راهنمایی در امر خرید موبایل

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
X2 رو نمیشه اندروید ریخت گوشی زیاد شاخی نیست چی ازش دیدی !؟ ویندوز فون هم داره دیگه ....

نسبت به کارائی ای که من میخوام واقعا قیمت خوبی داره، قیافشم دقیقا همونی هستش که میخوام. کیبوردش در حدی عالیه که منی رو که از SMS بیزارم رو میتونه کمک کنه تا SMS های دوستام رو بی جواب نزارم :D

البته چند تایی مشکل داره ولی واسه من ایراد خاصی ایجاد نمیکنن (مثلا دوربینش واسه عکس برداری فوق العادست ولی از لحاظ فیلم برداری خوب نیس و منم فقط عکس واسم مهمه)، فقط میخوام بدونم اشکال خاص عمده ای مثل خرابی نرم افزاری یا نه سخت افزاری نداشته باشه؟

و یکی هم امنیت واسم مهمه... خود ویندوز فون امینتش چطوریاس؟ بهتره آنتی ویروس خاصی هم روش بریزم؟

AyUlduz9

کاربر سایت
Aug 3, 2011
8
سلام دوستان من میخوام یک گوشی پیام رسان ارزان قیمت بخرم بین این 3تا کدومش بهتره؟اگه از دوستان کسی استفاده کرده حافظه اس ام اس کدوم نامحدوده؟خودتان چی رو پیشنهاد میکنید باتشکر
Alcatel OT-606 One Touch CHAT
[h=4]Motorola EX119[/h]

dk 313

کاربر سایت
May 30, 2010
341
سلام.
Samsung Galaxy i9000 S قیمتش چقدر هست الان؟
گوشی دور و بر همین مدل چی پیشنهاد میکنین؟
الان که اکش نیست اگه هم باشه خیلی کمه و قیمت مشخصی نداره بستگی به لیبلش از 700 تا نزدیک 900 بستگی به مرام فروشنده داره.از سامسونگها هم فقط خود s ها بدون پسوند و پیش وند
اگه با رابط کاربری سونی اریکسون مشکل نداری ارک- ارک اس هم خوبه دیزایر اچ دی هم خوبه نکسوس اس هم گزینه خوبی میتونه باشه.
ولی الان خرید گوشی منطقی نیست به نظرم.البته نظر شخصی شاید هم اشتباه کنم

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام من فقط تو این بخش امم یک جمله بگم فقط یک جمله
هیچی به پای galaxy s2 نمیرسه

گالکسی اس 2 خیلی خیلی گوشی خوبیه عالیه یعنی کاش بدنش از پلاستیک فشرده فقط نبود مثل بدنه سنسیشن بود الومینیومی عالیه باز .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام.
evo 3d به نظرتون گوشیه خوبی هست؟

صابر جان گوشی خیلی خیلی خوبیه بخرینش عالیه .

http://www.mobile.ir/phones/specifications-36439-htc-evo-3d.aspx

بین HTC Explorer و Samsung Galaxy Y S5360 کدوم بهتره؟من خودم نظرم رو HTC ـه

بهزاد جان منم بین این دو گوشی همون اچ تی سیو بهتون پیش نهاد میدم چون بهتره ازین سامسونگ .

mison

کاربر سایت
Feb 17, 2012
178
نام
امیرعلی
:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d
منم htc رو پیشنهاد می کنم 100 برابر از Y بهتره
راستی تو یک جا خوندم که Galaxy s3 هم داره میاد خیلی خیلی خیلی خیلی از s2 بهتره تو اینترنت هم گشتم پیدا کردم کارایی هاش رو خواستید بگید بنویسم

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
مي دونم اين پستم اصلا ربطي به اين تاپيك نداره، ولي خوب ديگه نخواستم يه تاپيك جدا باز كنم.
الان كه تو سايت gsmarena مي چرخيدم، يه مدل گوشي از نوكيا ديدم،‌مشخصات را كه مي خوندم اين جوري شدم :-o
CameraPrimary41 MP (38 MP effective, 7152 x 5368 pixels), Carl Zeiss optics, autofocus, Xenon flash
Features1/1.2'' sensor size, ND ******, up to 3x loseless digital zoom, geo-tagging, face detection
VideoYes, 1080p@30fps, loseless digital zoom, LED light
SecondaryYes, VGA; VGA@30fps video recording

41 مگا پيكسل دوربين!!!!!!!!!
افرادي كه مي خوان گوشي بگيرن، و احتمالا مسايل مادي زيادي براشون مهم نيست يكم صبر كنن تا
[h=1]Nokia 808 PureView[/h]بياد و عكس ايي با اين گوشي بگيرن در حد بنز و بي ام و !
Status Coming soon. Exp. release 2012, May

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
سلام.
evo 3d به نظرتون گوشیه خوبی هست؟
سلام دوست گرامی ؛
به عنوان تجربه شخصی (کارکردن در حد نیم ساعت) میتونم بگم گوشی خوبیه ، قابلیت 3D ی صفحه زیاد قوی و جالب نیس و تا یه زاویه خاصی میتونی 3D رو خوب ببینی من که بعد چند دقیقه با این حالت چشم درد خفیف گرفتم ، بازی آسفالت 5 با قابلیت 3D بصورت پیش فرض روش نصبه ، سرعت پردازنده خوب بود ، سنس 3 روش هست و آندرویدش هم فکر کنم 2.3.3 بود . در کل اگه دنبال 3D خوب هستید ال جی به نظر بهتره .
بین HTC Explorer و Samsung Galaxy Y S5360 کدوم بهتره؟من خودم نظرم رو HTC ـه
سلام ؛
اکسپلورر طبیعتا بهتره ولی اگه توی این رنج گوشی بخواید به Wildfire S و به خصوص Xperia Mini هم توجه کنید . Xperia Mini گوشی خیلی بهتریه نسبت به دو مدل مد نظر شما ، پردازنده 1 گیگاهرتر ، پردازنده گرافیکی Adreno 205 ، رم 512 ، آندروید 2.3.4 ، صفحه 3 اینچی و دوربین 5 HD از مشخصه های مهم این گوشیه .

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
ويژگي منحصر به فرد note صفحه نمايش بزرگ اون هست كه همين ويژگي باعث بزرگ بودن اون و به تبع اون جا نشدن توي جيب ميشه!
ولي واسه خوندن پي دي اف و ديدن فيلم و عكس و وب گردي نسبت به گوشي هاي ديگه خيلي بهتره...
همچنين دوربين 8 مگا پيكسل و فيلم برداري 1080 هم از ويژگي هاي متمايز كننده اون هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر