راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Behnam037

کاربر سایت
Dec 10, 2011
17
سلام
یه توضیح درباره جنگ های داخلی(داستان و توضیح درباره دو طرف جنگ و ...) لطفا بنویسید . داستان صلح بین طرفین جنگ کوئست جداگانه داره؟ درباره کوئست عضو شدن در Imperial و Stormcloack هم توضیح بدید مرسی!!!

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
دوست عزیز برای داستان بازی باید به تاپیکه مربوطه مراجعه کنید توی بخش کنسول یا pc چون معمولا بچه های مترجم اونجان

---------- نوشته در 06:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:18 PM ارسال شده بود ----------

آقا میخوام زن بگیرم میرم با اون راهب صحبت میکنم بعد میگه attend.... اینجا باید چکار کنم؟
عزیزم زن گرفتم یه کمی سخته باید زنرو راضی کنی بعد اون گردنبندو بخری بندازی گردنتو و ...

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
یه توضیح درباره جنگ های داخلی(داستان و توضیح درباره دو طرف جنگ و ...) لطفا بنویسید . داستان صلح بین طرفین جنگ کوئست جداگانه داره؟ درباره کوئست عضو شدن در Imperial و Stormcloack هم توضیح بدید مرسی!!!
به طور خلاصه ماجرا‌ از این قرار هست که،چند سال پیش امپراطوری یه جنگ با ارتش الف‌ها می‌کنه و تو اون شکست می‌خوره.الف‌ها به یه شرط صلح رو قبول می‌کنن اونم اینکه پرستشTalos ممنوع شه (Talos همون کسی‌ هست که امپراطوری رو به وجود آورد) چون باور دارن که یک انسان نمیتونه به عنوان خدا ظاهر شه. امپراطوری هم ناچار قبول می‌کنه،نژاد نرد که ساکن اسکایریم هستن این رو به عنوان یه توهین بهtalos قلمداد می‌کنن (احتمالا Talos خودش یه نرد بود مطمئن نیستم) شورش می‌کنن که امپراطوری رو از منطقه خود بیرون بندازن چون به خودش خیانت کرده.

البته به نظر شخصی‌ من بی‌ جهت شورش کردن.
واسه عضو شدن بهStormcloak ‌ها برین شهرWindhelm و واسه ایمپریال‌ها هم برین شهر Solitude
توی ماموریت‌های اصلی‌ یه مرحله هست واسه صلح موقتی. البته اگه قبلا جنگ رو تموم نکرده باشین.

LEONARDO2014

کاربر سایت
Jan 1, 2012
50
نام
محمد
دوست عزیز برای داستان بازی باید به تاپیکه مربوطه مراجعه کنید توی بخش کنسول یا pc چون معمولا بچه های مترجم اونجان

---------- نوشته در 06:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:18 PM ارسال شده بود ----------

عزیزم زن گرفتم یه کمی سخته باید زنرو راضی کنی بعد اون گردنبندو بخری بندازی گردنتو و ...

همه این کارا رو کردم سر مراسم ازدواجش گیر کردم با زنه صحبت میکنم بعد میرم پیش اون راهب یه چی میگه که من سر در نمیارم. فقط میخوام اچیومنتشو بگیرم وگرنه...

---------- نوشته در 08:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:29 PM ارسال شده بود ----------

راستی چجور میشه عضو گروه imperial شد؟

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
در مورد جنگ داخلی چیز مهمش اینه که بین Stormcloack و Imperial ها جنگ در گرفته.رهبر Stormcloak ها رو اول بازی توی درشکه میبرنتون اعدامتون کنن میبینید(Ulfric) و ژنرال تالیوس یکی از کسایی هست که اعدام شما رو تماشا میکنه و باهاتون صحبت میکنه و یکی از رهبران imperial legion هست. برای عضو شدن توی هر کدوم هم بهترین کار اینه که برید توی قسمت کوئست ها و یکی رو فعال کنید. من چون خودم با Imperial ها رفتم میگم روششو. اول میرید به Solitude بعد توی کاخ فرماندهی Imperial ها. یه کوئست برای شکست دادن ارتش توی یک قلعه رو میدن و شما رو می پذیرند. توی چند مرحله خیلی زیبا هم Stormcloak ها رو نابود میکنید. (احتمالا اگه با Stormcloak ها برید برعکس این موضوع پیش میاد). اگرم با هیچکدوم نرید که باید در یکی از مراحل صلح برقرار کنید.

من یه پیشنهاد هم برای تاپیک دارم. بیاید یه کار خداپسندانه بکنیم و سیو های تموم شده بازی رو بذاریم توی تاپیک برای دانلود.من ماله خودمو حاضرم بذارم.

Sia wayNe

کاربر سایت
Dec 8, 2011
43
نام
سیاوش
من ومپایر شدم ؛ 100% شده دیگه ؛ هرجا میرم میوفتن دنبالم ؛ نامرعی ام میشم ولی بازم مبفهمن ؛ Black Soul Gym دارم ولی نمیتونم شارژش کنم .....
رمزم میزنم عمل نمیکنه ....
تروخدا یه راهی به من بگید که بشه درستش کرد اگه نه که دیگه بیخیال بازی شم !

sspider

کاربر سایت
Dec 30, 2011
17
هیچی بابا
توی بخش بحث و گفتگو جواب دادن

حالا اینجا موندم چیکار کنم
من این دکمه هه رو فشار میدم درا بسته میشن بعدش میگه
Saarthal Amulet to scape the trap
چیکارش کنم این Saarthal amulet چیه؟؟؟؟

من دقیقا همینجا میمونم و وقتی که میام درو آتیش بزنم بازی گیر میکنه
چند بار هم از سیو ها قبلی رفتم و دوباره اینجارو رفتم ولی هر دفعه گیر میکنه
چیکار کنم!!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
چیکار کنم!!
از یهSpell دیگه استفاده کن. یا اگه دستکش داری اونارو در بیار.:d
رو درShout هم بزنی‌ کار کنه فکر کنم.

آخرین ویرایش:

Makan M

کاربر سایت
May 29, 2011
33
نام
Makan
چیکار کنم!!

اقا یک گردنبند روی همون دیوار بود که برداشتیش
اونو بنداز گردنت
بقیه رو هم خودش بهت میگه چکار کن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من نگرفتم شما چجوری میرین ازدوج میکنین
آخه من تاحالا سابقه ازدواج نداشتم :D شما راهنمایی کنید
همون اول میشه زن گرفت یا باید کوست رد کرد؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من نگرفتم شما چجوری میرین ازدوج میکنین
آخه من تاحالا سابقه ازدواج نداشتم :D شما راهنمایی کنید
همون اول میشه زن گرفت یا باید کوست رد کرد؟؟
بیست بار گفتیم آقا. :biggrin1:بروTemple of mara تو شهرRiften یه ماموریت واسشون برو بعدا میتونی‌ ازدواج کنی‌.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر