راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
اخه تو نقشه ام شهری به نام Whiterun وجود نداره. نمیدونم چیکار کنم؟؟ اقا یکی کمکم کنه تا لااقل از شر خون اشام بودن خلاص شم. دیوانه ام کرده

.joker.

کاربر سایت
Nov 29, 2011
27
نام
ناصر جوکر
TESV_2012_02_16_02_12_09_41.bmp

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اخه تو نقشه ام شهری به نام Whiterun وجود نداره. نمیدونم چیکار کنم؟؟ اقا یکی کمکم کنه تا لااقل از شر خون اشام بودن خلاص شم. دیوانه ام کرده
Whiterun همون شهر بزرگ اول بازی که جلوش یه اژدها می‌کشی هست.

واسه درمان شدن هم برین پیش یه نفر به اسمFalion تو شهر Morthal درباره درمان ازش سوال بکنین
البته اول یه نفرو تو خواب گاز بگیرین خونشو بخورین حالتون یکم بهتر شه
====================
.joker. : مشکل شما دقیقاً چیه؟

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
Whiterun همون شهر بزرگ اول بازی که جلوش یه اژدها می‌کشی هست.

واسه درمان شدن هم برین پیش یه نفر به اسمFalion تو شهر Morthal درباره درمان ازش سوال بکنین
البته اول یه نفرو تو خواب گاز بگیرین خونشو بخورین حالتون یکم بهتر شه
====================
.joker. : مشکل شما دقیقاً چیه؟

مشکل من دقیقا اینه که الان خون اشامم هرکی منو میبینه میخواد منو بکشه. هرجایی ام میرم خون بخورم از خواب بیدار میشن. نمیدونم چیکار کنم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
مشکل من دقیقا اینه که الان خون اشامم هرکی منو میبینه میخواد منو بکشه. هرجایی ام میرم خون بخورم از خواب بیدار میشن. نمیدونم چیکار کنم؟
البته با چیت هم می‌شه درست کرد.
تو بازی ~ رو بزنین بعدا بنویسین setstage 000eafd5 10

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
ممنون. راستی یه سوال دیگه.اونجا که باید به یک مسافر خونه برید و به یک زن میرسید! اون زنه بهتون میگه که شما پسر اژدهایید! اون جا وقتی با هم میریم و وارد یک اتاق میشیم میخواد یه جایی که درش شبیه کمد رو هست رو باز کنه ولی کلید میخواد. کلیدش کجاست؟؟ راهنماییم کنید لطفا

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ممنون. راستی یه سوال دیگه.اونجا که باید به یک مسافر خونه برید و به یک زن میرسید! اون زنه بهتون میگه که شما پسر اژدهایید! اون جا وقتی با هم میریم و وارد یک اتاق میشیم میخواد یه جایی که درش شبیه کمد رو هست رو باز کنه ولی کلید میخواد. کلیدش کجاست؟؟ راهنماییم کنید لطفا
شما در اون اتاقی‌ که توش هستین رو ببندین،اون در رو باز می‌کنه خودش

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,228
نام
Мojtaba
یک سوال میپرسم دوستان خواهشا مسخره نکنید
این dragon soul رو چطور میشه بدست اورد ؟؟؟ من 100 اژدها کشتم ولی drgon soul absorved میشه و قابلیت هاش ازاد نمیشه. باید ماموریت خاصی رو انجام بدم یا اسلحه ی خاصی داره برای ازاد شدن این قابلیت ها؟؟؟
در ضمن معدن یا جایی هست که بشه ازش طلا استخراج کرد ؟؟؟

lord of shadow

کاربر سایت
Jun 12, 2010
109
یک سوال میپرسم دوستان خواهشا مسخره نکنید
این dragon soul رو چطور میشه بدست اورد ؟؟؟ من 100 اژدها کشتم ولی drgon soul absorved میشه و قابلیت هاش ازاد نمیشه. باید ماموریت خاصی رو انجام بدم یا اسلحه ی خاصی داره برای ازاد شدن این قابلیت ها؟؟؟
در ضمن معدن یا جایی هست که بشه ازش طلا استخراج کرد ؟؟؟
برو رو Shout ای که باز نشده و R رو بزن.(نسخه PC)

ehsanp300

کاربر سایت
Jan 30, 2012
61
نام
احسان
سلام به همه
من یک مشکل دارم اینم اینه که من نمیتونم در بازی بنویسم چون هرچیزی مینویسم به جاش مربع میاره البته به جز عدد . حالا باید چه کار کنم بدیش هم اینه که نمیتونم کد وارد کنم تا بازی درستشه باید بسوزمو بسازم
شما فکر میکنید که مشکل از کجاست 1 کامپیوتر 2 خود بازی
و آیا اگر دوباره بریزمش درست میشه یا نه

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
سلام به همه
من یک مشکل دارم اینم اینه که من نمیتونم در بازی بنویسم چون هرچیزی مینویسم به جاش مربع میاره البته به جز عدد . حالا باید چه کار کنم بدیش هم اینه که نمیتونم کد وارد کنم تا بازی درستشه باید بسوزمو بسازم
شما فکر میکنید که مشکل از کجاست 1 کامپیوتر 2 خود بازی
و آیا اگر دوباره بریزمش درست میشه یا نه

دوست عزیز منم همین مشکل رو برای زدن چیت داشتم. از طریق کنترل پنل زبان نوشتاری فارسی رو حذف کن و فقط انگلیسی رو نگه دار. بعد وقتی میخوای بزنی دیگه مربع مربع نمیشه. درست میشه.

موفق باشی

---------- نوشته در 09:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:19 PM ارسال شده بود ----------

اقا من الان تو شهر گرگنما هام الان باید کجا برم تا چند تا کوئست انجام بدم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوست عزیز منم همین مشکل رو برای زدن چیت داشتم. از طریق کنترل پنل زبان نوشتاری فارسی رو حذف کن و فقط انگلیسی رو نگه دار. بعد وقتی میخوای بزنی دیگه مربع مربع نمیشه. درست میشه.

موفق باشی

---------- نوشته در 09:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:19 PM ارسال شده بود ----------

اقا من الان تو شهر گرگنما هام الان باید کجا برم تا چند تا کوئست انجام بدم؟
jorravskr ،به میدان دوم شهر که رسیدی درست جلو پله های قلعه شهر سمت راست یه ساختمون دایره‌ای هست،برو اون تو حرف بزن باهاشون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر