راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
يه سوا ديگه
وقتي از يكي ميخوام كه بهم چيزي ياد بده و اون ميگه چيزي نيست كه بهت ياد بدم
يعني كامل شدم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

لزوماً نه:
هر Skill Trainer سطح یک مهارت خاص رو بالا میبره.
کاراکتر شما در هر level ـی که خودش هست، میتونه تا 5 بار اون مهارت رو ارتقا بده.
بعد که سطح اون مهارت شما به سطح مهارت Trainer رسید، باید دنبال Trainer سطح بالاتر بگردید.

مثلا فرض کنیم شما سطح 11 هستید و یک مهارت رو با کمک Trainer ـی که سطحش Adept ـه، 5 بار ارتقا میدید.
بعد باید Lvl Up کنید تا دوباره در سطح 12 بتونید 5 بار پیش همون شخص آموزش ببینید
و موقعی که سطح خود مهارت به 50 رسید باید یک Expert Trainer پیدا کنید تا سطح 75 آموزش ببینید.

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
لزوماً نه:
هر Skill Trainer سطح یک مهارت خاص رو بالا میبره.
کاراکتر شما در هر level ـی که خودش هست، میتونه تا 5 بار اون مهارت رو ارتقا بده.
بعد که سطح اون مهارت شما به سطح مهارت Trainer رسید، باید دنبال Trainer سطح بالاتر بگردید.

مثلا فرض کنیم شما سطح 11 هستید و یک مهارت رو با کمک Trainer ـی که سطحش Adept ـه، 5 بار ارتقا میدید.
بعد باید Lvl Up کنید تا دوباره در سطح 12 بتونید 5 بار پیش همون شخص آموزش ببینید
و موقعی که سطح خود مهارت به 50 رسید باید یک Expert Trainer پیدا کنید تا سطح 75 آموزش ببینید.

از كجا سطحمو ببينم؟

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
Tab>skills

مال من ١٠٠ هستن
بازم هست مگه؟
من الان امولت آف مارا رو دارم
خونه هم دارم
مرحله آخر كمپانيون كه روح كدلاك رو ميبينيم هم تموم كردم
حالا چجوري از آئلا خواستگاري كنم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
مال من ١٠٠ هستن
بازم هست مگه؟
من الان امولت آف مارا رو دارم
خونه هم دارم
مرحله آخر كمپانيون كه روح كدلاك رو ميبينيم هم تموم كردم
حالا چجوري از آئلا خواستگاري كنم؟

Funny, نه.
Amulet رو بندازین باهاش حرف بزنین.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
uga7anan.jpg

فقط همين فالو مي با لوكينگ فور ورك رو ميده :(

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
uga7anan.jpg

فقط همين فالو مي با لوكينگ فور ورك رو ميده :(

باید بری توی ریفتن با یه نفر به اسم maramal صحبت کنی یه موقع هایی توی معبد مارا هست یه موقع هایی هم توی کافه ی شهره بعدش که با اون صحبت کردی گزینه ی فالو می رو بزن و بعد هم گزینه intrested me are you اضافه میشه وقتی اونو زدی باید ساعت 12 ظهر بری معبد مارا بعدم که بادا بادا مبارک بادا......

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

آقا یه سوال این اسب من shadowmere الان چند وقته هیچ جا نیست! کدی چیزی نیست منو ببره پیشش یا اونو بیاره پیشم؟؟

آخرین ویرایش:

evilgod

کاربر سایت
May 28, 2014
56
نام
آریا
بچه ها یه سوال:

من اسکایریم لجندری ادیشن رو که برا ایکس باکس گرفتم بازی رو نصب کردم مد ها رو که نصب کردم از بازی موقع لود میپره بیرون بعد دوباره بازی رو حذف کردم اما مود ها بود ...

موشکل اینه که خیلی کند شده بازی مثلا موقعی که میخوام اینوچری رو باز کنم یه 10 ثانیه باید منتظر باشم تا باز بشه یا وقتی که یه وسیله ای رو بپوشم خیلی طول میکشه (در کل هر وقت یه چست یا اینوچری رو باز کنم کنده)یعنی جر خوردم سر این موضوع راه هل شدن داره؟

- - -ویرایش - - -

و اين كه به جز انچنتيك و لجندري كردن شمشير ديگه راهي براي بالا بردن دميج نيست؟ من يه شمشير ددريك لجندري دارم ولي بيشتر از ٧٢ دميج نداره :|

آریا جان(چه اسم قشنگی:x)من خودم یه گلیچ کشف کردم با ایکس باکس اگه میخوای برو پیج ها قبلی رو ببین(دو یا سه پیج قبل)میتونی سلاح بسازی با دمیج میلیاردی زره بسازی با ریت میلیاردی خیلی هم سادست .

در مورد دی ال سی ها بگم میتونی لجندری ادیشن رو بخری نصبش کنی هر سه دی ال سی رو داره کیفیتش هم بالا تر رفته...

fertax

کاربر سایت
Mar 3, 2011
95
نام
Ali
سلام
دوستان کسی RealVision ENB با مد هایی که خودش معرفی کرده رو تا حالا نصب کرده ؟ چقدر کاهش FPS داره ؟

من دانلود کردم بازی خیلی کراش میشد. مثلا اکثر مواقعی که از یه خونه یا یه غاری چیزی میرفتم بیرون بازی میپرید بیرون
دیگه مجبور شدم پاکش کنم.
به نظر من از Climates of Tamriel استفاده کن. اینم لینکش :
Climates Of Tamriel - Weather - Lighting - Audio at Skyrim Nexus - mods and community

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
من دانلود کردم بازی خیلی کراش میشد. مثلا اکثر مواقعی که از یه خونه یا یه غاری چیزی میرفتم بیرون بازی میپرید بیرون
دیگه مجبور شدم پاکش کنم.
Climates Of Tamriel - Weather - Lighting - Audio at Skyrim Nexus - mods and community

این مود بازی رو سنگین یا کند نمیکنه؟

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
دیگه مجبور شدم پاکش کنم.

نیم ساعت پیش نصبش با مدهایی که پیشنهاد داده بود تموم شد. FPS تا 20 - 25 کاهش پیدا کرده از 60 فریم. آدمو یاد افکت هایی که توی Crysis 2-3 کار شده بود میندازه.

هنوز کامل باهاش کار نکردم ولی new game تا بعد از فرار از هلگن اوکی بود.

یه سوال اینکه با skse که مشکل نداره ؟ چون یه چند مد ضروری دارم که باید نصب کنم و الان هم دسترسی ندارم.

fertax

کاربر سایت
Mar 3, 2011
95
نام
Ali
نیم ساعت پیش نصبش با مدهایی که پیشنهاد داده بود تموم شد. FPS تا 20 - 25 کاهش پیدا کرده از 60 فریم. آدمو یاد افکت هایی که توی Crysis 2-3 کار شده بود میندازه.

هنوز کامل باهاش کار نکردم ولی new game تا بعد از فرار از هلگن اوکی بود.

یه سوال اینکه با skse که مشکل نداره ؟ چون یه چند مد ضروری دارم که باید نصب کنم و الان هم دسترسی ندارم.
خب خوبه که.
خیر هیچ مدی با SKSE مشکلی نداره. :d
-

- - -ویرایش - - -

این مود بازی رو سنگین یا کند نمیکنه؟
من با Enhanced Lights and FX ازش استفاده میکردم بازی رو تو interior ها کند میکرد
ولی در کل فکر نکنم.
----------

دوستان کسی از این مد استفاده میکنه/کرده؟ یه سوال و مشکل خطری باش/ازش دارم.

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/9717/?

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر