راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Ehsan.sa88

کاربر سایت
Mar 15, 2014
57
نام
احسان
شما هم آتیشت تنده ها ... :d

بازی چنتا مرحله اصلی داره ؟
چه طوری باید گرگ نما شیم ؟
مزایای گرگ نما شدن چیاست ؟

ممنون

درود
مرحله اصلی زیاد نیست 17 تا هستش/

باید به شهر whiterun برید , به یه خونه بزرگ نزدیک قصر اسمشJorrvaskr هستش.

TESV_Jorrvaskr.jpg
بعد از اینکه دو یا سه ماموریت اونها رو کامل کنید.کدلاک ازتون می پرسه که می خوایید گرگ بشید؟شما هم قبول می کنید و به یه جای مخفی پشت همین ساختمون راهنمایی تون می کنه.
مزایای گرگنما شدن هم توی این قسمت دوستان توضیح دادن.

راهنمای گرگنما شدن یا ومپایر
========================================
درود سیاوش جان
اسم مرحله رو بگو.
(ببین با شوت نمیره.همون شوتی که سریع حرکت می کنی)

siavash077

کاربر سایت
Jun 21, 2013
191
نام
Siavash
اسم کل مرحله Blindsighted و اسم اون قسمتش که گیر کردمم Escape from Irkngthand هستش ربطی هم به اون شوت سرعت نداره باید یه تونل پیدا کنم اما نمیدونم کجاست؟

- - -ویرایش - - -

اسم کل مرحله Blindsighted و اسم اون قسمتش که گیر کردمم Escape from Irkngthand هستش ربطی هم به اون شوت سرعت نداره باید یه تونل پیدا کنم اما نمیدونم کجاست؟

دوستان خودم پیدا کردم ممنون از تلاش همگیتون :x

Ehsan.sa88

کاربر سایت
Mar 15, 2014
57
نام
احسان

من این متنو پیدا کردم.یه نگاه بهش بنداز .فک کنم می گه باید صب کنی تا آب به اندازه زیادی بالا بیاد, بعدش یه قسمت از بالای سر شما می افته و یه منطقه باز میشه که شما باید اون دو نفر رو به راهنمایی کنید که وارد بشید به Bronze Water Cave

Brynjolf and Karliah will jump down and the place will start filling up with water. Once the water is high enough, a piece above the statue's head will fall off and open an area above it. Head into that area which, will lead to an entrance to Bronze Water Cave.
اگه مشکلت حل نشد صبح یه سربزن ترجمه کامل مرحله رو میزارم.(ولی فک کنم این آخرین قسمت باشه و بعدش باید با کارلیاه حرف بزنی)

mse222

کاربر سایت
Jul 23, 2013
26
نام
سجاد
ممنون از دوستان . مي خواستم بدونم كه چه طوري مي شه عضو گروه Dark Brotherhood شد ؟ براي عضو شدن حتما بايد مرحله هاي اصلي تموم شده باشن ؟بازم تشكر...

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
^
در هر شهری که هستید از صاحب مهمانخانه ها راجب به شایعات بپرسید
یکی از شایعات در مورد پسری که قصد داره با dark brotherhood ارتباط برقرار کنه
همین quest رو ادامه بدید

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
ممنون از دوستان . مي خواستم بدونم كه چه طوري مي شه عضو گروه Dark Brotherhood شد ؟ براي عضو شدن حتما بايد مرحله هاي اصلي تموم شده باشن ؟بازم تشكر...

نه لازم نیست که مراحل اصلی تمام شده باشن.تا اون جایی که من میدونم هیچ مرحله ای از بازی نیست که برای شروعش باید مراحل اصلی رو تموم کرد در واقع تو میتونی اصلا مراحل اصلی رو تمام نکنی ولی تمام مراحل دیگه ی بازی رو بری.
برای عضویت تو دارک برادر هود باید بری به شهر windhelm و از صاحب قهوه خونه اون جا در مورد شایعات بپرسی که میشه گزینه ی آخر تو مکالمه. بهت میگه یه پسر هست که میخواد با دارک برادر هوود ارتباط بر قرار کنه بعد تو همین کوئست رو ادامه میدی و اون پسره ازت میخواد که بری و واسش رئیس یتیم خونه یriftenرو بکشی و.... .
خلاصه بعد از این که این ماموریت رو انجام دادی صبر کن تا نامه رسون نامه ای رو بدستت برسونه که توش عکس یک دست سیاه هست وزیرس نوشته we know بعد از که نامه بدستت رسید بگیر تو بازی بخواب. بیدار که بشی ماموریت دارک برادر هود شروع میشه.;)

Ehsan.sa88

کاربر سایت
Mar 15, 2014
57
نام
احسان
درود دوستان
من بازی بازی رو از اول شروع کردم و follower ندارم.وقتی می خوام به کسی بگم دنبالم بیاد میگه شما در حال حاظر یک نفر دیگه رو دارید؟!
چطوری درستش کنم؟
الان تازه اولین اژادهای واچ تاور رو کشتم و از قصر وایتران لیدیا می خواد باهام بیاد ولی نمیشه.

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
درود دوستان
من بازی بازی رو از اول شروع کردم و follower ندارم.وقتی می خوام به کسی بگم دنبالم بیاد میگه شما در حال حاظر یک نفر دیگه رو دارید؟!
چطوری درستش کنم؟
الان تازه اولین اژادهای واچ تاور رو کشتم و از قصر وایتران لیدیا می خواد باهام بیاد ولی نمیشه.

یا باید اون followerرو پیدا کنی و بگی که دنبالت نیاد یا اینکه با دکمه ی T چند روز صبر کنی بعد خود اون فالوور بی خیال میشه و دیگه دنبالت نمیاد و تو میتونی یک فالوور دیگه بگیری یا اینکه بدون فالوور بازی کنی تا زمان بگذره و اون فالوور خودش خسته بشه و ترکت کنه .
راستی سعی کن از این به بعد هر چند وقت یک بار بازی رو سیو کنی تا مثل سیو قبلیت اگه دوباره موشکل پیش اومد بتونی برگردی عقب و مثل ماجرای سیو قبلیت و سیسرو نشه!

Ehsan.sa88

کاربر سایت
Mar 15, 2014
57
نام
احسان
یا باید اون followerرو پیدا کنی و بگی که دنبالت نیاد یا اینکه با دکمه ی T چند روز صبر کنی بعد خود اون فالوور بی خیال میشه و دیگه دنبالت نمیاد و تو میتونی یک فالوور دیگه بگیری یا اینکه بدون فالوور بازی کنی تا زمان بگذره و اون فالوور خودش خسته بشه و ترکت کنه .
راستی سعی کن از این به بعد هر چند وقت یک بار بازی رو سیو کنی تا مثل سیو قبلیت اگه دوباره موشکل پیش اومد بتونی برگردی عقب و مثل ماجرای سیو قبلیت و سیسرو نشه!

:-w:-w:d هنوز یادته!
========================
از این سایت گرفتم سیاوش داداش.داخلش سرچ کن.کامل بازی رو توضیح داده خیلی باحاله!
THE ELDER SCROLL WIKI

siavash077

کاربر سایت
Jun 21, 2013
191
نام
Siavash
:-w:-w:d هنوز یادته!
========================
از این سایت گرفتم سیاوش داداش.داخلش سرچ کن.کامل بازی رو توضیح داده خیلی باحاله!
THE ELDER SCROLL WIKI

آره میشناسم برای رفع باگ ها توی سایتی که تو دادی میرم منم اما از این سایت بعضی از جاهای بازی رو میبینم تصویری هم هست برید حال کنید همه بازی ها رو داره حتی مراحل فرعی بازی ها رو هم داره No Stone Unturned - Thieves Guild quests - The Elder Scrolls V: Skyrim - Game Guide and Walkthrough

آخرین ویرایش:

maysam35

کاربر سایت
Jan 17, 2014
23
درود دوستان
چطوری درستش کنم؟

بعد از 216 ساعت بازي گفتم يه توضيحي راجع به انتخاب همراه بگم خالي از لطف نيست:
برااينكه كسي دنبالتون بياد بايد يه سري ماموريت هاي افراد مختلف رو حل كنين
مثلا يه چيزي براشون بيارين يا يه كاري انجام بدين تا اون باهاتون دوست بشه ناخود اگاه دنبالتون مياد ووقتي هم كه اومد تازه ماجرا شروع ميشه يعني بايد براش لباس تخصصي واسش بخري يا خودت بسازي مثلا اگه تو قسمت كالج بري كه 2 نفر روميتوني با اتمام ماموريتهاشون باهات دوست بشن ودنبالتون بياد كه بايد يه سري لباس با اضافه كردن magicرو تو لباساشون به اونا قدرت زيادي بدي كه يكيشونم فقط قدرت اتيشي و اظهار هيولاي يخي يا frost astroid رو داره كه بايد همون طور كه گفتم لباس مخصوص كارش بهش پوشوند.
يا مثلا وقتي ميخواي يه followerتو قهوه خونه بخري بايستي قدرت one hand و light armor رو تو قسمت enchanterبراش بسازي كه هي تو نبردا شكست نخوره.
برا عوض كردن followerهم ميزي باهاش حرف ميزني وگزينه اخر رو كه زده depart ميزني البته قبلش لباساتو ازش ميگيري كه زيادي خوشش نشه ها.
يه چيز جالبتر اينكه تازه فهميدم اينه كه با همراهت ميتوني ازدواج كني واگه تاجر هم باشه بعد از يه مدت بازي كردن يه مقدار پول ازش ميتوني بگيري يعني روزي 100 سكه بهتون ميده كه بايد قبلش باهاش حرف بزني وبگي كه پول ميخواي(زن زليل تنبل اخه مرد تا كي ميخواي دستت.....):d
به نظر من بهترين همراه كسي هستش كه بتونه تو لول هاي بالا خوب مهارت conjuction بلد باشه.

siavash077

کاربر سایت
Jun 21, 2013
191
نام
Siavash
دوستان یه نکته ای رو برای طلاغ گرفتن پیدا کردم بعدش میتونید ازدواجم بکنید من خودم تست کردم حیفم اومد نذارم آخه ما از اوناش نیستیم :d

1- کنسول را باز کنید و بر روی همسر خود کلیک کنید

2- بعد به ترتیب اینا را وارد کنید
    • removefac 51596
    • player.removefac C6472
    • resetquest 74793
    • resetquest 21382
    • setstage 74793 10
    • 3- بعد 24 ساعت صبر کنید و بعد گردنبند رو بندازدیدو بردید زن بگیرید :d

آخرین ویرایش:

maysam35

کاربر سایت
Jan 17, 2014
23
دوستان یه نکته ای رو برای طلاغ گرفتن پیدا کردم بعدش میتونید ازدواجم بکنید من خودم تست کردم حیفم اومد نذارم آخه ما از اوناش نیستیم :d

1- کنسول را باز کنید و بر روی همسر خود کلیک کنید

2- بعد به ترتیب اینا را وارد کنید
    • removefac 51596
    • player.removefac C6472
    • resetquest 74793
    • resetquest 21382
    • setstage 74793 10
    • 3- بعد 24 ساعت صبر کنید و بعد گردنبند رو بندازدیدو بردید زن بگیرید:d

بچه چي؟ ميشه از همين كد ها عوضشون كرد؟;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر