راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ما هرچه قدر هم که سرزمینمون کوچیک باشه اونقد زور داریم که از سرزمینمون دفاع کنیم
Orc ها نژاد سالمی نیستن، یه نژاد Elf نفرین شده هستن که بعد از شکست خوردن از یکی‌ از پرنس‌های Daedric به این شکل در اومدن. نژاد بسیار مظلومی هم هستن اتفاقا :D، در طول تاریخِ بازی چندین بار توسط BReton و Redguard وحشیانهٔ قتل عام شدن.

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
دی ال سی جدید هم اطلاعاتش کشف شده!!!!
کاوه جان همین حالا گفتی به hammerfell نپرداخته ولی تو اسنادی که کشف شده قرار تو این دی ال سی یه جایی بین اسکایریم و این ایالت داستان پیگیری بشه:d
راستی داستان این نژادها رو از کجا میدونید؟کتابی یا سایتی هست بگید برم بخونم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دی ال سی جدید هم اطلاعاتش کشف شده!!!!
کاوه جان همین حالا گفتی به hammerfell نپرداخته ولی تو اسنادی که کشف شده قرار تو این دی ال سی یه جایی بین اسکایریم و این ایالت داستان پیگیری بشه:d
راستی داستان این نژادها رو از کجا میدونید؟کتابی یا سایتی هست بگید برم بخونم
منظورم Hammerfell نبود :D، منظورم جایی‌ بود که‌Forest Elfها و Akaviri زندگی‌ می‌کنن. یه جایی‌ بیرون از Tamriel هست :D
جایی‌ که همه رو یجا نوشته باشه نیست، ولی‌ اطلاعات تو اینترنت پخش هستن.uesp.net سایت خوبی‌ هست مثلا.

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
این Deadric prince ایی که این بلا رو سر ارک ها آورده همون ((ملکث)) نیست که حیطه ی حکمرانیش حمایت از مظلومینه؟؟(آخه شبیه ارک هاس خودش!)

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
منظورم Hammerfell نبود :D، منظورم جایی‌ بود که‌Forest Elfها و Akaviri زندگی‌ می‌کنن. یه جایی‌ بیرون از Tamriel هست :D
جایی‌ که همه رو یجا نوشته باشه نیست، ولی‌ اطلاعات تو اینترنت پخش هستن.uesp.net سایت خوبی‌ هست مثلا.

خو من فکر کردم منظورت اونه:d
راستی خودت با چه نژادی رفتی؟نمیدونم ارزش داره برم تو امپریال ها؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
این Deadric prince ایی که این بلا رو سر ارک ها آورده همون ((ملکث)) نیست که حیطه ی حکمرانیش حمایت از مظلومینه؟؟(آخه شبیه ارک هاس خودش!)
نه :D، Malacath اونی هست که شکست خورده و خودش و نژادش نفرین شدن. Malacath قبلا یکی‌ خدایان Aldmer بود که وقتی‌ سعی‌ کرده جلو کار‌های Boethiath رو بگیره ازش شکست خورده و خودش و یار هاش نفرین شدن که تو این حالت بمونن.
Azura-malacath-Nocturnal-Meridia-Mephala اینا پرنس‌هایی‌ هستن که ذاتاً بد نیستن و خیلی‌ جاها به انسان‌های معمولی‌ کمک کردن، معمولا هم نژاد غیر خالص (تبدیل شده :D) هستن.
خو من فکر کردم منظورت اونه:d
راستی خودت با چه نژادی رفتی؟نمیدونم ارزش داره برم تو امپریال ها؟
Dark elf
من پایه ثابت‌Ritual های Daedric و ترور و Dark brotherhood هستم پس Dunmer واسم بهترین هست :D

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
Orc ها نژاد سالمی نیستن، یه نژاد Elf نفرین شده هستن که بعد از شکست خوردن از یکی‌ از پرنس‌های Daedric به این شکل در اومدن. نژاد بسیار مظلومی هم هستن اتفاقا :D، در طول تاریخِ بازی چندین بار توسط BReton و Redguard وحشیانهٔ قتل عام شدن.
:(( چه خاندان نفرین شده ای دارم من :((
راستی من الان ارک هستم نمیتونم برم خاستگاری یه نورد؟
من aela رو میخام خووو :(

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
:(( چه خاندان نفرین شده ای دارم من :((
راستی من الان ارک هستم نمیتونم برم خاستگاری یه نورد؟
من aela رو میخام خووو :(
چرا می‌شه، ولی‌ برا اینکه بتونین با اون خانوم ازدواج کنین باید اول ماموریت‌های Companions رو تموم کنین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر