راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

AMIR$

کاربر سایت
Jan 7, 2012
253
نام
امیر
برادر هانتر یه کدی هست باعث زنده شدن میشه من اسبم تو درگیری کشته شد میخوام زندش کنم بعد درباره dlc های بازی خبری نداری میگن میخواد توش یسری امکانات خیلی معرکه بهش اظافه بشه:)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
برادر هانتر یه کدی هست باعث زنده شدن میشه من اسبم تو درگیری کشته شد میخوام زندش کنم بعد درباره dlc های بازی خبری نداری میگن میخواد توش یسری امکانات خیلی معرکه بهش اظافه بشه:)
رو موجود مرده کلیک کن بنویس resurrect
سری TES تا حالا DLC نداشته،فقط EP داشته که انتظار حجم زیر دو گیگ نداشته باشین :D

bigbang240

کاربر سایت
Feb 23, 2008
10
سلام من در کوئست SEASON UNENDING گیر کردم. تو این کوئست امپراطور های شهر ها رو دعوت کردم و همشون توی High Hrothgar همونجایی که Arngeir و بقیه جادوگرا هستن تو یه اتاقی دور یه میز جمع شدن و من هم باید روی صندلی بشینم وقتی نشستم مذاکرشون شروع میشه وقتی دارن مذاکره میکنن چند تا سوال هم از من میپرسن بعدش Esbern میات پیش Arngeir بعدش هیچ کاری نمیشه کرد حتی نمیتونم از روی صندلی بلند بشم. اگر کسی این کوئست SEASON UNENDING رو انجام داده راهنمایی کنه ممنون میشم.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام من در کوئست SEASON UNENDING گیر کردم. تو این کوئست امپراطور های شهر ها رو دعوت کردم و همشون توی High Hrothgar همونجایی که Arngeir و بقیه جادوگرا هستن تو یه اتاقی دور یه میز جمع شدن و من هم باید روی صندلی بشینم وقتی نشستم مذاکرشون شروع میشه وقتی دارن مذاکره میکنن چند تا سوال هم از من میپرسن بعدش Esbern میات پیش Arngeir بعدش هیچ کاری نمیشه کرد حتی نمیتونم از روی صندلی بلند بشم. اگر کسی این کوئست SEASON UNENDING رو انجام داده راهنمایی کنه ممنون میشم.
~ رو بزن بعدا بنویس setstage MQ302 180 اون قسمت از ماموریت رد می‌شه

bigbang240

کاربر سایت
Feb 23, 2008
10
خیلی ممنون ردش کردم. شما رمزی رو بلد نیستید که کلن بشه کوئست Complete بشه؟
من مد های سوار اژدها شدن و ... رو دانلود کردم کسی هست که بگه چجوری باید کپیش کنم تا کار کنه؟؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خیلی ممنون ردش کردم. شما رمزی رو بلد نیستید که کلن بشه کوئست Complete بشه؟
من مد های سوار اژدها شدن و ... رو دانلود کردم کسی هست که بگه چجوری باید کپیش کنم تا کار کنه؟؟؟
setstage quest id quest stage
بدون داشتن اسم ماموریت نمی‌شه

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
منظورتون اینه که سرچش کنیم؟
یعنی چجوری کلیک کنیم؟
این کد همه موجودات مرده رو زنده میکنه؟
یعنی‌ ~ رو بزن، رو موجودی که مرده کلیک کن، بعدا بنویس resurrect .:d

اونطوری نکنی‌ چیزی زنده نمی‌شه :D

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
کسی میتونه یه لیست فارسی از رمزهای بازی و کارشون و روششون(یا مثلا جایی که باید اون رمز رو بزنی) تهیه کنه
اگه کسی این کار رو کنه عالی میشه>:d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آقای هانتر کجای setstage quest id quest stage باید اسم کوئست رو بنویسم؟
منظورم اون نبود :D
اون کد‌ای رو که دادم کلی‌ بود،بجا اونQuest id باید یه سری عدد بدین بجا Quest stage هم باید یه عدد بدین.

یعنی‌ وقتی‌ میخوایین یه ماموریت رو تموم کنین یا باید اسمشو بگین من یا دوستان از بازی پیدا کنیم، یا میتونین تو اینترنت هم دنبالش بگردین.

یه کد‌ای هم هست که کل ماموریت هارو به پایان میرسونه که پیشنهاد نمی‌شه.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر