راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
تشکر از این همه لطف

بچه ها خوب دارن اینجا هوار میزنن آقا از این سایت دزد چیزی نگیرین (هم اینکه آپدیت نیست مد هاش هم اینکه به هیچ وجه کار درستی نمیکنه " همون دزدی ") بازم کار خودتون رو میکنین.

در ضمن من با شخص شما نبودم، از قضا مثل اینکه اینطور در اومد بازخوردش :D

khandee

کاربر سایت
Sep 16, 2014
54
همه که مثل شما به درجه خورگی بازیی نرسیدن که کار با این سایتا رو بلد باشن منم تازه از باکس به پی سی مهاجرت کردم اولین سرچ فارسی برای مد اونم با توضیحات مال اینا بود.خود من تا حالا سه بار درخواست اموزش از نکسوس کردم کسی کمک کرد که میگید چرا از اونا میگیرید؟شاید برای شما کار چند ثانیهست اما برا من با این سرعت نت یادگیری با ازمون و خطا اصلا ممکن نیست

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آخه نکسوس آموزش نمیخواد که. :D اکانت ساختن کار چند ثانیه هست.بهترین‌Mod ها هم تو قسمت top 100 هستن،با یک کلیک هم دانلود میشن.
نمیدونم مشکل شما با نکسوس چی‌ هست.

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
همه که مثل شما به درجه خورگی بازیی نرسیدن که کار با این سایتا رو بلد باشن منم تازه از باکس به پی سی مهاجرت کردم اولین سرچ فارسی برای مد اونم با توضیحات مال اینا بود.خود من تا حالا سه بار درخواست اموزش از نکسوس کردم کسی کمک کرد که میگید چرا از اونا میگیرید؟شاید برای شما کار چند ثانیهست اما برا من با این سرعت نت یادگیری با ازمون و خطا اصلا ممکن نیست

خورگی نمیخواد مد نصب کردن که، یه چیز خیلی ابتدایی هست اینکار. توضیحات رو طرف میده و ما هم طبق اون انجام میدیم.

چند صفحه پیش هم واسه اینکه لینک های نکسیوس منقضی میشدن یه چند خطی نوشتم و خود شما دوست عزیز اگه یادم باشه پستو لایک کرده بودین. من خودم با دانلود از نکسیوس مشکل دارم ولی با اون کار خیلی راحت و بدون دردسر ِ "از اول دانلود کردن" ، مد ها رو میگیرم.

حالا شما بعضی از مد هایی رو که میخواین نصب کنین به نظرم اول توضیحاتشو بخونین، و بعد اگه چیزی دستگیرتون نشد اینجا سوال کنین.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
شما یکم کار بکشی از خودت و Description رو کامل بخونی قشنگ گفته چیکار کن، نمیتونی بخونی هم کلا بیخیال ماد نصب کردن شو، ماد نصب کردن مخصوص "خوره بازی" هاست;)

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من شات زياد دارم
ولي حسش ني از كنسول منتقل كنم به پي سي
الانم يه جاي دي ال سي دراگنبورن اعصابم ريخته بهم
بايد يه استراحتي بدم به خودم :d

Sent from my iPhone using Tapatalk

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
من شات زياد دارم
ولي حسش ني از كنسول منتقل كنم به پي سي
الانم يه جاي دي ال سي دراگنبورن اعصابم ريخته بهم
بايد يه استراحتي بدم به خودم :d

شما یه Raid HC توی WoW میرفتی دیگه چقدر خسته میشدی ;;)

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
شما یه Raid HC توی WoW میرفتی دیگه چقدر خسته میشدی ;;)

اينجوري نگو
ديوانه شدم :d
اصلا از اين خسته كننده تر نداريم
رفتم تو كتاب سياه
رفتم تو اپيزود هاي اون كتابه
الان ٤ تا كتاب رو دارم ولي نميدونم به چه ترتيبي بايد بچينمشون :((

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
اينجوري نگو
ديوانه شدم :d
اصلا از اين خسته كننده تر نداريم
رفتم تو كتاب سياه
رفتم تو اپيزود هاي اون كتابه
الان ٤ تا كتاب رو دارم ولي نميدونم به چه ترتيبي بايد بچينمشون :((

watch?v=RnfiDId9S0o

khandee

کاربر سایت
Sep 16, 2014
54
الان رفتم تو نکسوس این مد رو انتخاب کردم رفتم تو قسمت دانلود کلی فایل هست کدومها رو بگیرم که کارم رو راه بندازه.یه مپ ساده میخوام فقط
A quality world map-with roads
همینو اموزش بدید بقیه رو خودم عین عین میرم.فقط بگید کدوم فایلا رو باید دانلود کنم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
الان رفتم تو نکسوس این مد رو انتخاب کردم رفتم تو قسمت دانلود کلی فایل هست کدومها رو بگیرم که کارم رو راه بندازه.یه مپ ساده میخوام فقط
همینو اموزش بدید بقیه رو خودم عین عین میرم.فقط بگید کدوم فایلا رو باید دانلود کنم
اگه فقط معمولی‌ رو لازم دارین همون اولی‌ رو دانلود کنین که روش نوشته Main file. بقیه‌Add on های اضافه هستن برا High res و اینجور چیزا.
این جزو‌Mod های ساده هست،بقیه کلی‌ requirement دارن برا نصب شدن.

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One

به نظرم شما بشین SkyRe رو نصب کن تا یه گیم پلی کاملا متفاوت داشته باشی واسه خودت و یه مدی هست که ارزش داره.

طریقه نصبش رو هم گفتم.

اصولا شما لازم هست Main File ها رو دانلود کنی اول و بعد هم یه نگاهی به Optional File ها هم بندازی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر