راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
ولی در کل بر خلاف خیلی ها بنظرمن اگه فقط بتونی یه جوری با خوردن معجون یا پوشیدن لباس های مقاوم در برابر آتیش مشکل آتیش رو کنترل کنی خون آشام بودن میتونه خیلی کمکت کنه
خون آشام بودن با قابلیت Vampire Lord خیلی خوبه اما اگر کلاست Mage نباشه و Magicka و Health بالایی نداشته باشی (مخصوصا اولی) دردسر میشه بدجور.
به هیچ وجه برای Warrior خوب نیست

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
خون آشام بودن با قابلیت Vampire Lord خیلی خوبه اما اگر کلاست Mage نباشه و Magicka و Health بالایی نداشته باشی (مخصوصا اولی) دردسر میشه بدجور.

ومپایر بودن زمانی خوبه که حسش رو داشته باشی یعنی وقتی از این قصه های بچه گانه هالیوودی خسته شدی و واقعاٌ میخوای تاریکی یه ومپایر رو حس کنی خیلی بدرد میخوره(ومپایر بودن مخفی کاری رو هم بالا می بره)
ولی اگه بخوای از نظر قدرت حساب کنی Warrior تو لول های بالا خیلی قوی هست

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
برای این که خودمون بچه دار شیم باید پچ دراگون برن نصب کنیم؟یه توضیحی بدین ممنون میشم

اون قسمتو دقیق یادمه
گفتم شاید وسطش سوتیی چیزی داده باشم مراسم بهم بخوره:D

اگه اون کسی که بهش پیشنهاد رو دادین تو خونه ی شما باشه یعنی که زنتونه اگر هم که نبود می تونید یه سر به محل زندگیش قبل از ازدواج بزنید شاید اونجا باشه وا گر بود مطمئنا گزینه های جدیدی برای صحبت باهاش اضافه میشه و اگه نشد یعنی سوتی دادی تو مراسم:dحالا اگه گزینه های جدیدی که اضافه شدن رو چک کنی میوتنی بهش بگی که بره توی خونه ی تو.
در مورد بچه دار شدن هم باید بگم تا جایی که من میدونم خوت نمی تونی بچه دار بشی(کل اسکایریم رو زیر رو رو کردی کل آدماشو کشتی انتظار داری حتی یه خراش هم بر نداری؟ اینم از مضرات ولگریته:dاقیم شدی:d). بعدشم درگن برن اصلا ربطی به بچه دار شدن نداره. اگه بچه میخوای باید دی ال سی گرمای منزل داشته باشی تازه اونم بچه خودت نیست فرزند خوندته(یه وقت با فرزند خوندت ازدواج نکنیا:d:|).

- - -ویرایش - - -

من کلاسم واریوره تمام پرک هام رو هم روی واریور خرج کردم همه ی اسکیل های واریور من هم 100هست. ومپایر هم هستم کلی هم ازش استفاده میبرم.(چقد از (هم)استفاده کردم:d)

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
من کلاسم واریوره تمام پرک هام رو هم روی واریور خرج کردم همه ی اسکیل های واریور من هم 100هست. ومپایر هم هستم کلی هم ازش استفاده میبرم
one hell of a tank :d

mehtikhan

کاربر سایت
Oct 9, 2013
3
سلام به اسکایرم بازها
راستی این استخونها اژدها به چه درد میخوره میشه باهاش زره درست کرد(الانی حداقل 2 تن استخون تو صندوق هام دارم)
اگه جای ایتم باحالی که خیلی خفن هستش ادرس بدین روی نقشه خیلی خب میشه اگه با تصویر باشه بازم خوبه(شمشیر نورانی دارم)

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
راستی این استخونها اژدها به چه درد میخوره میشه باهاش زره درست کرد
برای دو کار استفاده میشه:
1- پول خوب به جیب بزنید با فروشش
2- زره و اسلحه بسازید. که رسیدن به درجه ای که بشه سلاح های این رده رو ساخت خیلی طول میکشه و سخته (Smith حدود 100 می خواست فکر کنم)
اگه جای ایتم باحالی که خیلی خفن هستش ادرس بدین
آیتم که زیاده شما باید تخصص و Level آدم خودتون رو ببینید که چی بدردش میخوره. با بالا رفتن Level هستش که آیتم های بهتر ظاهر میشه!

mehtikhan

کاربر سایت
Oct 9, 2013
3
خوب راستش بخوای یار ما از خانواده nord هستش
توی3 چیز خب پیشرفت و پرک دادم اولیش magic دومی armor سومی one hand هستش فکرکنم داره میرسه به 70 ولی بالا هستن
خب اگه جای ایتم های خفن او بگین خیلی خبه اون موقع خودم یا استفاده میکنم یا انبار
راستی این guardin stonse چه کار خاصی میکنه(خودم یکی پیدا کردم که200 پوند به وزن بارت اضاف میکنه الان450 هستش)ادرسش هم بالای معبدی که با اون نور صحبت میکنی بعدش یک شمشیر نورانی میگیره
اگه ادرس ایتم توپی داری بفرست که منتظرم

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
خوب راستش بخوای یار ما از خانواده nord هستش
توی3 چیز خب پیشرفت و پرک دادم اولیش magic دومی armor سومی one hand هستش فکرکنم داره میرسه به 70 ولی بالا هستن
خب اگه جای ایتم های خفن او بگین خیلی خبه اون موقع خودم یا استفاده میکنم یا انبار
راستی این guardin stonse چه کار خاصی میکنه(خودم یکی پیدا کردم که200 پوند به وزن بارت اضاف میکنه الان450 هستش)ادرسش هم بالای معبدی که با اون نور صحبت میکنی بعدش یک شمشیر نورانی میگیره
اگه ادرس ایتم توپی داری بفرست که منتظرم

پیشنهاد میدم مراحل Thieves Guild رو انجام بدین،وسطای این مراحل بهترین شمشیر بازی به نام Chillerend رو بدست میارین + بهترین کمان بازی به نام Nightingale bow + یه ست Light armor که بهترین نیست ولی در نوع خودش بی نظیره.(کلا بهترین سلاح ها(غیر از شمشیر و کمانی که ذکر کردم) و زره های بازی همون Dragonbone ها هستن که باید Smithing 100 رو بگیرین ولی هیچ Enchant ایی روشون نیست.)

- - -ویرایش - - -

راستی این استخونها اژدها به چه درد میخوره میشه باهاش زره درست کرد(الانی حداقل 2 تن استخون تو صندوق هام دارم)
میتونید بدین به Esbern براتون یه معجون درست میکنه که خاصیتش رو به یاد ندارم

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
وسطای این مراحل بهترین شمشیر بازی به نام Chillerend رو بدست میارین
فکر میکنم بهترین شمشیری بود که توی این بازی پیدا کردم! وای به روزی که با یک سلاح دارای خاصیت Freeze دیگه هم Dual - wield شه
کمان Nightingale bow باید حواستون باشه که سرعت کمتری نسبت به بقیه داره!

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
13 تا Guardian Stone تو بازی هست که هر کدوم کار خاصی میکنن:
Lover Stone:همه ی مهارت هاتون سریع تر ارتقا پیدا میکنن.
Mage یا Thieve یا Warrior Stone : هر کدوم مهارت های گروه خاص خودشون رو به سرعت بالا میبرن.
Shadow Stone :میتونید یک بار در روز نامرئی بشید.
Serpant Stone:میتونید یک بار در روز یک نفر رو Paralize کنین.
و
.
.
.

اونی که به نظرم بهترینه Lord Stone هستش که 25% magic resistance میده و 50تا از Damage ضربات رو به تور کامل دفع میکنه.
جاشم یادم نیست ! :X

- - -ویرایش - - -

فکر میکنم بهترین شمشیری بود که توی این بازی پیدا کردم! وای به روزی که با یک سلاح دارای خاصیت Freeze دیگه هم Dual - wield شه
کمان Nightingale bow باید حواستون باشه که سرعت کمتری نسبت به بقیه داره!
نمیدونستم! ممنون
(تشکر معلوم نیست کجاس !)

- - -ویرایش - - -

آیا راهی برای تبدیل Heavy armor به Light armor هست؟!
این ماسک Dragon priest به نام Konarik بدردم نمیخوره!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
13 تا Guardian Stone تو بازی هست که هر کدوم کار خاصی میکنن:
Lover Stone:همه ی مهارت هاتون سریع تر ارتقا پیدا میکنن.
Mage یا Thieve یا Warrior Stone : هر کدوم مهارت های گروه خاص خودشون رو به سرعت بالا میبرن.
Shadow Stone :میتونید یک بار در روز نامرئی بشید.
Serpant Stone:میتونید یک بار در روز یک نفر رو Paralize کنین.
و
.
.
.

اونی که به نظرم بهترینه Lord Stone هستش که 25% magic resistance میده و 50تا از Damage ضربات رو به تور کامل دفع میکنه.
جاشم یادم نیست ! :X

- - -ویرایش - - -

نمیدونستم! ممنون
(تشکر معلوم نیست کجاس !)

- - -ویرایش - - -

آیا راهی برای تبدیل Heavy armor به Light armor هست؟!
این ماسک Dragon priest به نام Konarik بدردم نمیخوره!
بدون Mod نمی‌شه.

به درد که میخوره،ولی‌ کلا فروختن‌Dragon mask ها زیاد پیشنهاد نمی‌شه.

آخرین ویرایش:

mehtikhan

کاربر سایت
Oct 9, 2013
3
پیشنهاد میدم مراحل Thieves Guild رو انجام بدین،وسطای این مراحل بهترین شمشیر بازی به نام Chillerend رو بدست میارین + بهترین کمان بازی به نام Nightingale bow + یه ست Light armor که بهترین نیست ولی در نوع خودش بی نظیره.(کلا بهترین سلاح ها(غیر از شمشیر و کمانی که ذکر کردم) و زره های بازی همون Dragonbone ها هستن که باید Smithing 100 رو بگیرین ولی هیچ Enchant ایی روشون نیست.)

- - -ویرایش - - -

میتونید بدین به Esbern براتون یه معجون درست میکنه که خاصیتش رو به یاد ندارم

اگه بگید این مرحله Thieves Guild از کدوم شهر و پیش کی برم خیلی خب میشه
خودتون که بهتر میدونید اسکایرم تا داره مرحله اونم ریخته اینه نخود...:guitar:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر