راهنمایی در امر خرید موبایل

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,005
نام
sami
یعنی دو مدل 3g و4g داره؟ از کجا میتونم این اختلافو بفهمم؟
مدل D6502 مدل 3g و مدل D6503 مدل 4g
فکر کنم پشت کارتون نوشته...معمولا فروشنگان عزیز یک 40-50 تومن گرونتر میدن مدل 4g رو
تنها تفاوتشونم پشتیبانی از 4g تو مدل 6503 هست و اگه شنیدی پنل فرق میکنه و از اینجور حرفا شعری بیش نیست:d

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
درود به همگی
Galaxy S3 neo یا Xperia ZR؟
اولویت ها:
1- کیفیت تصویر - اصلا دوست ندارم رنگ ها مرده باشه. زاویه دید خیلی مهم نیست
2- باطری خوب

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
درود به همگی
اولویت ها:
2- باطری خوب

100% بین این دو تا ZR انتخاب بهتریه . سخت افزار قوی تر (دوربین ، پردازنده گرافیکی ، رم و ...)، برنامه ریزی شده که اندروید 5 هم براش عرضه بشه ، خودم باهاش کار کردم مسلما SuperAMOLED کیفیت بهتری داره اما اینم خیلی خوبه و مشکلی ایجاد نمیکنه

به نظرم تو این رنج یه نگاهی هم به Honor 3X G750 بنداز ، کیفیت صفحه نمایش ، سخت افزار و ... خوبی داره، ظاهرا 4.4 براش اومده پس مشکلی از این بابت نداره (البته ممکنه کلا از هواوی خوشت نیاد، در این صورت میتونی خطش بزنی :d)

7ribery

کاربر سایت
Jan 14, 2013
253
درود به همگی
اولویت ها:
2- باطری خوب

zr چیپست Snapdragon S4 Pro داره که در مقایسه با Snapdragon 400 که s3 neo داره بسیار قوی تر و البته جدیدتره؛ پردازنده گرافیکی Adreno 320 که zr داره قوی تر هست که مطمئنا در کیفیت تصویر بالاتر موثر خواهد بود.
s3 صفحه بزرگتری داره (4.8) در حالی که از zr سایزش 4.55 است, که اگه صفحه ی بزرگ برات مهمه s3 بهتره؛ البته تراکم تصویری zr بیشتره که باز اینم به همونی که برات مهمه یعنی کیفیت تصویر؛ تاثیر گذاره.
حافظه داخلی s3 بیشتره (16) ولی zr کمتره (8)
رم zr دو گیگ هست در حالی که s3 neo یک و نیم گیگ داره؛ که اینم عامل مهمی است.
دوربین zr بهتره, DLNA هم داره
باتری zr هم که قوی تره (2330)
در مجموع با توجه به اون چیز هایی که خودت میخوای از گوشی؛ zr بهتره؛ بازم تصمیم نهایی با خودته؛ با توجه داشتن به این نکته که سلیقه ت در اینکه از شکل و ظاهر کدوم بیشتر خوشت بیاد هم مهمه.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
آقا این نکسوس 9 ما از کجا پیدا کنیم
آل دیجیتال داره نسخه 16 گیگ میده 1400..نمیشه لینک داد ولی معلومه دیگه :d
دوستانی که از بازار تهران خبر دارن جایی Nexus 6 اورده !؟ به چه قیمتی ؟!
منم خودم خیلی دنبالش بودم خیلی سخت گیر میاد اونم رو 3 تومن میفته که اصلا الان با این قیمت ارزش خرید نداره(البته نسخه 32 گیگ)

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,987
نام
محسن
بچه ها کسی قیمت iPhone 6 128G رنگ سفید آکبند داره؟ بعضی ها زدن 3200 بعضی ها هم 3500!!! کدومه به نظرتون؟ من الان میخوام مال داییمو بفروشم نمیدونم باید چند قیمت بدم!
--------------------------
امروز تو بازار موبایل با G3 کار کردم چه گوشیه مسخره ایی!!!:| تو هر بخشیش میخواستم برم 2 3 ثانیه تاخیر داشت! دوربین هم که مثل G2 تو محیط های بسته ماسیده عکس میگیره! پس اینا چیکار میکنن با تکنولوژی های جدیدشون!!!:|

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
نظرتون در مورد ژیائومی چیه؟میگن سومین شرکت پرفروشه.کیفیتش در حد اپل ولی باقیمت کمتر.بی بی سی هم یه بار توی سایتش ازش ویدیو گذاشته بود

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,561
نام
امین
نظرتون در مورد ژیائومی چیه؟میگن سومین شرکت پرفروشه.کیفیتش در حد اپل ولی باقیمت کمتر.بی بی سی هم یه بار توی سایتش ازش ویدیو گذاشته بود

این میتونه جک سال باشه :d
گوشی های چینی رو بعد از 7 ماه ببینید که چی میشن....

- - -ویرایش - - -

دوستان دیروز گوشی droid dna از htc رو واسه یکی از اقوام سفارش داده بودم رسید دستم.
با قیمت 610 تومن خرید کردیم.
تو این رنج قیمت به جرات میگم بهترین انتخاب ممکنه.
کلی روش برنامه نصب کردیم ولی لامصب مثل بنز کار میده.
انلاک فکتوریش کردن و به نسبت عالیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر