راهنمایی در امر خرید موبایل

siavash077

کاربر سایت
Jun 21, 2013
191
نام
Siavash
من که Z3 دارم مشکلی ندارم باهاش.

ذکر کردم کسانی که زیاد با گوشی کار میکنن....

این گوشی اینقدر سرعت عمل و کاراییش بالاست که بنده بعد از 7 سال و اندی مریدی و فن آیفون بودن، اونم بعد از خریدن 7 مدل آیفون عطایش را به لقایش بخشیدم.تمام این مشکلاتی هم که میفرمایید شما و دوستان، من که ندیدم.

و مرید و فن SONY شدم.

XPERIA Z3
من داشتم 1 ماه گوشی رو یعنی همه چیزشو ریختم بیرون اما راضی نبودم گرچه فن سونی هستم ترجیح میدم گوشی دیگه ای بخرم و سونی رو انتخاب نکنم...(البته فعلا)

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,547
نام
امین
داغ کردن گوشی ها با توجه به سخت افزارهای قدرتمندی که امروزه دارن چیزه عجیبی نیست و تقریبن همشون بعد از نیم ساعت کار سنگین داغ میکنن.
مهم اینه بعد از کار سنگین نزنن بترکونن! بر اثر داغی بیش از حد.
z3 درسته داغ میشه ولی من نشنیدم تا حالا بزنه جایی رو داغون کنه.
تو یه برند بر اثر داغی کلی فلش گوشی ترکید :d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
داغ کردن گوشی ها با توجه به سخت افزارهای قدرتمندی که امروزه دارن چیزه عجیبی نیست و تقریبن همشون بعد از نیم ساعت کار سنگین داغ میکنن.
مهم اینه بعد از کار سنگین نزنن بترکونن! بر اثر داغی بیش از حد.
z3 درسته داغ میشه ولی من نشنیدم تا حالا بزنه جایی رو داغون کنه.
تو یه برند بر اثر داغی کلی فلش گوشی ترکید :d
یحتمل سامسونگ بوده :D

ذکر کردم کسانی که زیاد با گوشی کار میکنن....

من داشتم 1 ماه گوشی رو یعنی همه چیزشو ریختم بیرون اما راضی نبودم گرچه فن سونی هستم ترجیح میدم گوشی دیگه ای بخرم و سونی رو انتخاب نکنم...(البته فعلا)

منم با گوشی زیاد کار میکنم. تو بازی های سنگین داغ میکنه که یه چیز کاملا طبیعیه.

siavash077

کاربر سایت
Jun 21, 2013
191
نام
Siavash
بله داغی گوشی ها امری است طبیعی و مهم صدمه نزدن به گوشیه بله کاملا موافقم اما این گوشی با 15 دقیقه وای فای استفاده کردن و استفاده مداوم در ساعت ها داغ میکنه اگه حرف منو بابات داغ کردن این گوشی قبول ندارید میتونید سری بزنید به بازار موبایل البته اگه اهل تهران باشید جاهای دیگه رو خبر ندارم به مغازه های مختلف برید و زیر این گوشی دست بزنید تا داغی رو حس کنید(چون مردم که نیومدن با اون گوشی کار های سنگینی انجام بدهند) بعد برید یه گوشی هم تراز Z3 doul مثلا note edge (من اون مغازه اول سامسونگ که وارد بازار موبایل میشی رفتم و گوشی رو تست کردم چون اونجا اولین مغازه هست همیشه شلوغه اما واسه سونی 4 3 تا مغازه رفتم 1 دوتاش پرت بود اما یکیش شلوغ تو همه ی اونا احساس داغی رو کردم و حتی تو اون مغازه شلوغه هنگم میکرد) دیگه نمیدونم چی بگم فقط اگه پیشنهاد منو میخواید سراغ گوشی های برند سونی فعلا(ممکنه بعد ها گوشی های بهتری بسازه) نرید تمام :D

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
من زماني كه گوشي z2 را خريده بودم،زياد ميگفتن كه گوشي خيلي داغ ميكنه و از اين حرفا وقتي هم از گوشي استفاده ميكردم بعد از مدتي گوشي داغ ميكرد فكر ميكردم فقط گوشي هاي سوني اين مشكل را دارن اما حالا كه برادرم آيفون ٦ خريده ميبينم كه اونم همين طوره و كلا چيز طبيعي هست

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بله داغی گوشی ها امری است طبیعی و مهم صدمه نزدن به گوشیه بله کاملا موافقم اما این گوشی با 15 دقیقه وای فای استفاده کردن و استفاده مداوم در ساعت ها داغ میکنه اگه حرف منو بابات داغ کردن این گوشی قبول ندارید میتونید سری بزنید به بازار موبایل البته اگه اهل تهران باشید جاهای دیگه رو خبر ندارم به مغازه های مختلف برید و زیر این گوشی دست بزنید تا داغی رو حس کنید(چون مردم که نیومدن با اون گوشی کار های سنگینی انجام بدهند) بعد برید یه گوشی هم تراز Z3 doul مثلا note edge (من اون مغازه اول سامسونگ که وارد بازار موبایل میشی رفتم و گوشی رو تست کردم چون اونجا اولین مغازه هست همیشه شلوغه اما واسه سونی 4 3 تا مغازه رفتم 1 دوتاش پرت بود اما یکیش شلوغ تو همه ی اونا احساس داغی رو کردم و حتی تو اون مغازه شلوغه هنگم میکرد) دیگه نمیدونم چی بگم فقط اگه پیشنهاد منو میخواید سراغ گوشی های برند سونی فعلا(ممکنه بعد ها گوشی های بهتری بسازه) نرید تمام :D
استدلالت تو حلقومم عزیزم
ببینید من خودم Z3 دارم. الان از صبح تا حالا گوشیم به wifi وصله. کوچکترین داغی نکرده.
تا حالا هم ندیدم بخصوص تو وب سایتهای خارجی از داغیه گوشی ایراد بگیرن.
تو کارهای سنگین گوشی داغ میکنه که دلیلش هم استفاده از شیشه و فلز و همچین سخت افزار قویه گوشیه.
HTC One M8 هم داغ میکنه. چون اون بدنه اش کلا فلز هست.
این داغ کردنها دلیلی بر عیب دار بودن گوشی نیست.
حد استاندار داغ کردن گوشی فک کنم 44 درجه هست که Z3 تو تستها دماش بالاتر از 40 درجه نیومده

siavash077

کاربر سایت
Jun 21, 2013
191
نام
Siavash
استدلالت تو حلقومم عزیزم
ببینید من خودم Z3 دارم. الان از صبح تا حالا گوشیم به wifi وصله. کوچکترین داغی نکرده.
تا حالا هم ندیدم بخصوص تو وب سایتهای خارجی از داغیه گوشی ایراد بگیرن.
تو کارهای سنگین گوشی داغ میکنه که دلیلش هم استفاده از شیشه و فلز و همچین سخت افزار قویه گوشیه.
HTC One M8 هم داغ میکنه. چون اون بدنه اش کلا فلز هست.
این داغ کردنها دلیلی بر عیب دار بودن گوشی نیست.
حد استاندار داغ کردن گوشی فک کنم 44 درجه هست که Z3 تو تستها دماش بالاتر از 40 درجه نیومده
شما از گارد استفاده میکنید :D?

من زماني كه گوشي z2 را خريده بودم،زياد ميگفتن كه گوشي خيلي داغ ميكنه و از اين حرفا وقتي هم از گوشي استفاده ميكردم بعد از مدتي گوشي داغ ميكرد فكر ميكردم فقط گوشي هاي سوني اين مشكل را دارن اما حالا كه برادرم آيفون ٦ خريده ميبينم كه اونم همين طوره و كلا چيز طبيعي هست
سونی به خاطر فضای بستش (برای این که از نفوذ اب جلوگیری کنه ) نسبت به گوشی های دیگه مسلما بیشتر داغ میکنه و اگر داغ نکنه ایراد داره و میزنه میترکونه سخت افزارو باید حرارت سی پی یو رو انتقال بده به بدنه تا دفع بشه....

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
شما از گارد استفاده میکنید :D?

سونی به خاطر فضای بستش (برای این که از نفوذ اب جلوگیری کنه ) نسبت به گوشی های دیگه مسلما بیشتر داغ میکنه و اگر داغ نکنه ایراد داره و میزنه میترکونه سخت افزارو باید حرارت سی پی یو رو انتقال بده به بدنه تا دفع بشه....
نه رو گوشی گارد استفاده نمیکنم

HHH17

کاربر سایت
Aug 12, 2014
28
بچه ها کسایی که galaxy s5 g900f یا fd و xperia z2 d6503 رو از نزدیک کامل باهاشون کار کردن بگن کدوم بهتره
نور صفحه.. دوربین اصلی و ثانویه.. داغ کردن... کیفیت صدا...
خودم چند لحظه کوتاه galaxy s5 رو گرفتم دستم کیفیت صفحه نمایشش دیوونم کرد خیلی پر رنگ و با حاله تو زِل آفتاب قشنگ صفحش معلومه... به به
ممنون میشم هر کی با هر دو گوشی خوب کارد کرده اختلافای ریزشو بهم بگه ممنون

در مورد ظاهر اصلا برام مهم نیست چون به نظر من هر گوشی جذابیت خودشو داره
بعد این لنزای گیره ای واید و ... روی اس 5 جواب میده؟ به خاطر برجستگی لنز میگم کسی امتحان کرده؟
به z2 حتما میخوره چون لنزش گوشه ی گوشس ولی همین گوشه بودنش ممکن توی سقوط از همون ناحیه کر دست دوربین بده

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,189
بچه ها کسایی که galaxy s5 g900f یا fd و xperia z2 d6503 رو از نزدیک کامل باهاشون کار کردن بگن کدوم بهتره
نور صفحه.. دوربین اصلی و ثانویه.. داغ کردن... کیفیت صدا...
خودم چند لحظه کوتاه galaxy s5 رو گرفتم دستم کیفیت صفحه نمایشش دیوونم کرد خیلی پر رنگ و با حاله تو زِل آفتاب قشنگ صفحش معلومه... به به
ممنون میشم هر کی با هر دو گوشی خوب کارد کرده اختلافای ریزشو بهم بگه ممنون

در مورد ظاهر اصلا برام مهم نیست چون به نظر من هر گوشی جذابیت خودشو داره
بعد این لنزای گیره ای واید و ... روی اس 5 جواب میده؟ به خاطر برجستگی لنز میگم کسی امتحان کرده؟
به z2 حتما میخوره چون لنزش گوشه ی گوشس ولی همین گوشه بودنش ممکن توی سقوط از همون ناحیه کر دست دوربین بده

s5 واقعا بهتره و جدیدتره

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,004
نام
sami
اقا ما ام 8 زدیم با جی 3 با 150 سر گرفتیم
بابک جان اگه گوشی آخرین آپدیتا رو داره بیا یک مقایسه ای بین این و m8 از لحاظ سرعت رابط کاربری بزار چون شما m8 داشتی کوچکترین کندی و لگ رو تو g3 احساس میکنی
خودم هوس کردم بخرم ولی سر همین که میگن رابط کاربری لگ داره و جای میکروفونش ترک میخوره:|دو دلم

HHH17

کاربر سایت
Aug 12, 2014
28
خب سرعتش طبیعتا از سنس کمتر و امیدوارم با اپدیت درست شه اما درکل دوربینش بهتره که واسه من مهم واینکه صفحش بزرگتر
دوستان این اصطلاحی که میگن موقع خرید گوشی مواظب باش اپراتوری نباشه یعنی چی؟ از کجا باید بفهمیم؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر