راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

The Darkknight

کاربر سایت
Aug 27, 2014
37
سلام.
من داخل یکی از مقبرهای بازی به اسم Avanchnzel Boilery گیر کردم یعنی یکی از درهای مخفیش موفق نشدم که باز کنم برای متوجه شدن بهتر عکس هم میزارم:
این تصویر این در مخفی: http://8pic.ir/images/0grufamj7zu0gqd32eey.jpg
اینم مکان دقیقش در نقشه: http://8pic.ir/images/0c8si88alw5rkaafjlw5.jpg
از دوستان کسی نمیدونه از چه طریق میشه این در رو باز کرد؟
یه سوال دیگه هم داشتم نمیشه کامل این مکان Avanchnzel رو کامل پاک سازی کرد؟
کسی از دوستان جواب سوال منو نمیدونه ؟

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
استخفرالله، من شرمندم که این بحث رو درست کردم:D
آقا ما این Natural Lights & Atmosphere رو نصب کردیم، خداست! میفهمی؟ خدا:D خیلی خوب شد:D

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
یکی از بازی هایی که همیشه برای من عذاب وجدان داشته همینه
چون با ترینر رفتمش :-":d
راستش قشنگ یادمه بازی که شروع شد همه چیز خوب بود تا فرار کردیم و رفتیم توی دهکده اونجا از دهکده اومدم بیرون که یک اژدها اومد سراغم
منم خیلی حرفه ای رفتم طرفش بزنم لهش کنم که دیدم یک آتیش زد و من مردم
هیچی دیگه درجا رفتم چیت رو دانلود کردم و تا آخرش رفتم
گاهی توی این درها هم گیر میکردم با همون چیت از درها رد میشدم و گاهی باعث میشد بازی باگ ورداره
خلاصه هیچی از بازی نفهمیدم
از اون به بعد هیچوقت چیت نزدم مگر بازی هایی که حداقل یکی دوبار تا آخرش رفته باشم
ولی هروقت یاد این بازی میوفتم که چطوری چیت کشش کردم اصلا حالم از خودم بهم میخوره :-$

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
استخفرالله، من شرمندم که این بحث رو درست کردم
biggrin1.gif

آقا ما این Natural Lights & Atmosphere رو نصب کردیم، خداست! میفهمی؟ خدا
biggrin1.gif
خیلی خوب شد
biggrin1.gif
بحث بسیار خوبی بود، خیلی چیز ها برای دوستان آشکار شد :D
بگذریم، NLA رو من دیگه باهاش حال نمیکنم، TK ENB Extended + The Mistveil ENB معرکن.

یکی از بازی هایی که همیشه برای من عذاب وجدان داشته همینه
چون با ترینر رفتمش :-":d
راستش قشنگ یادمه بازی که شروع شد همه چیز خوب بود تا فرار کردیم و رفتیم توی دهکده اونجا از دهکده اومدم بیرون که یک اژدها اومد سراغم
منم خیلی حرفه ای رفتم طرفش بزنم لهش کنم که دیدم یک آتیش زد و من مردم
هیچی دیگه درجا رفتم چیت رو دانلود کردم و تا آخرش رفتم
گاهی توی این درها هم گیر میکردم با همون چیت از درها رد میشدم و گاهی باعث میشد بازی باگ ورداره
خلاصه هیچی از بازی نفهمیدم
از اون به بعد هیچوقت چیت نزدم مگر بازی هایی که حداقل یکی دوبار تا آخرش رفته باشم
ولی هروقت یاد این بازی میوفتم که چطوری چیت کشش کردم اصلا حالم از خودم بهم میخوره :-$

بازی خیلی بزرگتر از این حرفاست که با 10 - 15 ساعت چیزی بفهمین ازش. چه با ترینر چه بدونش. پیشنهاد میکنم حتما بشینین یه دست دیگه بدون ترینر بازی کنین.

در ضمن چطوری بعد از اون دهکده (یحتمل همون ریوروود منظورتون بوده) اژده ها پیدا کردین ؟ اگه اشتباه نکرده باشم تا موقعی به Tower Watch ـه وایتران نرین قبلش از اژده هایی چیزی خبری نیست !

حالا یه سری شات هم بزارم با اجازه دوستان :D

آخرین ویرایش:

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
بحث بسیار خوبی بود، خیلی چیز ها برای دوستان آشکار شد :D
بگذریم، NLA رو من دیگه باهاش حال نمیکنم، TK ENB Extended + The Mistveil ENB معرکن.

بازی خیلی بزرگتر از این حرفاست که با 10 - 15 ساعت چیزی بفهمین ازش. چه با ترینر چه بدونش.

در ضمن چطوری بعد از اون دهکده (یحتمل همون ریوروود منظورتون بوده) اژده ها پیدا کردین ؟ اگه اشتباه نکرده باشم تا موقعی به Tower Watch ـه وایتران نرین قبلش از اژده هایی چیزی خبری نیست !

حالا یه سری شات هم بزارم با اجازه دوستان :D
والا دقیق یادم نیست ، فقط یادمه نزدیک دهکده بود که اژدها رو دیدم و مردم و ترینر و ادامه داستان
اون جایی که مردم رو یادمه چون دیگه نمردم :d
آخرای بازی که بود دقیقا حس کردم با ترینر یک شاهکار رو از دست دادم

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
@آر پي جي : چرا لباس پوشونديش؟ :(

به اون دوستمون هم كه بازي نفهميده بگم كه درك و لذت از اسكايريم ميسر نميشود مگر با غرق شدن و جست و جوي فراوان در بازي
من خودم اين بازي رو ٥ بار از اول شروع كردم
٣ بار اول نژادمو عوض كردم
بار چهارم با اورك تا كشتن آلدويين پيش رفتم
الان كه بار پنجم باشه با نرد دارم بازي ميكنم و خيلي خفن شدم

Sent from my iPhone using Tapatalk

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,075
setstage MQ302 180
اقا من این چیت کد رو زدم دیگه از اون سوالا نمیکنه و به تالیوس میگم بیا سر میز مذاکره میاد ولی تا اولین سوال رو سر میز ازم میپرسن.دیالوگای عادی الفریک استورمکلاک میاد و از اون دیالوگای اصلی مناظره خبری نیست از سیوای قبل از زدن چیت هم میام دوباره چیت عمل کرده.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اقا من این چیت کد رو زدم دیگه از اون سوالا نمیکنه و به تالیوس میگم بیا سر میز مذاکره میاد ولی تا اولین سوال رو سر میز ازم میپرسن.دیالوگای عادی الفریک استورمکلاک میاد و از اون دیالوگای اصلی مناظره خبری نیست از سیوای قبل از زدن چیت هم میام دوباره چیت عمل کرده.
ظاهراً کل Quest رو باید تموم کرد
setstage MQ302 300 بزنین،اگه درست نشد فایل‌های صوتی Esbern رو باید Unpack کرد.

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,075
ظاهراً کل Quest رو باید تموم کرد
setstage MQ302 300 بزنین،اگه درست نشد فایل‌های صوتی Esbern رو باید Unpack کرد.
من تحقیق کردم دیدم سایتای خارجی زدن با اپدیت 1.4 درست میشه هیچ جا لینک درست حسابیشو پیدا نکردم.باگ Esbern رو درست کردم صحت میکنه.الان مشکلم همون joining the legion هست.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
این کوئست مذاکره آشغاله، منم باگ شد بازیم راضی کردن Ulfric رو با کنسول انجام دادم.
راستی واسه Civil War، ماد Civil War Overhaul رو بگیرید. یه جمله بگم که بهش ایمان بیارید:
[LTR]Dear Bethesda,
Skyrim is about Dragons and Civil War. And Dragons and Civil War suck in Skyrim. So I fixed them.
[/LTR]

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,075
خوشبختانه مشکلم حل شد و بازی رو تموم کردم.این civil war هم بعد مذاکره به استورم کلوک پیوستم و تمومش کردم.الان راهی نیست که پادشاه یه شهری یا high king بشم؟نسخه من legendary edition هست.برای این که Dawngard رو بازی کنم باید کجا برم و چیکار کنم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خوشبختانه مشکلم حل شد و بازی رو تموم کردم.این civil war هم بعد مذاکره به استورم کلوک پیوستم و تمومش کردم.الان راهی نیست که پادشاه یه شهری یا high king بشم؟نسخه من legendary edition هست.برای این که Dawngard رو بازی کنم باید کجا برم و چیکار کنم؟
نه نمی‌شه. می‌شه THane شد ولی‌.

برا شروع کردن Dawnguard با یکی‌ از گارد‌های هر کدوم از شهر‌ها حرف بزنین یا برین Fort dawnguardنزدیکRiften.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر