راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

The Darkknight

کاربر سایت
سمت راست یه جایگاهی هست که روش یه خنجر هست،اون خنجر رو بردارین در باز می‌شه.
تشکر بابت راهنمایی های خوبتون، یه سوال دیگه هم داشتم می خواستم بدونم که چطوری میشه وارد راههای مخفی silverdrift lair شد اینم تصاویری برای درک بهتر مکان این راهها:
http://8pic.ir/images/a7opebn9ot26dpuxnyin.jpg و http://8pic.ir/images/vd19cbzbfg253zrtkqaa.jpg ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
تشکر بابت راهنمایی های خوبتون، یه سوال دیگه هم داشتم می خواستم بدونم که چطوری میشه وارد راههای مخفی silverdrift lair شد اینم تصاویری برای درک بهتر مکان این راهها:
http://8pic.ir/images/a7opebn9ot26dpuxnyin.jpg و http://8pic.ir/images/vd19cbzbfg253zrtkqaa.jpg ممنون میشم راهنمایی کنید ؟
اون راه مخفی‌ نیست :D، با پیشروی تو Crypt به یه مکان میرسین که سه تا اهرم هست توش،با کشیدن اهرم وسطی یه اتاق باز می‌شه که در واقع انور این در هست،برا این هست که اگه خواستین سریع برگردین به مکان شروع ازش استفاده کنین.
دومی‌ یادم نیست :D فکر کنم راه همون قفس هست که بالاتر از Level اصلی‌ قرار داره که می‌شه بهش آخر این Dungeon دسترستی پیدا کرد.اگه راهشو پیدا نکردین بازم چک می‌کنم تو گیم.

The Darkknight

کاربر سایت
سلام دوستان.
متاسفانه من داخل یکی از مراحل بازی به اسمBlood's Honor از گروه The Companions گیر کردم، یعنی نمیتونم با Kodlak Whitemane صحبت کنم هر کاری کردم نشد دیگه فکری به ذهنم نمیرسه از دوستان نمیدونه چطور میشه این مشکلو حل کرد؟
به نظرتون این باگ نیست ؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
سلام دوستان.
متاسفانه من داخل یکی از مراحل بازی به اسمBlood's Honor از گروه The Companions گیر کردم، یعنی نمیتونم با Kodlak Whitemane صحبت کنم هر کاری کردم نشد دیگه فکری به ذهنم نمیرسه از دوستان نمیدونه چطور میشه این مشکلو حل کرد؟
به نظرتون این باگ نیست ؟
برا شروع این مأموریت باید دو تا مأموریت برا COmpanions انجام بدین، اگه این دو تا مأموریت رو انجام دادین و کلا موقع حرف زدن اتفاقی‌ نمیوفته تو کنسول بزنینSetstage C04 20.

The Darkknight

کاربر سایت
برا شروع این مأموریت باید دو تا مأموریت برا COmpanions انجام بدین، اگه این دو تا مأموریت رو انجام دادین و کلا موقع حرف زدن اتفاقی‌ نمیوفته تو کنسول بزنینSetstage C04 20.
هر دو مرحله ای که لازم بود انجام دادم، این چیزی رو هم که گفتین تایپ کردم ولی تغییری نکرد، یعنی دیگه کار از کار گذشته و نمیشه کاری کرد ؟!
اگر فکر می کنین که راه دیگه ای هست برا درست شدن این باگ لطفاً راهنمایی کنید؟
ممنون.

siavash077

کاربر سایت
بهترین مود یه مودیه که نمیتونم بگم بگم بن میشم خیلی فاز میده یه گردن میندازی گردنت هرکی رو هم خواستی.... :D فقط اینو گفتم همیشه گوشه ذهنتون یادتون باشه بهترین مود رو بازی نکردید و ندارید :D بعد راستی یه چیزی من خیلی وقته اسکایریم نزدم بهترین مود واسه گرافیک چیه؟ الان این اسم خارجیش چیه این گیم ایران وی ای پی کرده سایتشو
لینک مودی که مد نظرمه

آخرین ویرایش:

R.P.G

کاربر سایت
سلام

باز ما اومدیم :D

البته با کیفیت و رزولوشن بالاتر :D

عکس اولی در صدر جدول Nexus top images جا خشک کرده و تا 5 روز دیگه میمونه :دي

این ها هم با رزولوشن بالا 2560x1080

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
هر دو مرحله ای که لازم بود انجام دادم، این چیزی رو هم که گفتین تایپ کردم ولی تغییری نکرد، یعنی دیگه کار از کار گذشته و نمیشه کاری کرد ؟!
اگر فکر می کنین که راه دیگه ای هست برا درست شدن این باگ لطفاً راهنمایی کنید؟
ممنون.
وقتی‌ میخواین باKodlak حرف بزنین چه اتفاقی‌ میفته؟این تو باگ‌های گزارش شده نیست با چند نفر هم که بیشتر از چند هزار ساعت بازی اسکایریم بازی کردن حرف زدم میگن چیزی مثل این ندیدن،نمیدونم والا.
در هر حال میتونین با Setstage C04 200مأموریت رو تموم کنین.

The Darkknight

کاربر سایت
وقتی‌ میخواین باKodlak حرف بزنین چه اتفاقی‌ میفته؟این تو باگ‌های گزارش شده نیست با چند نفر هم که بیشتر از چند هزار ساعت بازی اسکایریم بازی کردن حرف زدم میگن چیزی مثل این ندیدن،نمیدونم والا.
در هر حال میتونین با Setstage C04 200مأموریت رو تموم کنین.
تشکر ویِژه بابت راهنمایی خوبتون این کد رو زدم و مرحله کامل شد، مشکلم حل شد.
سپاس!

The Darkknight

کاربر سایت
سلام.
ایندفعه داخل یکی از بخش های مرجله ی Glory of The Dead ،The Companions گیر کردم تو اون بخشی که باید یه اتیشی رو روشن کنی ولی متاسفانه نمیدونم باید چی کار کنم که روشن بشه دقیقاً متن انگلیسی اون مرحله ای که باید انجام بدم این هست: Put Witch Head into Fire کسی از دوستان نمیدونه چی کار باید کرد که این آتیش رو روشن کرد؟

king862

کاربر سایت
سلام دوستان،راهنمای بازی تو تاپیک پراکندست پست اول هم که پاک شده،من که بار اوله بازی می کنم باید کجا رو بخونم؟!

The Darkknight

کاربر سایت
سلام دوستان،راهنمای بازی تو تاپیک پراکندست پست اول هم که پاک شده،من که بار اوله بازی می کنم باید کجا رو بخونم؟!
سلام دوست عزیز، جای خاصی رو لازم نیست بخونید هر سوالی چیزی هم داشتید می تونید تو این تایپک بپرسید که دوستان بهتون پاسخ بدن، شما اگر بازی کنید کمی کمی روان تر میشید تو بازی.
من خودم 95% بازی رو خودم یاد گرفت و از کسی نپرسیدم، اوایل کارم تو بازی باز کردن قفل های خونه ها و دزدی کردن بود و تو جهان بازی ول می چرخیدم اون زمانا اصلاً نمیدونستم که skyrim نقشه هم داره یا اینکه مرحله زیاد داره!! که بعد خودم یاد گرفتم و کمی کمی بازیم بهتر شد :d
هر چند الاًن بیشتر از 4 ماه نیست دارم این بازی زیبا رو انجام میدم و هنوز که هنوزه در حال یادگیری هستم.

king862

کاربر سایت
سلام دوست عزیز، جای خاصی رو لازم نیست بخونید هر سوالی چیزی هم داشتید می تونید تو این تایپک بپرسید که دوستان بهتون پاسخ بدن، شما اگر بازی کنید کمی کمی روان تر میشید تو بازی.
من خودم 95% بازی رو خودم یاد گرفت و از کسی نپرسیدم، اوایل کارم تو بازی باز کردن قفل های خونه ها و دزدی کردن بود و تو جهان بازی ول می چرخیدم اون زمانا اصلاً نمیدونستم که skyrim نقشه هم داره یا اینکه مرحله زیاد داره!! که بعد خودم یاد گرفتم و کمی کمی بازیم بهتر شد :d
هر چند الاًن بیشتر از 4 ماه نیست دارم این بازی زیبا رو انجام میدم و هنوز که هنوزه در حال یادگیری هستم.
ممنون از جوابت داداش،ولی شما منو درنظر بگیر که برای اولین باره که نقش آفرینی بازی می کنم و وقتی که وارد بازی و عظمتش میشم هنگ می کنم؛لطفاً اگه کسی راهنمای جامعی داره که از این تاپیک یا جای دیگه جمع کرده قرار بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر