راهنمایی خرید Nds

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
عروسک خمیری ماریو با ds

e6i976jhk42xbl963.jpg

این دیدن داره :d

large.jpg

عکس چنتا کاور بازی ds

cover_large.jpg

cover_large.jpg

cover_large.jpg

cover_large.jpg

cover_large.jpg

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
سلام

مبارکت باشه :x آخرسر به آرزوت رسیدی یه xl خریدی
مرسی. آره :x
XL هم خوبه هم بد! الآن دوباره یه نتیجه گیری بین مدل DS ها پست میکنم :d
مبارک باشه
مرسی محمد مهدی جان
عروسک خمیری ماریو با ds

e6i976jhk42xbl963.jpg

این دیدن داره :d

large.jpg

عکس چنتا کاور بازی ds

cover_large.jpg

cover_large.jpg

cover_large.jpg

cover_large.jpg

cover_large.jpg
اون ماریو خمیریه با اینکه زشت بود خ باحال بود :d

اونی که گفتی دیدن داشت، به هیچ وجه دیدن نداشت :| چون آدم دلش میخواد!!! :((

بابت Box Art بازی ها هم ممنون.
من عاشق Yoshi's Island ام! کلا من Yoshi رو خ دوس میدارم :love: توی Mario Kart و Mario Party هم همیشه ی همیشه Yoshi رو ورمیدارم :d

Okamiden که بسیار بازی جذابیه!!! ادامه بازی هـ Okami که واسه Wii و یه سری کنسول های دیگه بود هستش!!! بازیشو خ دوس میدارم :x

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
یه آرشیو خیلی قشنگ از اولین مدل گیم بوی ادونس

uc0rtrs345fvou4f2410.jpg

یه آرشیو دیگه از گیم بوی و گیم بوی کالر :x

b58bsebsg1kx6i1qbqs.jpg
احسان؟ )x میخواستی با اون عکس اولی به من حمله قلبی دست بده؟ مگه نمیدونی من چقدر عاشق GBA ام؟!؟!؟! :(( :(( :((
آخه مگه من دل ندارم؟! :(( :(( :(( من این کنسول رو که این همه دوس داشتم، هیچ وقت نداشتم! آخه چرا؟!؟!؟! :(( :(( :((
وای من اون Pokemon Mystery Dungeon - Red Rescue Team اشو میخوام :(( :(( :((
چرا این یارو تمام Pokemon هارو داره؟ :(( :(( :((

ولی به هرحال دستت درد نکنه :d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان؟ )x میخواستی با اون عکس اولی به من حمله قلبی دست بده؟ مگه نمیدونی من چقدر عاشق GBA ام؟!؟!؟! :(( :(( :((
آخه مگه من دل ندارم؟! :(( :(( :(( من این کنسول رو که این همه دوس داشتم، هیچ وقت نداشتم! آخه چرا؟!؟!؟! :(( :(( :((
وای من اون Pokemon Mystery Dungeon - Red Rescue Team اشو میخوام :(( :(( :((
چرا این یارو تمام Pokemon هارو داره؟ :(( :(( :((

ولی به هرحال دستت درد نکنه :d

:d

خودم عکسا دیدم ذوق زده شدم :bighug:

تو یه سایت دست دوم فروشی یه آگهی دیدم طرف 5 ساعت پیش گذاشته بود یه gb اصل آکبند جعبه اش نو نو دستگاه آک بازی اوریج تتریس و ........... قیمت زده بود 25 هزار فوری زنگ زدم زنه گوشی برداشت گفت قرار گذاشتیم ساعت 15 قراره مشتری بیاد ببره

از دستم رفت :(( تک بود تک

من که تمام کنسولا دستی نینتندو داشتم حتی game&wach

- - -ویرایش - - -

چه عکسای باحالی!:x

دوستان کسی اکشن فیگور ماریو سایز بزرگ واسه فروش داره؟:d

یا جایی هست داشته باشه؟;)

فدات

اکشن فیگور سایز بزرگ ماریو تو pt یکی داره اسم تاپیکش اکشن فیگور ها اورجیناله

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
:d

خودم عکسا دیدم ذوق زده شدم :bighug:

تو یه سایت دست دوم فروشی یه آگهی دیدم طرف 5 ساعت پیش گذاشته بود یه gb اصل آکبند جعبه اش نو نو دستگاه آک بازی اوریج تتریس و ........... قیمت زده بود 25 هزار فوری زنگ زدم زنه گوشی برداشت گفت قرار گذاشتیم ساعت 15 قراره مشتری بیاد ببره

از دستم رفت :(( تک بود تک

من که تمام کنسولا دستی نینتندو داشتم حتی game&wach
وای!!! یعنی هنوز GB جایی میفروشن؟!؟!؟! :o چند میداد حالا؟

من که زمان Game & Watch فک کنم منفی 18 سالم بود :d
ولی از Mr. Game & Watch که توی Super Smash Bros. Brawl دیدم خ خوشم اومد :x

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
خوب اینم یه مقایسه بین انواع DS ها (به غیر از Phat):

DS Lite

711px-Nintendo-DS-Lite-Black-Open.jpg

این مدل سال 2006 اومد. (دو سال بعد از Phat)
DS Lite دارای دو صفحه 3.12 اینچی هستش که صفحه پایینی Touch Screen از نوع resistant می باشد! هر صفحه دارای یک CPU هستش. صفحه بالایی دارای یک CPU با فرکانس 67MHz g با آرشیتکتور (معماری) ARM9 هستش و صفحه پایینی دارای یک CPU با فرکانس 33MHz با آرشیتکتور ARM7. بک لایت این مدل دارای 4 درجه نور میباشد.
RAM این مدل یک 4MB SRAM میباشد.
Wi-Fi هم داره که اجازه میده Multi-Player بازی کنید. (این مدل فقط به Modem هایی با Encryption هـ WEP وصل میشه)
یک باتری 1000mAh داره. با کمترین نور میتونه 15 تا 19 ساعت کار کنه و با بیشترین نور 5 تا 8 ساعت.
DS Lite آخرین مدلی هستش که دارای GBA Slot می باشد!

DSi

727px-Nintendo-DSi-Bl-Open.png

DSi دارای دو صفحه 3.25 اینچی هستش. توی این مدل CPU هـ صفحه بالایی روی فرکانس بالاتری کلاک شده. یعنی 133MHz (این فرکانس بالاتر فقط توی یه سری از بازی ها که DSi Only یا DSi Ware هستن استفاده میشود) ولی با همان آرشیتکتور. CPU صفحه پایینی هیچ تغییری نکرده. بک لایت این مدل دارای 5 درجه نور هست.
همچنین در DSi رم بهبود یافته و رم قبلی با یک رم 16MB PSRAM تعویض شده. به لطف این رم بهتر میتوان از وجود Browser لذت برد! (این رم بیشتر به غیر از Browser در بازی های DSi Only یا DSi Ware هم استفاده میشوند)
Wi-Fi هم بهبود یافته و میتوان با آن به مودم هایی با Encryption هـ WPA و WPA2 هم وصل شد.
از باتری ضعیف تری در این مدل استفاده شده! یعنی یه باتری 840MHz!!! این باتری کمتر باعث میشه Battery Life خ کمتر از DSi باشه: با کمترین نور بین 9 تا 14 ساعت جواب میده و با بیشترین نور بین 3 تا 4 ساعت.
دیگر GBA Slot ایی وجود ندارد :(( عوضش دو تا دوربین (یکی جلو و یکی پشت) با سنسور های 0.3MP ایی گذاشتن که باز هم توی بازی های DSi Only و DSi Ware استفاده میشه.

DSi XL

718px-Nintendo-DSi-XL-Burg.png

بالاخره میرسیم به مدل XL!!!!! خ خ بزرگه!!! صفحاتش %93 بزرگتر از DSi هستش!!! یعنی دو صفحه 4.2 اینچی!!! همه چیز دیگه در مورد صفحاتش عین واسه DSi هـ! حتی رزولوشن! فقط پیکسل ها بزرگتر شدن. (هنگام بازی اگر نزدیک صورتتون بگیرید دستگاه رو میشه پیکسل ها رو به راحتی از همدیگه تشخیص داد!!!) خلاصه خ کیفیت خوب نیست!!! عوضش کار کردن با این صفحات بزرگ خ خ راحت تره.
رم هم مانند DSi هست.
Wi-Fi هم همینطور.
باتری نسبت به DSi خ بهبود یافته!!! از یک باتری 1050mAh استفاده شده. که با کمترین نور بین 13 تا 17 ساعت کار میکنه و با بیشترین نور بین 4 تا 8 ساعت.
باز هم GBA Slot بی GBA Slot!!! دوربین هم مثل DSi.

--------------------------------
منبع: Nintendo DS Lite - Wikipedia, the free encyclopedia

خوب!!! دیدید چقدر بد نقد مینویسم؟ :|
به هر حال چیزی کم یا اشتباه بود بگید لطفا.

------------------------

به نظر خودم اگه با Battery Life کم و نداشتن GBA Slot مشکل ندارید، DSi بهترین انتخابه!

وگرنه DS Lite!

DSi XL باید انتخاب سومتون باشه :d چون بعضی از بازی های واقعا خ بد نشون میده!!! مثل Dragon Quest! عوضش انقدر صفحش بزرگه که هر کاری دوست داری میتونی بکنی :d خ حال میده!!!
ولی بدترین چیزی که درمورد XL وجود داره اینه که، اعتیاد میاره!!! :d یعنی با XL که کار کردی دیگه نمتونی با DSi و DS L کار کنی :d
ولی درمورد Battery Life!!! من نمیدونم چرا میگن با بیشترین فقط تا 8 ساعت میکشه!!! من با نور 4 (از 5) با فلش کارد Dual-Core که خ باتری مصرف میکنه تا 12 ساعت کار میکنم!!!

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
ببخشید اصلاح میکنم :d XL با نور 3 (از 5) تا 9 ساعت کار میکنه. با نور 4 هم حدود 7 ساعت و کم تر :d با درجات دیگه نور امتحان نکردم هنوز :d

- - -ویرایش - - -

من الآن دارم اینارو بازی میکنم (به ترتیب الویت میگم :d):
The World Ends With You :love:
Pokemon SoulSilver
Kingdom Hearts: Re:coded
Super Mario 64 DS :x
Mega Man ZX
Kirby Super Star Ultra (برای بار دوم :d)

اینارم میخوام شروع کنم:
Mario & Luigi: Bowser's Inside History
Mega Man Starforce: Dragon
Pokemon Mystery Dungeon: Explorers of the Sky
Radiant Historia

-------------------------------------------

راستی!!! من با Mario & Luigi: Bowser's Inside History مشکل دارم :(( :(( :((
بازی رو load میکنه، میزنم Start، بعد Save Slot رو انتخاب میکنم... بعدش دیگه صفحه سیاه میشه :((
مشکل چیه؟ من فلش کاردم R4 SDHC Dual-Core New هـ. فریمور دستگام هم 1.4.5u هـ. یعنی احتمال زیاد میدم که فلش کاردم آپدیته! من قبلا همین rom رو روی Emulator تا یه جایی بازی کردم، هیچ مشکلی هم نداشتم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر