راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

MOHAMMAD.KH

کاربر سایت
Jul 2, 2020
26
نام
محمد
اینارو چجوری باید درست کنم؟
یسری هاشون رو وقتی بری پیش یکی از این temple ها و E رو بزنی درست میشه
یکیشون توی withrarn(همون شهره که اول بازی میری پیش jarl اش) پشت سر اون یارو که همش داره داد میزنه و لباس زرد پوشیده

• Like
Reactions: m.d.makan and Mojt

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,362
نام
مــاکــان
اینارو چجوری باید درست کنم؟
همونطور که دوستمون گفت بیشتر بیماری هارو تو این Shrine ها میتونی از بین ببری.
سوروایوال ماد هم تو ستینگ و بخش گیم پلی میتونی غیر فعال کنی.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,362
نام
مــاکــان
سلام
چجوری باید جادو Unrelenting Foreo رو فعال کنم؟
Shout هارو یاد گرفتی؟
همون فریاد زدن هارو؟

اگه آره این ویدئو رو ببین:

دکمش هم دیفالت روی کیبورد Z بود اگه اشتباه نکنم.

اما قبلش برو تو منوی Magic ببین اگه unrelenting force خاکستریه اول باید دراگون بکشی و soul اون رو استفاده کنی که آنلاک بشه.
بعد روش کلیک میکنی و اکتیوش میکنی که با دکمه Z بتونی ازشون استفاده کنی.

اینهم گاید کاملش:

==================
مورد دیگه اینکه اگه 10 صفحه دیگه هم سوال کنی من یا بچه های دیگه جواب میدیم.
ولی برای راحتی خودت که معطل نشی همین یکی دو کلمه ای که مینویسی رو گوگل کنی کلی ویدئو و... میاره که کارت رو زودتر راه میندازه.
خیالت راحت بازی اینقدر عمق داره که حالا حالاها برات سوال پیش میاد.

برای هممون همینطور بوده.

Mojt

کاربر سایت
Jul 10, 2023
8
Shout هارو یاد گرفتی؟
همون فریاد زدن هارو؟

اگه آره این ویدئو رو ببین:

دکمش هم دیفالت روی کیبورد Z بود اگه اشتباه نکنم.

اما قبلش برو تو منوی Magic ببین اگه unrelenting force خاکستریه اول باید دراگون بکشی و soul اون رو استفاده کنی که آنلاک بشه.
بعد روش کلیک میکنی و اکتیوش میکنی که با دکمه Z بتونی ازشون استفاده کنی.

اینهم گاید کاملش:

==================
مورد دیگه اینکه اگه 10 صفحه دیگه هم سوال کنی من یا بچه های دیگه جواب میدیم.
ولی برای راحتی خودت که معطل نشی همین یکی دو کلمه ای که مینویسی رو گوگل کنی کلی ویدئو و... میاره که کارت رو زودتر راه میندازه.
خیالت راحت بازی اینقدر عمق داره که حالا حالاها برات سوال پیش میاد.

برای هممون همینطور بوده.
دمت گرم داداش.
گوگل سرچ میکنم ولی جوری که شما توضیح میدین نیست.
مثلا من یه اژده‌ها کشتم ولی این soul رو ندارم صفر زده

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,362
نام
مــاکــان
دمت گرم داداش.
گوگل سرچ میکنم ولی جوری که شما توضیح میدین نیست.
مثلا من یه اژده‌ها کشتم ولی این soul رو ندارم صفر زده
حتما از اون دراگون یک بار گرفته بودی ، دوباره که اسپاون میشه دیگه بهت سول نمیده.
باید دراگونهای دیگه رو پیدا کنی.
عجله نکن حین بازی خیلی زیاد پیداشون میکنی.

• Like
Reactions: Mojt

Mojt

کاربر سایت
Jul 10, 2023
8
حتما از اون دراگون یک بار گرفته بودی ، دوباره که اسپاون میشه دیگه بهت سول نمیده.
باید دراگونهای دیگه رو پیدا کنی.
عجله نکن حین بازی خیلی زیاد پیداشون میکنی.
من کلا یه دراگون کشتم . اونم همین یکی اوایل بازی. واقعیتش تو اون مرحله که باید به اون جادوگره جادومو نشون بدم گیر کردم. این اسپل unrelenting foreo رو دارمش ولی عمل نمیکنه،soul رو صفر زده

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,362
نام
مــاکــان
من کلا یه دراگون کشتم . اونم همین یکی اوایل بازی. واقعیتش تو اون مرحله که باید به اون جادوگره جادومو نشون بدم گیر کردم. این اسپل unrelenting foreo رو دارمش ولی عمل نمیکنه،soul رو صفر زده
تو منوی مجیک میری unrelenting force سفیده یا خاکستری؟
مطمئنی از منوی مجیک و Shouts فعال یا Equip کردیش؟

جادوگره منظورت اینه دیگه؟
SK.JPG
اینجا نیاز به سول نداری فقط باید shout بزنی سرش سه بار.

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
دوستان وقت بخیر، من چند باری اسکایریم رو نصب کردم اما نتونستم باهش ارتباط بگیریم بیشتر از همه هم به خاطر انیمیشن های خشک و گرافیک زشتش بود (کلا با بازی های بتزدا همین مشکل رو دارم). گفتم یک بار دیگه نصب کنم بلکه جذبش بشم ! مشکلی که هست اینه که خیلی بازی ماد داره و گیچ شدم . ممنون میشم بهترین مادهای این بازی رو برای چیزهای مختلف معرفی کنید که خیلی نخواد فهرست های مختلف رو زیر و رو کنم (به ویژه برای گرافیک و انیمیشن ها)

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
دوستان وقت بخیر، من چند باری اسکایریم رو نصب کردم اما نتونستم باهش ارتباط بگیریم بیشتر از همه هم به خاطر انیمیشن های خشک و گرافیک زشتش بود (کلا با بازی های بتزدا همین مشکل رو دارم). گفتم یک بار دیگه نصب کنم بلکه جذبش بشم ! مشکلی که هست اینه که خیلی بازی ماد داره و گیچ شدم . ممنون میشم بهترین مادهای این بازی رو برای چیزهای مختلف معرفی کنید که خیلی نخواد فهرست های مختلف رو زیر و رو کنم (به ویژه برای گرافیک و انیمیشن ها)
پیشنهادم اینه که یه مادلیست تست شده نهایتا با 50 تا 60 تا ماد انتخاب کنی نه اینکه دونه دونه ماد بزنی و تست کنی چون عذاب آور ممکنه بشه . من خودم سه هفته زمان برد ماد لیستم آماده بشه در حالی که میتونی یک ماد لیست آماده و استیبل انتخاب کنی و به ترتیب درست ماد هاش رو نصب کنی. معمولا یک سری ماد ها تو همه لیست ها مشترکه .

برای شروع این مادلیست رو هم پیشنهاد میکنم
اول این ویدیو رو ببین اگر باب میلت بود از این ماد لیست استفاده کن .

ماد لیست با آموزش :
redshift’s “Remastering Skyrim” mod list

در نهایت هم یه ماد لیست رو انتخاب کن و سعی کن همه جوره تو شهر های مختلف تست بگیری و بعدش شروع کن از اول برو و دیگه درگیر وسواس مادینگ نکن خودتو . چون احتمال داره با تغییرات تو مادلیست سیو هات آسیب ببینن .

با کامند هایی مثل coc riverwood میتونی تو تست هات اینترو بازی رو رد کنی که کمتر ازت وقت بگیره و مستقیم وارد شهرهای اصلی بشی و تست بگیری قبل از واکترو اصلیت .

چند تا پیشنهاد :

حتما ماد فالوور Inigo و دی ال سی غیر رسمی Forgotten City رو هم دریاب .
یک سری موارد هم نسبت به Vanilia اضافه بشن آسیبی به تجربه اصلی مد نظر سازنده نمیزنن ولی برای به روز تر کردن بازی لازمن به نظرم .
مثل:
Racemenu
Immersive Patrols
Sky UI
و ......

نرم افزار های مورد نیازت هم :
MO2
Loot
Nemesis Unlimited Behavior Engine

در نهایت برات آرزوی موفقیت میکنم و پیشنهاد میکنم از نسخه STEAM 1.5.97.0 استفاده کنی به جای GOG.

آخرین ویرایش:

arya571

عضو جدید
Nov 13, 2023
1
سلام دوستان عزیز اگه جواب میدید یا اصن کاربری هست من یه مشکل دارم هیچ کدوم از معادن اسکایریم رو پیدا نمیکنم که سنگ معدن ماین کنم اگه میشه بگید ممنون

• Like
Reactions: hellhunter

hellhunter

عضو جدید
Nov 15, 2023
1
سلام دوستان من میخوام خونه بسازم آیا ممکنه؟ و اینکه من توی لول ۱۰ ومپایر شدم بنظرتون برم دنبال درمانش یا نه یه چیز دیگه هم که میخوام محل dawngard مطمئن نیستم اسمشو درست نوشتم یا نه یه نفر اومد بهم گفت چون یه ومپایرو کشتی برو اونجا جایزه بگیر (هرچند خودم ومپایرم😂) و البته اونم کشتم

Bolts چجوری به دست بیارم یکی از انجمن دانگاورد یه همچین اسمی اومد بهم یه شر و ورایی گفت منم کشتمش ازش کراسبو گسر آوردم ولی تیرش کم داشتم زود تموم سد رفت

چجوری وزن قابل حمل افزایش پیدا میکنه اول بازی ۳۰۰ بود الان شده ۳۳۰ اصلا نمیدونم چجوری شد

مغازه دار ها کلی میزنن تو سر وسایلم ارزون میخرن منم راهی خب ندارم چجوری باید یکاری کنم قیمت درست بخرن

من حدود ۵سال پیش بازی میکردم اسکایریم یادمه یه جا بود یه نفر اجازه میداد بزنمش تا روش تمرین کنم منم الان یکسری جادو باز کردم میخوام رو اون تستش کنم نمیدونم کجاست

کجا میتونم لیست ماموریت هامو ببینم کلی ماموریت دارم الان هیچی ازشون نمیدونم یه زنک بهم یه شمشیر داد فکر کنم گفت بدمش به باباش حالا میخوام لیستو ببینم بفهمم دقیقا چی گفت

سلام دوستان من میخوام خونه بسازم آیا ممکنه؟ و اینکه من توی لول ۱۰ ومپایر شدم بنظرتون برم دنبال درمانش یا نه یه چیز دیگه هم که میخوام محل dawngard مطمئن نیستم اسمشو درست نوشتم یا نه یه نفر اومد بهم گفت چون یه ومپایرو کشتی برو اونجا جایزه بگیر (هرچند خودم ومپایرم😂) و البته اونم کشتم
نگفت جایزه بگیر درواقع گفت با لیدرشون صحبت کن (گفت گروه شکارچیان ومپایر هستن)

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
بخش بازی ها رو زیر و رو کردم تایپیک بازی رو پیدا نکردم سوالم رو اینجا میپرسم.
تو استیم من نسخه اوریجنال بازی رو دارم قبلا یه بار رفتم (کامل نه البته) الان هوس کردم دوباره بازی کنم.
این نسخه anniversary چیه دیگه ؟ برای mod باید این ورژن بگیریم ؟ با SE نمیشه رفت ؟
سوال بعدیم این هست به نظرتون نسخه SE رو روی استیم بگیرم یا بی خیال بشم کرکی بزنم بره ؟ یه کرمی افتاده تو جونم بخرم :D احساس میکنم خریدش بیخودی هست
پیشاپیش ممنون

ویرایش : راجب mod هم نکته ای هست بگید (این دفعه رو SE یا anniversary میخوام بزنم).

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر