راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اها برای enchanting اسمیتینگ نیازه؟؟؟؟؟

بعد یه سوال دیگه ؟؟ میشه اسم یکیو بهم بگی که بتونه بهم اسپیچ رو یاد بده؟؟؟فقط اسمشو بگو و این که تو چه شهریه؟؟
اسمش یادم نیست :D ولی‌ یکی‌ تو Riften بود توInn بود معمولا.

یکی‌ از اینKhajit ‌ها هم یاد میده که معمولا سر راه‌ها هستن تو شهر خاصی‌ نیستن.

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
اها برای enchanting اسمیتینگ نیازه؟؟؟؟؟

بعد یه سوال دیگه ؟؟ میشه اسم یکیو بهم بگی که بتونه بهم اسپیچ رو یاد بده؟؟؟فقط اسمشو بگو و این که تو چه شهریه؟؟
نه به مهارت انچنتیگ و soul gem و enchanting effect و سلاح یا زره نیاز داره.
اینا بدردت میخوره:
Skyrim:Giraud Gemane - UESPWiki
Skyrim:Ogmund - UESPWiki
Skyrim:Revyn Sadri - UESPWiki
Skyrim:Dro'marash - UESPWiki

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اقا سلام خسته نباشید
میگم این بازی خیلی خسته کننده شده لولم از 50بیشتر شده و اصلا بالا نمیره راه حلی وجود داره که بشه ادامه داد

• :p

رو اسکیل‌های دیگه کار کنین بالا میره خوب :D مثلا یکیش رو صد کردین برین رو اون یکی‌ ها

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

mison

کاربر سایت
Feb 17, 2012
178
نام
امیرعلی
اقا ما نفهمیدیم کالج رو رد کنیم اون جادو جبل هایی هم که گفتید پیدا نکردم
برای چی کسی به من جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟:((:((:((:((:((:((:((:((

samira.dante

کاربر سایت
Feb 3, 2012
193
نام
سميرا
تا الان مشكلي نداشتم فقط يه سوال يه جا خوندم ميتونيم تو بازي ازدواج كنيم واقعا ؟چطوري؟بعد چطور ميشه پول دراورد من فقط ميدزدم :|

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان چه جوریه که من کوئست های اصلی رو تموم کردم اما هیچ چیزی نشون دهنده این نبود که بازی تموم شده یا حداقل کریدیت بازی بیاد و بعدش ادامه بدیم ؟

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
دوستان چه جوریه که من کوئست های اصلی رو تموم کردم اما هیچ چیزی نشون دهنده این نبود که بازی تموم شده یا حداقل کریدیت بازی بیاد و بعدش ادامه بدیم ؟
خوب من هم امروز تموم کردم بازی رو ولی خیلی برام عجیب بود که چرا کردیت نیامد . ولی پایان بازی فوق العاده EPIC بود .
تا الان مشكلي نداشتم فقط يه سوال يه جا خوندم ميتونيم تو بازي ازدواج كنيم واقعا ؟چطوري؟بعد چطور ميشه پول دراورد من فقط ميدزدم :|
یک سر به tempel of mara تو شهر riften بزنید . اونجا عاقد هست:d
پول رو که ریخته تو بازی مثلا یک راه ساده اش رفتن دنبال بونتی ها است برای زمانی که شما تو ابتدای بازی هستید بعد از اون تقریبا تو اکثر مراحل بازی که ماموریت های اصلی نباشه به شما پول هم تعلق میگیره . در ضمن باز کردن هر صندوقی منجر به پیدا شدن پول میشه . من که خودم هر صندوقی که بود باز کردم تا وقتی که بازی تموم شد نزدیک 60 هزار تا پول داشتم.

mison

کاربر سایت
Feb 17, 2012
178
نام
امیرعلی
اقا رد شد حالا اینجا گیر کردم
میری تو یک غاری با اون جادوگره ای که بهمون تو کالج درس داد بعد از یک جایی ما رو ول می کنه میریم میریم میریم تا به جایی میرسه که 6 تا مجسمه است باید هر 6 تاش رو تکون بدیم تا درش باز بشه:-o من حوصله ندارم یک ساعت مجسمه ها رو تکون بدم تا وا شه:-sیکی بهم بگه چه طوری تنظیمش کنم
ممنون کهتا اینجا بهم کمک کردید;):d

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
اقا رد شد حالا اینجا گیر کردم
میری تو یک غاری با اون جادوگره ای که بهمون تو کالج درس داد بعد از یک جایی ما رو ول می کنه میریم میریم میریم تا به جایی میرسه که 6 تا مجسمه است باید هر 6 تاش رو تکون بدیم تا درش باز بشه:-o من حوصله ندارم یک ساعت مجسمه ها رو تکون بدم تا وا شه:-sیکی بهم بگه چه طوری تنظیمش کنم
ممنون کهتا اینجا بهم کمک کردید;):d
اسم ماموریتش چیه ؟؟ لاقل یک عکس بذار بشه تشخیص داد چی به چیه.
اگه اسم ماموریتت رو میدونی یک سر به سایت زیر بزن توش راهنمای تمام مراحل رو با عکس گذاشته.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Introduction - Game Guide and walkthrough

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر