راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
همینه :D هر کار کنین نمی‌شه یکاری کرد کلا همیشه شب باشه.

آره همونا.

آخه داداش قضیه ماموریت های خون آشام ها کلا این بود که یه کاری کنیم خون آشام ها مثله خون آشام های بدوی دیگه به نور خورشید حساس نباشن!!!
من اینو تو سایت Game-Iran خوندم و در ضمن تو خود بازی هم هی لرد هارکان میگفت اینو!!!
یعنی سر کار بودیم اینهمه وقت؟؟؟؟!!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آخه داداش قضیه ماموریت های خون آشام ها کلا این بود که یه کاری کنیم خون آشام ها مثله خون آشام های بدوی دیگه به نور خورشید حساس نباشن!!!
من اینو تو سایت Game-Iran خوندم و در ضمن تو خود بازی هم هی لرد هارکان میگفت اینو!!!
یعنی سر کار بودیم اینهمه وقت؟؟؟؟!!
سر کار که نه، ولی‌ هدف این بود که با استفاده از Bow کاری بکنیم که خون آشام‌ها راحت هر وقت که خواستن بتونن شکار کنن، در واقع هیچ راهی‌ واسه همیشگی‌ شدن شب نیست، ولی‌ میتونین با شلیک Bloodcursed arrows به طرف خورشید به مدت یه روز تاریک کنین زمین رو.

Evilbax

کاربر سایت
Dec 17, 2012
62
آقا تورو قرآن یکی من و کمک کنه .!

من تو مرحله "elder know ledge" هستم
قبلا هم یبار تا اینجا اومده بودم گیر کرده بودم

رفتم به "college of winterhold " پشت در گیر کردم میگه با لوک پیک باز نمیشه.!
نمیدونم چه کنم که باز شه
توی آموزشش هم نوشته زیر رو نوشته اما من نه میتونم "esbern یا arngeir " رو پیدا کنم و نه میتونم بفهمم چیکار کنم
<
elder know ledge

: در اینجا 2 راه دارید که با esbern یا arngeir صحبت کنید بعد از این باید برید تو college of winterhold و با یک org صحبت و نکته شم اینه که باید بزارید طرف بره پشته میزش و بعد باش صحبت کنید و یک کتاب رو بخونید و بعدش باید برید تو یه غار که به داخل زمین ختم می شه بعد از گذراندن راه های پر پیچو خم میرسید به گوی بزرگ اینجا باید برید پیشه اون دستگاه هایی که بالا گذاشته از سمت راست 6 تا ستون هست رو اولیش که باید یه مکعب بزارید که دکمه ها باز شن 4 امی هم که باش کاری نداریم مکعب رو که گذاشتین چراغ های 3 و شایدم 2 باز میشن دکمه 3 رو هی بزنید تا مکعبه نورانی شه بعد دکمه 5 روشن میشه انم هی بزنید تا 6 روشن شه بعد 6 رو که زدید یه چیزه بیضی شکل میاد پایین که توش یه کتیبست اونو بردارید و از اونجا بزنید بیرون>

لطفا زودتر بگین من برای چندمین بار معتاد این بازی شدم خدا هیچ سرپرستی رو معتاد نکنه و از همه بدتر خدا هیچ معتادی رو لنگ یه مرحله نکنه...>

Evilbax

کاربر سایت
Dec 17, 2012
62
آقا تورو قرآن یکی من و کمک کنه .!

من تو مرحله "elder know ledge" هستم
قبلا هم یبار تا اینجا اومده بودم گیر کرده بودم

رفتم به "college of winterhold " پشت در گیر کردم میگه با لوک پیک باز نمیشه.!
نمیدونم چه کنم که باز شه
توی آموزشش هم نوشته زیر رو نوشته اما من نه میتونم "esbern یا arngeir " رو پیدا کنم و نه میتونم بفهمم چیکار کنم
<
elder know ledge

: در اینجا 2 راه دارید که با esbern یا arngeir صحبت کنید بعد از این باید برید تو college of winterhold و با یک org صحبت و نکته شم اینه که باید بزارید طرف بره پشته میزش و بعد باش صحبت کنید و یک کتاب رو بخونید و بعدش باید برید تو یه غار که به داخل زمین ختم می شه بعد از گذراندن راه های پر پیچو خم میرسید به گوی بزرگ اینجا باید برید پیشه اون دستگاه هایی که بالا گذاشته از سمت راست 6 تا ستون هست رو اولیش که باید یه مکعب بزارید که دکمه ها باز شن 4 امی هم که باش کاری نداریم مکعب رو که گذاشتین چراغ های 3 و شایدم 2 باز میشن دکمه 3 رو هی بزنید تا مکعبه نورانی شه بعد دکمه 5 روشن میشه انم هی بزنید تا 6 روشن شه بعد 6 رو که زدید یه چیزه بیضی شکل میاد پایین که توش یه کتیبست اونو بردارید و از اونجا بزنید بیرون>

لطفا زودتر بگین من برای چندمین بار معتاد این بازی شدم خدا هیچ سرپرستی رو معتاد نکنه و از همه بدتر خدا هیچ معتادی رو لنگ یه مرحله نکنه...>

لطفا..

Evilbax

کاربر سایت
Dec 17, 2012
62
جلو در یه خانومی هست معمولا، باهاش حرف بزنین ازتون می‌خواد یه جادو اجرا کنین، بعد اینکه اجرا کردین خود به خود در هارو باز می‌کنه.

ممنون
من با اونه صحبت کردم حتی اخلاقش جوریه که اگه دستور ندید خواهش کنید بدون جادو هم میزاره اما یکمی جلوتر وقتی از روئی پل رد میشی به اون در که روش عکس یه چشمه میرسید و اون و نمیتونم باز کنم چیکار کنم..؟..

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
ممنون
من با اونه صحبت کردم حتی اخلاقش جوریه که اگه دستور ندید خواهش کنید بدون جادو هم میزاره اما یکمی جلوتر وقتی از روئی پل رد میشی به اون در که روش عکس یه چشمه میرسید و اون و نمیتونم باز کنم چیکار کنم..؟..

اگه اجازه داده باشه باید خودش بیاد در رو باز کنه!
در غیر این صورت یعنی اجازه نداده!!!!
در ضمن من دوبار بازی کردم و هر دوبار باید با جادو رد میشدیم.

Evilbax

کاربر سایت
Dec 17, 2012
62
اگه اجازه داده باشه باید خودش بیاد در رو باز کنه!
در غیر این صورت یعنی اجازه نداده!!!!
در ضمن من دوبار بازی کردم و هر دوبار باید با جادو رد میشدیم.

آها..
خب پس از کدوم جادو استفاده کنم..؟

---------- نوشته در 09:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:22 AM ارسال شده بود ----------

اینجا دکمه تشکر نداره ولی واقعا از دوستان عزیزم "PrinceashkaN" و "hunter387" یه دنیا ممنونم

دستتون درد نکنه ردش کردم..

Mehran_TX

کاربر سایت
Nov 18, 2012
42
بچه ها من یه جا گیر کردم. تو یه مرحله که jarl of riften میده که باید برین یه خونه بقل شهر riften یه journal رو براش ببرید بعد یه ماموریت میده که باید برید به یه غار. من غار رو تخلیه کردم ولی دیگه چیزی رو نقشه نشون نمیده که باید چی کار کنم !!!!! لطفا راهنمایی کنید

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
بچه ها من یه جا گیر کردم. تو یه مرحله که jarl of riften میده که باید برین یه خونه بقل شهر riften یه journal رو براش ببرید بعد یه ماموریت میده که باید برید به یه غار. من غار رو تخلیه کردم ولی دیگه چیزی رو نقشه نشون نمیده که باید چی کار کنم !!!!! لطفا راهنمایی کنید

من خودم این کوئست رو دارم امروز میرم این کوئست رو و اگه کسی براتون راهنمایی نذاشته بود مینویسم برات.(البته اگه بتونم!)

Mehran_TX

کاربر سایت
Nov 18, 2012
42
من خودم این کوئست رو دارم امروز میرم این کوئست رو و اگه کسی براتون راهنمایی نذاشته بود مینویسم برات.(البته اگه بتونم!)

ممنون. من خیلی تلاش کردم یه راهی پیدا کنم ولی نشد. در ضمن jarl گفت بعد این کوئست یه title میده که فکر کنم همون thane باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر