راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آقا من هرکاری میکنم پول هنگفتی نمیاد دستم که خونه بخزم بعد تو شهر ویت ران کی خانه میفروشه
اگه ماموریت‌های اصلی‌ رو برین میتونین از Steward بخرین، بهترین راه پول در آوردن هم خرید و فروش اسلحه هست :D

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
آقا من هرکاری میکنم پول هنگفتی نمیاد دستم که خونه بخزم بعد تو شهر ویت ران کی خانه میفروشه

از مشاور Jarl می‌توانید خریداری کنید. که نام مشاور این شهر اگر اشتباه نکنم Proventus Avenici بود.
بهترین راه کسب درآمد هم اینه که هر وقت در هر مکانی مشغول کاوش هستید، همه ی وسایل بخصوص سلاح ها و زره ها و باز هم بخصوص آنهایی که Enchant شده اند رو بردارید و بفروشید. هم مبلغ هنگفتی دریافت می‌کنید و هم مهارت سخنوری افزایش پیدا میکنه

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
اقا من اخر این مرحله Elder Knowledge ...
اونجایی که یه دایره ی سبز رو زمین هست و چند تا میز کنارش که کتاب روشونه
بالاش هم چند تا دکمه هست که اکتیو نمیشن

باید چکار کنم ؟؟؟ گیر کردم بدجور

Sent from my iPhone5 using Tapatalk 2

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

kasra 360

کاربر سایت
May 12, 2013
24
نام
کسری مدی
من خونه تو ویت ران خریدم میشه راه حل همه شهر هارو بدید و کسانی رو که باید ازشون خونه خرید
لطفا کسانی که باید ازشون خونه بخرم رو بگید اگر شد با عکس خیلی ممنون

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
من خونه تو ویت ران خریدم میشه راه حل همه شهر هارو بدید و کسانی رو که باید ازشون خونه خرید
لطفا کسانی که باید ازشون خونه بخرم رو بگید اگر شد با عکس خیلی ممنون

از Steward (پیشکار شاه) در هر شهر باید بخری.
کنار شاه هستند.نبودند Wait میکنی تا بیان.
قیمت ها با هم فرق میکنه و باید قبلش با شاه صحبت کنی و یک سری Quest رو بری.

Riften:
Cost: 8000 Gold
Purchase From: The Steward of Riften

Markarth:
Cost: 8000 Gold
Purchase From: The Steward of Markarth

Windhelm:
Cost: 12000 Gold
Purchase From: The Steward of Windhelm, after completing quests for the Stormcloak Faction

Solitude:
Cost: 25000 gold
Purchase From: The Steward of Solitude, only after completing a quest for the Jarl of Solitude

دلاور

کاربر سایت
Jul 21, 2013
9
سلام دوستان بزرگوار. سه تا سوال داشتم: 1. من در مرحله ی ustengrav گیر کردم. رفتم همه ی اسکلت ها رو کشتم، اون شاهشون که رو تخت بود رو هم کشتم (تو ustengrav depth) بعد رفتم کنار آبشار اون رمز خط میخی روی دیوار هم پیدا کردم. یه جمجمه ی ترول هم پیدا کردم. حالا چی کار باید بکنم؟ چیز دیگری هست که پیدا نکردم؟ یا باید برگردم پیش همون جادوگرها که ماموریت دادن بهم؟ 2. یه زنه لیندا از طرف پادشاه به خدمت من دراومد. گفتم بهش باهام بیا به کمکت احتیاج دارم، حالا هر جا میرم باهام میاد. اگر بکشنش چی میشه؟ خیلی برام بد میشه؟ 3. کلا اسکایریم همین طوری میره جلو؟ زیاد اتفاق خاصی نمی افته و برنامه ی مشخصی هم نداره. بعضی موجودات رو میشه با یک مشت کشت ولی بعضی ها مثل اون گوریل سفیده اصلا نمی میرن. از دستش فرار کردم. چون خودم هیچی ولی لیندا رو می کشت.
سپاس فراوان

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
سلام دوستان بزرگوار. سه تا سوال داشتم: 1. من در مرحله ی ustengrav گیر کردم. رفتم همه ی اسکلت ها رو کشتم، اون شاهشون که رو تخت بود رو هم کشتم (تو ustengrav depth) بعد رفتم کنار آبشار اون رمز خط میخی روی دیوار هم پیدا کردم. یه جمجمه ی ترول هم پیدا کردم. حالا چی کار باید بکنم؟ چیز دیگری هست که پیدا نکردم؟ یا باید برگردم پیش همون جادوگرها که ماموریت دادن بهم؟ 2. یه زنه لیندا از طرف پادشاه به خدمت من دراومد. گفتم بهش باهام بیا به کمکت احتیاج دارم، حالا هر جا میرم باهام میاد. اگر بکشنش چی میشه؟ خیلی برام بد میشه؟ 3. کلا اسکایریم همین طوری میره جلو؟ زیاد اتفاق خاصی نمی افته و برنامه ی مشخصی هم نداره. بعضی موجودات رو میشه با یک مشت کشت ولی بعضی ها مثل اون گوریل سفیده اصلا نمی میرن. از دستش فرار کردم. چون خودم هیچی ولی لیندا رو می کشت.
سپاس فراوان

سلام

1-در مرحله The Horn of Jurgen Windcaller هستید به احتمال زیاد.جادوگرها میفرستنت دنبال Horn که در Ustengrav هست.
با اون نشونی هایی که دادی وسط مرحله هستی باید در آخر یک نوشته از Delphine پیدا کنی که Horn رو برداشته و شما باید بری به Sleeping Giant Inn در Riverwood و باهاش صحبت کنی.
2-Lydia یکی از Follower ها هست و کسی جز خودت نمیتونه بکشدش.در واقع وقتی خط خونش به آخر میرسه میشینه رو زمین و دشمن ها دیگه باهاش کاری ندارن و میان سراغ خودت.تو اون لحظه که نشسته اشتباهی نباید ضربه ای بزنی که افقی میشه.
3-Skyrim هر جوری شما بخوای میره جلو.برنامش هم کاملا مشخص هست.یک Main Quest داره و تعداد زیادی Side Quest.اگر میخوای از بازی لذت ببری باید Side Quest بری.

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
اقا بهترین فروشنده ی سلاح و ارمار تو بازی کجاست ؟؟
یعنی بهترین هارو داشته باشه ؟؟؟

یه اموزش هم اگه میشه راجع اینکه خودمون بهترین سلاح هارو تولید کنیم بدید ... چه موادی لازمه ؟ کجا بریم و ...

ممنون

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
اقا بهترین فروشنده ی سلاح و ارمار تو بازی کجاست ؟
اسلحه های مغازه بسته پیشرفت و LVL Up شدن شما پیشرفت می کنه.مثلا اول بازی هیچ مغازه ای اسلحه جنس Glass نمی فروشه اما پیش روی کنی، Glass یک چیز عادی توی همه مغازه ها میشه
پس به عبارتی میشه گفت الزاما بهترین مغازه ما نداریم
اما اگر LvL نسبتا پایینی داری و اسلحه های Glass و Ebony رو نداری، برو Skyforge توی Whiterun اسلحه های نوع Skyforge رو داره که اگر ارتقاء هم بدی حالا حالا ها نیاز به تعویض اسلحه پیدا نمی کنی
ه اموزش هم اگه میشه راجع اینکه خودمون بهترین سلاح هارو تولید کنیم بدید ... چه موادی لازمه ؟ کجا بریم و ...
برای تولید اسلحه باید برید پیش یک Forge .کامل ترین Forge داخل Whiterun هستش که Skyforg نام داره و از همه بهتره
برو اونجا، ببین هر چیزی چه مصالحی می خواد، بخر، یا پیدا کن بعد برگرد Forge و آیتم مورد نظر رو درست کن

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اقا بهترین فروشنده ی سلاح و ارمار تو بازی کجاست ؟؟
یعنی بهترین هارو داشته باشه ؟؟؟

یه اموزش هم اگه میشه راجع اینکه خودمون بهترین سلاح هارو تولید کنیم بدید ... چه موادی لازمه ؟ کجا بریم و ...

ممنون

معمولا هیچکدوم از فروشنده‌ها چیز خاصی‌ نمیفروشن،چیز‌های تاپ رو بخواهی باید خودت بسازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر