راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Raven_3000

کاربر سایت
Dec 26, 2011
30
نام
Nothing
یادم رفت تشکر کنم.اینم یه تشکر گنده.....................................:gunner:...اه اه این چیه ..... اینه :sniper:......ای بابا این دیگه چیه...... اینه ............:clover::clover::cool1::clap: مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

ehsanp300

کاربر سایت
Jan 30, 2012
61
نام
احسان
سلام به همه
من یک خانه در شهر whiterun خریدم ولی نمیدونم کجاست لطفا کمک کنین
آخه 5000 تا بابتش پول دادم

---------- نوشته در 03:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:56 PM ارسال شده بود ----------

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
سلام به همه
من یک خانه در شهر whiterun خریدم ولی نمیدونم کجاست لطفا کمک کنین
آخه 5000 تا بابتش پول دادم

---------- نوشته در 03:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:56 PM ارسال شده بود ----------

همین که وارد شهر شدی دست راست دومین خونه اس.

bahram_izi

کاربر سایت
May 23, 2010
4
سلام .من تو مرحله ELDER KNOWLEDGE گیر کردم.باید برم توی دانشگاه جادو گری توی کتاب خونش با یه یارو حرف بزنم.ولی همش یه جملرو تکرار می کنه.باید چی کار کنم؟من جادوی dragonrend رو ندارم؟لطفا راهنمایی کنید.
راستی من نتونستم elder scrollرو پیدا کنم.

آخرین ویرایش:

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
سلام .من تو مرحله ELDER KNOWLEDGE گیر کردم.باید برم توی دانشگاه جادو گری توی کتاب خونش با یه یارو حرف بزنم.ولی همش یه جملرو تکرار می کنه.باید چی کار کنم؟من جادوی dragonrend رو ندارم؟لطفا راهنمایی کنید.
باید ماموریت های کالج جادوگرها رو تموم کنی تا بتونی از اون یارو elder scroll رو بگیری.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
همونی که حسین گفت یا میتونی‌ :
جلوش یه کتاب هست اونو بخون بعدا حرف بزن

یا
میتونی‌ با~ کنسول رو باز کنی‌ بنویسی‌player.setstage mq205 60 تا اون قسمت از اون مرحله رد شه.

ehsanp300

کاربر سایت
Jan 30, 2012
61
نام
احسان
با سلام به همه
آقا من با چند تا از افراد اون کشوری که آرمش خرسه رفتیم شهری که آرمش اسب رو گرفتیم و بعد از چند وقت دوباره رفتیم یک شهر دیگه رو که آرمش گرگه رو گرفتیم حالا وقتی داریم از جنگ بر میگردیم (داخل شهر هستیم )به پادشاه میگم چی کار کنم هیچ معموریتی بهم نمیده و من در اونجا افسر هستم حالا چی کار کنم ماموریت نمیده!

---------- نوشته در 07:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:55 PM ارسال شده بود ----------

راستی هر موقع که گرگنما میشم چه جوری میتونم از اون حالت در بیام

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
با سلام به همه
آقا من با چند تا از افراد اون کشوری که آرمش خرسه رفتیم شهری که آرمش اسب رو گرفتیم و بعد از چند وقت دوباره رفتیم یک شهر دیگه رو که آرمش گرگه رو گرفتیم حالا وقتی داریم از جنگ بر میگردیم (داخل شهر هستیم )به پادشاه میگم چی کار کنم هیچ معموریتی بهم نمیده و من در اونجا افسر هستم حالا چی کار کنم ماموریت نمیده!

---------- نوشته در 07:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:55 PM ارسال شده بود ----------

راستی هر موقع که گرگنما میشم چه جوری میتونم از اون حالت در بیام
احتمالا چون همهٔ ماموریت هارو رفتین :D
نمی‌شه،باید صبر کنین تا خود به خود از اون حالت در بیاین.

Hardwareman

کاربر سایت
Feb 9, 2012
8
نام
روزبه شاه گلدی
سلام بچه ها لطفا یکم در مورد alchemy lab توضیح بدین.من از این راهنمایی که پژمان گذاشته سر درنمیارم:(.مثلا ببینید:

Cure Disease

• Charred Skeever Hide (2)
  • Hawk Feathers (1)
  • Mudcrab Chitin (2)
  • Vampire Dust (4)
این دقیقا یعنی چی؟اون اعدادی که کنارش نوشته یعنی مثلا hawk feathers مال مرحله اول هستش؟یعنی اول اینرو بریزیم؟ضمن اینکه تو محلول سازی کلا 3مرحله اون زیر نوشته،یعنی انگار سه تا ماده میشه اضافه کرد حداکثر!!
اینکه کناربعضی هاش نوشته 4 یعنی چی پس وچرا الان تو Cure Disease عدد 3نداریم؟
کلا این Alchemy نمیفهمم چجوریه:(آشپزیش مثل آدم مراحل رو نوشته آدم می فهمه.بعدزیر هر کدوم از این مواد چهارتا Unknown نوشته که وقتی می خوریم اولین بار خاصیت اولش معلوم میشه.اون سه تا دیگه چیه قضیش؟
لطفا یه محلول رو مثال بزنیددستگیرمون بشه.بسیار متشکر:)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام بچه ها لطفا یکم در مورد alchemy lab توضیح بدین.من از این راهنمایی که پژمان گذاشته سر درنمیارم:(.مثلا ببینید:

Cure Disease

• Charred Skeever Hide (2)
  • Hawk Feathers (1)
  • Mudcrab Chitin (2)
  • Vampire Dust (4)
این دقیقا یعنی چی؟اون اعدادی که کنارش نوشته یعنی مثلا hawk feathers مال مرحله اول هستش؟یعنی اول اینرو بریزیم؟ضمن اینکه تو محلول سازی کلا 3مرحله اون زیر نوشته،یعنی انگار سه تا ماده میشه اضافه کرد حداکثر!!
اینکه کناربعضی هاش نوشته 4 یعنی چی پس وچرا الان تو Cure Disease عدد 3نداریم؟
کلا این Alchemy نمیفهمم چجوریه:(آشپزیش مثل آدم مراحل رو نوشته آدم می فهمه.بعدزیر هر کدوم از این مواد چهارتا Unknown نوشته که وقتی می خوریم اولین بار خاصیت اولش معلوم میشه.اون سه تا دیگه چیه قضیش؟
لطفا یه محلول رو مثال بزنیددستگیرمون بشه.بسیار متشکر:)
یعنی‌ اینکه مثلا دوCharred skeever hide تا لازم هست، دو تاMudcrap chitin ،چهار تاVampire dust،یدونه هم Hawk feathers
=====
در مورد اون‌Unknown ها هم با گرفتن پرک‌های(perk) خودشون میتونین با خوردنشون دوباره اونارو هم باز کنین

Hardwareman

کاربر سایت
Feb 9, 2012
8
نام
روزبه شاه گلدی
یعنی‌ اینکه مثلا دوCharred skeever hide تا لازم هست، دو تاMudcrap chitin ،چهار تاVampire dust،یدونه هم Hawk feathers
=====
در مورد اون‌Unknown ها هم با گرفتن پرک‌های(perk) خودشون میتونین با خوردنشون دوباره اونارو هم باز کنین

مرسی از راهنماییت رفیق.

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash
نمی‌شه،باید صبر کنین تا خود به خود از اون حالت در بیاین.

البته اگه توی محوطه اطرافتون دشمنی نیست T رو بزنین و 2-3 ساعت تایم رو ببرین جلو بعد میبینین دیگه گرگ نیستین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر