راهنمایی در امر خرید موبایل

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوست عزیز بنده اچ تی سی وان دارم و در یه کلمه میگم بی نظیر هستش و میگم حتما بخرینش . من 64 گیگشو دارم و بی نظیره یه شاهکاره .
معین جان One X با One که شما داری همون طور که میدونی از زمین تا آسمون فرق داره ! :d
@ NUKE POVVER
One X یه سری مشکلات با دوربین داره و Sense 4 هم به سنگینی روش اجرا میشه ... پیشنهاد میکنم One X نگیری :d

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4 Beta

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
معین جان One X با One که شما داری همون طور که میدونی از زمین تا آسمون فرق داره ! :d
@ NUKE POVVER
One X یه سری مشکلات با دوربین داره و Sense 4 هم به سنگینی روش اجرا میشه ... پیشنهاد میکنم One X نگیری :d

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4 Beta

اداش علی من همون منظورم وان خالی بود حرف نداره ، در یه کلمه بی نظیره یه شاهکاره .

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
میخوام xperia sola بگیرم بنظرتون خوبه؟شارژ خوب نگه میداره؟gpu&cpuش خوبن؟(با توجه به قیمتش میگم:d)

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
سلام . من الان یه 4s دارم با یه s2 تا 15 روز دیگه هم یه 3.500 دستم میاد . به نظرتون چی بگیرم ؟ 5 خوبه یا صبر کنم 5s بیاد ؟ جنس بدنش ؟

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
از نظر من دو کار: با اون 3500 یه s4 بگیر.s2 و 4s رو هم بفروش وقتی 5sاومد اونم بگیر
اره اینم فکر خوبیه . خودم که قاطی کردم میخوام این دو تارو بفروشم + 3500 یه 5 گلد بگیرم . ولی ازم بدزدن خیلی *** سوزی داره :-s

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام . من الان یه 4s دارم با یه s2 تا 15 روز دیگه هم یه 3.500 دستم میاد . به نظرتون چی بگیرم ؟ 5 خوبه یا صبر کنم 5s بیاد ؟ جنس بدنش ؟

من جای شما بودم یه اچ تی سی وان میخریدم 64 گیگشو بقیشم نگه میداشتم کنسول جدید که میاد اونو میخریدم .

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
نظرتون در مورد خريد S4 چيه؟
الان بخرم يا صبر كنم اروزنتر بشه؟
هر كسي خريده تجربشو بگه ، حقيقت داره كه گوشي زياد داغ ميكنه؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
نظرتون در مورد خريد S4 چيه؟
الان بخرم يا صبر كنم اروزنتر بشه؟
هر كسي خريده تجربشو بگه ، حقيقت داره كه گوشي زياد داغ ميكنه؟
S4 عالیه ،
تو فروم همسایه 2160-2200 پیدا میشه ، قیمت خیلی نسبت به اول اومده پایین
هیچ معلوم نیست بعد انـ*خابات قیمت ها چه تغییری میکنه !!! من پیشنهاد میکنم قبلش بگیری
بله گوشی داغ میکنه ! زیاد و کمش بستگی به نظر خودت !

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
S4 عالیه ،
تو فروم همسایه 2160-2200 پیدا میشه ، قیمت خیلی نسبت به اول اومده پایین
هیچ معلوم نیست بعد انـ*خابات قیمت ها چه تغییری میکنه !!! من پیشنهاد میکنم قبلش بگیری
بله گوشی داغ میکنه ! زیاد و کمش بستگی به نظر خودت !
فروم همسايه رو پيام خصوصي ميكنيد:d

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
میخوام xperia sola بگیرم بنظرتون خوبه؟شارژ خوب نگه میداره؟gpu&cpuش خوبن؟(با توجه به قیمتش میگم:d)

سلام
من سولا دارم ... به طر متوسط 1 روز شارِژ نگه میداره پردازندش هم 2 هسته ایه 1 گیگا هرتزه
به نظر من نسبت به قیمتش خوبه

mehrdad122

کاربر سایت
Sep 8, 2012
194
سلام دوستان من بین دو گوشی اکسپریا پی و گوشی گالکسی 3 مینی موندم به نظرتون کدوم رو بخرم من بیشتر برای وبگردی گوشدادن اهنگ وبازی کردن میخوام با توجه به نیاز هام گوشی اکسپریا پی فکر کنم برام بهتر راستی شارژ که زود تموم نمیکنه

mehrdad122

کاربر سایت
Sep 8, 2012
194
دوستان من یکم بودجم رو تغییر ددم و میخوام امسپریا تی بخرم به نظرتون خوبه کابرد هامم 1- بازی کردن 2- اینترنت رفتن 3- گوش دادن به اهنگ ازز هندز فری

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
از سونی و سامسونگ گوشی آندروید زیر 1400 بهترینش کدومه.
دوستانی که گوشی هایی تو این بازه دارن، ممون میشم از نکات مثبت و منفی گوشی هاشون بگن.

بیشتر برای بازی و اینترنت میخوام . کیفیت تصویر (صفحه نمایش) و روون بودن تاچ برام خیلی مهمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر