راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
دوستان من dragoborn رو از لینکی دانلود کردم که جناب mosykardorost گذاشتن کلا 3 پارت داره 2 تاش 500mb و اون یکی هم 151mb هست من الان دارم ولی بلد نیستم چه جوری بریزم چون اصلا یه چیز عجیب غریبه

خواهشا کسایی که ریختن به ما هم بگن واقعا تا عمر دارم ممنونشون میشم.

mosykardorost

کاربر سایت
Dec 27, 2012
33
دوستان من dragoborn رو از لینکی دانلود کردم که جناب mosykardorost گذاشتن کلا 3 پارت داره 2 تاش 500mb و اون یکی هم 151mb هست من الان دارم ولی بلد نیستم چه جوری بریزم چون اصلا یه چیز عجیب غریبه

خواهشا کسایی که ریختن به ما هم بگن واقعا تا عمر دارم ممنونشون میشم.
سلام عزیز اولا باید برنامه های winrar & daemon tools رو داشته باشی بعد روی پارت اول کلیک راست کن extract here رو بزن بعد حدود 20 تا 25 تا فایل zip ازش بیرون میاد بعد دوباره روی اولین فایل zip ایجاد شده (rld-tesvskdb.r00) کلیک راست کن همون گزینه رو بزن بعد یه فایل با فرمت .ios از توش در میاد که اونو باید با برنامه daemon tools بازش کنی که توش یه پوشه crack و یه فایل exe. هست اول آنتی ویروستو خاموش کن بعد فایل exe. رو اجرا کن و مسیر دلخواه بده بعد که تموم شد برو به مسیر رو هر چی بود کپی کن بریز تو پوشه ی اصلی که بازی رو نصب کردی با نام skyrim ( البته میتونی همون اول که میخوای فایل exe رو اجرا کنی مسیر بازی رو بدی) بعد محتویات داخل crack رو به همون مسیر کپی کن(replace) بعد برو حالشو ببر و تو بازی بچرخ و منتظر باش آدمای miraak بیان دنبالت.;)

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
من کار هایی گفتی رو انجام دادم اما وقتی اون پوشه iso رو می خوام باز کنم حتی با همون daemon tools می زنم روش میره تو برنامه daemon tools بعد تو برنامه که میره پوشه ارو باز نکرده...

فقط بگو از این برنامه daemon tools چه جوری می تونم استفاده کنم؟؟؟؟

ببین شما اگر بلد نیستی فایل iso رو باز کنی میتونی از راه ساده تر هم استفاده کنی اگر فایلی که داری به این شکل است name.iso تغییرش بده به name.rar بعدش فایل فشرده رو استخراج کن

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
چه قد سریع پیشرفت میکنید
شما به وینتر هلد رفتید که همونطورکه از اسمش پیداست همیشه داره برف میباره اونجا
احتمالا یه خانومی دم در بهتون خوشامد نگفت که بعدش روی پل شکسته میرین؟
باید برگردین و از اون خانوم بخواین یه جادو بهتون یاد بده در ازای پول بعد جلوی دری که ازش به روی پل میرین رو زمین یه صفحه ی فلزی هست جادو رو روی اون صفحه بزنید و اون خانوم به استعدادتون پی میبره و شما عضوی از مدرسه ی جادوگری میشین به همین سادگی

آره!درست همون جا بود!خیلی خیلی ممنون!به کمکت اونجار رد کردم!:dو الان چند مرحله جلوترم.وارد یه جایی شدم که شبیه کارخانه اس و چرخ دهنده ها توش کار میکنن و یه مدل عنکبوت عجیب غریب از جنس آهن میاد.

راستی منظورت از اینکه زود پیشرفت میکنم چیه؟
و اینکه چه قدر موندم تا تمومش کنم بازی رو؟(فقط مراحل اصلی)

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
آره!درست همون جا بود!خیلی خیلی ممنون!به کمکت اونجار رد کردم!:dو الان چند مرحله جلوترم.وارد یه جایی شدم که شبیه کارخانه اس و چرخ دهنده ها توش کار میکنن و یه مدل عنکبوت عجیب غریب از جنس آهن میاد.

راستی منظورت از اینکه زود پیشرفت میکنم چیه؟
و اینکه چه قدر موندم تا تمومش کنم بازی رو؟(فقط مراحل اصلی)
اون کارخونه هرو که من سردرگم شدم اومدم بیرون رفتم دنبال کارای دیگه
زود پیشرفت میکنین منظورم اینه که خیلی سریع رسیدین به اون کالج
درباره ی بازی هم خیالت راحت تا نسل بعدی طول میکشه

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
اون کارخونه هرو که من سردرگم شدم اومدم بیرون رفتم دنبال کارای دیگه
زود پیشرفت میکنین منظورم اینه که خیلی سریع رسیدین به اون کالج
درباره ی بازی هم خیالت راحت تا نسل بعدی طول میکشه

ولی این کارخونه که مرحله اصلیه؟شما چطوری گذاشتید رفتید سر کارای دیگه؟
یعنی این قدر طولانیه؟:-o.من فک میکردم بازی رو نصف کرده باشم.

cretos25

کاربر سایت
Sep 14, 2012
48
.

عرفان جان شما نصف بیشتر بازی رو رفتی تو اونجا میری طومار رو ورمیداری اگه رد کنی دیگه چهار پنجم بازی رو رفتی البته فقط ماموریت اصلی شو.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
تو این مرحله Blood On The Ice من با جادوگره تو زندان حرف زدم ؛ اون هم گفت برو تو شب تو خیابونا گشت بزن ! من هم همین کار رو کردم ولی اثری از قاتل نیست !
یکی راهنمایی کنه لطفا !

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
تو این مرحله Blood On The Ice من با جادوگره تو زندان حرف زدم ؛ اون هم گفت برو تو شب تو خیابونا گشت بزن ! من هم همین کار رو کردم ولی اثری از قاتل نیست !
یکی راهنمایی کنه لطفا !

بعد از 12 شب توی میدون بازار شهر همون جایی که آهنگری هست صاحب مغازه خرت و پرت فروشی رو پیدا میکنی که داره یه نفر رو میکشه و قاتل مورد نظره!
اگه گردنبند رو به طرف فروخته باشی همون رو توی جیبش پیدا میکنی که قوی شده و در ضمن توی خیابون بکشش و نزار که بره تو خونه چون اگه اونجا بکشیش برات جرم محسوب میشه!!!!

Raven_3000

کاربر سایت
Dec 26, 2011
30
نام
Nothing
هنوز از نسخه سال خبری نیست........ این چه وضیعیه آخه
k07017.gif
k07014.gif

آخرین ویرایش:

mosykardorost

کاربر سایت
Dec 27, 2012
33
دوستان اگر تو dragonborn زیاد باگ دیدید این mod رو بریزید درست میشه:d

عزیز به یه باگ خوردم ناجور 1.5 روزه توش موندم. اینم داشتم ولی حلش نکرد:(( تو کوئست at the summit of apocrypha اونجا که میری معبد میراک کوئست میگه defeat miraak اون یارو سه با خودشو با روحه اژدها احیا میکنه بعد که میزنم یارو رو میکشم غیب میشه و رو نوار compass یه نقطه رو وسط معبد و مقداری زیر زمین نشون میده و کوئست تکمیل نمیشه و miraak با تمام پرروئی با اینکه نمیبینمش داره رجز میخونه=))
دیگه داغون شدم همه جادو ها و سلاح ها و ... رو امتحان کردم.با tcl رفتم زیر زمین دیدم همون جاست ولی نمیتونم هیچ کاری کنم . کوءست گیر کرده.تو سایت های اجنبی نوشته باید با سلاح کم جون و آروم آروم بکشیش و حدود 20 دقیقه مبارزه رو لفطش بدم ولی من 40 دقیقه لفطش میدم باز جواب نمیده. دیگه داغونم کرده . اینم جواب نمیده setquest dlc2mq06 550 . تورو خدا به دادم برسید:((:((:((

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
دوستان تو اون کارخونه گیر کردم؟چی کار کنم؟
میرم جلو و همه رو میکشم و میرسم به علامت.ولی اونجا تو علامت چیزی نیست؟باید تو اون علامت که تو وسطای کارخونه است چی کار کنم؟
وقتی هم از کنار ماموریت میگذرم و خیلی جلو تر میرم و از کارخونه بیرون میام ماموریت میگه که دوباره وارد کارخونه شو و تو وسطای کارخونه کنار علامت یه کاری بکن که من نمیدونم باید چی کار کنم.
دوستان اگه میشه راهنماییم کنید.ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر