راهنمایی در امر خرید موبایل

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
خب قیمتش هم 300-400 تومن (حدودا یک چهارم تا یک پنجم) از پرچم دارای دیگه ارزون تره :D حساب اینم باید کرد. بعد Z اون موقع پرچم دار بود که اولین گوشی 4 هسته ای سونی بود. الان S4 و HTC One و... رو باید با Z1 و Ultra مقایسه کرد به نظرم.

راستی یادم رفت بگم مبارک باشه :d

ببین آدم و مجبور میکنید یه چیزایی رو بگه که بعد خرید بهتره گفته نشه ، تا جایی که من میدونم قیمتش با گارانتی حول و حوش 1600 و بدون گارانتی حول و حوش 1300 هست ، خیلی راحت میشه گوشیهایی رو تو همین رنج قیمت خرید که هم پنل بهتر و هم سخت افزار بهتر و هم رابط کاربری بهتر و هم پشتیبانی بهتر داره ، از نظر طراحی هم اول اینکه زیاد خوش دست نیستن نسبت به بقیه و اینکه سایز کلی گوشی نسبت به صفحه زیادی بزرگه

در مورد اولترا و زد 1 هم با اینکه خیلی از ضعفهای صفحه نمایش رو برطرف کردن اما هنوز هم در مقابل پرچم دارای دیگه سطح پایینتری دارن

در کل سونی از نظر کیفیت ساخت جزء برترینهاست و از بهترین مواد استفاده میکنه، اگه از پنل های بهتری استفاده کنه "که با توجه به محصولات جدید شارپ و ژاپن دیسپلی احتمالا تحقق پیدا میکنه" و رابط کاربریش رو کلا زیر و رو کنه میتونه انتخاب اول باشه ...

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
راستی یادم رفت بگم مبارک باشه :d

ببین آدم و مجبور میکنید یه چیزایی رو بگه که بعد خرید بهتره گفته نشه ، تا جایی که من میدونم قیمتش با گارانتی حول و حوش 1600 و بدون گارانتی حول و حوش 1300 هست ، خیلی راحت میشه گوشیهایی رو تو همین رنج قیمت خرید که هم پنل بهتر و هم سخت افزار بهتر و هم رابط کاربری بهتر و هم پشتیبانی بهتر داره ، از نظر طراحی هم اول اینکه زیاد خوش دست نیستن نسبت به بقیه و اینکه سایز کلی گوشی نسبت به صفحه زیادی بزرگه

در مورد اولترا و زد 1 هم با اینکه خیلی از ضعفهای صفحه نمایش رو برطرف کردن اما هنوز هم در مقابل پرچم دارای دیگه سطح پایینتری دارن

در کل سونی از نظر کیفیت ساخت جزء برترینهاست و از بهترین مواد استفاده میکنه، اگه از پنل های بهتری استفاده کنه "که با توجه به محصولات جدید شارپ و ژاپن دیسپلی احتمالا تحقق پیدا میکنه" و رابط کاربریش رو کلا زیر و رو کنه میتونه انتخاب اول باشه ...
مرسی :D

قیمت رو که همون بدون گارانتی باید حساب کرد. خب با حدود 1 و 300 دقیقا چه گوشی هایی میشه خرید که از همه نظر بهتر از Z باشن؟ حالا بهتر از Z نبودن دیگه کمتر نباشن حداقل. تو برند سامسونگ که با این پول میشه S3 خرید و اگه 60-70 بذاری روش نهایتش Note II هست. HTC هم که با این قیمت One mini میشه گرفت که قابل مقایسه نیست. LG هم فقط Optimus G ـش تو این رنجه.

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
Ultra Z یا iPhone 5c ؟

خودم به آیفون تمایل بیشتری دارم ؛ البته بعد عمری کار کردن با اندروید دل کندن و رفتن سمت iOS هم سخته هم ترسناک ! ولی خب بد جور کرمش افتاده ... :d
واقعا هیچ شباهتی بین این دو تا نیست
زمین تا آسمون با هم فرق دارن
تنها شباهتشون :
1. قیمت
2. از رابط کاربری هر دو متنفرم {البته سونی, خیلی خیلی بیشتر}

تنها چیزی که میتونه تو انتخاب بهت کمک کنه سلیقه است
چون نمیتونی مقایسه شون کنی و بگی : "این از اون بهتره"
اگه گوشی ساده رابط کاربری ساده ولی شیک و نرم میخوای Iphone 5c {البته ترجیحا 5 چون دقیقا سخت افزارشون یکیه و زیباتر هم هست}
اگه گوشی بزرگ میخوای که هر موقع خواستی همه چیزش رو تغییر بدی و از این رو به اون روش کنی Z Ultra

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
دوستان اچ تی سی وان چطوریه؟باباهه رو میگم نه کوچیه
یه نقدی بکنید ممنون میشم
چنده الان؟
از لحاض باطری؟صفحه؟دوربین؟صدا رو که میدونم عالیه
ووو
ممنون

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان من آیفون 5 دارم و یه مدت میخواستم 5S بگیرم و بعد دست رفیقم دیدم نا امید شدم ازش و گفتم یه نظرسنجی کنم ببینم به نظرتون 5 رو بدم 5S بگیرم یا 5 رو بدم Galaxy Note 3 بگیرم ؟

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
دوستان من آیفون 5 دارم و یه مدت میخواستم 5S بگیرم و بعد دست رفیقم دیدم نا امید شدم ازش و گفتم یه نظرسنجی کنم ببینم به نظرتون 5 رو بدم 5S بگیرم یا 5 رو بدم Galaxy Note 3 بگیرم ؟

دوست عزیز در گوشی جدیدتون، بیشتر دنبال چه امکاناتی هستید؟

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوست عزیز در گوشی جدیدتون، بیشتر دنبال چه امکاناتی هستید؟
کیفیت صفحه و تاچ خیلی برام مهمه.....بقیش رو نمیدونم چجوری بگم اما تنوع نرم افزار و تکنولوژی به روزتر رو دوس دارم......آخه شنیدم نوت 3 خیلی خیلی هیولاس و .......2 دلم.....یا به نظرتون ارزش داره 5 رو نگه دارم یه Galaxy Tab 3 10 اینچ بخرم به جای نوت 3 ؟

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
کیفیت صفحه و تاچ خیلی برام مهمه.....بقیش رو نمیدونم چجوری بگم اما تنوع نرم افزار و تکنولوژی به روزتر رو دوس دارم......آخه شنیدم نوت 3 خیلی خیلی هیولاس و .......2 دلم.....یا به نظرتون ارزش داره 5 رو نگه دارم یه Galaxy Tab 3 10 اینچ بخرم به جای نوت 3 ؟
نوت فبلت ه و استفاده اش به جای موبایل خیلی معمول و راحت نیست ! یه جورایی مسخره اس فبلت به اون عظمت و بگیری در گوشت باهاش صحبت کنی :D ولی از تظر کیفیت صفحه و تاچ کاملا نیاز و برطرف میکنه !
اگه قصد ارتقا استفاده از صفحه بزرگتره که خو میتونی 5 یی که داری رو نگه دری و بهجاش یدونه تبلت بستیگ به نیاز های خودت بخری !

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
نوت3بهترین کیفیت صفحه رو داره.قوی ترین سخت افزار.بهترین نرم افزار و بهترین و دقیق ترین و کاربردی ترین قلم و..یعنی مثل بقیه قبلت ها فقط صفحه بزرگ نیست بهترین استفاده از این سایز بزرگ له( از خریدش هیچوقت پشیمونی نمیشی و اگه باهاش حال کنی دیگه هیچوقت نمیتونی به گوشی دیگه فکر کنی:D
دوستان اچ تی سی وان چطوریه؟باباهه رو میگم نه کوچیه
یه نقدی بکنید ممنون میشم
چنده الان؟
از لحاض باطری؟صفحه؟دوربین؟صدا رو که میدونم عالیه
ووو
ممنون
عالیه.
باتری خوب.صفحه عالی.دوربین متوسط.تو نور کم خوب.صداشم که فوق العادست
ولی با پولش میتونی ال جی جی2بگیری که خیلی بهتره یا نکسوس 5 داره میاد که قیمتش 100درصد زیر1500از اینم بهتره

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
نوت3بهترین کیفیت صفحه رو داره.قوی ترین سخت افزار.بهترین نرم افزار و بهترین و دقیق ترین و کاربردی ترین قلم و..یعنی مثل بقیه قبلت ها فقط صفحه بزرگ نیست بهترین استفاده از این سایز بزرگ له( از خریدش هیچوقت پشیمونی نمیشی و اگه باهاش حال کنی دیگه هیچوقت نمیتونی به گوشی دیگه فکر کنی:D

عالیه.
باتری خوب.صفحه عالی.دوربین متوسط.تو نور کم خوب.صداشم که فوق العادست
ولی با پولش میتونی ال جی جی2بگیری که خیلی بهتره یا نکسوس 5 داره میاد که قیمتش 100درصد زیر1500از اینم بهتره
ممنون
ولی این جی2 یه جوری زیادی تو مخه خیلی دیگه بزرگه
از یه لحاضی این وان خیلی چشممو گرفته
الان قیمت چنده توبازار؟
من یه گوشی میخوام که یه 2 سالی داشته باشمش.
ممنون

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
ممنون
ولی این جی2 یه جوری زیادی تو مخه خیلی دیگه بزرگه
از یه لحاضی این وان خیلی چشممو گرفته
الان قیمت چنده توبازار؟
من یه گوشی میخوام که یه 2 سالی داشته باشمش.
ممنون
درسته سایز صفحهg2بزرگتر ولی بخاطر طراحی عالی که داره زیاد بزرگ نیست.قیمت هردو1700.750به نظرم جی2 خیلی بهتره پشتیبانی ال جی هم خیلی خوب شده.
LG-G2-vs-HTC-One-01.jpg

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
درسته سایز صفحهg2بزرگتر ولی بخاطر طراحی عالی که داره زیاد بزرگ نیست.قیمت هردو1700.750به نظرم جی2 خیلی بهتره پشتیبانی ال جی هم خیلی خوب شده.
LG-G2-vs-HTC-One-01.jpg
دمت گرم
پس هم قیمتن
ولی هر چی میبینم وان هم اندازه جی2 هست ها .وخیلی کم از جی2 کوچیکتره که من فکر میکردم وان خیلی کوچیکتره
ولی یه چیزش که منوبیشتر به خردیش وادار میکنه صدای بالا ی وان هست
فقط یه چیزی دوسیم کارتش مشکل نداره؟از لحاظ انتن دهی و ساپورت سیمکارت ؟چون چند جا خوندم که مشکل داره
یاهمون وان ساده بگیرم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر