راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
شما کدی که ماموریت رو کامل به پایان برسونه ندارید؟
فقط یه Command هست که بزنی‌caqs همهٔ ماموریت‌های بازی رو حتا اگه شروع نکرده باشی‌ به پایان میرسونه، یعنی‌ چیزی تو بازی نمی‌مونه، احتمال اینکه بازی کرش کنه هم خیلی‌ زیاده. به جز اون و قبلی‌ که گفتم چیزی نیست

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
من تو ماموریت learn the loction of the elder scroll موندم,نمی تونم برم تو قلعه یا قصر.با اون زن اول پلم حرف زدمو 30 گلدم بهش دادم که حرومش شه ولی بازم در باز نمیشه
لطفا راهنماییم کنید
ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
من تو ماموریت learn the loction of the elder scroll موندم,نمی تونم برم تو قلعه یا قصر.با اون زن اول پلم حرف زدمو 30 گلدم بهش دادم که حرومش شه ولی بازم در باز نمیشه
لطفا راهنماییم کنید
ممنون
بعد اینکه سی‌ گلد دادین بهش (حرومش باشه :D)بهتون یه جادو داده کتاب اونو بخونین تو بازی یاد بگیرین, اونو اجرا کنین رو سنگ رو زمین (همونی که عکس چشم روش هست) (جادو واسه هر کس فرق می‌کنه)

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
سلام یه سوال مرحله The Fallen آخرین مرحله بازیه ؟؟؟ دوم لطفا یه عزیزی نحوه عضو شدن در Dark BrotherHood رو مفصل و مرحله به مئحله توضیح بده ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام یه سوال مرحله The Fallen آخرین مرحله بازیه ؟؟؟ دوم لطفا یه عزیزی نحوه عضو شدن در Dark BrotherHood رو مفصل و مرحله به مئحله توضیح بده ممنون
نه،چند تا دیگه مونده.
صفحات قبل رو بگرد کامل توضیح داده شده

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
بعد اینکه سی‌ گلد دادین بهش (حرومش باشه :D)بهتون یه جادو داده کتاب اونو بخونین تو بازی یاد بگیرین, اونو اجرا کنین رو سنگ رو زمین (همونی که عکس چشم روش هست) (جادو واسه هر کس فرق می‌کنه)

ممنون,درست بود

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
من ماموریت recover the elder scroll هستم,اون قسمتی که یه چیز بزرگ طلایی رنگ گردون هست,بالا سرشم یه قفس مانند هست که چند تا شیشه سبز رنگ داره و و روبروشم که از 2 طرف می ری بالا و چند تا استوانه مانند هست که مثه اینکه با اونا باید یه کارایی بکنی تا اون چیز گردون یا قفس مانند بالا سرش بچرخن یا نور بندازن تا اتفاقاتی بیفته.یه درم پایین او استوانه مانندها هست.
من با اوا استوانه ها و .... کاری نتونستن بکنم ولی فلشم او گردونو نشون می ده و از در رفتم بیرون که دوباره یه فلشو دنبال کردم که اومدم رسیدم اول همین ماموریت که می ره تو کوه و بعده کلی فرار از دسا رباتها و رسیدم به این چیز گردون.
من نمی دونم چی کار کنم,میشه لطفا راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟
امیدوارم مسیر و ماموریت و محیطو درست توضیح داده باشم
ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من ماموریت recover the elder scroll هستم,اون قسمتی که یه چیز بزرگ طلایی رنگ گردون هست,بالا سرشم یه قفس مانند هست که چند تا شیشه سبز رنگ داره و و روبروشم که از 2 طرف می ری بالا و چند تا استوانه مانند هست که مثه اینکه با اونا باید یه کارایی بکنی تا اون چیز گردون یا قفس مانند بالا سرش بچرخن یا نور بندازن تا اتفاقاتی بیفته.یه درم پایین او استوانه مانندها هست.
من با اوا استوانه ها و .... کاری نتونستن بکنم ولی فلشم او گردونو نشون می ده و از در رفتم بیرون که دوباره یه فلشو دنبال کردم که اومدم رسیدم اول همین ماموریت که می ره تو کوه و بعده کلی فرار از دسا رباتها و رسیدم به این چیز گردون.
من نمی دونم چی کار کنم,میشه لطفا راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟
امیدوارم مسیر و ماموریت و محیطو درست توضیح داده باشم
ممنون
تو اون اتاق بزرگ،دکمه‌های سمت راست رو اونقدر بزنین تا دکمه سمت چپ یکیش باز شه، یبار اونو بزنین تا اهرم یه چرخش بکنه،بعدا دوباره دکمه هارو اون قدر بزنین تا دکمه آخر باز شه، یبار هم اونو بزنین،تموم (دکمه‌ها ترتیب خاصی‌ ندارن)

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
نه،چند تا دیگه مونده.
صفحات قبل رو بگرد کامل توضیح داده شده

من تو اون مهمون خونه رفتم ولی کسی در مورد شایعات حرف نمیزنه (اولین ساختمون وقتی واردWindhelm میشی)لطفا یکی راهنمایی کنه یه سوال دیگه هم داشتم تو مرحلهthe worl-eaterseyrieمن در سمت راست رو باز کردم ولی در سمت چپ نشد لطفا ترتیب قرار گرفتن هرم ها رو توضیح دهید . ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من تو اون مهمون خونه رفتم ولی کسی در مورد شایعات حرف نمیزنه (اولین ساختمون وقتی واردWindhelm میشی)لطفا یکی راهنمایی کنه یه سوال دیگه هم داشتم تو مرحلهthe worl-eaterseyrieمن در سمت راست رو باز کردم ولی در سمت چپ نشد لطفا ترتیب قرار گرفتن هرم ها رو توضیح دهید . ممنون
Candle چی‌ چی‌Hall بود اسم ساختمون،:dاز صاحب اونجا که پشت میز هست بپرسی‌ میگه یا میتونی‌ مستقیم بری به ساختمون مورد نظر تا ماموریت شروع شه
در مورد اون ماموریت هم هر سه تارو بکن پرنده تا در سمت راست باز شه

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
Candle چی‌ چی‌Hall بود اسم ساختمون،:dاز صاحب اونجا که پشت میز هست بپرسی‌ میگه یا میتونی‌ مستقیم بری به ساختمون مورد نظر تا ماموریت شروع شه
در مورد اون ماموریت هم هر سه تارو بکن پرنده تا در سمت راست باز شه

منظورم در اینوری بود !دری رو که توش فقط یه صندوق هست رو من باز کردم من بر اساس زاویه دید خودم حساب کردم ببخشید اگه میشه دوباره توضیح بدین

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
منظورم در اینوری بود !دری رو که توش فقط یه صندوق هست رو من باز کردم من بر اساس زاویه دید خودم حساب کردم ببخشید اگه میشه دوباره توضیح بدین
اگه منظور همون پازل اول معبد هست، در‌ای که برای ادامه ماموریت باز می‌شه این‌جوری هست : دو تا تابلو گوشه اتاق رو بذار رو Bird بمونن،وسطی رو بکن مار تا درِ اصلی‌ باز شه.

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
تو اون اتاق بزرگ،دکمه‌های سمت راست رو اونقدر بزنین تا دکمه سمت چپ یکیش باز شه، یبار اونو بزنین تا اهرم یه چرخش بکنه،بعدا دوباره دکمه هارو اون قدر بزنین تا دکمه آخر باز شه، یبار هم اونو بزنین،تموم (دکمه‌ها ترتیب خاصی‌ ندارن)

کدوم دکمه ها؟؟؟؟؟منظورتون همون استوانه مانندهاست او بالا؟؟؟

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
Skyrim تموم شد !!! خیلی باحال بود ولی من هنوز عضو Dark Brotherhood نشدم ! من توی او ساختمون (Candlehearth Hall) میرم و اونجا فقط یه مهماندار هست یه خواننده یه مزدور و یه یارویی که میگه من کاپیتانم ویه نویسنده کتاب باهموشون حرف زدم ولی هیچکدوم ماموریت ندادن ... لطفا یکی راهنمایی کنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر