راهنمایی در امر خرید موبایل

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
مطمعن باش اگر یک اپسیدون به نفع مردم بود اجرا نمیشد
میخان روی هر گوشی که وارد کشور میشه مالیات 15 درصد و گمرک بگیرن .حداقل 30 درصد میاد روی قیمت هر گوشی یعنی یک گوشی یک میلیونی حدود 300 تومن گرون میشه یه سره میره توی جیب دولت .هر کس رسیده یه د م و دستگاهی برای خودش راه انداخته یه رانتی جور میکنه از مردم بدبخت و مظلوم این کشور کسب درامد حروم میکنه.مگه ما چقد درامد داریم که اینقد تلکه میکنن ما رو نداریم بعد چند سال به زور یه گوشی چینی رو به چندین برابر قیمت میخریم که اونم میخان الکی گرونتر کنن. ما ژنمون خوب نیست .رانت نداریم!!
اونوقت بر میدارن تن تن اسکناس میفرستن بیرون.

• Like
Reactions: Cr3diT0r

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
اگه خیلی اهل مطالعه ای کیندل بگیر اگه نه اصلا eBook reader نگیر

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
کیندل فقط میشه کتابای خود امازون رو خوند.خودم یک ایپد پرو 10.5 دارم ولی زده به سرم کتابخان هم بگیرم .میدونم سرعتش کمه ولی فعلا افتاده توی سرم
البته کاغذ الکترونیک جدید سونی رو هم خوشم اومد ولی 4 میلیونه پولش رو ندارم

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
کیندل فقط میشه کتابای خود امازون رو خوند.خودم یک ایپد پرو 10.5 دارم ولی زده به سرم کتابخان هم بگیرم .میدونم سرعتش کمه ولی فعلا افتاده توی سرم
البته کاغذ الکترونیک جدید سونی رو هم خوشم اومد ولی 4 میلیونه پولش رو ندارم
کیندل همه فرمت هارو ساپورت میکنه ولی کوبو فرمت آمازون رو ساپورت نمیکنه خیلی سایت ها فرمت آمازون میزارن
مدل پایه ش هم تو ایران حدود ۵۰۰ تومنه

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
کیندل همه فرمت هارو ساپورت میکنه ولی کوبو فرمت آمازون رو ساپورت نمیکنه خیلی سایت ها فرمت آمازون میزارن
مدل پایه ش هم تو ایران حدود ۵۰۰ تومنه

اره ولی به نظرم کیندل رو فقط باید از خود امازون کتاب براش خرید نمیشه با یو اس بی ریخت روش .مثلا کیندل فرمت پی دی اف رو ساپورت نمیکنه .ما توی ایران اکثر کتابامون پی دی اف دانلودیه غیر قانونیه
کوبو برای این کار بیشتر به درد میخوره چون میشه با یواس بی هم روش ریخت

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
اره ولی به نظرم کیندل رو فقط باید از خود امازون کتاب براش خرید نمیشه با یو اس بی ریخت روش .مثلا کیندل فرمت پی دی اف رو ساپورت نمیکنه .ما توی ایران اکثر کتابامون پی دی اف دانلودیه غیر قانونیه
کوبو برای این کار بیشتر به درد میخوره چون میشه با یواس بی هم روش ریخت
هم میشه با usb روش ریخت هم pdf ساپورت میکنه :D

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,337
ایشالا ک نخورن
ما ک چند وقته داریم پول جور میکنیم یه لپتاپ و گوشی جدید بخریم تا پولرجور میشه میریم میبینیم اونا گرونتر شده ما بدو اون بدو شده
حالا به نظرتون این سری واقعا احرا میشه؟یا مثه قبلا بیخیال میشن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر