راهنمایی در امر خرید موبایل

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
عذر می‌خوام. بر اساس قیمت های Mobile.ir گفتم.

اما راجب به رزولوشن منظورتان رو متوجه نشدم.هر دو 1280 در 768 هستند که حدودا بین 16:10 و 16:9 هست.

و به عنوان پیشنهاد دوستانه، بنده Optimus G رو پیشنهاد می‌دم.مشکل قابل توجهی ازش گزارش نشده اما Nexus 4 مثل اینکه خیلی مشکل داشته

Nexus 4 problems: What users complain about most | Digital Trends

Google Nexus 4 Problems: Effective ways and workarounds to fix Nexus 4 issues

Nexus 4 and problems within � Phone Reviews

FORZA GT

کاربر سایت
May 18, 2013
125
نام
مایکل
ملت واقعا خوشحالی هستیم یه زمانی اس2بهترین گوشی زمان خودش650تومن بود همه میگفتن گرونه و..الان ملت درامدشون همونه ولی میرن بالا1میلیون میدن گوشی رده متوسط بازار و از خریدشم راضیه:D خدایا چه خبر تو این مملک

الان هیچ گوشی(البته همه چی:D) ارزش خریدن نداره و شبیه اینه پولت رو بندازی دور
ولی تو این گرونی گوشی های ال جی و هواوی.سونی نسبت به قیمت از بقیه بهترن
اشغال ترین هم نسبت به قیمت سری گلکسی هستن که فقط پول اسمشو میخوره یعنی فقط بخاطر گلکسی بودن بالایه300تومن از همه رده های خودش گرونتره
مثلا همین اس3مینی خیلی گرون بگیم ارزشش400تومنه میدن900 اخه کی900میده همچین گوشی
منظورم این نیست که سری گلکسی بد هستن گوشی های خوبین ولی نسب به قیمتشون نگاه کنی اشغالن
از نظر کیفیت ساخت مطمعنا به iPhone نمیرسه ولی خیلی خیلی از سری Galaxy کیفیتش بهتره تو اگه S3 و Nexus 4 رو با هم بگیری تو دستات کلا از گالاکسی زده میشی
اینکه نمیشه کیفیت ساخت این جنس بدنست و حسیه که شما حس میکنی کیفیت ساخت خود گوشی فوق العادست..درسته جنس بدنه گلکسی اس ها کیفیتشون زیاد بالا نیست ولی سبک و محکم هستن.برا من یکی که اصلا مهم نیست ولی برا کسای که اهمیت میدن اره حس بدی به ادم میده:D
گلکسی اس ها تو کیفیت امکانات و کارایی حرف اول رو میزنن برا همین هر سال بهترین گوشی سال میشن ولی مشکلشون جنس بدنه و ظاهره
که برا من مشکل نیست.ولی قراره تو سری بعد حل بشه ظاهر با سبک طراحی جدید به اسم دیزاین3حل میشه و جنس بدنه هم قراره فیبر کربن باشه که هم خیلی محکم و خیلی سبکه و حس خیلی خوبیم میده

خلاصه گوشی خریدن تو این گرونی اصلا عاقلانه نیست..
ولی سونی.ال جی. هواوی بهترینن نسبت به قیمت

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
برای کسایی که با گوشی فقط آهنگ گوش میدن مثل من بهتره برن سراغ آیپاد آیپود چیزی :D
البته همین آیپاد اینا هم ارزون نیست

FORZA GT

کاربر سایت
May 18, 2013
125
نام
مایکل
اگه شما فکر کردی ارزون تر میشه من شرمندتونم تا همینجا هم که صبر کردم باختم !
بهت حق میدم برو بخر. ولی این گرونی نمیتونه همیشگی باشه غیز ممکنه همه بدبخت میشن. مشکل اینه خیلی ها مثل شما فکر میکنن که اگه نخرن گرونتر میشه و فروشنده عزیز هم وقتی این همه استقبال از گرونی رو میبینه گرونترش میکنن میگن مردم که راضین دیگه ارزونی چرا:D

بدی دیگه این استقبال اینه حتی وقتی ارزون شد اون ذهنیت که مردم ایران هرچی گرون بگی پول میدن باقی میمونه..
و اینجوری میشه که مثلا قبلا200هزار میکشیدن رو محصول از این به بعد500یا بیشتر میکشن روش
مثلااگه دلار بشه1000تومن اینا با همون2000تومن حساب میکنن:D
کلا اوضاع خیلی خرابه.سادگی مردم پدر مملکت رو دراورد

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
یه سوال فنی :d

تو که 1500 داری چرا خود S3 رو نمیگیری؟
من خودم چند ماهه دارم برای گوشی تو این قیمت تحقیق میکنم
تا الان بهترین گزینه ای که پیدا کردم همین S3 بوده. (البته تا اونجا که فهمیدم)
-
پ.ن : به عنوان نظر شخصی هم هیچ وقت سمت LG نمیرم. چون تا جایی که من دیدم و از تعمیرکار های گوشی پرسیدم، زیاد به موشکل میخوره

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
سلام دوستان
من برای انتخاب گوشی بین iphone 5 و یکی از پرچمدار های اندروید موندم. ملاکم هم بازی و برنامه های مختلفه مثلا میخوام بدونم modern combat 4 تو iphone 5 بهتر اجرا میشه یا galaxy s4 ?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر