راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
اکثر این مدل بیماری ها در پای مقبره ها و عبادت گاه ها یا در معابد در پایین مجسمه ها قابل درمان هستند cure میشن

---------- نوشته در 01:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:58 PM ارسال شده بود ----------

دا دلت بخواد followeR
وجود داره و لیندیا یکی از تابلو تریناشونه .احتمالا اگر نمرده باشه تو کاخ شهر withrun هست در غیر این صورت بیخیالش شو

ممنون!!
و فقط یه چیز دیگه. من توی مرحله ای هستم که سر یه میز با چند نفر برای آینده و سیاست اسکایریم جلسه گرفتیم.(گمونم منظورمو بفهمید.) یه دفعه وسط بحث همه ساکت میشن و هیچ اتفاقی نمیفته. چی کار کنم کرک درست داره؟

GHOST 73

کاربر سایت
Nov 1, 2011
162
نام
بهرام
من یه جاش گیر کردم بعد از مهمونیه که یه نفر رو ازاد می کنی بعد میرم بیش delepine زنه با اون حرف می زنم بعد نمیدونم چیکار کنم همونی که قبلا باهاش رفتمو اژدها کشتم

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
ممنون!!
و فقط یه چیز دیگه. من توی مرحله ای هستم که سر یه میز با چند نفر برای آینده و سیاست اسکایریم جلسه گرفتیم.(گمونم منظورمو بفهمید.) یه دفعه وسط بحث همه ساکت میشن و هیچ اتفاقی نمیفته. چی کار کنم کرک درست داره؟
حرف ها خیلی طور میکشه البته باید حتما شما بشینید تا شروع شه و بلند شین تا تموم شه . اما اگر دید هیچی نشد و 10 دقیقه هم گذشت حتی نمیتونید از صندلیتون بلند شین احتمالا یه گیری کرده باگ نیست ممکنه ریست کنید از سیو قبلی درست بشه

---------- نوشته در 06:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:03 PM ارسال شده بود ----------

من یه جاش گیر کردم بعد از مهمونیه که یه نفر رو ازاد می کنی بعد میرم بیش delepine زنه با اون حرف می زنم بعد نمیدونم چیکار کنم همونی که قبلا باهاش رفتمو اژدها کشتم
البته بهتر بود یه عکس میزاشتین تا کوئست رو ببینیم یه عکس از کوئست اینجوری که نمیشه چیزی گفت

mehdihamed

کاربر سایت
Apr 21, 2010
110
سلام
لطفاً یه چند تا فرمول واسه ساخت معجون health که %50 یا 75% زیادش کنه معرفی کنین من بیشتر معجون های پست اول رو درست کردم ولی همه زیر 50% هست :-b

GHOST 73

کاربر سایت
Nov 1, 2011
162
نام
بهرام
خوب اینم یه عکس
http://www.4shared.com/photo/387GW_jT/2011-12-16_085942.html
2011-12-16_085942.html

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان

خوب تمام صحبت ها رو با دلفین کردی؟ بعدش کوئست جدید میاد تو نقشه ؟ خیلی مشخصه این مرحله متوالی وار خودش کوئستو میده و علامت میاد از خود منوی کوئست مربوط به همین مرحله هم عکس بزار اگر مشکلت حل نشد ولی میدونم احتمالا کامل باهاش صحبت نکردی

---------- نوشته در 11:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:00 AM ارسال شده بود ----------

با اون پیره مرده هم صحبت کردی همونی که ازادش کردی از اون زیر زمینه؟

---------- نوشته در 11:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:00 AM ارسال شده بود ----------

بعضی وقتا باید منتظر بمونی چون کارکتر مقابل داره باهات حرف میزنه و باید صبر کنی حرفاش تموم بشه

---------- نوشته در 11:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:01 AM ارسال شده بود ----------

بعضی وقتا باید منتظر بمونی چون کارکتر مقابل داره باهات حرف میزنه و باید صبر کنی حرفاش تموم بشه

GHOST 73

کاربر سایت
Nov 1, 2011
162
نام
بهرام
خوب برادر علامت ماموریت رو سر delepineبعدم باهاش حرف زدم تو راهنمای قدم به قدم گفته باید برم sky haven templeاین مکان کجاست میتونیسد عکسشو بزارید بابت کمکت ممنونم

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
خوب برادر علامت ماموریت رو سر delepineبعدم باهاش حرف زدم تو راهنمای قدم به قدم گفته باید برم sky haven templeاین مکان کجاست میتونیسد عکسشو بزارید بابت کمکت ممنونم
در غربه غرب یه محلیه که باید سه تایی برین اونجا نزدیک یکی از شهرهای غربه دست چپی البته یادم نیست اسم شهرو فکر کنم اگر درست بنویسمmarkarth یه شهری که از dwarvin ساخته شده. یه محلیه نزدیگ اونجا که حالت دهکدس اما همه دشمنن همه از این قبیله ایا هستن . یه معبد هست که باید برید داخلش با اون پیر مرده هم باید صحبت کنی قبل از رفتن . همونی که از riften اوردیش .
باید علامت زده باشه نمیدونم حتما یه کار جزعی نکردی .

---------- نوشته در 06:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:49 PM ارسال شده بود ----------

اون قبیله قبل از رود خونس نه بعدش نرسیده به markarth

آخرین ویرایش:

skyriim

کاربر سایت
Nov 29, 2011
59
من ماموریتای دارک برادر هودو تموم کردم ولی بم زره نداد کله 20000 طلایی که گرفتمو تو ماموریته بعدیش خرج کردم ولی بم اون زرهه مخصوصو نداد برای گرفتنه زره باید چی کار کنم؟

itachi

کاربر سایت
May 15, 2010
5
آقا یه سوال من اولین بار ابن بازیو بازی میکنم خیلی شبیه world of warcrafte می خواستم ببینم این تا LVL چند لولاش میره بالا .بعد من چون بار اولمه فقط Quest اصلی انجام دادم LVL 15 می خوام alduin بکشم یعنی امکانش هست ؟! D: با این 3 نفر که با هام یارن این quest :DRAGONSLAYER
بعد یه سوال دیگه فقط میشه یه زن گرفت یا محدودیت نداره ؟
یعنیم یشه همه ی این skillaro گرفت کامل کرد ؟
نمیشه Skill مثل wow ریست کرد از اول تلنت بگیری من قبیلم Breton نمیدونستم خاصیتشون چیه باش One-Hand Two-Hand گرفتم ! :d
یعنی از اول بازی کنم ؟!؟:))

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
آقا یه سوال من اولین بار ابن بازیو بازی میکنم خیلی شبیه world of warcrafte می خواستم ببینم این تا LVL چند لولاش میره بالا .بعد من چون بار اولمه فقط Quest اصلی انجام دادم LVL 15 می خوام alduin بکشم یعنی امکانش هست ؟! D: با این 3 نفر که با هام یارن این quest :DRAGONSLAYER
بعد یه سوال دیگه فقط میشه یه زن گرفت یا محدودیت نداره ؟
یعنیم یشه همه ی این skillaro گرفت کامل کرد ؟
نمیشه Skill مثل wow ریست کرد از اول تلنت بگیری من قبیلم Breton نمیدونستم خاصیتشون چیه باش One-Hand Two-Hand گرفتم ! :d
یعنی از اول بازی کنم ؟!؟:))
اولا سوالای شما خیلی جالبه
این بازی هیچ ربطی به بازی Wow نداره از هیچ وجهی حتی لول .!
دوما متاسفانه لول رو نمیشه ریست کرد . میشه بیشتر از یک زن گرفت البته من امتحان نکردم ولی در بازی این امکان وجود داره . میشه با لول 1 aldiun رو نابود کرد چه بریه به 15البته سختیش روی دوش شما میوفته . میشه تا لول 200 یا بیشتر لول گرفت ولی اصل لول ها تا 50 بنیان گذاری شده ولی محدودیت نداره پس در نتیجه میتونید تمام پرک ها رو بگیرید ولی کافیه امتحان کنید تا ببینید نهایتا تا لول 70 بتونید بازی رو تحمل کنید . فرق 70 تا 71 به اندازه 1 تا 20 طول میکشه.
من خودم 12 بار بازی رو از اول رفتم همشونم بالای 30 هستن لولاشون پس زیاد کار بیهوده ای نیست بازی رو از اول بری در حقیقت انقدر شخصیت سازی وجود داره که کار یکسری نیست.
پیشنهاد که پست اول رو بخونید

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
نمی دونه باگه یا نه.
تو اون مهمونیه وقتی که وارد اون دره میشم یا اون یارو الفه یه جا می برتت و میگه تو این صندوق همه وسایلت هست. ولی صندوق خالیه و هیچ چیزی توش نیست!!
چیکار کنم؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر