی داخلش میاد صرفا یا نیاز به راهنمایی داره یا میخواد راهنمایی کنه(همینطور که من وقتی وارد تاپیک راهنمایی سخت افزار میشم بعد از تحقیق خودم معمولا اعتماد میکنم به صحبت دوستان و انجامش میدم).پس بزرگترین مشکل تو این نوع تاپیکا اطلاعات غلطه.حالا شما انتظار داری من مشکلی نداشته باشم؟ من هیچ وقت قصدم کوبیدن افراد نیست در بالا هم گفتم اما اینکه میگید الکی یعنی مطمعنید و خوشحال میشم اون پستی که باعث چنین تفکری شد رو نشون بدید.
خوب دوست من وقتی بنظر میرسه یعنی باید اینطوری باشه تا بنظر برسه.چطور میشه که روون تر نباشه اما روون تر بنظر برسه!؟ و اینکه صرفا تنها از روی نظر شخصی نمیگم.رابط کاربری تاچویز یک لگ بسیار ریزی داره و از اون طرف اندروید خام بخاطر سبکیش از بقیه روون تره .اینکه میشه غیر فعال کرد هم بنظرت منطقیه بیای رابط کاربری تاچویز بگیری بعد همشو غیر فعال کنی تا به روونی نسخه خام برسی(که نهایتا هم نمیرسه)؟

دوست عزیز من خودم بدلیل علاقه شخصیم و ... معمولا بیشتر گوشیارو حداقل3تا7 روز شخصا امتحان میکنم .در نهایت اینکه من نگفتم S4 بده یا اخرت لگه شما اومدی مقایسه کردی من جواب مقایسه رو دادم حالا لگش کمتر شده (صرفا درباره گوشی من صحبت نکردم و حرفم رابط کاربریش بود) باز هم دلیل نمیشه از نسخه خام روونتر بشه.

معلومه N5 سخت افزار قویتری داره چون از چیپ جدیدتری بهره میبره اما خیلی وقتی بکار میره که حداقل بیشتر از 2 برابر پرفرمنس بده .من بالام گفتم که N5 در کل حدود 10% قویتره که اونم بیشتر از جهت گرافیکی هست.

47810164506993615513.jpg

82606771089206361377.jpg

05982595657639957470.jpg

^^بنچمارک گذاشتم براتون.

وقتی در یک فضای مجازی داریم صحبت میکنم من که لحن شما رو نمیتونم ببینم یا نوع حرف زدنتونو و در نهایت اون کلماتی که استفاده میکنید 100% نشان دهنده حرفتون هست .وقتی میگید بدنش یکم مشکل داره یا صفحه نمایشش خیلی بالاست من دقیقا همینایی که گفتیدو مدنظر میگیرم نه منظوری که داشتید.تازه هر دو مورد هم کاملا سلیقه ای هستند و بارها هم تو همین تاپیک دربارش بحث شده ولی اگه میخواید میتونیم باز بحث کنیم.

اون صحبتم صرفا با بابک بود و نمیخواستم یک پست جدا دربارش بزنم.وقتی میگید ما(جدای از اینکه میدونم چرا از این واژه استفاده کردین) خود من هم شاملش میشم و بارها اینجا به هر کسی یه پیشنهادی دادم و نمیام به خودم توهین کنم حداقل.میخواستم بهش بگم که همه یه نظری دارن و هر کسی یک گوشی براش از بقیه جذابتر و بطبع اون بهترین گوشی هست و این موضوع فقط باعث گیج شدنش میشه.

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
حالا درسته گوشی یه چیز کاملا سلیقیه هست ولی انصافا note 3 بهترین گوشی حال حاضر بازار هست ..
من هم وان مکس رو باهاش کار کردم هم z1 ولی نوت 3 یه چیز دیگس ..
سخت افزار عالی.. رابط کاربری عالی..قلم بسیار خوش کارکرد ..دوربین با کیفیت ..وضوح صفحه سامسونگ که دیگه زبانزده..
لامصب همه چی تمومه :d

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
دوستان بین گوشی های htc . galaxy s4 .iphone5s کدومو بگیرم ؟..
یا یکی خودتون پیشنهاد بدین
اگر با اندازه صفحه نمایش iphone مشکلی نداری 100 % iPhone بگیر. در غیر اینصورت به نظر من HTC One بگیر چون خیلی بهتره از سامسونگ.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر