راهنمایی در امر خرید موبایل

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام ! لطفا حتما جواب بدید !!!! :d

بچه ها کسی میدونه گوشی موتورولا مدلی که تو خط بد اسمش رو نوشتم رو اگه بتونم بگم کسی برام از خارج از ایران بیاره . میتونم استفاده کنم ؟

Motorola RAZR XT910

‍ ̏ Motorola RAZR XT910˝ مشخصات گوشي موبايل - ̏ Motorola RAZR XT910˝ Full Specification - GSM.ir

ریجستر !! باید بشه !!!؟
blushsmiley.gif

من اصلا اطلاعاتی در این ضمینه ندارم . شرمنده به خدا ! یکم راهنماییم کنید .

yahoo@

کاربر سایت
Mar 28, 2012
4
سلام. کسی میتونه راهنماییم کنه که گوشی بگیرم بهتره یا تبلت؟
البته رو لپ تاپ هم تمرکز دارم ولی خب بیستر دوست دارم تبلت یا گوشی بگیرم.
مارک و غیره هم زیاد واسم مهم نیست فقط نهایتا 700ت باشه !
ممنون میشم راهنماییم کنید.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
سلام. کسی میتونه راهنماییم کنه که گوشی بگیرم بهتره یا تبلت؟
البته رو لپ تاپ هم تمرکز دارم ولی خب بیستر دوست دارم تبلت یا گوشی بگیرم.
مارک و غیره هم زیاد واسم مهم نیست فقط نهایتا 700ت باشه !
ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام من یه گوشی میخوام که نهایتا قیمتش 600 باشه.
چه گوشی بهتر هستش؟
البته کاردش 600 تومن باشه.

استاد اول باید بگی توقعت از گوشی چیه . مثلا یکی اولویتش سیستم عامله یا یکی کیبورد گوشی براش مهمه یا کس دیگه بزرگی صفحه و ...

سلام
بین 150 تا 200 تومان چه گوشی (گوشیهایی)پیشنهاد میکنید؟
SE Mix Walkman
Xperia X8 دست دوم
LG Arena
LG Cookei
Nokia Touch & Type

آخرین ویرایش:

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
سلام.
بین Razr و Note موندم.
فقط کیفیت صفحه ست که من گیج کرده و اندازه.
ممنون میشم راهنمایی کنید. دوتاشون مشخصات خوبی برام دارن. تشکر...!

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
سلام.
بین Razr و Note موندم.
فقط کیفیت صفحه ست که من گیج کرده و اندازه.
ممنون میشم راهنمایی کنید. دوتاشون مشخصات خوبی برام دارن. تشکر...!
اول اینکه اگه علاقه خاصی به برندی نداره روی مشخصات زوم کن چون به شخصه موتورولا رو ترجیح میدم به سامسونگ
اول ببین شما میتونی با نوت کنار بیای ...چون واقعا بزرگه به عنوان گوشی به خصوص وقتی میخوای باهاش حرف بزنی !
وزنشم زیاده 178 گرم!
صفحه جفتشون Samoled هست اما رزولوشن نوت چون صفحه بزرگتری داره(5.3 اینچ)بیشتره...
از لحاظ دوربین و ورژن سیستم عامل یکی هستند ...CPU هر دو 2 هستهای با 2 نوع چیپ متفاوت هست.در کل بهتره قبل از خرید هر دو رو باهاش کار کنی ببینی کدوم رو بیشتر میپسندی

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
اول اینکه اگه علاقه خاصی به برندی نداره روی مشخصات زوم کن چون به شخصه موتورولا رو ترجیح میدم به سامسونگ
اول ببین شما میتونی با نوت کنار بیای ...چون واقعا بزرگه به عنوان گوشی به خصوص وقتی میخوای باهاش حرف بزنی !
وزنشم زیاده 178 گرم!
صفحه جفتشون Samoled هست اما رزولوشن نوت چون صفحه بزرگتری داره(5.3 اینچ)بیشتره...
از لحاظ دوربین و ورژن سیستم عامل یکی هستند ...CPU هر دو 2 هستهای با 2 نوع چیپ متفاوت هست.در کل بهتره قبل از خرید هر دو رو باهاش کار کنی ببینی کدوم رو بیشتر میپسندی
به شخصه با وزن مشکلی ندارم. چون دوست دارم گوشی سنگین باشه, مثلا" S2 رو دستم گرتم حالم به هم خورد از بس سبک حتی ساعت هم که میخرم همه میگن مشکل داری؟ بگذریم از وزن. والا من با نت کار کردم یکم بد نیست ولی وقتی گذاشتم رو گوشم برای صحبت کردنخوشم نیمد یکم احمقانه به نظر میومد که 5 اینچ رو بزاری گوشت و حرف بزنی. من که دو دل شدم بیشتر به خاطر اون رزولوشن صحفه ی نت ه. ولی از نظر شکل ظاهری ریزر بهتره و حتی از نظر اندازه معقول تر. متاسفانه تو اهوازی که من هستم تو چندتا مغازه که رفتم ریزر گیر نیوردم دستم بگیرم. به هر حال کلافه شدم بین این دوتا. (بگو مرض داری گوشی 5.3 اینچی میزنی؟ خوب روی اون تبلت 10.1 اینچیت هم یه شیار گوشی بزار که 10.1 اینچ رو بچپونیم رو گوش تو خیابون حرف بزنیم)x)x)

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
بچه ها من یه چند تا سوال داشتم.
1.آیا گوشی HTC One V پردازنده گرافیکی Aderno 205 داره؟
2.کسی از قیمت گوشی HTC EVO Designe توی ایران خبر داره؟
3.از بین این گوشی ها کدوم بهتره؟ (HTC One V - HTC EVO 3D - HTC EVO Designe) درباره این سوال سومی کمی مفصل توضیح بدید.:x
فعلا شب خوش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر