راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

maysam35

کاربر سایت
Jan 17, 2014
23
دوستان یه توضیحی در مورد این ساخت شمشیر و زره ها با پوست اژدها ها بدید اصلا باید چی کار کنم؟

و بروفايلم سيوم رو گذاشتم بعداز اجراي بازي ميري تو خونه شهر witherun تو اتاق بچه يعني بالاي پله ها سمت چپ اشتباه نكنم بالاي 50 تا استخون ازدها نگه داشتمميري تو اهنگري ميسازيش.:)
http://uploadboy.com/pj8gser8ka29.html

آخرین ویرایش:

maysam35

کاربر سایت
Jan 17, 2014
23
اژدهاكشي به روش من

ابتدا يه تير كمون نوع Glassبا حالت Lagandary اپگريدش ميكني و يه Enchanter بالاي قدرت Frost بهش ميدي ولخت مادرزاد باشي يابالاترين زره داشته باشي فرقي نميكنه بايك قدرت احظار بالا ميوفتي به جونش وجونش.:))

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
تا به حال کی با قدرت auriel bow کار کرده؟؟؟ یه تعداد تیر الفی رو ببرید پیش serina ( اگه اشتباه نوشتم اسمشو ببخشید) البته باید دی ال سی داون گارد رو داشته باشید و تمومش کرده باشید برید پیشش اون یه کاری با تیر ها میکنه که وقتی به طرف خورشید تیر بزنید یه اتفاق جالب و غم انگیزناک می افته

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
دوستان در مرحله waking nightmare کدوم عمل بهتره؟ Erandur رو نگه دارم برای فلور یا بکشمش و عصا رو بردارم؟
(قدرت عصا چیه؟)

اگه کشیش رو زنده نگه داری میشه یکی از follower های بازی البته نوکر بی جیره و مواجب (پول نمیخواد بهش بدی)
اما اگه به حرف vaermina گوش کنی و ERANDUR رو بکشی بهت Skull of corruption رو میده که قابلیت حمله به چند دشمن رو در آن واحد میده این skull یکی از 15 (یا 17) تا deadric artifact هایی هست که تو بازیه و میشه جمع کرد مثل ring of namira,azura's star و ...

آخرین ویرایش:

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
با سلام من تازه این بازی رو شروع کردم و وارد نیستم میخواستم بپرسم اول بازی که چند نفر و کشتم و وسایلشون رو برداشتم یه دفعه دیگه کارکتر بازی خیلی یواش راه میره اصلا سریع نمیره کسی میدونه مشکل چیه ممنون .

MILAD619

کاربر سایت
Jul 21, 2012
626
نام
MILAD
با سلام من تازه این بازی رو شروع کردم و وارد نیستم میخواستم بپرسم اول بازی که چند نفر و کشتم و وسایلشون رو برداشتم یه دفعه دیگه کارکتر بازی خیلی یواش راه میره اصلا سریع نمیره کسی میدونه مشکل چیه ممنون .
زیادی وسایل برداشتین وزن کاراکترتون خیلی شده آروم راه میره

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
دوستان یه سوال من نمیتونم توی این سایت نکسوس اکانت بسازم نمیشه میخوام مود دانلود کنم اما نمیشه؟؟؟؟چی کارکنم؟
شما میتونید خیلی بی درسر از سایت گیم ایران بسیاری از مدها رو دانلود کنید

ecan

کاربر سایت
Oct 3, 2012
90
اگه کشیش رو زنده نگه داری میشه یکی از follower های بازی البته نوکر بی جیره و مواجب (پول نمیخواد بهش بدی)
اما اگه به حرف vaermina گوش کنی و ERANDUR رو بکشی بهت Skull of corruption رو میده که قابلیت حمله به چند دشمن رو در آن واحد میده این skull یکی از 15 (یا 17) تا deadric artifact هایی هست که تو بازیه و میشه جمع کرد مثل ring of namira,azura's star و ...

اگه بازی ارجینال و از استیم پلی می کنی عصا رو برداد که اچیومنت داره در غیر این صورت عصاش همچین کار خاصی نمیکنه ولی خوب deadric artifact اه دیگه

- - -ویرایش - - -

اینو می خوام
http://tesrenewal.com/skywind-faq

siavash077

کاربر سایت
Jun 21, 2013
191
نام
Siavash
شما میتونید خیلی بی درسر از سایت گیم ایران بسیاری از مدها رو دانلود کنید

نه داداش من گیم ایران بعضی هاشو نداره خودم سایتشو میشناسم مشکلم هم حل کردم نکسوس بهترین سایت مود هستش خود گیم ایران از اون میزاره :d

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
اگه بازی ارجینال و از استیم پلی می کنی عصا رو برداد که اچیومنت داره در غیر این صورت عصاش همچین کار خاصی نمیکنه ولی خوب deadric artifact اه دیگه

- - -ویرایش - - -

اینو می خوام
Skywind FAQ | TESRenewal: Morroblivion, Skywind, Skyblivion

اون عصا خیلی خوبه و اگر شما کلاس جادوگر رو انتخاب کرده باشید میتونید استفاده ی خوبی ازش کنید.یادمه با کابوس های مردم قوی میشد عصا ولی یادم نیست دقیقا چجوری.

- - -ویرایش - - -

نه داداش من گیم ایران بعضی هاشو نداره خودم سایتشو میشناسم مشکلم هم حل کردم نکسوس بهترین سایت مود هستش خود گیم ایران از اون میزاره :d

سایت گیم ایران سعی میکنه از مدها بهترین ها رو برداره و کاری که میکنه و من خیلی دوس دارم اینه که از مدهایی که چند نمونه ازشون هست بهترین رو انتخاب میکنه.
در ضمن سایت گیم ایران سایت مد نیست ولی نکسوس سایت مد هست و غیر از مدهای بازی اسکایریم بسیاری مد های دیگه هم داره.
و همونطور که دوست عزیزمون گفتن حدود یکسال و نیمه که
پ
ولی شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر