راهنمایی در امر خرید موبایل

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
بچها دوتا سوال
اولی اینکه کسی تو چند ماه اخیر ایفون 14 یا 15 گرفته ؟قضیه انتن دهیش چجوریه ؟کار میکنه میشه روش حساب کرد ؟برا یکی میخوام بگیرم

سوال بعدی : جدیدا کسی گوشی های جدید شیائومی داشته ؟ با این هایپر او اس میخوام ببینم چجوری شده واقعا بهتر شده ؟باگ کمتره ؟قضیه تبلیعات نشون دادنش چجوری شده ؟
رفیق، من تقریبا دو ماه 15 گرفتم ماه اول که سیمکارت کار میکنه بعدش میپره. تو یه ماه گذشته یک روز هم نشده که من آنتن نداشته باشم و بی آنتن بمونم. ولی بی دردسر نیست و برای اطمینان یه گوشی دیگه داشتن رو پیشنهاد میدم.
بستگی به سیمکارتت هم داره، مثلا 10-12 روز واسه من ایرانسل کامل کار میکرد عین گوشی رجیستر شده بدون هیچ مشکلی بعدش پرید سیم همراه انداختم اون رو حالت 3G همیشه آنتن داره سیم ایرانسلم رو انداختم رو گوشی دیگه بعد 3-4 روز sms تنظیمات اینترنت اومد واسم (مثل وقتی که تازه سیم میندازی به گوشی ولی خب سیم ایرانسل من 3-4 روز تو گوشی رجیستر شده بود) بعد اون sms سیم رو انداختم رو آیفون الان دوباره 5 روزه که کاملا ثابت شده آنتن دارم اگه مثل دفه قبل باشه که تا 10 روز دیگه ایرانسلم انتن داره بعدش دوباره همین داستان رو تکرار میکنم :D

طوری که من فهمیدم سیم همراه اول رو حالت 3G تقریبا همیشه آنتن داره.

البته این تجربه کوتاه من بوده یکی دوماه دیگه باید با این سیستم ور برم ببینم چی به چیه، شنیدم که بعضیا یه ماه سیم رو میندازن رو یه درگاه وقتی پرید میندازن رو درگاه دیگه شاید اینو بعدا تست کنم ببینم جواب میده یا نه چون من هنوز از اون یکی درگاه استفاده نکردم.

اینم sms همتای جـ**ش که قرار بوده من از 27 بهمن آنتن نداشته باشم :D
photo_2024-03-15_15-56-24.jpg

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,001
نام
احمد
دوستان تا 10 میلیون تومن بهترین و و با کیفیت ترین گوشی که میشه خرید چی میتونه باشه؟ تا 12 یا 13 هم رفت عیب نداره
خودم اینو در نظر دارم :

Poco M6 Pro 4G​

ولی اگر پیشنهاد های دیگه ای هم هست خیلی دوست دارم بدونم ...فقط صفحه نمایش OLED باشه.
لعنت به این چینی ها ، اعصابم رو خراب کردن، چقدر گوشی تو رنج 10 تومن دادن بیرون...:|:D

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
دوستان تا 10 میلیون تومن بهترین و و با کیفیت ترین گوشی که میشه خرید چی میتونه باشه؟ تا 12 یا 13 هم رفت عیب نداره
خودم اینو در نظر دارم :

Poco M6 Pro 4G​

ولی اگر پیشنهاد های دیگه ای هم هست خیلی دوست دارم بدونم ...فقط صفحه نمایش OLED باشه.
لعنت به این چینی ها ، اعصابم رو خراب کردن، چقدر گوشی تو رنج 10 تومن دادن بیرون...:|:D

یمقدار بیشتر هزینه کن و با حدود 15 poco f5 بخر اگه با شیائومی حال میکنی، به نسبت قیمت بهترین کارایی و راندمان رو داره.
تمیزش رو تو دیوار اگهی زدن.

آخرین ویرایش:

saman_far

کاربر سایت
Dec 2, 2022
25
نام
سامان
خودم اینو در نظر دارم :

Poco M6 Pro 4G​

سلام وقتتون بخیر motorola g84 روهم نگاه کنید ببینید خوشتون می اد

• Like
Reactions: Paradise Lost

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
217
نام
عرفان
سلام دوستان
سایت جی جی مو برای خرید قابل اعتماد هست؟ میخواستم یه A55 بخرم از همه جا ارزون تر میده، ولی زنگ زدم میگن فروش حضوری نداریم با اینکه داخل تهرانم.
اگر کسی تجربه خرید داره لطفا در میون بگذاره.

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
مبارکه
چند و از کجا؟
سلامت باشی
64 از آی سی موبایل 1 ترابایت
رام چینیه. انگلیسی داره ولی وسطش مثلا میپرسه پسورد سیو بشه بعد سوال و گزینه هاش چینیه. اذیت کننده نیست خیلی در کل. به جز این قسمت های یکم چینی، مشکلی دیگه نداره. فایو جی هم تست کردم سرعت دانلود بالای 500 مگابیت میداد سر ایرانسل. فعلا که خیلی زوده پیشنهاد بدم به بقیه ولی دوربینش خیلی خوبه واقعا. ظاهرش هم خیلی خوبه. سفید گرفتم
کلا هم مسیج رجیستری نیومده تا الان نمیدونم چرا که بگه رجیستر هست یا نیست

GameManiac

کاربر سایت
Aug 14, 2020
62
سلام دوستان
سایت جی جی مو برای خرید قابل اعتماد هست؟ میخواستم یه A55 بخرم از همه جا ارزون تر میده، ولی زنگ زدم میگن فروش حضوری نداریم با اینکه داخل تهرانم.
تجربه خرید ندارم ولی با 6 سال سابقه و گرفتن این تعداد نظر مثبت قابل اعتماد بنظر میرسه:
مشخصات و تجربیات خرید از فروشگاه جی جی مو | ایمالز

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,282
نام
محمدرضا
سلام دوستان
گوشی نه، ولی پاور بانک سامسونگ گرفتم ازشون و قیمتشون خیلی مناسب بود.
صحیح و سالم رسید و هیچ مشکلی نداشت. (2 تا بود)

• Like
Reactions: Ecthelion

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
دوستان گوشیای پیکسل 7 و 7a ارزش خرید دارن الان ؟رو پایه 20 تومن
تو این قیمت یه x6pro قویه و سامسونگم خیلی چیز خفنی نداره ولی میخوام ببینم پردازنده و نرم افزار کم نمیاره چطوره کلا تو سال 2024 خرید اینا

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
دوستان گوشیای پیکسل 7 و 7a ارزش خرید دارن الان ؟رو پایه 20 تومن
تو این قیمت یه x6pro قویه و سامسونگم خیلی چیز خفنی نداره ولی میخوام ببینم پردازنده و نرم افزار کم نمیاره چطوره کلا تو سال 2024 خرید اینا
اگه با اندروید خام کنار میای آره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر