راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
آقا ما که آخر نتونستیم این باگ رو حل کنیم داریم از اول میریم فقط یه جای این دزدا گیر کردم اون مرحله که میری riften بعد باید وارد یه حیاط بشی در و میخای وا کنی یارو میاد باهات میجنگه و کلیدش رو برمیداری بعد که میخام برم تو خونه جلوش یه چیزیه بالاست و شبیه پله هست ولی پایین نمیاد من قبلا با شات انداختمش ولی الان دارم از اول میرم و شات ندارم چیکار کنم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آقا ما که آخر نتونستیم این باگ رو حل کنیم داریم از اول میریم فقط یه جای این دزدا گیر کردم اون مرحله که میری riften بعد باید وارد یه حیاط بشی در و میخای وا کنی یارو میاد باهات میجنگه و کلیدش رو برمیداری بعد که میخام برم تو خونه جلوش یه چیزیه بالاست و شبیه پله هست ولی پایین نمیاد من قبلا با شات انداختمش ولی الان دارم از اول میرم و شات ندارم چیکار کنم؟
با تیر کمان بندازش :D

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
نه عزیزم با تیر کمان بزنیش که نمیوفته
شما باید با شخصی که ماموریت رو داده صحبت کنین و بعدش اتفاقاتی میافته و میاد پایین
من خودم اینجا گیر کرده بودم و 1000 تایی هم تیر زدم اخر رفتم با همون یارو صحبت کردم و برگشتم و دیدم اومده پایین پله کانه

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
نه عزیزم با تیر کمان بزنیش که نمیوفته
شما باید با شخصی که ماموریت رو داده صحبت کنین و بعدش اتفاقاتی میافته و میاد پایین
من خودم اینجا گیر کرده بودم و 1000 تایی هم تیر زدم اخر رفتم با همون یارو صحبت کردم و برگشتم و دیدم اومده پایین پله کانه
Get a good vantage of the mechanism under the ramp and attack it. The ramp will crash down and you can now head up to the second floor and into the house.
Source : Skyrim:The Pursuit - UESPWiki
Oh well!

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
سلام دوستان میشه بگید چطور باید خون آشام بشم؟!
و در کل خوناشام شدن بهتره یا گرگ نما شدن؟! از نظر قابلیت ایی که تو بازی در اختیارمون میذاره میگم.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام دوستان میشه بگید چطور باید خون آشام بشم؟!
و در کل خوناشام شدن بهتره یا گرگ نما شدن؟! از نظر قابلیت ایی که تو بازی در اختیارمون میذاره میگم.
گرگ نما شدن به طور کلی‌ بهتر هست. چون دردسر کمتری داره و نمیخواد مواظب خون و خورشید باشی‌.
آقا ممنون یادم اومد باید اون پشتش رو با تیر بزنم تا بیفته مرسی ;)
you're welcome

aleereza

کاربر سایت
May 3, 2012
16
سلام دوستای عزیز یه مرحله گیرکردم که میرم زیر زمین به جای خوش آب و هوایی میرسم باید یه مسیرو برم ولی یه درخت وسط جادس هرکاری میکنم رد نمیشه ممنون میشم از کمکتون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام دوستای عزیز یه مرحله گیرکردم که میرم زیر زمین به جای خوش آب و هوایی میرسم باید یه مسیرو برم ولی یه درخت وسط جادس هرکاری میکنم رد نمیشه ممنون میشم از کمکتون
این چه آدرس دادنی هست :D اسم ماموریت رو بده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر