راهنمایی خرید NDSI

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من 2013 آکشو با رم 4 گیگ خریدم 40 هزار فلش کارتا دیگه رو آکشو میتونی 15 هزارم بخری

dsi xl تفاوت قیمتی خیلی بالایی داره پولش با 3ds معمولی یکیه

اگه چشمتو گرفته بگیر :bighug:

من ندیدم داشته باشه چون دنبال xl هم نبودم نپرسیدم ازش

نمیشه فهمید چون 3 حالت داره یا رو جعبه اش نوشته یا فروشنده ها استوک جا نو قالب میکنن یا جعبه یه ds اوریج میزارن برا ds ریفر

اما خب حیدری از قدیمیا بازاره و قابل اعتماد

فن ها نینتندو میشناسنش خود من 11 ساله مشتریشم اول مغازه اش آخر همکف لباف بود چند ساله مغازشو آورده جلو

من خودم gba micro خودمو از حیدری خریدم حتی وقتی ds مدل اولی اومد من از حیدری خریدم بعد چون کپی خور نشده بود پک 32 بازی ds که توش 32 کارتج بود خریدم

لوازم wii هم ازش خریدم

مشتریش بشی کلی ارزونترم بهت میده

هر وقت چیزی گرفتم مشکلی داشته برام عوض کرده

درباره ds هاش که الان داره همه ds هاش اوریجن حیدری کلی ds آورد خودش میگه 400 تا با 2000 تا لوازم یدکیش اما چون فروش کمی داره ds تو ایران ds هاش مونده همه ds هاش اصلا

زندگی من ds ه عاشق ds ام

همش دارم بازی میکنم 8 سال ds داشتم صبح تا شب بازی کردم همش بازی دانلود کردم اما به جرات میتونم بگم خیلی خیلی خیلی بازی هنوز هست که من هنوز بازیشون نکردم

الان برای wii دیگه بازی نمیاد اما برای ds ماهی 4 تا 5 تا بازی میاد

ds تو همه سبکا بازیا خوب خیلی خیلی زیادی داره هر چی فکرشو بکنی بازیش برای ds هست

ds همونیه که هر گیمری میخواد پرفروشترین کنسول نسل هفت که 155 میلیون کنسول فروخت هنوز فروشش ادامه داره

بازی مثل سری Drawn to Life فقط برای ds اومده که میتونی شخصیت بازی خودت بسازی موانع خودت طرح بدی و .............

یا فقط ds ه که از میکروفون تو بازیا بهره میبره مثل سوت زدن تو میکروفون که تو بازی gta تاکسی جلوت وای میسته یا تو بازی toy story 3 وقتی حباب ساز جلوته فوت کنی تو

میکروفون حباب ساز حباب میسازه هواس بچه پرت بدی و ................

همین صفحه لمسی بودن ds خیلی بازیا رو جذاب کرده

همین 2 صفحه بودن جذاب کرده

بعد پرفروشترین کنسول نسل هفت یعنی ds قیمت مفتی داره 150 هزار تومن بیشتر نیست الان 40 هزار تومن دپول یه رادیوه یا این mp4 پلیریا طرح psp میزنن چینیا که بازیا سگا

و میکرو اجرا میکنن 150 هزار پولشونه

بازیا ds هر گیمر خاص و حرفه ای جذب میکنه اسم چنتا بازی ds میزارم خودتون قضاوت کنید

Grand Theft Auto: Chinatown Wars . Justice League Heroes . GoldenEye 007 . Fire Emblem: Shadow Dragon . Final Fantasy: The 4 Heroes of Light . Final Fantasy IV . Final Fantasy Crystal Chronicles: Echoes of Time . Final Fantasy III . Castlevania: Portrait of Ruin . Castlevania: Order of Ecclesia . Castlevania: Dawn of Sorrow . C.O.P. The Recruit . Kingdom Hearts Re:coded . Kingdom Hearts 358/2 Days . LEGO Pirates of the Caribbean . LEGO Rock Band . Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects . Harvest Moon DS: Sunshine Islands . Harvest Moon DS: The Tale of Two Towns . Harvest Moon: Frantic Farming . Sonic Rush Adventure . Sonic Rush . Sonic Colours . Sonic Classic Collection . Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood . Sonic & SEGA All-Stars Racing . Age of Empires: The Age of Kings . Blood Stone 007 . Call of Duty: Black Ops

و کلی بازی زیبا دیگه ds بالا 5000 تا بازی خوب داره

داداش بخاطر کاور بازیا ممنون خیلی خوب بودن

منم حیدریو از قدیم میشناسم آدم خوبیه

منم هم DS خودمو هم فامیلامو از حیدری گرفتم

دمت گرم

بخاطر همه زحمت هات ممنونم :x

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
من 2013 آکشو با رم 4 گیگ خریدم 40 هزار فلش کارتا دیگه رو آکشو میتونی 15 هزارم بخری

قیمتش خ خوفه!

dsi xl تفاوت قیمتی خیلی بالایی داره پولش با 3ds معمولی یکیه

اگه چشمتو گرفته بگیر
:bighug:

من ندیدم داشته باشه چون دنبال xl هم نبودم نپرسیدم ازش

آره! راستشو بگم؟ :d من از 3DS خوشم نمیاد! :d تازه هنوز هم هک نشده!
آره چشممو گرفته 8-> آخه بازی های DS با XL یه حال دیگه ای داره :">
خدا کنه داشته باشه...

نمیشه فهمید چون 3 حالت داره یا رو جعبه اش نوشته یا فروشنده ها استوک جا نو قالب میکنن یا جعبه یه ds اوریج میزارن برا ds ریفر

خو اگه جعبه DS اوریجو بزارن واسه ریفر، از روی سریال نامبر IMEI میشه فهمید دیگه؟

زندگی من ds ه عاشق ds ام

همش دارم بازی میکنم 8 سال ds داشتم صبح تا شب بازی کردم همش بازی دانلود کردم اما به جرات میتونم بگم خیلی خیلی خیلی بازی هنوز هست که من هنوز بازیشون نکردم

الان برای wii دیگه بازی نمیاد اما برای ds ماهی 4 تا 5 تا بازی میاد

ds تو همه سبکا بازیا خوب خیلی خیلی زیادی داره هر چی فکرشو بکنی بازیش برای ds هست

ds همونیه که هر گیمری میخواد پرفروشترین کنسول نسل هفت که 155 میلیون کنسول فروخت هنوز فروشش ادامه داره

بازی مثل سری
Drawn to Life فقط برای ds اومده که میتونی شخصیت بازی خودت بسازی موانع خودت طرح بدی و .............

یا فقط ds ه که از میکروفون تو بازیا بهره میبره مثل سوت زدن تو میکروفون که تو بازی gta تاکسی جلوت وای میسته یا تو بازی toy story 3 وقتی حباب ساز جلوته فوت کنی تو

میکروفون حباب ساز حباب میسازه هواس بچه پرت بدی و ................

همین صفحه لمسی بودن ds خیلی بازیا رو جذاب کرده

همین 2 صفحه بودن جذاب کرده

بعد پرفروشترین کنسول نسل هفت یعنی ds قیمت مفتی داره 150 هزار تومن بیشتر نیست الان 40 هزار تومن دپول یه رادیوه یا این mp4 پلیریا طرح psp میزنن چینیا که بازیا سگا

و میکرو اجرا میکنن 150 هزار پولشونه

بازیا ds هر گیمر خاص و حرفه ای جذب میکنه اسم چنتا بازی ds میزارم خودتون قضاوت کنید

Grand Theft Auto: Chinatown Wars . Justice League Heroes . GoldenEye 007 . Fire Emblem: Shadow Dragon . Final Fantasy: The 4 Heroes of Light . Final Fantasy IV . Final Fantasy Crystal Chronicles: Echoes of Time . Final Fantasy III . Castlevania: Portrait of Ruin . Castlevania: Order of Ecclesia . Castlevania: Dawn of Sorrow . C.O.P. The Recruit . Kingdom Hearts Re:coded . Kingdom Hearts 358/2 Days . LEGO Pirates of the Caribbean . LEGO Rock Band . Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects . Harvest Moon DS: Sunshine Islands . Harvest Moon DS: The Tale of Two Towns . Harvest Moon: Frantic Farming . Sonic Rush Adventure . Sonic Rush . Sonic Colours . Sonic Classic Collection . Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood . Sonic & SEGA All-Stars Racing . Age of Empires: The Age of Kings . Blood Stone 007 . Call of Duty: Black Ops

و کلی بازی زیبا دیگه ds بالا 5000 تا بازی خوب داره

کاملا موافقم \m/

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
قیمتش خ خوفه!

آره! راستشو بگم؟ :d من از 3DS خوشم نمیاد! :d تازه هنوز هم هک نشده!
آره چشممو گرفته 8-> آخه بازی های DS با XL یه حال دیگه ای داره :">
خدا کنه داشته باشه...

خو اگه جعبه DS اوریجو بزارن واسه ریفر، از روی سریال نامبر IMEI میشه فهمید دیگه؟

کاملا موافقم \m/

آره هم قیمتن . درسته هنوز هک

نمیدونم رو DSI XL بازیا چطورن چون رزولشن همونه فقط صفحه بزرگ شده

بپرس اگه داشت که عالیه بخر

من فکر کنم DS آخرین کنسول عمرم باشه اگه چیز خاصی پیش نیاد

هم آره هم نه

فدات

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
آره هم قیمتن . درسته هنوز هک

نمیدونم رو DSI XL بازیا چطورن چون رزولشن همونه فقط صفحه بزرگ شده

بپرس اگه داشت که عالیه بخر

من فکر کنم DS آخرین کنسول عمرم باشه اگه چیز خاصی پیش نیاد

هم آره هم نه

فدات

آره رزولوشنش همونه ولی کیفیت یک کوچولویه کوچولو (حدود %6~5) کم شده... ولی عوضش صفحه 93% بزرگتر شده!
ایشالا که داره :)
مگه چند سالتونه؟!؟! :-o

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
آره رزولوشنش همونه ولی کیفیت یک کوچولویه کوچولو (حدود %6~5) کم شده... ولی عوضش صفحه 93% بزرگتر شده!

مطمئنید فقط حدود 5 درصد یا 6 درصد ؟

من dsi داشتم قبلا که تراکم پیکسلی صفحه اش کمتر از متوسط بود به نظرم دیگه XLش که قشنگ کمتر شده و خیلی راخت تر پیکسل ها معلومه

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
مطمئنید فقط حدود 5 درصد یا 6 درصد ؟

من dsi داشتم قبلا که تراکم پیکسلی صفحه اش کمتر از متوسط بود به نظرم دیگه XLش که قشنگ کمتر شده و خیلی راخت تر پیکسل ها معلومه

والا من که DS Lite داشتم! با تراکم پیکسلشم هیچ مشکلی نداشتم! کلا واسه من خ مهم نیست! DSi هم همون حدوداس! آره حدود 5 تا 6 درصده حالا فوق فوقش دیگه 10%! که نیستش!
میتونی Video های Comparison دی اس آی با XL رو ببینی! تو یوتیوب. http رو بکن https حله دیگه قندشکن هم نمیخواد :d

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

سنم به زمان عرضه nes بر میگرده

والا من که DS Lite داشتم! با تراکم پیکسلشم هیچ مشکلی نداشتم! کلا واسه من خ مهم نیست! DSi هم همون حدوداس! آره حدود 5 تا 6 درصده حالا فوق فوقش دیگه 10%! که نیستش!
میتونی Video های Comparison دی اس آی با XL رو ببینی! تو یوتیوب. http رو بکن https حله دیگه قندشکن هم نمیخواد :d

منم ds lite دارم با تراکم پیکسلی مشکلی ندارم

XL پیکسلهای بزرگتری داره. رزولوشنش یکیه.
3DS XL هم همینطور.

چه جالب

ممنون داداش

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بازی Maestro! - Jump in Music دانلود کردم خوب بود تمرکز بالایی میخواد اما من از بازی Disney Stitch Jam بیشتر خوشم اومد بخصوص مرحله زیر آبش عالی بود طراحیش حیف که گیم پلی کوتاهی داشت

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بازی Maestro! - Jump in Music دانلود کردم خوب بود تمرکز بالایی میخواد اما من از بازی Disney Stitch Jam بیشتر خوشم اومد بخصوص مرحله زیر آبش عالی بود طراحیش حیف که گیم پلی کوتاهی داشت

فدات داداش

بازی Maestro! - Jump in Music قشنگه آره تمرکز عکس العمل میخواد لینک دانلودشو تو صفحه ها قبل گذاشتم

بازی Disney Stitch Jam از رو انیمیشنش ساختن بازیش موزیکاله فانه

منم مرحله دریاشو فک کنم مرحله 4 یا 5 بود دوست دارم لاکپشته رو آبه باحاله :d

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
cover_large.jpg

cover_large.jpg

cover_large.jpg

cover_large.jpg

cover_large.jpg

cover_large.jpg