راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

knight's sword

کاربر سایت
Jan 16, 2011
126
نام
علیرضا
سلام . اقا کی به این مرحله رسیده ؟ mzulft aedrom ??? اونجایی که یه گوی هست با چند تا نور که باید نور ها رو تو اون اتاق تنظیم کنی روی اون دایره های بالای سقف . من یه وسیله گرفتم و گذاشتم رو اون دستگاه نور بخش کن ، بعد حالا هر چی میچرخونمشون نور ها تنظیم نمیشن !! اون وسیله هم که نور رو ساطع میکنه دیگه قابل چرخش نیست !

چی کار باید کنم ؟

لطفا کمک کنین!!!
دوست عزیز تو قسمت magicو در قسمت distruction حتما که توانایی هایی دارید یکی از اونارو وردارید و به جایی که نور از اونجا منتشر میشه ینی منشور هایی که نور رو به اینور و اونور منتقل میکنن با اون تواناییت بهش بزن و یکم همینجوری نگهدار بعد برو از بالای پله ها تنظیمشون کن.

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
منم یه جایی گیر کردم. ماموریت های Theives Guild و رفتم و کارلایا رو پیدا کردم. حالا میگه Infiltrate Mercer's House اما خونه مرسر فقط یه در داره اون درشم خیلی بلنده چطوری وارد خونش بشم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
منم یه جایی گیر کردم. ماموریت های Theives Guild و رفتم و کارلایا رو پیدا کردم. حالا میگه Infiltrate Mercer's House اما خونه مرسر فقط یه در داره اون درشم خیلی بلنده چطوری وارد خونش بشم؟
با تیرکمان یاUnrelenting force اون پلی‌ که کنار در هست رو بزنین پل میافته پایین میتونین برین بالا.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سلام ببخشید از کجا هرسه shout آتیشی و طوفانی که برق از اسمون رو دشمن میزنه پیدا کنم کمک؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام ببخشید از کجا هرسه shout آتیشی و طوفانی که برق از اسمون رو دشمن میزنه پیدا کنم کمک؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دربارهFire breath یا همون آتش.

YOL تو Dustmans cairn

TOOR تو Sunderstone gorge

Shul تو Throat of the world

رعد برق یا Storm call هم اینجاها پیدا می‌شه

STRUN تو Forelhost

BAH تو High gate ruins

QO تو Skuldafn

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
دربارهFire breath یا همون آتش.

YOL تو Dustmans cairn

TOOR تو Sunderstone gorge

Shul تو Throat of the world

رعد برق یا Storm call هم اینجاها پیدا می‌شه

STRUN تو Forelhost

BAH تو High gate ruins

QO تو Skuldafn

سلام آقا ممنون ولی میشه دقیق تر بگید یعنی برم whiterun / winterhold / solitud and............................

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام آقا ممنون ولی میشه دقیق تر بگید یعنی برم whiterun / winterhold / solitud and............................
اینا شهر نیستن،قبر اینا هستن. باید همینطوری بگردین تا پیدا شن. البته به Throat of the wold وSkuldafn تو مراحل اصلی‌ میرسین.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
اینا شهر نیستن،قبر اینا هستن. باید همینطوری بگردین تا پیدا شن. البته به Throat of the wold وSkuldafn تو مراحل اصلی‌ میرسین.

thanX

---------- نوشته در 03:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:29 PM ارسال شده بود ----------

سلام ممنون فهمیدم چطوری پیدا کنم و 1 درخواست دیگه دارم لیست تمام SHOUT های بازی و مکانشون مثل همونی که تو پست بالاتر گفتید رو دارید اگه زحمتی نیست میشه بزاریدش

sspider

کاربر سایت
Dec 30, 2011
17
با اون مرده میرین تو یه کتاب خونه که یه کتاب به نام Dreamstride رو باید پیدا کنی فکر کنم طبقه بالا تو همون اتاق باشه یه سری پله تو اتاق هست برو بالا کتاب رو پیدا کن اگه این قسمت رو رد کردی بقیش رو پایین نوشتم
باید بری جلو تر یه مهجون به نام Vaermina's Torpor رو پیدا کنی بخوری بعد میری تو یه حالتی مثل رویا و باید بری جلو تر یه دستگیره رو فشار بدی راه rerandur باز بشه

جالب اینجاست که وقتی میرم تو اون قلعه اون مرده نیست و خودم تنها هستم و طبقه دومی اونجا نمیبینم!!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
thanX

---------- نوشته در 03:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:29 PM ارسال شده بود ----------

سلام ممنون فهمیدم چطوری پیدا کنم و 1 درخواست دیگه دارم لیست تمام SHOUT های بازی و مکانشون مثل همونی که تو پست بالاتر گفتید رو دارید اگه زحمتی نیست میشه بزاریدش
Dragon shouts - The Elder Scrolls Wiki

sspider

کاربر سایت
Dec 30, 2011
17
ببخشید یه سوال دیگه!
تو ماموریت the forsworn cospiracy تو قسمت find evidence about margaret گیر کردم
میرم تو یه کافه ولی هرچی میگردم مدرک خاصی پیدا نمیکنم از مارگارت

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
جالب اینجاست که وقتی میرم تو اون قلعه اون مرده نیست و خودم تنها هستم و طبقه دومی اونجا نمیبینم!!
قبل اینکه برین تو قلعه باهاش یبار حرف بزنین،بعدا چند ثانیه صبر کنین برین تو قلعه.

یا
با~ Console رو باز کنین بنویسینprid 0024280، اینتر رو بزنین بدن بنویسین ,moveto player،جادوگر تلپرت می‌شه به کنار شما میتونین ادامه بدین Quest رو.
ببخشید یه سوال دیگه!
تو ماموریت the forsworn cospiracy تو قسمت find evidence about margaret گیر کردم
میرم تو یه کافه ولی هرچی میگردم مدرک خاصی پیدا نمیکنم از مارگارت
Margret's Journal رو بردارین بخونین،فکر کنم رو میز یا تو یکی‌ از کشو‌ها بود.

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سلام میخواستم بدونم کجا باید کتاب به نام Doors of Oblivionرو بفروشم به کی و کجا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
و یک سوال دیگه بهترین QUEST بازی کدام هست و چطوری این کویست رو باید شروع کنم / کجا و چطوری
ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام میخواستم بدونم کجا باید کتاب به نام Doors of Oblivionرو بفروشم به کی و کجا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

و یک سوال دیگه بهترین QUEST بازی کدام هست و چطوری این کویست رو باید شروع کنم / کجا و چطوری
ممنون
به همهٔ کسایی‌ که خرید و فروش می‌کنن می‌شه فروخت.

در مورد سوال دوم
بهترین که نداریم،بیشترQuest‌ها جالبن،هرکس هم نظر خاص خودشو داره،شخصاً به نظر من همهٔ‌Quest های اصلی‌ + A night to remember که بعد Level 20 شانسی تو یکی‌ از Inns شروع می‌شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر