راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
دوستان خواهشا یکی یه سیو از وقتی که قهرمانش سطحه 25 - 30 بزاره !

یکی از رفیقام سیوش پاک شده و من نمیتونم سیو خودمو بهش بدم چون تو آخر بازیم و سطحه قهرمانم 81 !!! :-$
یه سیو میخوام که از میانه های بازی باشه ...

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
دوستان خواهشا یکی یه سیو از وقتی که قهرمانش سطحه 25 - 30 بزاره !

یکی از رفیقام سیوش پاک شده و من نمیتونم سیو خودمو بهش بدم چون تو آخر بازیم و سطحه قهرمانم 81 !!! :-$
یه سیو میخوام که از میانه های بازی باشه ...

هر تاپیکی که مربوط به اسکاریم بود این پستوو دادی !!

کشتی خودتو

Raven_3000

کاربر سایت
Dec 26, 2011
30
نام
Nothing
سیو بازی خواستید بیایید من بهتون توی پروفایلم آدرس میدم.... اینجا نمیشه گفت...ریا میشه
h19093.gif

airborn

کاربر سایت
Aug 7, 2012
1
من فایل دانلود کردم با cloneهم اجراش می کنم ولی نمی دونم چرا این ارور می ده:rel:
51025516992709394025.jpg

فکر کنم به خاطر اینکه بازی خودش نصب نکردم کپی شده هست اگه کسی فایل ریجستریش داره بده من نیاز شدید دارم لطفا
:hlp::ksl:

---------- نوشته در 03:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:50 PM ارسال شده بود ----------

کسی یاد نداره؟؟؟

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
دوستان تو مرحله revealing the unseen میگه باید place the crystal into the oculory انجام بدی چی کار کنم؟
ممنون:d
دوستان تو همین مرحله میگه بایدfocus the oculory کنی نمیدونم باید چی کار کنم یک چیزی گذاشتم تو اون محور ها بعدش گفت باید بری بالا و 3 تا کلید هی بزنی ولی هر چی میزنم فقط 3 تا چیز رو سقف تکون میخوره هیچ نشونه ای هم ازش گیر نیوردم که چطوری این 3 تا محور روی سقف کجا باید ثابت بمونن کجا بذارم

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
ممنون:d
دوستان تو همین مرحله میگه بایدfocus the oculory کنی نمیدونم باید چی کار کنم یک چیزی گذاشتم تو اون محور ها بعدش گفت باید بری بالا و 3 تا کلید هی بزنی ولی هر چی میزنم فقط 3 تا چیز رو سقف تکون میخوره هیچ نشونه ای هم ازش گیر نیوردم که چطوری این 3 تا محور روی سقف کجا باید ثابت بمونن کجا بذارم

من که اینجارو همینطوری شانسی رفتم.اونقدر اون سه تا دگمه رو زدم که اون چیزای بالای گوی یه جور شدن و از وسط یه کاغذ برا اژدها بدست آووردم.
اینجا اینقدرا هم سخت نیس که گیر کنی.همینطوری شانسی بزن.من اینجاشو 3 صوته رفتم ولی راه رسیدن به اینجا برام خیلی مشکل بود.مخصوصا کشتن اون چیز مسی زرد رنگ.2 تا میزد میموردم!

MR.ROCK

کاربر سایت
Jul 12, 2011
75
نام
matin
من که اینجارو همینطوری شانسی رفتم.اونقدر اون سه تا دگمه رو زدم که اون چیزای بالای گوی یه جور شدن و از وسط یه کاغذ برا اژدها بدست آووردم.
اینجا اینقدرا هم سخت نیس که گیر کنی.همینطوری شانسی بزن.من اینجاشو 3 صوته رفتم ولی راه رسیدن به اینجا برام خیلی مشکل بود.مخصوصا کشتن اون چیز مسی زرد رنگ.2 تا میزد میموردم!
عزیزان از سمت راست انقدر دکمه رو بزنید نا دکمه ی بعدی روشن شه باز دکمه بعدی تا دکمه بعدیش باز شه در نهایت باز میشه

Master Geralt

کاربر سایت
Jul 3, 2012
20
نام
Mr.World Wide
سلام
اول : من از وقتی دی ال سی دراکونبورن رو ریختم اسکایریم پر باگ شده از جمله مشکلم اینه که وقتی اول بازی میاد موقعی که سرمون رو دارن قطع میکنند و آلدوین قراره بیاد میاد ولی تو هوا هی میچرخهو یارو بما هی نگاه میکنه برای حل این چیکار کنم .
دوم و مهمترین : دراگون بون رو ریختم ولی ماموریت نمیده عصابم خورد شد بدون نشونه همین طوری رفتم slothesim ولی اونجا هم فقط side mission هست main mission نداره چیکار کنم از الافی خسته شدم

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
WTF!
یه کاغذ چیچیه بابا
همچین میگه یه کاغذ انگار برگه ی امتحان تاریخه
اون همون the elder scroll بود که این همه به خاطرش وقت صرف کردی و اسم بازی هم روشه و 5 شماره مربوط به همونه بعد تو میای میگی یه تیکه کاغذ؟

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
نه دوست من .من the elder scroll رو گرفتم تو مرحله revealing the unseen گیر کردم

MR.ROCK

کاربر سایت
Jul 12, 2011
75
نام
matin
سلام به همگی من تو مرحله های copanions وقتی میری میبینی silver hand ها به پایگاه حمله کردن گیر کردم میری میبینی koldak مرده بغد دو کلوم باهات حرف میزنه بعد دیگه هیچی نه ماموریت جدیدی میده نه چیز دیگه ای

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
نه دوست من .من the elder scroll رو گرفتم تو مرحله revealing the unseen گیر کردم
جادو‌های Flames و Frostbite رو بزن ( از جادو‌های Destruction هستن) رو آینه ها، کریستال‌ها تکون میخورن، بیرشن بذار رو خط‌های سقف. بعدش رو خودت می‌فهمی :D

---------- نوشته در 05:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:53 PM ارسال شده بود ----------

سلام به همگی من تو مرحله های copanions وقتی میری میبینی silver hand ها به پایگاه حمله کردن گیر کردم میری میبینی koldak مرده بغد دو کلوم باهات حرف میزنه بعد دیگه هیچی نه ماموریت جدیدی میده نه چیز دیگه ای
باگ هست، برا اینکه شروع بشه، رو ~ بزن، بعدا رو eorlund کلیک کن، بنویس Kill . بعدا ~رو بزن تا‌Command ها بسته شن، بعدا دوباره باز کن، حالا بنویسSetstage C06. و بعد دوباره رو eorlund کلیک کن بنویس Resurrect .

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
دوستان یه سوال داشتم...

وقتی تو nexus mod manager می خوام برم mod هامو ببینم بعضی از mod هام بغلشون یه علامت تعجب زده یعنی چی این علامت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
دوستان من تو ماموریت Find the source of power in Silverdrift lair گیر کردم !
اون در میله ای اصلا باز نمیشه ! اهرم هم نداره !
یکی لطفا راهنمایی کنه !
ممنون !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر